X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inseminacja 2017
Odpowiedz

inseminacja 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i bylam dzis na ponownym usg i troche nie wiem co myslec..3 pecherzyki na prawym jajniku 18mm,20mm,24mm i endometeium 7,5 mm:/ przykro mi troche bo pewnue zbyt male ale IUIma sie odbyc jutro, jak sie nie skurczy jeszcze bardziej :(

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, a nie stymuluje Ci ginek też dodatkowo endo? Ja też mam z natury cienkie, a przy clo to już w ogóle pewnie była ruina, kazal mi łykać estrofem w końskiej dawce.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wroblowa- jestem stymulowana letrozolem, in nie uposledza endo zawsze kialam kolo 10mm a tym razem takie liche..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Wroblowa- jestem stymulowana letrozolem, in nie uposledza endo zawsze kialam kolo 10mm a tym razem takie liche..
    Agika do jutra jest jeszcze kupa czasu ;) Ja dzień przed (przy letrozolu) miałam 7,6, a w dzień IUI 8,2, także spokojnie Kochana :) Trzymam kciuki :* P.S. Są aż trzy pęcherzyki i na nich się skup :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 11:51

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, dobrze didik mówi. Ja w sumie miałam w poniedziałek przed IUI 4,7... w piątek w dzień IUI nie wiem ile było, bo już gin nie sprawdzał, ale trza być dobrej mysli. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Ja1986, w ciąży mentalnej i permanentnej i takiej, co Do87 stwierdziła :):):) ech niczego innego nie pragnę...niczego....
    A Tobie dziś równo 9 tydzień! JEJKU!!!Jak się czujesz?



    a dobrze nawet , trochę mdłości , trochę wymioty ale bez wielkiego nasilania ... zresztą co ja ci będę opowiadac niedługo sama się przekonasz :P;P;P

    ninkali lubi tę wiadomość

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróblowa teraz czekamy na Twoję betę oby była duuuużżżża:)

    Wróblowa lubi tę wiadomość

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja1986 wrote:
    wróblowa teraz czekamy na Twoję betę oby była duuuużżżża:)
    Dzięki Kochana, ale powiem Ci, ze nie chce tego testowania, boję się i w ogóle.. brr.. na samą myśl mam stresa. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze!! Musi sie nam udac!
    Ja1986 a jak tam u Ciebie?
    Didik zobaczymy , po tylu latach juz nic mnie nie zdziwi :) i te 3 pecherzyzki no zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika będzie dobrze <3 az tyle jajeczkek - cudnie, o endo się nie martw 7,5 też już jest oki :-)

    Wróblowa czekamy na bete.

    ja od dziś lameta, za tydzień inseminacja :D więc za tydzień też już będę w ciąży razem z Wami :D
    Ja chyba musze zrobić kariotypy, bo u mnie jest najprawdopodobniej problem z implantacja - porozmawiam jutro z Panią dr. Podobno clexane bardzo pomaga w takim wypadku.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 13:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaa dal mi Acard 1x1 od iui do czasu bety. Nie miałam żadnych badań na krzepliwość etc. Dal mi i tyle oprócz dupka.
    Wroblowa!!!!! Masz Clo przy cienkm endometrium? Jejku! Bo Clo uposledza je! Dlatego ja mam Lamette :) tu już było kilka takich wątków o tym. Serio serio! Lametta tylko:) a ja piłam winko,jadlam migdaly... Ech i tylko po Lamettcie ciut rośnie

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Wroblowa!!!!! Masz Clo przy cienkm endometrium? Jejku! Bo Clo uposledza je! Dlatego ja mam Lamette :) tu już było kilka takich wątków o tym. Serio serio! Lametta tylko:) a ja piłam winko,jadlam migdaly... Ech i tylko po Lamettcie ciut rośnie

    No własnie brałam Clo i to 2x1. :O i jednocześnie estrofem na porost endo. Dlatego boje się że fasolek mógł też przez to się nie zadomowić.
    Ty testujesz w czwartek? :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie 3dc, lecimy od nowa. Dziś miałam wizytę, jajniki czyste gotowe do stymulacji, też zaczęłam lamette 1x2 rano.
    Monitoring mam w 11dc, czyli 29.12. Najchętniej już bym przeskoczyła do tego dnia, ale przed nami taki czas, że trzeba z niego jak najwięcej czerpać, odpocząć i oderwać myśli.
    Jutro ostatni dzień w roku w pracy, zakończony oficjalną wigilia firmową i nieoficjalnym piwkiem, a potem melduje sie w pracy dopiero 3 stycznia. :)

    Moja klinika ma dyżury w święta i może się okazać, że będę miała drugą IUI w Nowy Rok... Sylwestra spędzamy blisko domu, ale może się okazać, że musimy imprezowo zacisnąć pasa :P

    Czara - mojej krwi niestety nie chcą, przez hormony tarczycy, które przyjmuję na co dzień :(

    Chętnie obejrzę ten program o niepłodności, jak macie gdzieś link :)

    tolerancyjna lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Truskawkowa90 Autorytet
    Postów: 592 579

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolerancyjna żyje żyje, miło że pytasz :) jeśli chodzi o mojego M. To porozmawialismy sobie ostatnio o wszystkim co nas boli, bez udawania twardzieli. Bardzo dobrze nam ta rozmowa zrobiła:) stanęło na tym, że M umówil się na początek stycznia do urologa, który też jest andrologiem i do tej pory nie będzie brać supli. Ma trochę obawy czy przy jego mikrozwapnieniach w jajkach, taką ilością suplementów sobie nie zaszkodzi i moje tłumaczenia że Nie, na nic się zdały więc odpuscilam i jeśli na wizycie lekarz mu też to powie to wtedy zacznie brać z powrotem ale nie te które kupiłam bo nie da rady ich połknać ;) także pomyśle nad czymś innym, koniecznie w tabletkach a nie kapsułkach :) A poza tym cieszymy się czasem bez liczenia dni, umawiania wizyt itd i jest bardzooo miło :) A co tam u Ciebie?jak samopoczucie? Czujesz już magię świąt bo ja wcale :/ praca,praca i jeszcze raz praca...
    Agika, trzymam kciuki żeby twoje Endo do jutra urosło jak szalone, a jak nie to ja sobie z nim porozmawiam! :D
    No dziewczyny przydały by się jakieś dobre wieści na zakończenie tego roku :)

    starania od 05.2015
    JA: jajowody drożne,hormony ok,owulacje ok
    ON 09.2017: morfologia->2.88;ilość->9.36\ml i 33mln
    ON 01.2018:morfologia->4%;ilość->23\ml i 69mln całość
    10.2017-01.2018 -> 4 IUI :(
    06.2018 histerolaparoskopia usunięty zrost macicy z przednią ścianą jamy brzusznej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    No własnie brałam Clo i to 2x1. :O i jednocześnie estrofem na porost endo. Dlatego boje się że fasolek mógł też przez to się nie zadomowić.
    Ty testujesz w czwartek? :P
    O rety! Wiesz co,pogadajmy na priv ok....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowa, te niektore tabletki są wielkie. Mój mąż mówił, że l-karnityna jest wielkości tabletki do zmywarki ;)

    On blokadę ma w głowie. Przedstaw mu dane, na co jest która tabletka, ilu parom pomogły suplementy. Ja się panicznie boję igieł, a od początku ciąży sama robię sobie zastrzyki, co było dla mnie niewyobrażalne.

    Któraś wyżej pisała, ze heparyna może pomóc zajść w ciążę. Różne opinie są na ten temat. Jeśli są mutacje typu pai-1 czy jakaś trombofilia, to można spróbować, ale raczej acard się podaje. Heparyna przy wskazaniach od pozytywnego testu.

  • Gos77 Autorytet
    Postów: 722 694

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Truskawkowa, te niektore tabletki są wielkie. Mój mąż mówił, że l-karnityna jest wielkości tabletki do zmywarki ;)

    On blokadę ma w głowie. Przedstaw mu dane, na co jest która tabletka, ilu parom pomogły suplementy. Ja się panicznie boję igieł, a od początku ciąży sama robię sobie zastrzyki, co było dla mnie niewyobrażalne.

    Któraś wyżej pisała, ze heparyna może pomóc zajść w ciążę. Różne opinie są na ten temat. Jeśli są mutacje typu pai-1 czy jakaś trombofilia, to można spróbować, ale raczej acard się podaje. Heparyna przy wskazaniach od pozytywnego testu.

    No z tą heparyną, jak ze wszystkim, zależy od lekarza. Moja poprzednia mówiła, że nawet nie od pozytywnego testu, ale od pęcherzyka ciążowego. Z kolei moja aktualna mówi, że przy problemach z krzepliwością, gdzie występuje skłonność do mikrozakrzepów, zarodek może nie mieć szans na zagnieżdżenie.... Dlatego w niektórych przypadkach stosuje się już po owulacji. Ja mam obniożone białko S, jedno poronienie w 9tc i jedna biochemiczna, obie bez heparyny. Teraz stosuję już po owulacji. Mam nadzieję, że pomoże!

    7470csqv9ktdjl2c.png
    Kazik, urodzony 20.11.2018. Nasz największy CUD <3
    Aniołek [*] 08.2017
    11.2017 - biochemiczna :(
    41 lat....
    MTHFR - obie hetero, oniżone białko S.
    Obie ciąże po IUI
    Kariotypy OK, nasienie super
    Hashi, wysoka prolaktyna - unormowane
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przywitałam @.
    Truskawkowa, ja święta czuje :-) od wczoraj jestem na wolnym i wracam do pracy dopiero 3 stycznia :-) także piosenki świąteczne już mi bokiem wychodzą :-)

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gos, ja teraz właśnie przez obniżone białko S jestem na heparynie. Myślę jednak, że te zastrzyki to nie jakiś wiesiołek czy witamina C, trzeba z tym uważać i lepiej sprawdzić czy rzeczywiście jest potrzebna (przy mutacjach czy obniżonym białku S). Słyszałam, że mogą Tworzyć się mikrozakrzepy, co utrudnia zagnieżdżanie. Ale to chyba tylko przy tych wymienionych problemach?

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolerancyjna przykro mi :( Ja czekam aż @ się rozkręci bo na razie plamienie... Która testuje teraz? :D

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ