Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 661 500

    Wysłany: 24 września 2024, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Hej dziewczyny 😊

    Trzymam kciuki za Wasze IUI 🤞🍀
    Mam nadzieję że nadchodzące inseminacje będą udane 😉😊😊

    Ja dalej nie dostałam okresu 😅i nie zrobiłam jeszcze testu. Jutro juz napewno z rana zrobię jeśli okres nie przyjdzie. Juz kalendarz Flo pokazuje mi Nawet dzisiaj ze mam 1 dzien opóźnienia. Dzis 20dni po IUI.
    Trzymajcie jutro kciuki żeby 🐒nie przyszła i żebym na teście zobaczyła ⏸️🍀🤞
    💯
    O Pani! Ale masz cierpliwość. Zrób w końcu ten test! Bo umrę z zamartwiania się. 🤞🙃😁🍀🍀

    Łati90 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
    24.10.24 🩵🩵
    02.01 - 1432 g i 1403 g szczęścia ❤️🥰
    age.png
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 24 września 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc na cud wrote:
    O Pani! Ale masz cierpliwość. Zrób w końcu ten test! Bo umrę z zamartwiania się. 🤞🙃😁🍀🍀

    Zrobię Jutro 😊 co ma byc to będzie.. ale boję sie 😅 tym bardziej ze cycki i brzuch boli sie jak na okres... Ale mam tak juz od tygodnia i nic nie przychodzi

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 24 września 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ja tak jak dziewczyny nie wytrzymałabym tyle bez testowania 🤣 w czwartek będę miała 9dpo i już zamierzam zacząć testować haha 😜 trzymam kciuki! 🤞🤞🤞

    Poczekaj przynajmniej do 11dnia bo jeśli brałaś ovitrelle to do 10dni moze sie utrzymywać w organiźmie 🙂
    Ja zawsze testowałam w 1 dzien spodziewanej miesiączki ale w tym miesiącu myślałam ze dostanę ze względu , że mam objawy jak przed okresem. .. od tygodnia je mam ake okres nie przychodzi więc muszę zatestowac 😉

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 24 września 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Poczekaj przynajmniej do 11dnia bo jeśli brałaś ovitrelle to do 10dni moze sie utrzymywać w organiźmie 🙂
    Ja zawsze testowałam w 1 dzien spodziewanej miesiączki ale w tym miesiącu myślałam ze dostanę ze względu , że mam objawy jak przed okresem. .. od tygodnia je mam ake okres nie przychodzi więc muszę zatestowac 😉
    No koniecznie musisz zatestować, wszystkie nas trzymasz w niecierpliwości 😱

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 24 września 2024, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Poczekaj przynajmniej do 11dnia bo jeśli brałaś ovitrelle to do 10dni moze sie utrzymywać w organiźmie 🙂
    Ja zawsze testowałam w 1 dzien spodziewanej miesiączki ale w tym miesiącu myślałam ze dostanę ze względu , że mam objawy jak przed okresem. .. od tygodnia je mam ake okres nie przychodzi więc muszę zatestowac 😉

    Nie brałam ovitrelle teraz 😉 naturalny cykl, bez stymulacji, bez zastrzyku i bez monitoringu 😉 wczoraj 6dpo zrobiłam tylko badanie proga i wyszło 12,7 ale jeszcze jutro będę badać proga

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 24 września 2024, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Nie brałam ovitrelle teraz 😉 naturalny cykl, bez stymulacji, bez zastrzyku i bez monitoringu 😉 wczoraj 6dpo zrobiłam tylko badanie proga i wyszło 12,7 ale jeszcze jutro będę badać proga

    Aha M
    No to mozesz testować wcześniej ale jeśli 9dpo nic nie wyjdzie to zatestuj jeszcze w 1 dzien spodziewanej miesiączki 😉 trzymam kciuki zeby sie udało 🍀🤞⏸️

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 24 września 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Aha M
    No to mozesz testować wcześniej ale jeśli 9dpo nic nie wyjdzie to zatestuj jeszcze w 1 dzien spodziewanej miesiączki 😉 trzymam kciuki zeby sie udało 🍀🤞⏸️

    Ja jak zacznę testować to już będę codziennie aż do 🐒 🤣

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 24 września 2024, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ja jak zacznę testować to już będę codziennie aż do 🐒 🤣
    Testowanie jest bardzo wciągające. Ja zrobiłam w 8 dpo i była blada kreska i już tak robiłam do spodziewanej miesiączki 🤣 bo myślałam że to jeszcze ovitrelle. Trzymam kciuki żeby u Ciebie też tak było.

    Nowa2024, Łati90 lubią tę wiadomość

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 24 września 2024, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tak gonal. Wizyta w piątek 😁

    Trzymam mocno kciuki 😁🤞🍀

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 25 września 2024, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało Sie ! 🙏

    Zrobiłam test o 5:00 rano przed pracą i wyszły ciemne 2kreski ⏸️🤩🤩❤️❤️

    To napewno nie ovitrelle bo zastrzyk brałam 4.09 w dniu IUI.
    Nie umiem uwierzyć że się udało. Wzięłam dziś urlop na żądanie i o 7:00 jade na betę. Mam nadzieję że wszystko będzie Dobrze 🍀❤️
    Dziękuję za wasze kciuki. I prosze trzymajcie kciuki za dzisiejsze badanie krwi🙏🍀

    5 lat starań i w końcu się udało! Dziewczyny nie poddawajcie się nigdy!
    Trzymam kciuki za Wasze inseminacje 🍀🙏🤞😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2024, 06:13

    Nowa2024, LokaDesigner, Frajda, Kitka09, Licząc na cud, Patisonek 25, E_welka88, arminaa, Rosołek123, Aqkaracza, Trzynastka, Karolove, Dariana lubią tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 828 547

    Wysłany: 25 września 2024, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Dziewczyny udało Sie ! 🙏

    Zrobiłam test o 5:00 rano przed pracą i wyszły ciemne 2kreski ⏸️🤩🤩❤️❤️

    To napewno nie ovitrelle bo zastrzyk brałam 4.09 w dniu IUI.
    Nie umiem uwierzyć że się udało. Wzięłam dziś urlop na żądanie i o 7:00 jade na betę. Mam nadzieję że wszystko będzie Dobrze 🍀❤️
    Dziękuję za wasze kciuki. I prosze trzymajcie kciuki za dzisiejsze badanie krwi🙏🍀

    5 lat starań i w końcu się udało! Dziewczyny nie poddawajcie się nigdy!
    Trzymam kciuki za Wasze inseminacje 🍀🙏🤞😘



    Ale się cieszę Twoim szczęściem🥰🥰
    Gratuluję ❤️‍🔥

    Daj znać jaki wynik bety. No i Powodzenia 🍀✊🏻🤞🏻
    Kciuki trzymam dalej 🤞🏻✊🏻🍀

    Łati90 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • LokaDesigner Autorytet
    Postów: 659 2873

    Wysłany: 25 września 2024, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 gratulacje :)

    U mnie znów biało.

    31👱🏼‍♀️ 39🧔

    AMH 2,43 ng/ml

    08.2023 początek starań 🫶
    23.08.2024 IUI ❌️
    17.09.2024 IUI ❌️
    30.09.2024 wizyta kwalifikacyjna do ivf
    07.11.2024 punkcja - pobrane 18🥚zapłodnione 10 🤞, 6 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3 x 5AA, 1x 5BA, 1x4AB, 1x3BC
    13.12.2024 FET 5AA ❌️ cb**
    17.01.2025 FET 5AA 🤰
    5 dpt -> ⏸️
    6 dpt -> beta 33,53 mlU/ml 😱
    25 dpt -> crl 0,44 cm kropeczek z serduszkiem ❤️🥹
    7t + 3 -> crl 1,3 cm ❤️💪
    10t + 2 -> crl 3,64 cm 🥰
    dziewczynka
    30.09 -> 3453 g 53 cm

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 25 września 2024, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 super gratuluję! 😍😍😍🤞🤞🤞

    LokaDesigner u ciebie jeszcze jest szansa 🤞🤞🤞

    Łati90 lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 25 września 2024, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Dziewczyny udało Sie ! 🙏

    Zrobiłam test o 5:00 rano przed pracą i wyszły ciemne 2kreski ⏸️🤩🤩❤️❤️

    To napewno nie ovitrelle bo zastrzyk brałam 4.09 w dniu IUI.
    Nie umiem uwierzyć że się udało. Wzięłam dziś urlop na żądanie i o 7:00 jade na betę. Mam nadzieję że wszystko będzie Dobrze 🍀❤️
    Dziękuję za wasze kciuki. I prosze trzymajcie kciuki za dzisiejsze badanie krwi🙏🍀

    5 lat starań i w końcu się udało! Dziewczyny nie poddawajcie się nigdy!
    Trzymam kciuki za Wasze inseminacje 🍀🙏🤞😘
    Lati świetna wiadomość! Trzymany kciuki i czekamy na same dobre wiadomości!😍

    Łati90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 25 września 2024, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    Łati90 gratulacje :)

    U mnie znów biało.

    Jeszcze jest szansa u Ciebie. Nie minęło jeszcze 10dni od IUI.
    Powtórz test za 5dni. Trzymam kciuki żeby jednak zaskoczyło 🤞🍀

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • LokaDesigner Autorytet
    Postów: 659 2873

    Wysłany: 25 września 2024, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiam się już. Już i tak się łudziłam i znowu to rozczarowanie. Chyba trzeba zacząć myśleć o tym, że nigdy to nie nastanie.

    Ale najważniejsze to jak Ty się czujesz Łati90? Jakieś oznaki? Był szok po wyniku? 😉

    31👱🏼‍♀️ 39🧔

    AMH 2,43 ng/ml

    08.2023 początek starań 🫶
    23.08.2024 IUI ❌️
    17.09.2024 IUI ❌️
    30.09.2024 wizyta kwalifikacyjna do ivf
    07.11.2024 punkcja - pobrane 18🥚zapłodnione 10 🤞, 6 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3 x 5AA, 1x 5BA, 1x4AB, 1x3BC
    13.12.2024 FET 5AA ❌️ cb**
    17.01.2025 FET 5AA 🤰
    5 dpt -> ⏸️
    6 dpt -> beta 33,53 mlU/ml 😱
    25 dpt -> crl 0,44 cm kropeczek z serduszkiem ❤️🥹
    7t + 3 -> crl 1,3 cm ❤️💪
    10t + 2 -> crl 3,64 cm 🥰
    dziewczynka
    30.09 -> 3453 g 53 cm

    age.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 25 września 2024, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati ❣️tak bardzo się cieszę 🍀 oby teraz wszystko szło jak po maśle 💖 super wieści i też podziwiam Twoją cierpliwość, że wytrzymałaś tyle dni do testowania 😃

    Łati90 lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 25 września 2024, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati No to było wiadome! Gratulacje!
    A mialas jakieś objawy? 😊

    Łati90 lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 25 września 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    Nie nastawiam się już. Już i tak się łudziłam i znowu to rozczarowanie. Chyba trzeba zacząć myśleć o tym, że nigdy to nie nastanie.

    Ale najważniejsze to jak Ty się czujesz Łati90? Jakieś oznaki? Był szok po wyniku? 😉

    LokaDesigner Wiem jak to jest bo to była moja 3iui. Dwie poprzednie zniosłam podobnie z rozczarowaniem ale jak juz dół minął to stanęłam na nogi. Mam nadzieję że jednak u Ciebie Jeszcze w tym cyklu zaskoczy🤞🍀 a jeśli się nie uda to ze sie nie poddasz i będziesz walczyć dalej💪 trzymam kciuki za Ciebie 🍀

    Oznaki miałam jak na okres. Ból brzucha jakbym miała zaraz dostac i piersi mnie bolą ale tak trochę inaczej( tak jakby sutki.mnie bolały 🙈)
    . Przez kilka dni mialam strasznie wzdęcia ze az 7espumisanow wzięłam jednego dnia bo myślałam ze mi brzuch pęknie. Myślałam ze mam problemy z jelitami Nawet chciałam badanie na helikobakter zrobić bo kiedyś miałam... Ale teraz wiem ,ze to jednak nie to 🙂
    Szok był straszny . Byłam pewna że zobaczę biel jak za każdym razem a tu ⏸️. Ogólnie czuję sie dobrze tylko czasami pobolewa mnie brzuch. Czuję takie rozciąganie 😊 i w sumie dalej nie mogę w to uwierzyć 🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2024, 07:44

    LokaDesigner lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Kitka09 Autorytet
    Postów: 1858 1194

    Wysłany: 25 września 2024, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Dziewczyny udało Sie ! 🙏

    Zrobiłam test o 5:00 rano przed pracą i wyszły ciemne 2kreski ⏸️🤩🤩❤️❤️

    To napewno nie ovitrelle bo zastrzyk brałam 4.09 w dniu IUI.
    Nie umiem uwierzyć że się udało. Wzięłam dziś urlop na żądanie i o 7:00 jade na betę. Mam nadzieję że wszystko będzie Dobrze 🍀❤️
    Dziękuję za wasze kciuki. I prosze trzymajcie kciuki za dzisiejsze badanie krwi🙏🍀

    5 lat starań i w końcu się udało! Dziewczyny nie poddawajcie się nigdy!
    Trzymam kciuki za Wasze inseminacje 🍀🙏🤞😘
    Gratulacje!🤗🤗

    🎀Starania od 10/2021, od 11/2022 z pomocą kliniki 🎀
    ℹ️🧔🏽‍♂️ azoospermia ❌
    ℹ️👩🏼‍🦰 Niedoczynność tarczycy/Kariotyp prawidłowy/ Jajniki, jajowody ok -hyCosy
    🗓️
    🩺 Euthyrox 🩺
    3 IUI nieudane - lametta + zivafert
    ⚠️▪️Ana1 i ana screen ujemne ▪️KIR bx ▪️Insulinooporność ▪️MTHFR w homozygocie ▪️PAI-1 4g/4g ▪️Hashimoto

    🌸🌸ℹ️ 2024 🤩 ℹ️🌸🌸
    📍-22kg 📍wyciszona insulinooporność 📍ogarnięta tarczyca 📍naturalne owulacje
    🩺 neoparin/clexane, encorton, utrogestan, acard 150, glucophage, euthyrox, duphaston🩺
    16.02.2024 IUI ✅🥹
    25.02.2024 ⏸️
    26.02.2024 beta 20,40
    28.02.2024 beta 59,00
    02.03.2024 beta 238,70
    09.03.2024 beta 4650,70
    12.03.2024 mamy serduszko ♥️
    29.04.2024 obraz usg prawidłowy, synek 🩵😍 niskie ryzyka 🥹

    Synek już z nami🥹❤️
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ