Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • ElenaM Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane dziękuję bardzo za kciuki i wszystkie informacje 😘
    Angela, u mnie ostatnio cykl się rozregulowal wcześniej miałam 27 dc i 12-14 dc owulacja. Ostatnio cykle mam 23-25 dni, i iui w zeszłym miesiącu miałam 11 dc na peknietym już pęcherzyku (to był poniedziałek więc mógł peknac w niedziele, poniedziałek ale nawet i w sobotę wieczorem). Teraz byłam też stymulowana lametta więc te pęcherzyki bardzo szybko urosły i lekarz nie chciał ryzykować że znów pęknie przed iui.
    Ja miałam podobnie. Też coś mi się poprzesuwalo i cykle miałam już bardzo krótkie. Myślę że warto zaufać lekarzowi :) i podobno lepiej na niepeknietym.

happilyeverafter, Pat87 lubią tę wiadomość

8.07 1 IUI- :(
    29.07- 2 IUI ♥️
    21.04.2020- Ur. Alicji 😍

ex2bdf9h43oxp09j.png
  • happilyeverafter Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Ja miałam podobnie. Też coś mi się poprzesuwalo i cykle miałam już bardzo krótkie. Myślę że warto zaufać lekarzowi :) i podobno lepiej na niepeknietym.

Elena dziękuję za pociechę 😘 Patrząc na Twoja stopkę u Ciebie idealnie wszystko się zadziało. Modlę się żeby i u mnie jakoś zaskoczyło. Tak dokładnie, zaufam lekarzowi, w końcu oni zęby na tym zjedli. Elena a czy bralas coś oprócz dupka po 2 iui?

01.2020 ICSI: 9dpt- beta 53, 25dpt - mamy ❤️
    Rośnij nasze Szczęście 🙏🍀🍀
    It's a Girl! 💕👣

Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło.
    To właśnie będzie początek 🍀
    ~ Louis L'Amour

The true miracle is having faith no matter what ❤️
    oar83e3klrf6f428.png
  • ElenaM Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie brałam. Dupka to też w sumie zasugerowałam bo po pierwszej IUI skróciła mi się lutealna i miałam skoki temp. Ostatnio trochę jest wysyp ciężarówek po IUI więc mocno trzymam kciuki :). Z tego co pamiętam jeszcze przynajmniej jedna dziewczyna też była na pierwszym cyklu z dupkiem i zaszła więc może akurat u nas kwestia był progesteron :).

Ktoś w najbliższym czasie zbliża się do terminu testowania po IUI? :)

29.07- 2 IUI ♥️
    21.04.2020- Ur. Alicji 😍

ex2bdf9h43oxp09j.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj miałam 1 iui. Rozumiem.ze te bóle brzucha w postaci jakby wzdęcia są normalne. Niestety dzisiaj mam dość silny ból głowy, czy można w ogóle coś wziąć przeciwbólowego?

• Paulina12345 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Angela robiłam dziś profil limfocytarny. Koszt to 350 zł. Zrobiłam też ANA2 i P/C . p. jajnikowe. Za 7 dni wyniki.
    Bardzo mi przykro Słoneczko, że tym razem nie wyszło, ale nie ma co się łamać tylko działać.

Ja póki co zrobiłam ANA. Ciekawa jestem co mi wyjdzie.

Starania od 2016r
    Przebyte histeroskopie i laparoskopia IUI :-((((
    Endometrioza st. 1
  • iMonia Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Dziewczyny wczoraj miałam 1 iui. Rozumiem.ze te bóle brzucha w postaci jakby wzdęcia są normalne. Niestety dzisiaj mam dość silny ból głowy, czy można w ogóle coś wziąć przeciwbólowego?
    Normalne , ja nic nie brałam , a może okłady na głowę pomogą ?

1.2004 Junior :)
    12.2018 laparoskopia endometrioza
    02.2019 ciąża naturalnie na clo (*)
    04.2019 poronienie
    07.2019 (PUREGON I OVITRELLE)❤️
    13 dpo Beta 53,6
    15 dpo Beta 210,9
    24 dpo Beta 9266,0
    27 dpo Beta 16678,0❤️
    04.2020 Laura Zofia❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hdcud95ch.png
  • Maaaa Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Nic nie brałam. Dupka to też w sumie zasugerowałam bo po pierwszej IUI skróciła mi się lutealna i miałam skoki temp. Ostatnio trochę jest wysyp ciężarówek po IUI więc mocno trzymam kciuki :). Z tego co pamiętam jeszcze przynajmniej jedna dziewczyna też była na pierwszym cyklu z dupkiem i zaszła więc może akurat u nas kwestia był progesteron :).

Ktoś w najbliższym czasie zbliża się do terminu testowania po IUI? :)

Elena ja w przyszły czwartek mam testować🙈😰 mam totalna pustkę w głowie...

uwo9gov3yy0d51qf.png
    👩Maaa 32
    2016 - 8tc 😢💔
    Starania od 2017r.
    ~~~~~~~~~~~~~
    🔹Nasienie OK👌
    2019 - 3 x iui 😢
    ~~~~~~~~~~~~~
    💚2020 I IVF
    🤰20.06 transfer🍀 2AA blastka
    Żadnych ❄️😢
    🍀6dpt bhcg 21,1
    🍀27dpt - jest ❤️
    🤰04.08 - 8w5d 🍓2,1cm ❤️175/min
    🤰17.08 - 10w5d 🍓3,84cm🥰
    🤰03.09 - 13w1d 🍓6,9cm 💙🥰
  • sandiklove Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mój pęcherzyk 21,5 mm na naturalnym cyklu.
    Jutro pierwsze podejście do IUI godzina 10:00 trzymajcie kciuki 🙏

Maaaa, Mallagga, Pat87, ElenaM, happilyeverafter, Tekla lubią tę wiadomość

Starania od wrzesień 2017

Luty 2019 Ciąża biochemiczna
    Maj 2020 Ciąża obumarła 12 tc
  • Tekla Przyjaciółka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Ja póki co zrobiłam ANA. Ciekawa jestem co mi wyjdzie.

A ja Ci napiszę co mi wyszło. Bardzo mnie interesują p/c. przeciw jajnikowe 🤔bo jeśli je posiadam mogę sobie robić iui do końca swoich dni i jeden dzień dłużej 🙄 badanie 150 zł, a iui 1000 zł

• Angela Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane dziękuję bardzo za kciuki i wszystkie informacje 😘
    Angela, u mnie ostatnio cykl się rozregulowal wcześniej miałam 27 dc i 12-14 dc owulacja. Ostatnio cykle mam 23-25 dni, i iui w zeszłym miesiącu miałam 11 dc na peknietym już pęcherzyku (to był poniedziałek więc mógł peknac w niedziele, poniedziałek ale nawet i w sobotę wieczorem). Teraz byłam też stymulowana lametta więc te pęcherzyki bardzo szybko urosły i lekarz nie chciał ryzykować że znów pęknie przed iui.
    Właśnie ja też mam lamette od 2 DC a owu zawsze w 11dc i chyba nie wpasuje się w termin bo to będzie przyszły weekend ech....

27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • ElenaM Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Elena ja w przyszły czwartek mam testować🙈😰 mam totalna pustkę w głowie...
    Trzymam kciuki chociaż jeszcze chwilę poczekamy.. :)

Sandiklove trzymam :) dla mnie pierwsze iUI to było mega przeżycie :) dla mojego partnera też bo się mega stresował i w trakcie zabiegu gładził mnie po ręku jakby dr nie wiadomo jaka krzywdę mi robiła ;). A za drugim to już stara wyga nawet za rękę nie trzymał tylko czytał już te kwity dotyczace parametrów i przeżywał je ;).

Maaaa, sandiklove lubią tę wiadomość

29.07- 2 IUI ♥️
    21.04.2020- Ur. Alicji 😍

ex2bdf9h43oxp09j.png
  • Angela Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Angela robiłam dziś profil limfocytarny. Koszt to 350 zł. Zrobiłam też ANA2 i P/C . p. jajnikowe. Za 7 dni wyniki.
    Bardzo mi przykro Słoneczko, że tym razem nie wyszło, ale nie ma co się łamać tylko działać.
    Ja jadę zrobić w poniedziałek immunofenotyp i Ana2. Co robią te pc p.jajnikowe? Bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie i w ogóle nie wiem co te badania wnoszą.

Nie załamuje się chociaż czuję się strasznie bezsilna po pierwsze dlatego że się nie udaje, po drugie że zawsze mam po górkę z ta iui. Teraz bałam się że badania nie dojdą i mnie nie dopuszcza. Teraz z kolei boje się że nie trafię z terminem no i chyba tego TSH tak szybko mi się uda zbić. Ciągle jakiś dodatkowy stres.

27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Paulina12345 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    A ja Ci napiszę co mi wyszło. Bardzo mnie interesują p/c. przeciw jajnikowe 🤔bo jeśli je posiadam mogę sobie robić iui do końca swoich dni i jeden dzień dłużej 🙄 badanie 150 zł, a iui 1000 zł

Ruszyła kiedyś u Ciebie beta w górę?

Starania od 2016r
    Endometrioza st. 1

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Właśnie ja też mam lamette od 2 DC a owu zawsze w 11dc i chyba nie wpasuje się w termin bo to będzie przyszły weekend ech....

Angela nie zalamuj się, może choć w sobotę się uda? A może cykl się przesunie? Mi po lamettcie bardzo szybko pęcherzyki urosły i iui miałam już 9 dc co u mnie jest jednak wcześniej niż zawsze. Kochana trzymam kciuki, nie poddawaj się, wiem że wszystko pod górkę ale w końcu musi być dobrze, trzeba walczyć 😘

It's a Girl! 💕👣

~ Louis L'Amour

oar83e3klrf6f428.png
  • Tekla Przyjaciółka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Ruszyła kiedyś u Ciebie beta w górę?

Tak, do 5.

• Tekla Przyjaciółka

Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Ja jadę zrobić w poniedziałek immunofenotyp i Ana2. Co robią te pc p.jajnikowe? Bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie i w ogóle nie wiem co te badania wnoszą.

Nie załamuje się chociaż czuję się strasznie bezsilna po pierwsze dlatego że się nie udaje, po drugie że zawsze mam po górkę z ta iui. Teraz bałam się że badania nie dojdą i mnie nie dopuszcza. Teraz z kolei boje się że nie trafię z terminem no i chyba tego TSH tak szybko mi się uda zbić. Ciągle jakiś dodatkowy stres.

Nie ma co za dużo myśleć, tylko robić swoje. Badać co się da i robić co się da. Nie myśleć.

• sandiklove Ekspertka

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Trzymam kciuki chociaż jeszcze chwilę poczekamy.. :)

Sandiklove trzymam :) dla mnie pierwsze iUI to było mega przeżycie :) dla mojego partnera też bo się mega stresował i w trakcie zabiegu gładził mnie po ręku jakby dr nie wiadomo jaka krzywdę mi robiła ;). A za drugim to już stara wyga nawet za rękę nie trzymał tylko czytał już te kwity dotyczace parametrów i przeżywał je ;).

Dziekuje 😘
    Nas troszke zdyskwalifikowano przez nasienie ale chcemy spróbować. Może się poprawiło. Jak u was te parametry?

Starania od wrzesień 2017

Luty 2019 Ciąża biochemiczna
    Maj 2020 Ciąża obumarła 12 tc
  • Maaaa Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Dziekuje 😘
    Nas troszke zdyskwalifikowano przez nasienie ale chcemy spróbować. Może się poprawiło. Jak u was te parametry?

U Nas nasienie bez zarzutu... ilość 34mln/ml, morfo 6%, hba 80%, ruchliwość ok 60%, żywotność 81%. Chociaż dziwi mnie teraz wynik ten do iui bo było o polowe mniej plemników niż około miesiąc wcześniej 🤔 ale lekarz nic nie mówił

uwo9gov3yy0d51qf.png
    👩Maaa 32
    2016 - 8tc 😢💔
    Starania od 2017r.
    ~~~~~~~~~~~~~
    🔹Nasienie OK👌
    2019 - 3 x iui 😢
    ~~~~~~~~~~~~~
    💚2020 I IVF
    🤰20.06 transfer🍀 2AA blastka
    Żadnych ❄️😢
    🍀6dpt bhcg 21,1
    🍀27dpt - jest ❤️
    🤰04.08 - 8w5d 🍓2,1cm ❤️175/min
    🤰17.08 - 10w5d 🍓3,84cm🥰
    🤰03.09 - 13w1d 🍓6,9cm 💙🥰
  • Paulina12345 Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Tak, do 5.

U mnie szczytem było 12...

Starania od 2016r
    Endometrioza st. 1

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:

Tak są normalne :-) Jeśli chodzi o bół głowy nie można za bardzo brać leków już, ja miałam chore gardło i pani w aptece też tylko naturalne leki proponowała, jakieś ziołowe, może w tę stronę spróbuj? ;)

It's a Girl! 💕👣

~ Louis L'Amour

oar83e3klrf6f428.png
‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego