Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja1986 wrote:
    wichrowe wzgórza mnie za pierwszym razem po inseminacji tak brzuch bolał że myślałam że umrę a za drugim nic nie czułam tylko jak wracałam z kliniki czułam że pęcherzyk mi pęka bo mnie kuło po stronie z której była owulacja

    no będę ci niesamowicie kibicowac oby wszystkie znaki na niebie wskazywały na pełen sukces :)

    O to to, dokładnie tak samo u mnie! A to kłucie to pękanie pęcherzyka właśnie? też czułam takie później, wczoraj.

    dzięki :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciabos wrote:
    Wichrowe_wzgórza- Teraz musi się udać :-) powodzenia :-) ja mam nadzieję że nasza 3 IUI końcem miesiąca też będzie szczęśliwa :-)

    Trzymam kciuki mocno! :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Jakie miałaś pęcherze? Kiedy owulka?

    No pęcherzyk jak pęcherzyk, jak to u mnie - podobno ładny, coś ok 21mm, czy lepiej nawet. Tak że to było wczoraj właśnie.
    Powiedzieli, że niby mogę dziś próbować, ale wygląda bardzo dobrze i jest ryzyko, że dziś byłoby już za późno. Ew. byłoby na właśnie pękniętym robione. No to wolałam nie ryzykować :P

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie kłuje od wczoraj tzn ze juz jest czy się zbliża ? bo ja dzis dopiero jadę na iui :-) ale z pierwszą było tak samo cały czwartek ból jajników a w piątek udana tyle że wtedy nie było ovitrele i mogły pęknąć później
    co ma być będzie :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    No pęcherzyk jak pęcherzyk, jak to u mnie - podobno ładny, coś ok 21mm, czy lepiej nawet. Tak że to było wczoraj właśnie.
    Powiedzieli, że niby mogę dziś próbować, ale wygląda bardzo dobrze i jest ryzyko, że dziś byłoby już za późno. Ew. byłoby na właśnie pękniętym robione. No to wolałam nie ryzykować :P

    Pytam, ponieważ za pierwszym razem podchodziłam na pęcherzu 21,5 a owulacje miałam dopiero dzien pózniej. W tym miesiącu zaryzykowałam i zapisałam sie pózniej. Wczoraj na monotoringu pęcherzyk 21,5 a na IUI zapisałam sie jutro o 8.30:)) także teraz zmawiam paciorek zeby do jutra nie przyszła owulacja:)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pochwale sie ze po pierwsze byłam dzisiaj na monitoringu w 10dc i mam pęcherzyk dominujący 15mm i kilka mniejszych , kolejny monitoring w poniedziałek :)

    A po drugie, byłam dzisiaj na szybkiej wizycie u gin na NFZ i zdobyłam to skierowanie do poradni leczenia niepłodności w szpitalu na polnej w Poznaniu :D Zadzownilam sie umówić i termin mam niestety dopiero na 10.03 No ale mówi sie trudno, poczekam i tak znając życie nie będę do tego czasu w ciazy, nawet sie juz nie łudzę ze mógłby byc inaczej :)

    Asik84 lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • majka23 Przyjaciółka
    Postów: 107 28

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka a do jakiego doktora sie zapisalas? Ja chodze do serdynskiej

    majka23
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Dziewczyny pochwale sie ze po pierwsze byłam dzisiaj na monitoringu w 10dc i mam pęcherzyk dominujący 15mm i kilka mniejszych , kolejny monitoring w poniedziałek :)

    A po drugie, byłam dzisiaj na szybkiej wizycie u gin na NFZ i zdobyłam to skierowanie do poradni leczenia niepłodności w szpitalu na polnej w Poznaniu :D Zadzownilam sie umówić i termin mam niestety dopiero na 10.03 No ale mówi sie trudno, poczekam i tak znając życie nie będę do tego czasu w ciazy, nawet sie juz nie łudzę ze mógłby byc inaczej :)

    Los bywa przewrotny:) a tu za mieciac ciąża:))

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majka23 wrote:
    Kuchcinka a do jakiego doktora sie zapisalas? Ja chodze do serdynskiej
    Nie wybierałam lekarza, po prostu umówili mnie na wizytę nie powiedzieli do kogo :) zobaczymy

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Los bywa przewrotny:) a tu za mieciac ciąża:))
    Nei wierze juz w takie cuda ;)

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Nei wierze juz w takie cuda ;)

    Zawsze jak chodzę do swojego ginekologa i jestem juz prawie załamana to ona mówi ze jestem płodna, raz juz byłam w ciąży a to bardzo dobry znak. Różnica jest taka ze ja potrzebuje więcej czasu zeby sie udało. Kuchcinka Tobie juz tez raz sie udało, po prostu na Nas czas przyjdzie trochę pózniej. Ale trzeba mieć nadzieje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 22:59

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w gabinecie przed IUI, pęcherz 27,5 coś czuje ze zaraz pęknie:) idealny moment. Trzymajcie kciuki zeby sie udało:))

    Wojcinka, nevergiveup, Magot, sylwia80, Ylya, ja1986 lubią tę wiadomość

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Siedzę w gabinecie przed IUI, pęcherz 27,5 coś czuje ze zaraz pęknie:) idealny moment. Trzymajcie kciuki zeby sie udało:))

    Wooow pięknie! Idealny moment :D trzymamy kciuki :*

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :*

    U mnie dziś dokładnie tydzień od inseminacji, 7 dni po owu. Niestety jak dotąd zero objawów :( Próbuję się doszukać i próbuję, ale nic z tego :p
    Myślę, że jak by coś miało być to pewnie już od 4 dnia po owu miałoby się jakieś przeczucie i znaki, że mogło się udać. Oczywiście skrupulatnie sobie notuję jak tylko coś zauważę, żeby mieć porównanie w kolejnych cyklach i nie nakręcać się niepotrzebnie:p a jak u Was dziewczyny było z objawami ?:)

    Asik84 lubi tę wiadomość

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Asik! :)

    Asik84 lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Hej dziewczyny :*

    U mnie dziś dokładnie tydzień od inseminacji, 7 dni po owu. Niestety jak dotąd zero objawów :( Próbuję się doszukać i próbuję, ale nic z tego :p
    Myślę, że jak by coś miało być to pewnie już od 4 dnia po owu miałoby się jakieś przeczucie i znaki, że mogło się udać. Oczywiście skrupulatnie sobie notuję jak tylko coś zauważę, żeby mieć porównanie w kolejnych cyklach i nie nakręcać się niepotrzebnie:p a jak u Was dziewczyny było z objawami ?:)

    7 dni po ovu to za wcześnie. Zagnieżdżenie zarodka trwa do 10dni. Na jakiekolwiek objawy jeszcze za wczesnie. Nie stresuj sie bedzie dobrze. Żyj jak zawsze i za pare dni zrób betę:)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    7 dni po ovu to za wcześnie. Zagnieżdżenie zarodka trwa do 10dni. Na jakiekolwiek objawy jeszcze za wczesnie. Nie stresuj sie bedzie dobrze. Żyj jak zawsze i za pare dni zrób betę:)

    Tak zrobię :)

    Jak wrażenia po ? wszystko poszło gładko ? :)

    Asik84 lubi tę wiadomość

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Hej dziewczyny :*

    U mnie dziś dokładnie tydzień od inseminacji, 7 dni po owu. Niestety jak dotąd zero objawów :( Próbuję się doszukać i próbuję, ale nic z tego :p
    Myślę, że jak by coś miało być to pewnie już od 4 dnia po owu miałoby się jakieś przeczucie i znaki, że mogło się udać. Oczywiście skrupulatnie sobie notuję jak tylko coś zauważę, żeby mieć porównanie w kolejnych cyklach i nie nakręcać się niepotrzebnie:p a jak u Was dziewczyny było z objawami ?:)


    Radzę nie doszukiwać się objawów :)
    Lepiej czekać spokojnie,żyć normalnie, nie nakręcać się. Co będzie, to będzie :)

    Trzymam kciuki <3

    Asik84 lubi tę wiadomość

  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Tak zrobię :)

    Jak wrażenia po ? wszystko poszło gładko ? :)

    Poszło gładko, teraz czekam na ovu. Mam nadzieje ze bedzie bo jestem jeszcze trochę przeziębiona a pęcherz jest bardzo duży:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 12:04

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 224

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Tak zrobię :)

    Jak wrażenia po ? wszystko poszło gładko ? :)

    Poszło gładko, teraz czekam na obulacje. Mam nadzieje ze bedzie bo jestem jeszcze trochę przeziębiona a pęcherz jest bardzo duży:)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
‹‹ 474 475 476 477 478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ