X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Nic nie brałam. Dupka to też w sumie zasugerowałam bo po pierwszej IUI skróciła mi się lutealna i miałam skoki temp. Ostatnio trochę jest wysyp ciężarówek po IUI więc mocno trzymam kciuki :). Z tego co pamiętam jeszcze przynajmniej jedna dziewczyna też była na pierwszym cyklu z dupkiem i zaszła więc może akurat u nas kwestia był progesteron :).

    Ktoś w najbliższym czasie zbliża się do terminu testowania po IUI? :)

    Elena ja w przyszły czwartek mam testować🙈😰 mam totalna pustkę w głowie...

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mój pęcherzyk 21,5 mm na naturalnym cyklu.
    Jutro pierwsze podejście do IUI godzina 10:00 trzymajcie kciuki 🙏

    Maaaa, Mallagga, Pat87, ElenaM, happilyeverafter, Tekla lubią tę wiadomość

  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Ja póki co zrobiłam ANA. Ciekawa jestem co mi wyjdzie.

    A ja Ci napiszę co mi wyszło. Bardzo mnie interesują p/c. przeciw jajnikowe 🤔bo jeśli je posiadam mogę sobie robić iui do końca swoich dni i jeden dzień dłużej 🙄 badanie 150 zł, a iui 1000 zł

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Kochane dziękuję bardzo za kciuki i wszystkie informacje 😘
    Angela, u mnie ostatnio cykl się rozregulowal wcześniej miałam 27 dc i 12-14 dc owulacja. Ostatnio cykle mam 23-25 dni, i iui w zeszłym miesiącu miałam 11 dc na peknietym już pęcherzyku (to był poniedziałek więc mógł peknac w niedziele, poniedziałek ale nawet i w sobotę wieczorem). Teraz byłam też stymulowana lametta więc te pęcherzyki bardzo szybko urosły i lekarz nie chciał ryzykować że znów pęknie przed iui.
    Właśnie ja też mam lamette od 2 DC a owu zawsze w 11dc i chyba nie wpasuje się w termin bo to będzie przyszły weekend ech....

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Elena ja w przyszły czwartek mam testować🙈😰 mam totalna pustkę w głowie...
    Trzymam kciuki chociaż jeszcze chwilę poczekamy.. :)

    Sandiklove trzymam :) dla mnie pierwsze iUI to było mega przeżycie :) dla mojego partnera też bo się mega stresował i w trakcie zabiegu gładził mnie po ręku jakby dr nie wiadomo jaka krzywdę mi robiła ;). A za drugim to już stara wyga nawet za rękę nie trzymał tylko czytał już te kwity dotyczace parametrów i przeżywał je ;).

    Maaaa, sandiklove lubią tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Angela robiłam dziś profil limfocytarny. Koszt to 350 zł. Zrobiłam też ANA2 i P/C . p. jajnikowe. Za 7 dni wyniki.
    Bardzo mi przykro Słoneczko, że tym razem nie wyszło, ale nie ma co się łamać tylko działać.
    Ja jadę zrobić w poniedziałek immunofenotyp i Ana2. Co robią te pc p.jajnikowe? Bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie i w ogóle nie wiem co te badania wnoszą.

    Nie załamuje się chociaż czuję się strasznie bezsilna po pierwsze dlatego że się nie udaje, po drugie że zawsze mam po górkę z ta iui. Teraz bałam się że badania nie dojdą i mnie nie dopuszcza. Teraz z kolei boje się że nie trafię z terminem no i chyba tego TSH tak szybko mi się uda zbić. Ciągle jakiś dodatkowy stres.

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    A ja Ci napiszę co mi wyszło. Bardzo mnie interesują p/c. przeciw jajnikowe 🤔bo jeśli je posiadam mogę sobie robić iui do końca swoich dni i jeden dzień dłużej 🙄 badanie 150 zł, a iui 1000 zł

    Ruszyła kiedyś u Ciebie beta w górę?

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Właśnie ja też mam lamette od 2 DC a owu zawsze w 11dc i chyba nie wpasuje się w termin bo to będzie przyszły weekend ech....

    Angela nie zalamuj się, może choć w sobotę się uda? A może cykl się przesunie? Mi po lamettcie bardzo szybko pęcherzyki urosły i iui miałam już 9 dc co u mnie jest jednak wcześniej niż zawsze. Kochana trzymam kciuki, nie poddawaj się, wiem że wszystko pod górkę ale w końcu musi być dobrze, trzeba walczyć 😘

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Ruszyła kiedyś u Ciebie beta w górę?

    Tak, do 5.

  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Ja jadę zrobić w poniedziałek immunofenotyp i Ana2. Co robią te pc p.jajnikowe? Bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie i w ogóle nie wiem co te badania wnoszą.

    Nie załamuje się chociaż czuję się strasznie bezsilna po pierwsze dlatego że się nie udaje, po drugie że zawsze mam po górkę z ta iui. Teraz bałam się że badania nie dojdą i mnie nie dopuszcza. Teraz z kolei boje się że nie trafię z terminem no i chyba tego TSH tak szybko mi się uda zbić. Ciągle jakiś dodatkowy stres.

    Nie ma co za dużo myśleć, tylko robić swoje. Badać co się da i robić co się da. Nie myśleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Trzymam kciuki chociaż jeszcze chwilę poczekamy.. :)

    Sandiklove trzymam :) dla mnie pierwsze iUI to było mega przeżycie :) dla mojego partnera też bo się mega stresował i w trakcie zabiegu gładził mnie po ręku jakby dr nie wiadomo jaka krzywdę mi robiła ;). A za drugim to już stara wyga nawet za rękę nie trzymał tylko czytał już te kwity dotyczace parametrów i przeżywał je ;).

    Dziekuje 😘
    Nas troszke zdyskwalifikowano przez nasienie ale chcemy spróbować. Może się poprawiło. Jak u was te parametry?

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Dziekuje 😘
    Nas troszke zdyskwalifikowano przez nasienie ale chcemy spróbować. Może się poprawiło. Jak u was te parametry?


    U Nas nasienie bez zarzutu... ilość 34mln/ml, morfo 6%, hba 80%, ruchliwość ok 60%, żywotność 81%. Chociaż dziwi mnie teraz wynik ten do iui bo było o polowe mniej plemników niż około miesiąc wcześniej 🤔 ale lekarz nic nie mówił

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Tak, do 5.

    U mnie szczytem było 12...

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Dziewczyny wczoraj miałam 1 iui. Rozumiem.ze te bóle brzucha w postaci jakby wzdęcia są normalne. Niestety dzisiaj mam dość silny ból głowy, czy można w ogóle coś wziąć przeciwbólowego?

    Tak są normalne :-) Jeśli chodzi o bół głowy nie można za bardzo brać leków już, ja miałam chore gardło i pani w aptece też tylko naturalne leki proponowała, jakieś ziołowe, może w tę stronę spróbuj? ;)

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Kochane mój pęcherzyk 21,5 mm na naturalnym cyklu.
    Jutro pierwsze podejście do IUI godzina 10:00 trzymajcie kciuki 🙏

    Sandiklove, trzymamy kciuki, dawaj znać jak tam po ;)

    sandiklove lubi tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Alkalalka82 Znajoma
    Postów: 23 21

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam monitoring przed drugą IUI

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alkalalka82 wrote:
    Ja dziś mam monitoring przed drugą IUI

    Trzymam kciuki żeby było pozytywnie :-) Który dc ?

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • iMonia Autorytet
    Postów: 539 837

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Dziekuje 😘
    Nas troszke zdyskwalifikowano przez nasienie ale chcemy spróbować. Może się poprawiło. Jak u was te parametry?


    tez trzymam ;)

    1.2004 Junior :)
    12.2018 laparoskopia endometrioza
    02.2019 ciąża naturalnie na clo (*)
    04.2019 poronienie
    07.2019 (PUREGON I OVITRELLE)❤️
    13 dpo Beta 53,6
    15 dpo Beta 210,9
    24 dpo Beta 9266,0
    27 dpo Beta 16678,0❤️
    04.2020 Laura Zofia❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hdcud95ch.png
  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Ja jadę zrobić w poniedziałek immunofenotyp i Ana2. Co robią te pc p.jajnikowe? Bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie i w ogóle nie wiem co te badania wnoszą.

    Nie załamuje się chociaż czuję się strasznie bezsilna po pierwsze dlatego że się nie udaje, po drugie że zawsze mam po górkę z ta iui. Teraz bałam się że badania nie dojdą i mnie nie dopuszcza. Teraz z kolei boje się że nie trafię z terminem no i chyba tego TSH tak szybko mi się uda zbić. Ciągle jakiś dodatkowy stres.

    P/C. p. jajnikowe mogą zaburzać prawidłowy przebieg procesu zapłodnienia na etapie reakcji oocyty – plemnik; przypuszczalnie mogą także wywierać niekorzystny wpływ na próby zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy.

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:33

‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ