X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • KiciaKocia91 Znajoma
    Postów: 22 22

    Wysłany: 10 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Hej dziewczyny :) czasem Was podczytuję, może pod koniec roku podejdziemy do pierwszej inseminacji.
    Trzymam kciuki za pozytywne testy!🧚‍♀️
    Kicia Kocia, a u Was jakie są problemy? Czynnik męski?
    Jak mogę coś od siebie podpowiedzieć to moim zdaniem warto zbadać kiry. Wiem, że koszt jest duży, ale może dać jakiś trop jeśli przez taki długi czas nie było żadnej ciąży. Tylko ważne, żeby ginekolog nie podważał immunologii. My staramy się od 2022 i też ani jednego pozytywnego testu mimo dobrych wyników. Zdecydowałam się zrobić kiry i wyszedł gorszy wariant, brak implantacyjnych. Niedługo zaczynam pierwszą próbę z Accofilem 🍀
    Życzę Ci, żeby inseminacja się udała! Powodzenia!

    Hej! Tak u nas czynnik męski obecnie na tapecie. Ja też mam/kiałam kilka problemów po drodze jak polip, niedrożny jajowód a u mojego męża niska jakosć i leniwe plemniczki ;) jutro beta, jak wyjdzie negatyw to ogarniam badania, dziękuję!

    Starania od 2020
    ❌Niedroży prawy jajowód
    ❌Endometrioza na lewym jajowodzie
    ❌Niskie parametry nasienia
    ❌Usunięty polip w macicy
    ❌Hashimoto, PAI, V (R2), MTHFR

    06.2024 Inseminacja ❌
    09.2024 Stymulacja do IVF🍀
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 10 lipca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj dziewczyny póki co biel 🤷‍♀️

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • kammka303 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 10 lipca, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siuleczka. wrote:
    Hej. Tak czytam i jedno co mi na mysl przychodzi to slowo masakra ! Bardzo nie chcialabym znalezc sie w takiej sytuacji. Odkad czytam forum, a to w sumie niedawno to nie bede sie zbytnio mądrować, nie kojarzę zeby ktoras z dziewczyn tak miala. Dziwie sie tylko ze nie podali tego co przygotowali wlasnie skoro i tak juz wszystko bylo w toku. W stresie tez byn pewnie nie naciskala i nie analizowala. Tym bardziej dziwi mnie ze lekarz nic nie zmienil i za miesiac moze byc powtorka z rozrywki.. Moze na kolejnej wizycie trzeba mocno podopytywac go vo dalej z tym?
    Trzymam mocno kciuki zeby kolejny cykl poszedl juz jak trzeba i inseminacja sie odbyla i okazala skuteczna 😊

    Podłamało mnie to wszystko bardzo;( ale wiem, że muszę się pozbierać i dzialac dalej, bo to może być dopiero preludium tego co nas czeka i trzeba się zahartować;/
    Jak czytam Wasze stopki, ale i dziewczyn na innych grupach z IVF, to jestem pełna podziwu dla Waszej wytrwałości😍 jesteście wielkie i każda z Was zasługuje na dwie kreski;*

    Siuleczka. lubi tę wiadomość

  • KiciaKocia91 Znajoma
    Postów: 22 22

    Wysłany: 10 lipca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    U mnie dzisiaj dziewczyny póki co biel 🤷‍♀️

    Hej! U mnie też biel ale myślę pozytywnie i trzymam kciuki za te wszystkie testy tutaj🤞

    Nowa2024, Licząc na cud, Siuleczka. lubią tę wiadomość

    Starania od 2020
    ❌Niedroży prawy jajowód
    ❌Endometrioza na lewym jajowodzie
    ❌Niskie parametry nasienia
    ❌Usunięty polip w macicy
    ❌Hashimoto, PAI, V (R2), MTHFR

    06.2024 Inseminacja ❌
    09.2024 Stymulacja do IVF🍀
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 10 lipca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiciaKocia91 wrote:
    Hej! U mnie też biel ale myślę pozytywnie i trzymam kciuki za te wszystkie testy tutaj🤞

    Ja też się jeszcze nie poddaje i będę testować aż do 🐒

    Licząc na cud testowałaś?

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 276 277

    Wysłany: 10 lipca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ja też się jeszcze nie poddaje i będę testować aż do 🐒

    Licząc na cud testowałaś?
    Jestem po badaniu bety i progesteronu. Czekam na wynik. Chociaż nie wiem co tam wyjdzie bo od wczoraj pobolewa mnie brzuch jak na okres, innych objawów brak. Czekam grzecznie bez nakręcania się 😁

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 556 346

    Wysłany: 10 lipca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Was wszystkie 🥰✊🏻.Aby każda ujrzała wymarzone ⏸️🥰🥰 Powodzenia !!

    Nowa2024, Licząc na cud lubią tę wiadomość

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 10 lipca, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc na cud wrote:
    Jestem po badaniu bety i progesteronu. Czekam na wynik. Chociaż nie wiem co tam wyjdzie bo od wczoraj pobolewa mnie brzuch jak na okres, innych objawów brak. Czekam grzecznie bez nakręcania się 😁

    Trzymam w takim razie mocne kciuki za wynik 🤞🤞🤞🤞
    Ja w planach mam betę w piątek dla świętego spokoju 😁

    Licząc na cud, KiciaKocia91 lubią tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Siuleczka. Ekspertka
    Postów: 133 131

    Wysłany: 10 lipca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bubuś wrote:
    Trzymam kciuki!!!

    ja się dziś trochę rozpadłam, znów się muszę zbierać do kupy

    Kazda z nas podchodzi do tych problemow bardzo emocjonalnie, bo to dla nas wazne. To normalne, ze wszystko w tej kwestii przezywamy bardziej i mamy do tego prawo. Temat jest mega trudny i nagly zwrot akcji porrafi zestresowalam zalamac przerazic. Mama nadzieje, ze dzisiaj juz masz sie nieco lepiej i czujesz sie mocniejsza i pozbierana.

    Bylam dzisiaj na usg. Poki co sa trzy pecherzyki ale nic spektakularnego. Kolejne usg w piatek. Zgodnie z ksiazkowym cyklem inseminacja powinna wypasc w poniedzialek… Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

    Ona: 35l AMH: 2,34 On: 33l
    Starania od czerwiec 2022
    Wrzesien 2022: 💔 zatrzymanie 8-9tc, koniecznosc zaindukowania farmakologicznego poronienia
    Maj 2023: I wizyta w Gyncentrum
    Jajowody drożne, kariotyp prawidłowy, cykle regularne
    Listopad 2023: operacyjne usunięcie żylaków powrózka nasiennego u męża - poprawa parametrow
    Kwiecien 2024: cykl monitorowany stymulowany (lameta + ovitrelle)
    Maj 2024: cykl monitorowany naturalny
    Czerwiec 2024: Pierwsza IUI X
    Lipiec 2024: Druga IUI X
    24.08 start stymulacji Gonal F 225j/d + Orgalutran
    ❄️blastka AB
    Wrzesień 2024: cykl sztuczny-biopsja endometrium
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 10 lipca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siuleczka. wrote:
    Kazda z nas podchodzi do tych problemow bardzo emocjonalnie, bo to dla nas wazne. To normalne, ze wszystko w tej kwestii przezywamy bardziej i mamy do tego prawo. Temat jest mega trudny i nagly zwrot akcji porrafi zestresowalam zalamac przerazic. Mama nadzieje, ze dzisiaj juz masz sie nieco lepiej i czujesz sie mocniejsza i pozbierana.

    Bylam dzisiaj na usg. Poki co sa trzy pecherzyki ale nic spektakularnego. Kolejne usg w piatek. Zgodnie z ksiazkowym cyklem inseminacja powinna wypasc w poniedzialek… Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

    Mam nadzieje i mocno trzymam kciuki aby w tym cyklu twoja iui się odbyła! 🤞🤞🤞

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • bubuś Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 10 lipca, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siuleczka. wrote:
    Kazda z nas podchodzi do tych problemow bardzo emocjonalnie, bo to dla nas wazne. To normalne, ze wszystko w tej kwestii przezywamy bardziej i mamy do tego prawo. Temat jest mega trudny i nagly zwrot akcji porrafi zestresowalam zalamac przerazic. Mama nadzieje, ze dzisiaj juz masz sie nieco lepiej i czujesz sie mocniejsza i pozbierana.

    Bylam dzisiaj na usg. Poki co sa trzy pecherzyki ale nic spektakularnego. Kolejne usg w piatek. Zgodnie z ksiazkowym cyklem inseminacja powinna wypasc w poniedzialek… Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
    Dziś lepiej zdecydowanie. Dziękuję.

    Trzymam kciuki!

  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 276 277

    Wysłany: 10 lipca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siuleczka. wrote:
    Kazda z nas podchodzi do tych problemow bardzo emocjonalnie, bo to dla nas wazne. To normalne, ze wszystko w tej kwestii przezywamy bardziej i mamy do tego prawo. Temat jest mega trudny i nagly zwrot akcji porrafi zestresowalam zalamac przerazic. Mama nadzieje, ze dzisiaj juz masz sie nieco lepiej i czujesz sie mocniejsza i pozbierana.

    Bylam dzisiaj na usg. Poki co sa trzy pecherzyki ale nic spektakularnego. Kolejne usg w piatek. Zgodnie z ksiazkowym cyklem inseminacja powinna wypasc w poniedzialek… Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
    Będzie dobrze! Trzymam kciuki! 😘

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
  • Edziulka Koleżanka
    Postów: 40 31

    Wysłany: 10 lipca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapkunka wrote:
    Hej dziewczyny. Staramy się ponad 3 lata. Jesteśmy po pierwszej IUI i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się wiele, a tu solidne dwie kreski na teście !
    Od 26-29 dc miałam plamienie, teoretycznie trochę za długo na implantacyjne, więc obawiałam się, że progesteron może być za niski (bez suplementacji).
    Wczoraj, 16 dni po IUI, robiłam betę i progesteron. Beta 718, progesteron 22, ale nadal mam wrażenie, że zaraz dostanę @. Niby wiem, że odczucia są w obu sytuacjach bardzo podobne, a jednak czekam jak na ścięcie…
    Jutro powtórzę badania, oby było ok…

    Mi tez pierwsza sie udala, ale ja bralam juz trzy dni po IUI dupka, w po dwoch kreskach dorzucil mi jeszcze luteine dopochwowo. Koniecznie idz do lekarza. Ja mam jutro druga wizyte, bardzo sie boje, ale tez nie moge doczekac

  • Andzia Ekspertka
    Postów: 242 191

    Wysłany: 10 lipca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki że tak się wbijam wam w rozmowę ale nie wiem gdzie zapytać. Trafiliśmy ostatecznie do kliniki leczenia niepłodności z zaleceniem do in vitro ale mąż chce spróbować inseminacji chociaż raz. Wszystkie badania już mam zrobione ale w cytologii którą robiłam 3 miesiące temu (Pani doktor powiedziała że moze być) mam napisane"zaznaczona cytoliza. Dość liczne leukocyty". Nie robiłam cytologii w klinice ponieważ tamty lekarz powiedział że wyszła dobrze więc dziś je odebrałam a tu takie coś. Waszym zdaniem powinnam zrobić znów cytologie? Wizytę w klinice mam za 2 tygodnie bo Pani doktor chce zdążyć żeby w najbliższym cyklu podejść do inseminacji a nie chce żeby przez jedno badanie zaprzepaścić ten cykl.

    03.2020- cb

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Kapkunka Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 10 lipca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziulka wrote:
    Mi tez pierwsza sie udala, ale ja bralam juz trzy dni po IUI dupka, w po dwoch kreskach dorzucil mi jeszcze luteine dopochwowo. Koniecznie idz do lekarza. Ja mam jutro druga wizyte, bardzo sie boje, ale tez nie moge doczekac
    Też jutro dopiero mam wizytę 😩 i pewnie skończy się na luteinie, bo według dzisiejszych badań progesteron spadł z 22 na 17, za to beta wzrosła z 718 na 1524. Ja oszaleję.
    Trzymam kciuki za Ciebie! ✊🏻

    Edziulka lubi tę wiadomość

  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 276 277

    Wysłany: 10 lipca, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 125 i progesteron 39,6 i nie wiem czy to pozostałość po ovitrelle czy jednak się udało. W piątek idę na powtórkę ale się nie nakręcam.

    Kapkunka, Nowa2024, Edziulka, Siuleczka., E_welka88, Kitka09, KiciaKocia91, Patisonek 25, Miminikna, Dariana lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
  • Kapkunka Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 10 lipca, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Sorki że tak się wbijam wam w rozmowę ale nie wiem gdzie zapytać. Trafiliśmy ostatecznie do kliniki leczenia niepłodności z zaleceniem do in vitro ale mąż chce spróbować inseminacji chociaż raz. Wszystkie badania już mam zrobione ale w cytologii którą robiłam 3 miesiące temu (Pani doktor powiedziała że moze być) mam napisane"zaznaczona cytoliza. Dość liczne leukocyty". Nie robiłam cytologii w klinice ponieważ tamty lekarz powiedział że wyszła dobrze więc dziś je odebrałam a tu takie coś. Waszym zdaniem powinnam zrobić znów cytologie? Wizytę w klinice mam za 2 tygodnie bo Pani doktor chce zdążyć żeby w najbliższym cyklu podejść do inseminacji a nie chce żeby przez jedno badanie zaprzepaścić ten cykl.

    Może warto powtórzyć jednak i to cytologię płynną. Przy tradycyjnej, na szkiełku, czasami preparat nie jest tak dokładny. Chyba, że to była plynna, to nie wiem. Ale pewnie bym powtórzyła dla świętego spokoju.

    Kitka09 lubi tę wiadomość

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 10 lipca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc na cud wrote:
    Dziewczyny, beta 125 i progesteron 39,6 i nie wiem czy to pozostałość po ovitrelle czy jednak się udało. W piątek idę na powtórkę ale się nie nakręcam.

    Myślę kochana, że to już nie zastrzyk po takim czasie 😍😍😍 życzę ci pięknego przyrostu w piątek! 🤞🤞🤞

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 276 277

    Wysłany: 10 lipca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Myślę kochana, że to już nie zastrzyk po takim czasie 😍😍😍 życzę ci pięknego przyrostu w piątek! 🤞🤞🤞
    Ja jeszcze miałam zastrzyk po inseminacji po 1/3 co dwa dni. Formalnie skończyłam w zeszłą środę dlatego się nie nakręcam, nie chcę znowu przeżywać doła...

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 556 346

    Wysłany: 10 lipca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc na cud ja też uważam , że to już nie zastrzyk :) w takim razie trzymam dalej kciuki za piątek ✊🏻🥰🤞🏻

    Licząc na cud lubi tę wiadomość

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ