X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh w sumie to tak sobie. Ja z tych niecierpliwych, chce wiedziec kiedy nie bedzie ovi i tak, nigdy nie widzialam pozytywnego wiec pomimo tego ze to zalosne to mi pomoglo:)

    Hipp lubi tę wiadomość

  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już po pierwszej IUI, szybka diagnoza i decyzja , jednak pojechaliśmy do Czech. Zaczyna sie wyczekiwanie. Poszło bez stymulacji tylko zastrzyk przed samą IUI... więc wiecie jak to jest, ile pytań sobie człowiek zadaje i jak cieżko się skupić na pracy.
    Trzymam za Was kciuki

    NeverLoseHope, Selina, usia1986 lubią tę wiadomość

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie, zadaje sobie takie pytaniie, czy jest możliwe, że Ci lekarze wiedzą, że się nie uda? Zastanowiło mnie jego podejscie, zadnych leków po Inseminacji, bo " niby nie trzeba, endo 8,5", a na koniec powiedział " do zobaczenia" Az się wróciłam i zapytałam czemu tak powiedział...cisza.

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska1986 wrote:
    Boję się, niby dziś zaczyna sie 16dpo licząc dzień zabiegu, który miałam około południa, ale też 28 dc, bo tyle u mnie trwają, nadal mam ciągnięcia, wolę jeszcze dziś poczekać
    Ty masz podobnie jak u mnie...
    Ciaże wczesniejsze za pierwszym razem, a teraz zastanawiam się, czy AID moze nie zaskoczyc

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • Aga-ta86 Ekspertka
    Postów: 148 159

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze lekarze podchodzą do każdej pacjentki jak do zwykłego klienta. Jeżeli hormony ok. Jajowody drożne nie widzą dalszej potrzeby dociekania dlaczego tak jest a nie inaczej. Ja w poniedzialek inseminacje mialam robiona w 10 sekund Max. Nawet nie zdążyłam zobaczyć na monitorze jak on już powiedział że gotowe. Nic nie czułam. Czuję się tak jakbym w ogóle jej nie miała.

    32 lata
    rok starań
    wysoka prolaktyna
    nadczynność tarczycy
    2 IUI :(
    1 transfer 😡
    2 transfer 😊
    10 dp beta hcg 401,5
    12 dp beta hcg 1399
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dziewczyny dzis testujace trzymam kciuki za piękne bety :)

    Miła27 i za Twoje IUI mocno :)
    U mnie niestety negatyw. Nawet cienia cienia nie ma 14 dpo. Również żadnych objawów @ Teoretycznie zgodnie z zaleceniami lekarza przy nagtywnym teście sikanym po 14 dniach powinnam odstawić progesteron, ale chyba się nie posłucham. Wezmę jeszcze dwa dni i spróbuję ponownie testować w piątek. O ile do tego @ nie zawita. Wtedy zamienię test na wino.

  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga-ta86 wrote:
    Wydaje mi się ze lekarze podchodzą do każdej pacjentki jak do zwykłego klienta. Jeżeli hormony ok. Jajowody drożne nie widzą dalszej potrzeby dociekania dlaczego tak jest a nie inaczej. Ja w poniedzialek inseminacje mialam robiona w 10 sekund Max. Nawet nie zdążyłam zobaczyć na monitorze jak on już powiedział że gotowe. Nic nie czułam. Czuję się tak jakbym w ogóle jej nie miała.
    Moja też trwała 10 sekund:), nic nie poczułam.
    Tyle, ze dziwna u mnie sytuacja, poprzedni cykl, w 12dc pęcherzyków 3 i 2, jeden dominujący z CIAŁKIEM ŻÓŁTYM JUŻ, a teraz 12dc pęcherzy 22mm, i podał przed samą inseminacją zastrzyk OVitrelle, dosłownie godzine przed. , cykle mam 22-24 wiec dziwnie jakoś z tym pęcherzykiem. Dziś już zadnych objawów, nic, zadnego kłócia ani mdłosci jak wczoraj...niech się dzieje:)

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aino wrote:
    U mnie niestety negatyw. Nawet cienia cienia nie ma 14 dpo. Również żadnych objawów @ Teoretycznie zgodnie z zaleceniami lekarza przy nagtywnym teście sikanym po 14 dniach powinnam odstawić progesteron, ale chyba się nie posłucham. Wezmę jeszcze dwa dni i spróbuję ponownie testować w piątek. O ile do tego @ nie zawita. Wtedy zamienię test na wino.
    Trzymam kciuki mocno:) , mój cień cienia ( zauważony po kilku godzinach) siedzi teraz w pokoju i ogląda bajeczki:), pierwszy cykl, pierwszy strzal i naturasek

    Aino lubi tę wiadomość

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzisiejsza IUI była naprawdę na luzie :) wyniki M takie same jak w tamtym miesiącu;) moje pęcherzyki dwa na prawym jajniku jeden 22 mm drugi 20 mm :) IUI 27 h po ovitrelle.Pani Doktor właśnie tym razem była jakaś zachwycona stwierdziła,że wszystko było lepiej niż zwykle hmmm jakieś takie zastanawiające to było dla mnie,ale nadziei sobie nie robię;) Po IUI zrobiła usg jakie to było ciekawe widzieć jakie plemniki atakują moje jajeczka:D wcześniej jakoś nie było tak tego wyraźnie widać hmmm. Betę mam 06.03, od piątku luteinę.Ogolnie czuje się świetnie,że tak powiem żadnego bólu brzuch nic. To była dla mnie naprawdę najlepsza IUI:) Całuje was kochane i dziękuję za kciuki!

    mila2019, NeverLoseHope, Hipp, Selina, CYTRYNKA_2016, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Ehh w sumie to tak sobie. Ja z tych niecierpliwych, chce wiedziec kiedy nie bedzie ovi i tak, nigdy nie widzialam pozytywnego wiec pomimo tego ze to zalosne to mi pomoglo:)

    To wcale nie jest żałosne. Nawet tak nie mysl. Ja tez tak mam i co z tego. Nikt nas do tego nie zmusza poprostu mamy taka potrzebe i tyle.
    I nawet ciesze sie z tego ze widzialam pozytywny test :)
    I co z tego ze po ovitrelle moze nigdy nie ujrze prawdziwego to chociaz na taki sobie popatrzylam.

    Takze Mila spokojnie moze to dla nas rodzaj terapi?
    I jutro tez zrobie a co tam :)

    mila2019, Hipp lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aino wrote:
    U mnie niestety negatyw. Nawet cienia cienia nie ma 14 dpo. Również żadnych objawów @ Teoretycznie zgodnie z zaleceniami lekarza przy nagtywnym teście sikanym po 14 dniach powinnam odstawić progesteron, ale chyba się nie posłucham. Wezmę jeszcze dwa dni i spróbuję ponownie testować w piątek. O ile do tego @ nie zawita. Wtedy zamienię test na wino.

    Przykro mi ale moze tak jak mowisz powtorz test za 2 dni albo zrob bete to bedziesz m8ala 100% pewnosc.
    Mam nadzieje ze bedzie jeszcze 2 kreseczka. :)

    mila2019, Aino, Aino lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never buziaki :** i ja tez ;);)

    Miła ekstra no znowu mamy tak samo! U mnie tez zachwycony, tez mialam 22mm (ale tylko 1) i tez na usg mi pokazal jak plemniki plyna do jajowodu, zapomnialam napisac ale to fajne bylo :D

    Imari lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Przykro mi ale moze tak jak mowisz powtorz test za 2 dni albo zrob bete to bedziesz m8ala 100% pewnosc.
    Mam nadzieje ze bedzie jeszcze 2 kreseczka. :)
    Niestety tutaj nie zrobię nigdzie bety bez zlecenia lekarza. A bez pozytywnego testu nikt mi bety nie zleci, a to i tak dopiero dwa tygodnie po terminie miesiączki robią. W każdym kraju są dobre i złe strony.

  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tecz_a wrote:
    Justyska rozmawiałam ze znajomą w sobotę i okazało się, że po leczeniu u doktora Z. ma teraz 3 dziewczynki a wcześniej 3 razy poroniła. I chyba się do niego wybiorę jak już ureguluje hormony. długo czekałaś na pierwszą wizytę? I ile kosztowała taka pierwsza konsultacja na temat tego co dalej?
    Ja idę dzisiaj na usg tarczycy
    Nie długo czekał alarm około tygodnia, każda wizyta kosztuje 100 zł, chyba że jest usg to wtedy 180 zł

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czemu ja nie miałam usg tuż po...nawet nie wiem czy napewno coś wstrzykneli, czy czekają na kase przy kolejnym IUI:(

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz widze lekko zabarwiony na brazowo śluz...taki kurzy typowo! Co to?

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aino wrote:
    Niestety tutaj nie zrobię nigdzie bety bez zlecenia lekarza. A bez pozytywnego testu nikt mi bety nie zleci, a to i tak dopiero dwa tygodnie po terminie miesiączki robią. W każdym kraju są dobre i złe strony.

    No to poczekaj jeszcze tak jak mowisz 2 dni.
    Czesto beta wychodzi a test jeszcze nie. Już wiele takich histori czytalam.

    <3 ♡ Nadzieja umiera ostatnia ♡ <3

    Aino lubi tę wiadomość

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Never buziaki :** i ja tez ;);)

    Miła ekstra no znowu mamy tak samo! U mnie tez zachwycony, tez mialam 22mm (ale tylko 1) i tez na usg mi pokazal jak plemniki plyna do jajowodu, zapomnialam napisac ale to fajne bylo :D
    No widzisz Mila jakie my podobne jesteśmy:D no strasznie to było ciekawe jak leciały do tych jajników:D wcześniej po mimo,że robiła USG nigdy nie było widać jakoś tak bardzo tego jak dziś:) no nic czekam i nie nakręcam się:) też jestem raczej z tych niecierpliwych,ale teraz o dziwo oaza spokoju:)

    mila2019 lubi tę wiadomość

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania80 wrote:
    ciekawe czemu ja nie miałam usg tuż po...nawet nie wiem czy napewno coś wstrzykneli, czy czekają na kase przy kolejnym IUI:(
    Mania nie martw się, nie każdy lekarz robi USG po IUI;) To nic złego, głowa do góry!!:)

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania80 wrote:
    A teraz widze lekko zabarwiony na brazowo śluz...taki kurzy typowo! Co to?
    Ja po 1 IUI też lekko plamilam to normalne nie ma co się martwić:) A po 2 kolejnych już nie;) 1 IUI miałam na pustym pęcherzu,więc trudno jej było;)

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ