X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Sisii Koleżanka
    Postów: 44 57

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo87 wrote:
    Ja też że Szczecina. Nie słyszałam o tej Pani dr :) ale miło że napisałaś. Może też powinnam zmienić lekarza
    Zmień naprawdę jest super ;) ona pracuje też na Ulii Lubelskiej w szpitalu. Tam się zajmują typowo niepłodnością

    28 styczeń- 1 iui :)
    2 cykle z lametta
    4 cykle z clo
    Badanie nasienia- bardzo dobre
    HycoSy- drożne
    Miostigyn Gt od października 2017
    PCOS
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisii wrote:
    Zmień naprawdę jest super ;) ona pracuje też na Ulii Lubelskiej w szpitalu. Tam się zajmują typowo niepłodnością

    Na Unii byłam też. Ale u dr Hajdasza prywatnie a mnie na oddzial zabierał. Teraz mam mieć iui u niego w szpitalu. No ale zobaczymy co z tego będzie.
    A Ty miałaś iui prywatnie?

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalasz wrote:
    No właśnie nie mówił. Pokazał mi tylko na USG pęcherzyk, powiedział,ze ma 21 mm i tyle. A jakiej wielkości powinno być endometrium? Mój lekarz w ogóle niewiele mówi.

    Moj Dr mowi,ze 7.5 to minimum z minimum ;)

    Olalasz lubi tę wiadomość

  • Sisii Koleżanka
    Postów: 44 57

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo87 wrote:
    Na Unii byłam też. Ale u dr Hajdasza prywatnie a mnie na oddzial zabierał. Teraz mam mieć iui u niego w szpitalu. No ale zobaczymy co z tego będzie.
    A Ty miałaś iui prywatnie?


    Na unii, skierowanie prywatnie do szpitala mi dała. Doplacalam 600zl bo nie mam meldunku w Szczecinie. Tak to bym miala za darmo.

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    28 styczeń- 1 iui :)
    2 cykle z lametta
    4 cykle z clo
    Badanie nasienia- bardzo dobre
    HycoSy- drożne
    Miostigyn Gt od października 2017
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisii wrote:
    Na unii, skierowanie prywatnie do szpitala mi dała. Doplacalam 600zl bo nie mam meldunku w Szczecinie. Tak to bym miala za darmo.
    Czyli tak jakbys miała prywatnie, ja teraz tez mam płacic 600zł w klinice. Ale badania wszystkie przed miałaś na nfz tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisii lubię czytać takie historie jak Twoja :) Dają nadzieję!
    Czy badałaś już betę?


    Bogna jak tam Twoj test dzisiejszy? Gdzie zniknęłaś? ;) Betujesz jutro?

    Sisii, Miła27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy was podczas stymulacji bolal dol brzucha. Mam wrazenie ze zaraz eksploduje hehe, jestem wzdeta i czuje tak jakby ze mam za duzo w jajnikach bolą mnie caly czas.


    I jeszcze mam pytanie odnosnie śluzu, w poprzednim cyklu z tym malym endo juz od 11dc mialam ladny plodny śluz a teraz sucho caly czas hmm...
    Czy jeszcze sie wogole pojawi? Mialyscie moze iui bez plodnegk sluzu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 22:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez to cale leczenie, oczekiwanie mozna zwariować.
    Najpierw stres czy cos uroslo? Czy endo bedzie ok?

    Teraz mam wielkiego stracha ze mi te jajca zaraz popekaja i nie wytrzymia do iui ( wszystko przez ten ból )

    To jest straszne a ja nie moge przestać o tym myslec :(

  • Sisii Koleżanka
    Postów: 44 57

    Wysłany: 11 lutego 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Czyli tak jakbys miała prywatnie, ja teraz tez mam płacic 600zł w klinice. Ale badania wszystkie przed miałaś na nfz tak?
    Badanie nasienia mielismy bo wczesniej robilismy w Szczecinie. I kilka badan musielismy zrobic z mężem koszt ok 400zl no i zastrzyk ovitrelle w aptece pod medikusem za ok 80zl kupiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 22:20

    28 styczeń- 1 iui :)
    2 cykle z lametta
    4 cykle z clo
    Badanie nasienia- bardzo dobre
    HycoSy- drożne
    Miostigyn Gt od października 2017
    PCOS
  • Sisii Koleżanka
    Postów: 44 57

    Wysłany: 11 lutego 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Sisii lubię czytać takie historie jak Twoja :) Dają nadzieję!
    Czy badałaś już betę?


    Bogna jak tam Twoj test dzisiejszy? Gdzie zniknęłaś? ;) Betujesz jutro?

    Nie badałam bo grypa mnie dopadła, ale czuję się lepiej i chyba zrobię w środę, lekarka kazała mi brać wit d3, falvit mama i przyjechać mam za dwa tygodnie ;) no i duphaston dalej 2x1. pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciukasy za Was wszystkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 08:01

    Selina lubi tę wiadomość

    28 styczeń- 1 iui :)
    2 cykle z lametta
    4 cykle z clo
    Badanie nasienia- bardzo dobre
    HycoSy- drożne
    Miostigyn Gt od października 2017
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisii wrote:
    Nie badałam bo grypa mnie dopadła, ale czuję się lepiej i chyba zrobię w środę, lekarka kazała mi brać wit d3, falvit mama i przyjechać mam za dwa tygodnie ;) pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciukasy za Was wszystkie
    No badaj badaj, bo my tu czekamy na takie ładne cyferki! :D :P

    Sisii lubi tę wiadomość

  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 12 lutego 2019, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Nie, mi tylko mówi w którym jajniki jest pęcherzyk dominujący i ile ma mm. Może rzeczywiście jak jest ok to wtedy nie komentuje... a spytam go następnym razem :)
    U mnie tak samo. Tez spytam. Chociaż nie tracę nadziei,ze będziemy oglądać co innego na USG ;)

    Selina lubi tę wiadomość

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalasz wrote:
    U mnie tak samo. Tez spytam. Chociaż nie tracę nadziei,ze będziemy oglądać co innego na USG ;)
    Tego Ci życzę! :)

    Olalasz lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie wczoraj z wami i tyle wiadomości:)
    CYTRYNKA strasznie mi przykro,że się nie udało:( trzymaj się i się nie poddawaj! Wszyscy się tu wspieramy. Ja jeśli nie znam odpowiedzi na pytania to nie odpowiadam żeby nikogo nie wprowadzać w błąd.
    SISII gratulacje!!:) czekamy na wieści!! Powiem Ci,że przeczytałam twoja historię i bardzo się wzruszyłam! Warto walczyć oby każdej z nas się udało!

    Nic mi w życiu łatwo nie przychodzi. Miałam nadzieję,że w ciążę chociaż zajde, a tu ciągle kłody pod nogi. Jestem już zmęczona tym,ale mimo wszystko będę walczyła i robiła te IUI do skutku!! Myślę, że niektóre pary po prostu potrzebują więcej czasu i więcej IUI żeby się udało!! A teraz dodatkowym problemem jest to,że ciągle muszę wolne brać w pracy No i trochę na mnie krzywo patrzą,ale cóż.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 09:01

    Puchatek, mila2019, Sisii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila rozumiem Cię. Mogłabym dokładnie napisać to samo: nic w życiu nie przychodzi mi łatwo. Na wszystko długo czekam, ciężko pracuje i na tacy chyba nic nie dostałam nigdy ;) Ale cały czas sobie powtarzam, że przynajmniej doceniam to co mam, całe moje szczęście :) Bo mam super męża, rodzinę i znajomych no i pracę która sama sobie stworzyłam. Dużo osób mając wszystko na pstryknięcie palca wcale nie są szczęśliwe lub tego nie doceniają. Ja tak czy siak wierzę, że zostanie nam to wszystko wynagrodzone, trzeba tylko jeszcze cierpliwości :)

    Jak u Ciebie sytuacja teraz? Zaczęłaś kolejną stymulację tak?

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jaki miałam dzisiaj sen... śniło mi się, że się obudziłam i był dzień testowania! Tak się ucieszyłam, że już mogę zrobić test, że aż się obudziłam. Popadam w paranoję!

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Puchatek Autorytet
    Postów: 346 562

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jednak z testem czekam do jutra :) wg planu

    Selina lubi tę wiadomość

    1cs: Synek 07.2014, cc
    Starania o rodzeństwo od 07.2015

    01-05.2019 - 3x IUI :(
    05.2019 IVF start, krótki protokół, transfer odroczony, mamy 1❄️
    07.08 FET blastki 4AB 😢

    04.09 CRIO-ICSI 6 komórek
    09.09 ET wczesnej blastki 2 😢

    Koniec walki
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zastanawiam się, czy nie wylecieć od razu po IUI na wakacje do Egiptu. Już zdecydowałam, że wezmę wolne, bo mam mega stresy w pracy (pracuje w finansach) i wiem, że tutaj spokoju nie zaznam a z drugiej strony, nie chce mi się siedzieć w domu. Myślicie, że będzie to bezpieczne tak na 2 dni po IUI, czy jednak odradzacie?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puchatek wrote:
    A ja jednak z testem czekam do jutra :) wg planu
    Zazdroszcze samozaparcia! Ja bym nie wytrzymała :)

    Puchatek lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Mila rozumiem Cię. Mogłabym dokładnie napisać to samo: nic w życiu nie przychodzi mi łatwo. Na wszystko długo czekam, ciężko pracuje i na tacy chyba nic nie dostałam nigdy ;) Ale cały czas sobie powtarzam, że przynajmniej doceniam to co mam, całe moje szczęście :) Bo mam super męża, rodzinę i znajomych no i pracę która sama sobie stworzyłam. Dużo osób mając wszystko na pstryknięcie palca wcale nie są szczęśliwe lub tego nie doceniają. Ja tak czy siak wierzę, że zostanie nam to wszystko wynagrodzone, trzeba tylko jeszcze cierpliwości :)

    Jak u Ciebie sytuacja teraz? Zaczęłaś kolejną stymulację tak?


    Selinka u mnie jest tak samo:) nigdy nie rozumiem ludzi,którzy narzekają pomimo tego,że mają wszystko dosłownie wszystko. Niestety dla nich to i tak mało. Zawsze dziękuję za to wszystko co mam,cieszę się z małych rzeczy. No,ale tak jak pisałam zawsze wszystko pod górkę;) mam nadzieję,że będzie nam to wszystko wynagrodzone:)
    Tak wczoraj wzięłam 1 tabletkę letrozolu. W poniedziałek mam monitoring i wtedy się okaże kiedy IUI:) w pracy znów wzięłam wolne na poniedziałek,ale co zrobić inaczej się nie da;) to już 3 IUI będzie. Ciekawe ile jeszcze przede mną...

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ