Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam pierwszą iui. W środę o 23 mam podać sobie ovritelle. Pęcherzyki dzisiaj mają po 16 i 13mm, Endo 8.5. trzymajcie kciuki!! Pozdrawiam ☺️

    BlackDi, Pat87, PaniŻuczek, Nadzieja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto wie, może słusznie wyrwałas się przed szereg 😋i nie będziesz musiała eksperymentować z późniejszym podawaniem pregnylu 😉 życzę Ci tego 😘 Ja już miałam dosyć IUI na pękniętych , straciłam wiarę w ich sens, wiec stwierdziłam ze nie zaszkodzi spróbować inaczej 😂 Ja z ananasem startuje jutro, będzie koktajl śniadaniowy 😍

    nick nieaktualny, Pat87 lubią tę wiadomość

  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulas wrote:
    Ja nawet nie wiem czy pękły. Ovitrelle brałam jakieś 36 godzin przed. Usg miałam tylko przez brzuch i nawet nie wiem czy wtedy widać czy pękły. Taki lekarz

    Ja też miałam na niepękniętych, pękły po ok. 18 godzinach. 😜

    BlackDi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    W piątek mam pierwszą iui. W środę o 23 mam podać sobie ovritelle. Pęcherzyki dzisiaj mają po 16 i 13mm, Endo 8.5. trzymajcie kciuki!! Pozdrawiam ☺️

    Anka, widzę, że chodzisz do Invimedu. W jakim mieście?

  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam zastrzyk z Ovitrelle jak pęcherzyki miały po 22mm, inseminacja po 36-38h i obydwa razy w punkt. Przy pierwszej w poczekalni czułam kłucie jak na owulacja, ale pęcherzyki na USG jeszcze były okrągłe. Przy drugiej na USG pęcherzyki miały takie pofalowane brzegi więc były w trakcie pękania.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki!

    BlackDi, anka1987, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    W piątek mam pierwszą iui. W środę o 23 mam podać sobie ovritelle. Pęcherzyki dzisiaj mają po 16 i 13mm, Endo 8.5. trzymajcie kciuki!! Pozdrawiam ☺️


    Hej, też jestem przed pierwszą iui ;) ... już jutro będę podchodzić ;) Ovitrelle właśnie sobie podałam... Tylko u mnie jest to 24 godz przed, zastanawiam sie czy to nie za wcześnie?!

    anka1987, Nadzieja lubią tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLina wrote:
    Anka, widzę, że chodzisz do Invimedu. W jakim mieście?
    Invimed Poznań

  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniŻuczek wrote:
    Hej, też jestem przed pierwszą iui ;) ... już jutro będę podchodzić ;) Ovitrelle właśnie sobie podałam... Tylko u mnie jest to 24 godz przed, zastanawiam sie czy to nie za wcześnie?!
    A pęcherzyki jakie masz?? Mam nadzieję że dr wie co robi i dobrze podajemy zastrzyk. U mnie są trochę małe bo 16, 13mm , muszą podrosnąć. I ciekawa jestem ile mam będą miały jutro jak podam ovritelle.

    PaniŻuczek lubi tę wiadomość

  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    A pęcherzyki jakie masz?? Mam nadzieję że dr wie co robi i dobrze podajemy zastrzyk. U mnie są trochę małe bo 16, 13mm , muszą podrosnąć. I ciekawa jestem ile mam będą miały jutro jak podam ovritelle.

    Wczoraj na usg jeden pęcherzyk miał 18mm, a drugi 15mm.

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka na taka wiadomość właśnie czekałam 🤩 Podbudowalas mnie 😋 Teraz aby dużo cierpliwości i spokoju 😉 A Ty rośnij zdrowo 😘

    Malinka2401 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka_sz wrote:
    Ja robiłam zastrzyk z Ovitrelle jak pęcherzyki miały po 22mm, inseminacja po 36-38h i obydwa razy w punkt. Przy pierwszej w poczekalni czułam kłucie jak na owulacja, ale pęcherzyki na USG jeszcze były okrągłe. Przy drugiej na USG pęcherzyki miały takie pofalowane brzegi więc były w trakcie pękania.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki!

    Najgorzej że u mnie nie robią podglądu co się dzieje po zastrzyku, czuje bóle brzucha staram się nie zgadywać sama z nich czy to właśnie pęka, czy pękło 🧐 po inseminacji mam jedynie stawiać się po 14stu dniach na krew. No i tyle. Takze czekanie

    Buziaki dla Was wszystkich 😊😘

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Paulas, mi w ogóle w dniu IUI usg nie robią , wiec hmmm żenada 😑 Ale ,,na szczescie’’ od jakiegoś czasu czuje wyraźnie jeśli jest już po, bo ten płyn z pękniętych pęcherzyków mnie podrażnia tak, ze jazda na rowerze, sport czy ❤️ to czysty masochizm 😂 Ja pregnyl wzięłam 25 godzin przed ze względu na to, ze wcześniej nawet po 12 godzinach od zastrzyku pękały 🤨 A w zaleceniach tez miałam 36 😉

    Ja tak jakoś na pewno nie czuje tego pęknięcia, za dużo innych odczuć mam w brzuchu 🤣🤣

    Po stymulacji bierzesz progesteron? Szukam dziewczyn co mnie jeszcze pociesza, ze po progesterone besins nie kręci im się w głowie i dobrze się czuja.

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ananasa po inseminacji jecie takiego świeżego tak po kawałku codziennie? Ja się kiedyś zatrulam ananasem i nie nawiedze nawet zapachu, ale się poświęcę.
    Co jeszcze robicie, stosujecie, żeby zwiększyć szanse?

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananas świeży pisały dziewczyny ze 2-3 plastry dziennie. Jak będzie świeży , a nie podpsuty to może się nie zatrujesz 😜 Jeżeli po progesteronu kręci Ci się w głowie, to może poproś o dopochwowy?? Ja progesteronu tym razem nie biorę, podobno mam dobry i nie potrzebuję. Ale wcześniej brałam, właśnie dopochwowy i nic mi nie było, kiedyś tez doustny i bylo ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z dziewczyn pisała też, że ten ananas to przez tydzień, nie dłużej. I koniecznie świeży, nie z puszki.

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Ananas świeży pisały dziewczyny ze 2-3 plastry dziennie. Jak będzie świeży , a nie podpsuty to może się nie zatrujesz 😜 Jeżeli po progesteronu kręci Ci się w głowie, to może poproś o dopochwowy?? Ja progesteronu tym razem nie biorę, podobno mam dobry i nie potrzebuję. Ale wcześniej brałam, właśnie dopochwowy i nic mi nie było, kiedyś tez doustny i bylo ok.

    Brałam ustny duphaston i luteinę i nic mi nie było. Ale ten to 10 razy mocniejsza dawka i po nim właśnie większość dziewczyn ma zawroty w głowie. A mi lekarz nie badał. Dał tylko i dziękuje

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulas to po co Ci 10 razy większa dawka skoro nawet nie wiadomo czy w ogóle potrzebna Ci suplementacja proga? Może wystarczy właśnie zwykła luteina i nie ma co słuchać lekarza 😜

  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam iui na niepękniętym pęcherzyku 23mm. Ovitrelle dokładnie 24h przed iui. Teraz już 12tc :)

    Pat87, PaniŻuczek, anka1987 lubią tę wiadomość

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Paulas to po co Ci 10 razy większa dawka skoro nawet nie wiadomo czy w ogóle potrzebna Ci suplementacja proga? Może wystarczy właśnie zwykła luteina i nie ma co słuchać lekarza 😜

    Pewnie wszystkim tak z automatu daje. Żebym właśnie miała pewność, ze to potrzebne i pomoże a nie kolejne leki.

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Agusza, cudnie 🥰 Oby i u mnie ten schemat na niepeknietym się sprawdził tak jak u Was 😋

    agusza, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ