X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Matko jaki miałam dzisiaj sen... śniło mi się, że się obudziłam i był dzień testowania! Tak się ucieszyłam, że już mogę zrobić test, że aż się obudziłam. Popadam w paranoję!
    Pewnie dużo o tym myślisz i takk sen dlatego:) powodzenia!!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mnie zastanawia dr kazal mi jeszcze wczoraj zrobic przeciwciala różyczki Igg Igm.
    Do ostatniej iui robilam tylko toxoplazmoze i CMV poniewaz sam stwierdzil ze Rozyczke przechodzilam bo wskazuje na to stare badanie jeszcze jak robilam do IVF.
    A wczoraj stwierdzil, ze musze zrobic jeszcze raz jednak bo tamto jest nie wazne?
    I znow wyszlo to samo identyczny wynik Igg <500 wynik reaktywny wskazuje na przebyta chorobe.

    CMV tez mam reaktywny.

    Czy za kazdym razem bede musiala robic nowe te badania skoro widac czarno na bialym,ze przechodzilam chorobe?

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, zastanawiam się, czy nie wylecieć od razu po IUI na wakacje do Egiptu. Już zdecydowałam, że wezmę wolne, bo mam mega stresy w pracy (pracuje w finansach) i wiem, że tutaj spokoju nie zaznam a z drugiej strony, nie chce mi się siedzieć w domu. Myślicie, że będzie to bezpieczne tak na 2 dni po IUI, czy jednak odradzacie?
    Nie wiem na ile to bezpieczne jest;) szczerze mówiąc to bym się chyba wstrzymała i pojechała gdzieś w Polsce autem na krótki urlop :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie ja bym sie nie zastanawiala i leciala majac taka mozliwosc:) sama o tym myslalam ale u mnie wczoraj bylo dopiero 13mm i plan z iui w srode polegl, mam nadzieje ze uda nam sie do konca tygodnia lub przeskoczyc weekend ;)
    Miła, przesyłam przytulaski, jakoś tak czunę z Tobą ogromną wirtualną więź.
    I wszystkie macie racje, ja tez czasami myale ze nic nie wychodzi a przeciez mamy fajnych mezow,jestesmy ogolnie zdrowi i stac nas na iui czyli juz jest dobrze;)

    Miła27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Matko jaki miałam dzisiaj sen... śniło mi się, że się obudziłam i był dzień testowania! Tak się ucieszyłam, że już mogę zrobić test, że aż się obudziłam. Popadam w paranoję!

    Spokojnie nie tylko Ty :)
    Ile razy mi sie snilo, ze jestem w ciąży. I ten smutek jak czlowiek sie budzi a tu szara codziennosc ;(

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dziewczyny tak mnie zastanawia dr kazal mi jeszcze wczoraj zrobic przeciwciala różyczki Igg Igm.
    Do ostatniej iui robilam tylko toxoplazmoze i CMV poniewaz sam stwierdzil ze Rozyczke przechodzilam bo wskazuje na to stare badanie jeszcze jak robilam do IVF.
    A wczoraj stwierdzil, ze musze zrobic jeszcze raz jednak bo tamto jest nie wazne?
    I znow wyszlo to samo identyczny wynik Igg <500 wynik reaktywny wskazuje na przebyta chorobe.

    CMV tez mam reaktywny.

    Czy za kazdym razem bede musiala robic nowe te badania skoro widac czarno na bialym,ze przechodzilam chorobe?
    u mnie rózyczkę i toksoplazmozę przepisują bo przechodziłam i mam przeciwciała wiec głupotą jest powtarzać te wyniki

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze Bogna nie pisze.
    Kciuki za testujacych!
    Dziwne przeciez przebyta rozyczka to przebyta rozyczka...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    u mnie rózyczkę i toksoplazmozę przepisują bo przechodziłam i mam przeciwciała wiec głupotą jest powtarzać te wyniki

    No tak tez mi sie wydaje a Dr sie uparl ze bez swiezego wyniku iui nie moze zrobic.
    No ale dawno za nic nie placilam :) wiec musialam wspomóc klinike haha

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    No tak tez mi sie wydaje a Dr sie uparl ze bez swiezego wyniku iui nie moze zrobic.
    No ale dawno za nic nie placilam :) wiec musialam wspomóc klinike haha
    zdzierstwo ,że tak powiem....

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Meggie ja bym sie nie zastanawiala i leciala majac taka mozliwosc:) sama o tym myslalam ale u mnie wczoraj bylo dopiero 13mm i plan z iui w srode polegl, mam nadzieje ze uda nam sie do konca tygodnia lub przeskoczyc weekend ;)
    Miła, przesyłam przytulaski, jakoś tak czunę z Tobą ogromną wirtualną więź.
    I wszystkie macie racje, ja tez czasami myale ze nic nie wychodzi a przeciez mamy fajnych mezow,jestesmy ogolnie zdrowi i stac nas na iui czyli juz jest dobrze;)
    Dziękuję i wzajemnie:* niby ta więź jest tylko wirtualna, a tak mocna ,prawda ??

    mila2019 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    zdzierstwo ,że tak powiem....

    No ale cóż zrobic musialam niestety :(

    Buba a Ty jak sie czujesz? Zaczynasz miec jakies objawy?

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    No ale cóż zrobic musialam niestety :(

    Buba a Ty jak sie czujesz? Zaczynasz miec jakies objawy?
    Piersi trochę bolą ale bez rewelacji... Ale co prawda w pierwszej ciąży nie miałam zbytnio objawów - dobrze się czułam

    Selina lubi tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że to nie miejsce ale zostało mi opakowanie Orgalutran 0,25 /05 ml data 2020-11 , Bemfola 150 IU/0,25 2020-10 może któraś potrzebuje ?

    Czynnik niepłodności męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero co narzekalam na brak sluzu to już go mam i to duzo ale...
    Wraz ze śluzem na papierze byla brazowa spora plama. Wygladala jak taka jakby stara krew przepraszam Was za opis ale inaczej nie umiem tego ująć. Mam nadzieje ze to nic zlego bo znow zaczynam sie martwic :(

  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mój 20 dc, tak jak pisałam wcześniej 5 lutego miałam drugą iui, nie miałam zastrzyku na pęknięcie, bo po fostimonie danym w niedzielę rano na przyrost pęcherzyk pękł sam,plamienia brązowe ustąpiły 3 dni temu, wczoraj tylko miałam taj jak śluz płodny taki ciagnacy przezroczysty z trochę krwią, cycki nie bolą, tylko jajniki, jak myślicie kiedy zrobić test skoro nie miałam ovitrelle na pęknięcie

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dopiero co narzekalam na brak sluzu to już go mam i to duzo ale...
    Wraz ze śluzem na papierze byla brazowa spora plama. Wygladala jak taka jakby stara krew przepraszam Was za opis ale inaczej nie umiem tego ująć. Mam nadzieje ze to nic zlego bo znow zaczynam sie martwic :(
    A w jakim jesteś dc?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska1986 wrote:
    Dziś mój 20 dc, tak jak pisałam wcześniej 5 lutego miałam drugą iui, nie miałam zastrzyku na pęknięcie, bo po fostimonie danym w niedzielę rano na przyrost pęcherzyk pękł sam,plamienia brązowe ustąpiły 3 dni temu, wczoraj tylko miałam taj jak śluz płodny taki ciagnacy przezroczysty z trochę krwią, cycki nie bolą, tylko jajniki, jak myślicie kiedy zrobić test skoro nie miałam ovitrelle na pęknięcie
    Ja miałam owu 07.02 i planuję zrobić w piątek rano pierwszy test, ale o czułości 10. Później zrobię 10dpo i tak co 2 dni. Wiem, że nie powinnam robić tak wcześnie, ale to jest silniejsze ode mnie...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    A w jakim jesteś dc?

    Dzis 12dc.
    Rano bralam Ovitrelle a jutro iui

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dzis 12dc.
    Rano bralam Ovitrelle a jutro iui
    A może to przez stres... ja tak miałam parę razy, do tego ból brzucha jak na @. Powiedz to jutro lekarzowi, niech sprawdzi czy wszystko ok.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska1986 wrote:
    Dziś mój 20 dc, tak jak pisałam wcześniej 5 lutego miałam drugą iui, nie miałam zastrzyku na pęknięcie, bo po fostimonie danym w niedzielę rano na przyrost pęcherzyk pękł sam,plamienia brązowe ustąpiły 3 dni temu, wczoraj tylko miałam taj jak śluz płodny taki ciagnacy przezroczysty z trochę krwią, cycki nie bolą, tylko jajniki, jak myślicie kiedy zrobić test skoro nie miałam ovitrelle na pęknięcie
    Tak czy siak myślę że za tydzień. Już niebo zastrzyk chodzi a o to że zarodek może się zagniezdzic nawet dopiero 11dpo

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ