Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2304

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kochana to brzmi jakby to był poprostu probiotyk :) więc nie zaszkodzi
    I co, dziabnelas winiacza? ;)
    A dziabnelam, a co się będę hamować :)

    nick nieaktualny, CYTRYNKA_2016, Nauczycielka lubią tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Olalasz, Olka_sz ja coprawda na bezglutenowej nie jestem, bo celiakii nie mam, ale wyszła mi nietolerancja taka średnia na pszenicę i żyto.

    Najśmieszniejsze jest to że ja nie mam ani celiakii ani nietolerancji... W badaniach genetycznych wyszedł mi jeden gen dający predyspozycje do zachowania na celiakię i na tej podstawie gin kazał mi przejść na dietę bezglutenową. Powiedział, że miewają takie przypadki że nie ma żadnych sensownych przyczyn, dla których się nie udaje a po odstawieniu glutenu nagle kobieta zaskakuje.
    Mam nadzieję, że jestem jednym z tych przypadków...

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka tak, słyszałam o takiej teorii :) Oy tak było w Twoim przypadku.
    Ważne jest tylko, aby uzupełniać niedobory wstępujące z odstawienia zbóż czyli m.in.witaminy z grupy B

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie boje sie zastrzyku ale tego ze tym razem musze go zrobic sama;)

  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Nie boje sie zastrzyku ale tego ze tym razem musze go zrobic sama;)
    Dasz radę! Z pewnością gorsze rzeczy musiałaś znieść podczas starań.

    Ja też sobie właśnie zrobiłam ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka_sz wrote:
    Jednak opóźnienie tylko minimalne.
    Endo - 8,5mm, pęcherzyki 22 i 23mm. Ovitrelle dziś o 20.00. Inseminacja w piątek ok. 10.30 :D
    Boję się tylko czy nie pękną do tego czasu.

    No jak ladnie :)
    To trzymam juz kciuki.

    olka_sz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba pecherzyki pekly bo strasznie zaczely mnie bolec jajniki najpierw lewy a teraz prawy a brzuch dostalam taki ze masakra. Wygladam jak w 5 miesiacu ciąży!
    I caly mnie boli ale to nie bol jak na @ tylko taki inny.

    Jest dokladnie 36h po ovi :)

    Wiec oczywiscie z ciekawosci zrobilam test owulacyjny i kreska testowa duzo ciemniejsza od kontrolnej nigdy taka nie byla.
    Tylko tak mnie zastanawia czy ovitrelle moze sfałszować wynik owulacyjnego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 20:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I az wstyd sie przyznac ale M juz musial poprawic, bo jak ja leżałam w fotelu po IUI to dr M nakazał wrecz dzis i jutro poprawic po IUI :)
    Oczywiscie jakby mogl sie nie zastosowac do takiego zalecenia :D :)

    Nauczycielka, nick nieaktualny, Sisii lubią tę wiadomość

  • CYTRYNKA_2016 Autorytet
    Postów: 1906 2697

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Nie boje sie zastrzyku ale tego ze tym razem musze go zrobic sama;)


    No mnie to tak paralizowalo, strach że mudze sama zrobic,aż prawie mdlalam. Już taki mój urok :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 20:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png

    IUI 1 - 30.01.2019 :-( IUI 2 - 27.02.2019 :-(
    23.04.2019 - IVF
    4.05.2019 - punkcja (6 cumulusów -4 prawidłowe)
    5.05.2019 - 4 zapłodnione komórki❤️
    9.05.2019 - transfer naszego malucha 4AA ❤️( zostaje nam ❄️ mrożaczek 3BB)
    16.05.2019 - beta 7 dpt -101,8 😍 9 dpt - 234,6 😍 14 dpt - 2074 😍 20 dpt - 8315 😍 22 dpt - 13377 😍 26 dpt - ❤️
    16.08.2022- powrót po ❄️
    5.09.2022 - transfer
    12.09.2022 - beta 7 dpt - 11, 8 dpt - 19, 9 dpt -28 CB 😭😭😭

    24.05.2023 - 3 testy z II - Naturalny Cud! ❤️
    25.05.2023 - beta 383 😍
    26.05.2023 - beta 679 prog - 14,70
    30.05.2023 - beta 2457 prog - 29,4
    02.06.2023 - pęcherzyk ciążowy ✊
    13.06.2023 - ❤️


    „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”
  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    U mnie chyba pecherzyki pekly bo strasznie zaczely mnie bolec jajniki najpierw lewy a teraz prawy a brzuch dostalam taki ze masakra. Wygladam jak w 5 miesiacu ciąży!
    I caly mnie boli ale to nie bol jak na @ tylko taki inny.

    Jest dokladnie 36h po ovi :)

    Wiec oczywiscie z ciekawosci zrobilam test owulacyjny i kreska testowa duzo ciemniejsza od kontrolnej nigdy taka nie byla.
    Tylko tak mnie zastanawia czy ovitrelle moze sfałszować wynik owulacyjnego?
    No to w samą porę pękły! Zawodnicy już czekają :D

    Co do testów nie wypowiem się bo nigdy nie robiłam owulacyjnyh

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never no to idealnie! :D ale co to za wstyd że poprawialiscie? Każda z nas chyba to robi :) zawsze lekarze to zlecają, to bardziej zabieg psychologiczny.
    Weź nospe jak brzuch bardzo boli, będzie dobrze

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olalasz, Sisii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie poprawialam po 1 iui, nikt mi nie kazal:( tym razem postaram sie lepiej!;) Never wyglada to perfekcyjnie!:)
    Cytrynka to ja wlasnie tez taki tchorz ale fakt znosimy wiecej wiec taki maly samodzielny zastrzyczek nie jest czyms znaczacym;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, olka_sz, Olalasz, CYTRYNKA_2016 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Ja nie poprawialam po 1 iui, nikt mi nie kazal:( tym razem postaram sie lepiej!;) Never wyglada to perfekcyjnie!:)
    Cytrynka to ja wlasnie tez taki tchorz ale fakt znosimy wiecej wiec taki maly samodzielny zastrzyczek nie jest czyms znaczacym;)

    Dziewczyny jak mialam 1 raz zrobic sobie sama zastrzyk to az mnie trzeslo... a pozniej nawet nie poczulam jak go sobie podalam :)
    Najgorszy 1 raz a teraz mogę sie juz kluc ;)

    My zniesiemy wszystko bo jestesmy silne i maly zastrzyk nam nie straszny!

    nick nieaktualny, olka_sz, CYTRYNKA_2016 lubią tę wiadomość

  • Sisii Koleżanka
    Postów: 44 57

    Wysłany: 13 lutego 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Trzymaliscie ovitrelle w lodowce?

    Tak

    28 styczeń- 1 iui :)
    2 cykle z lametta
    4 cykle z clo
    Badanie nasienia- bardzo dobre
    HycoSy- drożne
    Miostigyn Gt od października 2017
    PCOS
  • Sisii Koleżanka
    Postów: 44 57

    Wysłany: 13 lutego 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Nie boje sie zastrzyku ale tego ze tym razem musze go zrobic sama;)
    Nie bój się;) mi po operacji doszywali dwie szwy bo stwierdzili, że za dużo krwi ubywa. Mowili, że to jakby komar mnie ugryzł. Uwierz ten zastrzyk to tzw pikuś do zszywania na żywca ;) bądź dzielna

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    28 styczeń- 1 iui :)
    2 cykle z lametta
    4 cykle z clo
    Badanie nasienia- bardzo dobre
    HycoSy- drożne
    Miostigyn Gt od października 2017
    PCOS
  • Olalasz Autorytet
    Postów: 1073 1157

    Wysłany: 13 lutego 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Olalasz, Olka_sz ja coprawda na bezglutenowej nie jestem, bo celiakii nie mam, ale wyszła mi nietolerancja taka średnia na pszenicę i żyto. Jem makarony kukurydziano-ryzowe, ciasta też piekę z mąk bezglutenowych często, ale gryczaną to dla mnie bleeee totalnie nie to :/ super jest za to mąka ryżowa, kokosowa i migdałowa :) Mleka też piję tylko roślinne
    No do gryczanej trzeba się przyzwyczaić :) Polecam jeszcze mąkę kasztanową. Jest super do naleśników :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bl6d8upih96ql.png

    31.01-1 IUI 🙁
    25.02- 2IUI🙁
    06.05- początek przygotowań do IVF
    19.06 punkcja: 11 oocytów, 7 dojrzałych, 7 zarodków
    22.06 transfer dwóch 3-dniowych zarodków (8A/B i 10A),
    1 ❄️
  • Matylciss88 Koleżanka
    Postów: 54 28

    Wysłany: 13 lutego 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przed betą brać leki?chciałam jeszcze zbadać progesteron i tsh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 hop hop jestes jeszcze z nami?
    Martwie sie bo tak nagle zamilklas po tym teście ostatnim...
    Co sie dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bije w dekiel. Siedze sama w domu (maz na firmowym piwku) i ogladalam Ally Mc Beal i tam na koncu Vonda Shepard spiewa piosenke "I only wanna be with you", łzy stanely mi w oczach nie wiedziec czemu i na YT odszukałam oryginał. No i debil siedziałam i beczałam słuchajac pare razy z rzedu, nie wiem czemu ta piosenka mnie tak wzrusza. Zaczelam strasznie zalowac, ze nie tanczylismy do tego z mezem na naszym weselu, mogłam mu ją zadedykowac...i takie tam ;) No nic, chyba ta meliska tak na mnie działa :P

    Matylciss88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylciss88 wrote:
    Dziewczyny przed betą brać leki?chciałam jeszcze zbadać progesteron i tsh.
    W dniu badania tsh Euthyrox bierzemy dopiero po badaniu, reszte tez mozesz zazyc pozniej :)

    Matylciss88 lubi tę wiadomość

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ