X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miła27 wrote:
    Mam problem z dodaniem całej wiecie dlaczego ?muszę ją parę razy edytować
    Ja tak często mam jak pisze dłuższy post z telefonu :( z komputera jeszcze mi się nie zdarzyło

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miła27 wrote:
    Mam problem z dodaniem całej wiecie dlaczego ?muszę ją parę razy edytować
    Może próbujesz emotki dodawać? Wiem że wtedy też ucina

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widze co lekarz to inaczej mówi by pościć. Pytam bo tez mieliśmy tylko półtora dnia odstępu bo myślałam ze IUI będzie w piątek/sobota a była w środę i zonk! Nawet się nie przyznawałem doktorkowi ale jak opisywał nasienie to ze dobre uff .. wiem ze na drugi raz będę przestrzegać postu z mężem ale przed owulacja a po okresie to mam takie chętkę Że nie umiałam powiedzieć stop

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    No to widze co lekarz to inaczej mówi by pościć. Pytam bo tez mieliśmy tylko półtora dnia odstępu bo myślałam ze IUI będzie w piątek/sobota a była w środę i zonk! Nawet się nie przyznawałem doktorkowi ale jak opisywał nasienie to ze dobre uff .. wiem ze na drugi raz będę przestrzegać postu z mężem ale przed owulacja a po okresie to mam takie chętkę Że nie umiałam powiedzieć stop
    Bo to chyba na zależy od parametrów nasienie. Mój ma żylaki i lekarz nam zawsze kazał dzień przed, bo mówił, że te nieprawidłowe zalegają uciśnione przez zylaki,wiec dobrze jest się ich pozbyć.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśta Selina tak to pewnie przez te emotikony, już przestaje dodawać minki

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było 3 dni postu i lekarz mówił, że jest ok:) mówił, że do 5 dni nie dłużej

  • Igiełka Przyjaciółka
    Postów: 66 56

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    artam89 wrote:
    To kiedy masz robic bete? U mnie jesli w pt mam mieć iui to beta ma być 28.12 kurka jak tu swieta przeżyć
    W wigilię mogę bete zrobić. W Boże Narodzenie wypada 1 dzień cyklu.

    Starania od 4 lat, niepłodność wtórna,
    2017 laparoskopia, usunięty mięśniak
    Żołnierzyki ok
    10.11.2018- I IUI :(
    10.12.2018-II IUI :(
    02.02.2019-III IUI :(
  • Igiełka Przyjaciółka
    Postów: 66 56

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salma wrote:
    Liczę na to, że okaże! w końcu musi się okazać dla każdej z nas szczęśliwe! myślę, że prędzej czy później. Jedni muszą się bardziej namęczyć od drugich, ale w końcu wszystkie się doczekamy :) mocno w to wierzę, bo tez i nie mam wyjścia heh :) trzymam kciuki za twoją inseminację :)
    Dziękuję :) Tobie i każdej nam z osobna również życzę małej fasolki :)

    Starania od 4 lat, niepłodność wtórna,
    2017 laparoskopia, usunięty mięśniak
    Żołnierzyki ok
    10.11.2018- I IUI :(
    10.12.2018-II IUI :(
    02.02.2019-III IUI :(
  • Igiełka Przyjaciółka
    Postów: 66 56

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Dziewczyny a ilu dniowy ma post wasz partner wiedząc ze ma być inseminacja ?
    My w tamtym miesiącu mieliśmy 2 dni postu a w tym 3 dni. Wczoraj przed inseminacja lekarz powiedział że plemniki super i dużo lepsze niż poprzednio. Więc dłuższy post dał lepszy efekt.

    Starania od 4 lat, niepłodność wtórna,
    2017 laparoskopia, usunięty mięśniak
    Żołnierzyki ok
    10.11.2018- I IUI :(
    10.12.2018-II IUI :(
    02.02.2019-III IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy czy macie problem z nasieniem czy nie, a jeśli tak - to jaki? Może niektóre z Was pamiętają jak wylewałam tu łzy, bo mieliśmy ledwo 24h przerwy przed IUI. Wyszło, że to były nasze najlepsze wyniki ze wszystkich IUI. Natomiast IUI (3) udało nam się przy najsłabszych wynikach nasienia, gdy mąż chorował i wszystkie parametry spadły nam o połowę.

    evkill, Salma lubią tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freyja wrote:
    To wszystko zależy czy macie problem z nasieniem czy nie, a jeśli tak - to jaki? Może niektóre z Was pamiętają jak wylewałam tu łzy, bo mieliśmy ledwo 24h przerwy przed IUI. Wyszło, że to były nasze najlepsze wyniki ze wszystkich IUI. Natomiast IUI (3) udało nam się przy najsłabszych wynikach nasienia, gdy mąż chorował i wszystkie parametry spadły nam o połowę.
    Bo plemników jest miliony a wystarczy tylko jeden. Dlatego się udaje, gdy problemem jest nasienie.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak myślicie, jest sens robić betę 11 dni po IUI? Będę się kłuć w piątek i myślę, czy przy okazji nie zrobić.

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Dziewczyny, jak myślicie, jest sens robić betę 11 dni po IUI? Będę się kłuć w piątek i myślę, czy przy okazji nie zrobić.
    Ja bym chyba zrobiła już z ciekawości... :)

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Dziewczyny, jak myślicie, jest sens robić betę 11 dni po IUI? Będę się kłuć w piątek i myślę, czy przy okazji nie zrobić.
    Ja bym nie wytrzymała robiąc inne badania żeby nie zrobić bety ;) jak coś zaskoczy to beta powinna już ruszyć i coś pokazać, mi przynajmniej wyszła w pierwszej ciąży :)

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Dziewczyny, jak myślicie, jest sens robić betę 11 dni po IUI? Będę się kłuć w piątek i myślę, czy przy okazji nie zrobić.
    A kiedy robiłaś zastrzyk? To 11dpo takie kontrowersyjne jest, może wyjść np 3 i będziesz myślała czy to zarodek czy pozostałości Ovi ;) Ja bym do 13dpo chociaż odczekała, ale jak uważasz :)

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedzi :)no u nas mąż ma okey nasienie ale lekarz nowinę od 8-9dc pościć a owulacje mam różnie teraz miałam 11dc czasami mam 14dc..

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A kiedy robiłaś zastrzyk? To 11dpo takie kontrowersyjne jest, może wyjść np 3 i będziesz myślała czy to zarodek czy pozostałości Ovi ;) Ja bym do 13dpo chociaż odczekała, ale jak uważasz :)
    Selina, to byłoby 12 dni po Ovitrelle. Po pierwszej IUI zrobiłam sikańca 8 dpo, a 10 po zastrzyku i nawet cień nie wyszedł, więc nie sądzę, żeby mi wyszedł z krwi 2 dni później. Pytanie tylko czy ew. ciąża już by się pokazała.

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Selina, to byłoby 12 dni po Ovitrelle. Po pierwszej IUI zrobiłam sikańca 8 dpo, a 10 po zastrzyku i nawet cień nie wyszedł, więc nie sądzę, żeby mi wyszedł z krwi 2 dni później. Pytanie tylko czy ew. ciąża już by się pokazała.
    Z testu Ci może nie wysjc a z krwi tak. Pamiętaj że są przypadki dziewczyn na forum, które miały testy negatywne a beta niecałe 100 wynosiła. Dlatego sikacz może Ci Ovi nie poakzac a beta owszem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już po wszystkim. SonoHsg okazalo sie mniej bolesne niż moja @ :) Obydwa jajowody drożne :)
    Niestety w tym cyklu juz nici z IUI endo nadal male tylko 4.6 i pecherzyk marny 10mm nic nie urosl.
    Dzis 12dc wiec lekarz na cud nie liczy ze cos super urosnie.
    Od kolejnego cyklu Lametta.
    Nigdy nie mialam doczynienia z tym lekiem.
    Ostatnie 2 cykle naturalne byly ladne z owulacja a tu niespodzianka.
    Mozecie sie podzielić opinia na temat stymulacji tym lekiem? Mam brac 2x dziennie od 3-7 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to sie ciesze z tej stymulacji. Dr mowi ze jesli uzyskamy 2 lub 3 ladne pecherzyki to szansa na udane IUI jest duzo wyzsza niz na naturalnym cyklu.
    Martwi mnie troche ze to endo marne. Lametta tez wplywa na endo?
    Bo zaopatrzenie w wino i orzechy wlasnie zrobilam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 15:59

‹‹ 1092 1093 1094 1095 1096 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ