X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie stymulacje, IUI i testy! ✊✊

    Aniulinka, BlackDi, Mevr_A, Pat87, Uda_się! lubią tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka myśle, ze powinni zrobić laparo przed IVF, ale wiadomo ze tego nie wymusisz 😏Ja do obecnej kliniki przyszłam z nastawieniem na laparo, ale mój lekarz - spec od laparo popukał mi w głowę i zaczął robić specjalistyczne badania pod katem IVF. No i z tych badań wyszło ze jednak operacja wskazana. Z reszta wspominam ja bardzo miło 😋 Dlatego teraz jeszcze próbujemy IUI, bo lekarz wierzy ze mnie naprawił 😂 i się uda. Dziewczyny czerwiec jest nasz 🤩

    Aniulinka, Mevr_A lubią tę wiadomość

  • Mevr_A Autorytet
    Postów: 471 689

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od laparoskopii zaczelam - okazalo sie, ze mam endometrioze. Mala, bo doktor powiedziala, ze ciezko ja nawet zakwalifikowac na I stopien, ale jednak jest (byla, bo wycieli :D).

    W pierwszym cyklu po laparo mialam robione pierwsze podejscie do IUI.

    Ja - endometrioza I stopnia
    Mąż - morfologia 0%

    2 x IUI 🙁

    IVF
    09.2019 - 🙁
    11.2019 - 🙁

    01.2020 - naturalny cud!
    10.02 - jest ❤
    20.03 - dziewczynka! 💜
    3.10.20 - Emma 🎂❤

    relgk6nl69ylptu1.png
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to po oczyszczeniu z endomendy masz teraz duze szanse! Ja w pierwszym cyklu po laparo leczyłam torbiel, w drugim IUI, trzeci naturals i teraz czwarty oby ostatni

  • Mevr_A Autorytet
    Postów: 471 689

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    No to po oczyszczeniu z endomendy masz teraz duze szanse! Ja w pierwszym cyklu po laparo leczyłam torbiel, w drugim IUI, trzeci naturals i teraz czwarty oby ostatni

    Tez wlasnie mialam nadzieje, ze po laparo IUI bedzie wlasciwie formalonoscia, skoro wszystkie wyniki sa w porzadku. Ale potem bylo tylko twarde spotkanie z rzeczywistoscia. Teraz podchodze do tego na spokojnie, raczej bez wiekszej nadziei - wole sie pozytywnie zaskoczyc niz znow niemilo rozczarowac :)

    Ja - endometrioza I stopnia
    Mąż - morfologia 0%

    2 x IUI 🙁

    IVF
    09.2019 - 🙁
    11.2019 - 🙁

    01.2020 - naturalny cud!
    10.02 - jest ❤
    20.03 - dziewczynka! 💜
    3.10.20 - Emma 🎂❤

    relgk6nl69ylptu1.png
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może teraz już tylko o spokój chodzi, bo stres i nerwy nam nie pomagają 😉

    Mevr_A lubi tę wiadomość

  • Ewela86 Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda_się! wrote:
    Dzis mam 25 dc, plamienie zazwyczaj mam ok 1 dnia przed @ i zawsze zwiastowalo nadchodzacy okres, bol brzucha mam bardzo rzadko, jajnikow to praktycznie wogole nie czuje, moze to zle, ze nie boli? 🙄

    25 dc to jeszcze bardzo wcześnie. Tylko się cieszyć, że nic nie boli :) Tym bardziej, że rzadko miewasz bóle brzucha.

    6 lat starań o pierwsze dziecko
    niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa, wrogi śluz
    maj 2016 HSG- prawy jajowód niedrożny
    marzec 2017- histeroskopia- usunięcie polipa endometrialnego
    wrzesień 2017- histeroskopia- usunięcie polipów endometrialnych
    19.02.2019 1 IUI :(
    18.04.2019 2 IUI :(
    10.2019 - laparoskopia- udrożniony jajowód
    01.2020 - II kreski na teście :) Naturalny cud <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak myślicie, albo moze miałyście się okazje przekonać, po laparoskopii okres trochę się zmienia, może jest łagodniejszy? Mam problem ze skrzepami, a w ostatnim czasie to aż momentami strach z domu wyjść..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Byłam dziś na wizycie kontrolnej tym razem u siebie w mieście. Mam nadzieję że w końcu trafiłam na jakiegoś fajnego ginekologa. Bynajmniej ten wywarł na m je pozytywnie wrażenie 😁 pęcherzyki pekly. Został tylko jakiś jeden który jeszcze nie pekl. Ciałko żółte jest.. endometrium niby zajebiste. Owulacja w kazdym badz razie byla bo znalazl plyn po pęcherzykach. Kazał zrobić bete w poniedziałek. Co myślicie? Okres mam dostać dopiero w piątek. Czy to coś wykaże już?? Nigdy nie robiłam bety wam powiem bo zawsze nie zdążyłam i czekałam do terminu miesiączki.
    Co ty robić? Żadnym w sumie objawów nie mam ale wiem że to jeszcze za wcześnie bo jutro minie dopiero tydzień od IUI

  • Nadzieja77 Ekspertka
    Postów: 201 331

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was leczy się w Novum w Warszawie lub Bocian Białystok? W poprzedniej klinice mnie olali totalnie zamiast profesjonalizmu to przychodnia osiedlowa...masakra... muszę szybko zmienić, żeby nie było dużych przerw. Jestem po 2 IUI ... Pomóżcie proszę

    Starania 4 lata
    38l
    AMH styczeń 2020 1.84 lipiec 2020 0.74
    Nasienie ok
    10.2019 Laparotomia mięśniaków i koagulacja endometriozy
    07.2020 histeroskopia mięśniak novum
    09.2020- NOVUM- ICSI-7 oocytów , 6 zarodków
    ❄❄ 2 dniowe 4.1.1., 4.1.2❄ blastka 3.3.3.
    16.09- I transfer świeży, dwudniowy, czekamy...
    9dpt- beta 1.15 😔 prog. 53,42
    12dpt- beta < 1.1 prog. 23.60 cb 😪
    17.10. FET 4.1.1 3 dniowy❄
    9dpt beta 45.69 prog 34.98
    11 dpt beta 148.20 prog 56.32
    13 dpt beta 291.60 prog 57.36
    16 dpt beta 995.60 prog 39.41
    w57vebkmt12s9uae.png
  • McDa Znajoma
    Postów: 26 65

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny 😊wszystkim którym się udało serdecznie gratuluję!!! Za te, które czekają na wszelkiego rodzaju wyniki i rezultaty trzymam kciuki bardzo mocno!
    Ja jestem właśnie dwa dni po drugiej IUI i jak już ktoś wspomniał nie mam wielkich nadziei, raczej przeświadczenie że co na być to i tak będzie. Tym razem zabieg wykonany był na niepeknietych dwóch pęcherzykach i bez ovi - zobaczymy 😊
    Pozdrawiam gorąco 😉

    anna1990, Malinka2401, Pat87, Aniulinka lubią tę wiadomość

  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McDa wrote:
    Hej Dziewczyny 😊wszystkim którym się udało serdecznie gratuluję!!! Za te, które czekają na wszelkiego rodzaju wyniki i rezultaty trzymam kciuki bardzo mocno!
    Ja jestem właśnie dwa dni po drugiej IUI i jak już ktoś wspomniał nie mam wielkich nadziei, raczej przeświadczenie że co na być to i tak będzie. Tym razem zabieg wykonany był na niepeknietych dwóch pęcherzykach i bez ovi - zobaczymy 😊
    Pozdrawiam gorąco 😉
    Kciuki! Dlaczego bez ovi?

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka, ja po laparo liczyłam tez na łagodniejszy okres, ale jest wręcz w druga stronę...dodatkowo odczuwam takie ciągniecie z jajników, czego wcześniej nie było, a skrzepy jak były tak są. No ale to bardzo indywidualna sprawa, na wątku laparo czytałam ze wielu dziewczynom ulżyło 😉

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • McDa Znajoma
    Postów: 26 65

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2401 wrote:
    Kciuki! Dlaczego bez ovi?

    Tak realnie, to chyba dlatego bez zastrzyku bo nasza pani doktor miała urlop 😉 byliśmy na usg 8dc i były dwa pęcherzyki ok 12mm, nasza doktor uznała wtedy ze spróbujemy bez ovi bo "czemu nie, jak najwięcej naturalności "... no i tak zostało. W dniu IUI (13dc)były 2 pęcherzyki 21mm i 22mm niepekniete, a test owu był dodatni, więc zdecydowaliśmy się spróbować. Poprzednie IUI, robiono na peknietych pęcherzykach (moim zdaniem sporo za późno), więc teraz zmiana 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McDa wrote:
    Tak realnie, to chyba dlatego bez zastrzyku bo nasza pani doktor miała urlop 😉 byliśmy na usg 8dc i były dwa pęcherzyki ok 12mm, nasza doktor uznała wtedy ze spróbujemy bez ovi bo "czemu nie, jak najwięcej naturalności "... no i tak zostało. W dniu IUI (13dc)były 2 pęcherzyki 21mm i 22mm niepekniete, a test owu był dodatni, więc zdecydowaliśmy się spróbować. Poprzednie IUI, robiono na peknietych pęcherzykach (moim zdaniem sporo za późno), więc teraz zmiana 😉
    To kciuki za moc natury! :)

  • McDa Znajoma
    Postów: 26 65

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    To kciuki za moc natury! :)

    Dokładnie tak 😁😁😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McDa wrote:
    Tak realnie, to chyba dlatego bez zastrzyku bo nasza pani doktor miała urlop 😉 byliśmy na usg 8dc i były dwa pęcherzyki ok 12mm, nasza doktor uznała wtedy ze spróbujemy bez ovi bo "czemu nie, jak najwięcej naturalności "... no i tak zostało. W dniu IUI (13dc)były 2 pęcherzyki 21mm i 22mm niepekniete, a test owu był dodatni, więc zdecydowaliśmy się spróbować. Poprzednie IUI, robiono na peknietych pęcherzykach (moim zdaniem sporo za późno), więc teraz zmiana 😉

    U mnie pierwsze iui bez niczego, ale druga wydaje mi sie ze będzie z pregnylem, a taka zamiana 😅
    O ile wszystko tam pięknie urośnie.
    A no i polecamy jesć ananasa po iui :D w celu lepszej implantacji, zaszkodzić nie zaszkodzi, a podobno moze pomóc :D

  • Uda_się! Koleżanka
    Postów: 60 96

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    U mnie pierwsze iui bez niczego, ale druga wydaje mi sie ze będzie z pregnylem, a taka zamiana 😅
    O ile wszystko tam pięknie urośnie.
    A no i polecamy jesć ananasa po iui :D w celu lepszej implantacji, zaszkodzić nie zaszkodzi, a podobno moze pomóc :D
    Ja jadlam ananasa caly tydzien i nie wiem czy to jego zasluga ale udalo sie 😀
    Cala w nerwach czekam na wyniki dzisiejszej bety 😬

    xyz, Pat87, Aniulinka, McDa lubią tę wiadomość

    👩:
    ✘ AZW, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Nadciśnienie
    ✘ Immunologia
    ✔ drożne jajowody
    ✔ AMH 6,30

    23.05.2019 - 1 podejście do iui 🤞
    03.06.2019 - beta 17,52 🤰
    Styczeń 2020 - 👶

    29.01.2022 - 1 podejście do iui 🤞
    09.02.2022 - beta 70,94 🤰
    Październik 2022 - 👶👶

    👨:
    ✔ bez skazy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda_się! wrote:
    Ja jadlam ananasa caly tydzien i nie wiem czy to jego zasluga ale udalo sie 😀
    Cala w nerwach czekam na wyniki dzisiejszej bety 😬
    I jak tam masz ten wynik 😱😱

  • McDa Znajoma
    Postów: 26 65

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zajadam ananasa 😁 mój mąż się tak wkręcil, że kupił mi od razu 3 😂

    Pat87, Aniulinka lubią tę wiadomość

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ