X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam pierwszą iui. W środę o 23 mam podać sobie ovritelle. Pęcherzyki dzisiaj mają po 16 i 13mm, Endo 8.5. trzymajcie kciuki!! Pozdrawiam ☺️

    BlackDi, Pat87, PaniŻuczek, Nadzieja, Aniulinka lubią tę wiadomość

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto wie, może słusznie wyrwałas się przed szereg 😋i nie będziesz musiała eksperymentować z późniejszym podawaniem pregnylu 😉 życzę Ci tego 😘 Ja już miałam dosyć IUI na pękniętych , straciłam wiarę w ich sens, wiec stwierdziłam ze nie zaszkodzi spróbować inaczej 😂 Ja z ananasem startuje jutro, będzie koktajl śniadaniowy 😍

    Aniulinka, Pat87 lubią tę wiadomość

  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulas wrote:
    Ja nawet nie wiem czy pękły. Ovitrelle brałam jakieś 36 godzin przed. Usg miałam tylko przez brzuch i nawet nie wiem czy wtedy widać czy pękły. Taki lekarz

    Ja też miałam na niepękniętych, pękły po ok. 18 godzinach. 😜

    BlackDi, Mallagga lubią tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    W piątek mam pierwszą iui. W środę o 23 mam podać sobie ovritelle. Pęcherzyki dzisiaj mają po 16 i 13mm, Endo 8.5. trzymajcie kciuki!! Pozdrawiam ☺️

    Anka, widzę, że chodzisz do Invimedu. W jakim mieście?

  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam zastrzyk z Ovitrelle jak pęcherzyki miały po 22mm, inseminacja po 36-38h i obydwa razy w punkt. Przy pierwszej w poczekalni czułam kłucie jak na owulacja, ale pęcherzyki na USG jeszcze były okrągłe. Przy drugiej na USG pęcherzyki miały takie pofalowane brzegi więc były w trakcie pękania.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki!

    BlackDi, anka1987, Mallagga, Aniulinka lubią tę wiadomość

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    W piątek mam pierwszą iui. W środę o 23 mam podać sobie ovritelle. Pęcherzyki dzisiaj mają po 16 i 13mm, Endo 8.5. trzymajcie kciuki!! Pozdrawiam ☺️


    Hej, też jestem przed pierwszą iui ;) ... już jutro będę podchodzić ;) Ovitrelle właśnie sobie podałam... Tylko u mnie jest to 24 godz przed, zastanawiam sie czy to nie za wcześnie?!

    anka1987, Nadzieja lubią tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLina wrote:
    Anka, widzę, że chodzisz do Invimedu. W jakim mieście?
    Invimed Poznań

  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniŻuczek wrote:
    Hej, też jestem przed pierwszą iui ;) ... już jutro będę podchodzić ;) Ovitrelle właśnie sobie podałam... Tylko u mnie jest to 24 godz przed, zastanawiam sie czy to nie za wcześnie?!
    A pęcherzyki jakie masz?? Mam nadzieję że dr wie co robi i dobrze podajemy zastrzyk. U mnie są trochę małe bo 16, 13mm , muszą podrosnąć. I ciekawa jestem ile mam będą miały jutro jak podam ovritelle.

    PaniŻuczek lubi tę wiadomość

  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    A pęcherzyki jakie masz?? Mam nadzieję że dr wie co robi i dobrze podajemy zastrzyk. U mnie są trochę małe bo 16, 13mm , muszą podrosnąć. I ciekawa jestem ile mam będą miały jutro jak podam ovritelle.

    Wczoraj na usg jeden pęcherzyk miał 18mm, a drugi 15mm.

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka na taka wiadomość właśnie czekałam 🤩 Podbudowalas mnie 😋 Teraz aby dużo cierpliwości i spokoju 😉 A Ty rośnij zdrowo 😘

    Malinka2401 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka_sz wrote:
    Ja robiłam zastrzyk z Ovitrelle jak pęcherzyki miały po 22mm, inseminacja po 36-38h i obydwa razy w punkt. Przy pierwszej w poczekalni czułam kłucie jak na owulacja, ale pęcherzyki na USG jeszcze były okrągłe. Przy drugiej na USG pęcherzyki miały takie pofalowane brzegi więc były w trakcie pękania.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki!

    Najgorzej że u mnie nie robią podglądu co się dzieje po zastrzyku, czuje bóle brzucha staram się nie zgadywać sama z nich czy to właśnie pęka, czy pękło 🧐 po inseminacji mam jedynie stawiać się po 14stu dniach na krew. No i tyle. Takze czekanie

    Buziaki dla Was wszystkich 😊😘

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Paulas, mi w ogóle w dniu IUI usg nie robią , wiec hmmm żenada 😑 Ale ,,na szczescie’’ od jakiegoś czasu czuje wyraźnie jeśli jest już po, bo ten płyn z pękniętych pęcherzyków mnie podrażnia tak, ze jazda na rowerze, sport czy ❤️ to czysty masochizm 😂 Ja pregnyl wzięłam 25 godzin przed ze względu na to, ze wcześniej nawet po 12 godzinach od zastrzyku pękały 🤨 A w zaleceniach tez miałam 36 😉

    Ja tak jakoś na pewno nie czuje tego pęknięcia, za dużo innych odczuć mam w brzuchu 🤣🤣

    Po stymulacji bierzesz progesteron? Szukam dziewczyn co mnie jeszcze pociesza, ze po progesterone besins nie kręci im się w głowie i dobrze się czuja.

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ananasa po inseminacji jecie takiego świeżego tak po kawałku codziennie? Ja się kiedyś zatrulam ananasem i nie nawiedze nawet zapachu, ale się poświęcę.
    Co jeszcze robicie, stosujecie, żeby zwiększyć szanse?

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananas świeży pisały dziewczyny ze 2-3 plastry dziennie. Jak będzie świeży , a nie podpsuty to może się nie zatrujesz 😜 Jeżeli po progesteronu kręci Ci się w głowie, to może poproś o dopochwowy?? Ja progesteronu tym razem nie biorę, podobno mam dobry i nie potrzebuję. Ale wcześniej brałam, właśnie dopochwowy i nic mi nie było, kiedyś tez doustny i bylo ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z dziewczyn pisała też, że ten ananas to przez tydzień, nie dłużej. I koniecznie świeży, nie z puszki.

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Ananas świeży pisały dziewczyny ze 2-3 plastry dziennie. Jak będzie świeży , a nie podpsuty to może się nie zatrujesz 😜 Jeżeli po progesteronu kręci Ci się w głowie, to może poproś o dopochwowy?? Ja progesteronu tym razem nie biorę, podobno mam dobry i nie potrzebuję. Ale wcześniej brałam, właśnie dopochwowy i nic mi nie było, kiedyś tez doustny i bylo ok.

    Brałam ustny duphaston i luteinę i nic mi nie było. Ale ten to 10 razy mocniejsza dawka i po nim właśnie większość dziewczyn ma zawroty w głowie. A mi lekarz nie badał. Dał tylko i dziękuje

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulas to po co Ci 10 razy większa dawka skoro nawet nie wiadomo czy w ogóle potrzebna Ci suplementacja proga? Może wystarczy właśnie zwykła luteina i nie ma co słuchać lekarza 😜

  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam iui na niepękniętym pęcherzyku 23mm. Ovitrelle dokładnie 24h przed iui. Teraz już 12tc :)

    Pat87, PaniŻuczek, anka1987 lubią tę wiadomość

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Paulas to po co Ci 10 razy większa dawka skoro nawet nie wiadomo czy w ogóle potrzebna Ci suplementacja proga? Może wystarczy właśnie zwykła luteina i nie ma co słuchać lekarza 😜

    Pewnie wszystkim tak z automatu daje. Żebym właśnie miała pewność, ze to potrzebne i pomoże a nie kolejne leki.

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Agusza, cudnie 🥰 Oby i u mnie ten schemat na niepeknietym się sprawdził tak jak u Was 😋

    agusza, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ