Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • islanegra Ekspertka
    Postów: 168 207

    Wysłany: 1 lipca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh smutno mi, że wszystkim Wam dzisiaj bety pokazały negatywny wynik:( Bizona, Alcea, a tym bardziej MARTIII, ja bym powtórzyła te wyniki w poniedziałek. Może zarodek się jeszcze nie zagnieździł i beta dopiero w weekend przyrośnie... Mamy jeszcze trochę czasu. Byłam dzisiaj pozytywnie nakręcona, ale widząc te smutne buźki też już mam dość:(

    3x IUI - 2016 👎👎👎
    2x IMSI - 2017 - ❄❄❄,❄❄
    1 ET - 2017 👎
    2,3 FET - 2018 👎👎
    3 IMSI - 2019 - 4 ET 3-dniowców 👎, brak blastocyst do mrożenia - wszystkie zarodki padły po 3 dniu 😞
    1 AZ pl - FET X 2019 - poronienie 9tc
    allo-mlr 0%, szczepienia limfocytami=>allo-mlr 70%-83%
    2 AZ pl - FET 03.02.2023 - poronienie 8tc
    3 AZ pl - FET 05.01.2024 - poronienie 6tc
  • islanegra Ekspertka
    Postów: 168 207

    Wysłany: 1 lipca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII z tego co kojarzę to dziewczyny pisały, że Ovitrelle może fałszować wynik do 10 dnia po podaniu. Dzisiaj mija już 11 dpi, a zastrzyki były jeszcze wcześniej, więc to już chyba nie on:)

    3x IUI - 2016 👎👎👎
    2x IMSI - 2017 - ❄❄❄,❄❄
    1 ET - 2017 👎
    2,3 FET - 2018 👎👎
    3 IMSI - 2019 - 4 ET 3-dniowców 👎, brak blastocyst do mrożenia - wszystkie zarodki padły po 3 dniu 😞
    1 AZ pl - FET X 2019 - poronienie 9tc
    allo-mlr 0%, szczepienia limfocytami=>allo-mlr 70%-83%
    2 AZ pl - FET 03.02.2023 - poronienie 8tc
    3 AZ pl - FET 05.01.2024 - poronienie 6tc
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 lipca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    Przykro mi JJ, bizona i Alcea . A jaki macie wynik?
    Ja mam tylko ze <0,001

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sie caly weekend będę głowić....:/ czy to zastrzyk, czy coś ruszylo...

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • JJ Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam <1,2

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałyście ovitrelle?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi też przykro :-( Jakie to wszystko jest trudne, niesprawiedliwe :-( Życzę wam dalszej siły <3

    MARTIII to chyba już nie będą pozostałości po zastrzyku, ale beta jest bardzo niska.... Hmmm... A masz możliwość jutro powtórzyć badanie?

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania8306 wrote:
    Dziewczyny mi też przykro :-( Jakie to wszystko jest trudne, niesprawiedliwe :-( Życzę wam dalszej siły <3

    MARTIII to chyba już nie będą pozostałości po zastrzyku, ale beta jest bardzo niska.... Hmmm... A masz możliwość jutro powtórzyć badanie?




    po zastrzyku jest dzisiaj 12 dni więc sama nie wiem...u mnie beta to koszt 42 zł..;/ nie wiem czy jest sens ...może zaczekam do poniedziałku..

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII ja też myślę że jeśli już to w poniedziałek, a tak poza tym
    to czy 11 dpi to nie za wcześnie?

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 lipca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 wrote:
    MARTIII ja też myślę że jeśli już to w poniedziałek, a tak poza tym
    to czy 11 dpi to nie za wcześnie?


    Moze i za wcześnie..ale wiesz jaki człowiek niecierpliwy;) a Ty ile miałaś i w jakim dniu po?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    A miałyście ovitrelle?
    Mialam Ovitrelle. .zrob bete w poniedziałek. Wiem ze ten weekend bedzie teraz dla Ciebie ciężki..trzymam kciuki żeby szybko zleciał!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 wrote:
    MARTIII ja też myślę że jeśli już to w poniedziałek, a tak poza tym
    to czy 11 dpi to nie za wcześnie?
    Ty robilas tez jakos wczesnie bete o ile pamiętam?;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane krcze tak mi przykro że bety negatywne :(

    Nina13 beta bardzo ładne przyrosła w 48 :) a Ty wez sie nie przejmuj babami z labka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania kiedy masz następne usg?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Alcea Przyjaciółka
    Postów: 101 42

    Wysłany: 1 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    A miałyście ovitrelle?

    Ja nie miałam. Wynik mam 0.91 (ciąża od 5,8 )
    MARTIII-co tak drogo u Ciebie? U mnie beta to koszt 15zl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 20:51

    Podejście do drugiej ciaży:
    4 IUI nieudane... :-(
  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi tez bardzo przykro :( zycze Wam sily ! :*

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jakaś czarna seria poszła..Martii, Alcea jeszcze liczę, że wygonicie pecha..

    u mnie to już na pewno nici.. nawet nie pytajcie skąd ta pewność.. ale ja po prostu wiem, czuję się identycznie jak w poprzednim cyklu po duphastonie.. może to przez tsh, a może było za późno zrobione bo pęcherzyk się rozpadł.. a może jest coś ze mną nie tak skoro nawet z dawcą nie zachodzę :) tak mi się już nie chce tego ciągnąć, że szok! chyba podejdę jeszcze w następnym cyklu ale z przyzwoitości..kiedy najwcześniej test po pregnylu? bo już bym chciała wykluczyć i żyć na luzie.. odpuszczam na razie trochę to forum.. ale trzymam za was kciuki cały czas!

    niedoświadczona 32
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Ania kiedy masz następne usg?
    mam sie pojawić w szpitalu 11-12 lipiec w któryś z tych dwóch ni na kontrole jak z blizniakami czy drugi ruszył czy nie a taka normalna wizyta 21 lipca :)

    MARTIII, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie daj znac jak z blizniakami:)
    Mi juz troche lepiej..wkurw minal. Jutro sobie odbije na weselu;)

    niedoświadczona 32 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta poniżej 5 to brak ciąży...więc raczej nic z tego..pewnie jeszcze pozostaly zastrzyk we krwi daje wynik 2,69.. Nie nastawiam się ale chyba nic z tego. Spokojnego wieczoru dziewczyny!

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ