X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Intralipid na wysokie NK - komu się udało?
Odpowiedz

Intralipid na wysokie NK - komu się udało?

Oceń ten wątek:
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    7 i 1 dzien przed transferem. Ale ja bede brac wiecej, minimum 4 wlewy, bo mam eysokie nk i wedlug mnie 2 wlewy to za malo
    Wiesz może dokładnie jak się podaje razem z solą ? Jeśli chodzi i rozcieńczanie to 200w 500 ml soli a oddzielnie ? Jakie masz nk?

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 115

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Wiesz może dokładnie jak się podaje razem z solą ? Jeśli chodzi i rozcieńczanie to 200w 500 ml soli a oddzielnie ? Jakie masz nk?

    Mam nk 30%, czylo bardzo duzo. Noe eirm ile oni soli do rozcirnczania biora,.ale moim zdaniem wiecej bedzie lepiej, bo soja jest gesta i moze zatykac zyly.

    pineapple89 lubi tę wiadomość

  • Avatar Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 listopada 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Czy wiecie w jaki sposób dostać się do Dr. Paśnika?
    Widziałam, że często pada tu jego nazwisko.. zapisałam się do kliniki już 3ciej tylko po to aby móc odbyć z nim pierwszą konsultację, terminy mocno odległe. Pod adresami w Łodzi.. podobnie ;-( może jest jakieś dojście o którym nie wiem aby się do niego dostać.

    Pomóżcie proszę ;-*

  • KateM Autorytet
    Postów: 4217 7010

    Wysłany: 2 listopada 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avatar wrote:
    Cześć,

    Czy wiecie w jaki sposób dostać się do Dr. Paśnika?
    Widziałam, że często pada tu jego nazwisko.. zapisałam się do kliniki już 3ciej tylko po to aby móc odbyć z nim pierwszą konsultację, terminy mocno odległe. Pod adresami w Łodzi.. podobnie ;-( może jest jakieś dojście o którym nie wiem aby się do niego dostać.

    Pomóżcie proszę ;-*

    Ostatnio zapisałam się na kwiecień koniec miesiąca.
    musisz wyslac lub zadzwonić do APC do Łodzi a potem upolować na FB grupie Paśnika termin jak będzie ktoś się wymieniał albo oddawał...
    Są też inni immunolodzy polecani na OVU.

    37w0 Gustaw 🐻
    15.12.2023 3040g, 51cm

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja 13/20, 11 zapłodnionych 🍀🍀🍀
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig

    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    37w0 3040g
  • emememsik Ekspertka
    Postów: 197 113

    Wysłany: 2 listopada 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avatar wrote:
    Cześć,

    Czy wiecie w jaki sposób dostać się do Dr. Paśnika?
    Widziałam, że często pada tu jego nazwisko.. zapisałam się do kliniki już 3ciej tylko po to aby móc odbyć z nim pierwszą konsultację, terminy mocno odległe. Pod adresami w Łodzi.. podobnie ;-( może jest jakieś dojście o którym nie wiem aby się do niego dostać.

    Pomóżcie proszę ;-*

    Też chciałam się do niego dostać ale niestety. Umówiłam się do dr Malinowskiego w Łodzi też jest polecany tutaj na forach.

    Kriobank grudzień 22,krótki protokół
    Transfer11.03.23❄️mrożaka jedynaka,embrioglue,masaż
    4dpt prog30.90
    8dpt test ciążowy II blada kreska
    9dpt hcg110 prog22.70,11dpt hcg247 prog32.40,14dpt hcg749prog33.50,18dpt hcg3609 prog34.20,25dpt hcg21265 prog33, 26dpt mamy ❤️ 171u/m
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 2 listopada 2022, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    pracuję nad pracą badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • ElizaGold Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 listopada 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa. Mam wynik NK z bloczka poronnego w wys. 88, a z badań genetycznych wykryty haplotyp: KIR AA. Biorę 2x dziennie Plaquenil. Od 8 lat jedna, biochemiczna ciąża (4 dni). Czy ktoś ma podobnie i może sie podzielić swoją historią/ wskazaniami lekarskimi? Czy ktoś leczy się podobnie Plaquenilem? Każda informacja będzie na wagę złota.... Próbuję dostać się do dr Paśnika, ale ciężko z terminami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2022, 18:24

  • Kolorowa27 Autorytet
    Postów: 528 512

    Wysłany: 9 listopada 2022, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElizaGold wrote:
    Witam, jestem tu nowa. Mam wynik NK z bloczka poronnego w wys. 88, a z badań genetycznych wykryty haplotyp: KIR AA. Biorę 2x dziennie Plaquenil. Od 8 lat jedna, biochemiczna ciąża (4 dni). Czy ktoś ma podobnie i może sie podzielić swoją historią/ wskazaniami lekarskimi? Czy ktoś leczy się podobnie Plaquenilem? Każda informacja będzie na wagę złota.... Próbuję dostać się do dr Paśnika, ale ciężko z terminami...

    Hej, nie wiem na ile wysokie masz komórki nk, niestety niewiele mi mówi ten wynik. U mnie był to wynik 26% z krwi, było to badanie test imk. U mnie 3 nieudane transfery, beta zawsze zero. Po tych wynikach dostałam zalecenie wlewu z intralipidu x3, na początku cyklu transferowego, w przeddzień transferu i w przypadku pozytywnej bety 4 tygodnie po transferze. Udało się, aktualnie trzeci trymestr. Wierzę, że to właśnie ten lek pomógł. To co mogę podpowiedzieć w przypadku próby dostania się do Paśnika to warto pisać maile i smsy z prośbą o kontakt w sprawie wizyty, z tego co wiem aktualnie są zapisy na maj. Ja uważam, że warto, choć intralipid może zlecić nawet ginekolog. 🙂 Niestety nie miałam styczności z lekiem Plaquenil, ale słyszałam o nim. Wejdź na grupę in vitro w Polsce na Facebooku, to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 11 listopada 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam smoflipid, jeśli któraś potrzebuje to proszę o priv

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • karmol02 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, posiadam 2 butelki
    SMOFlipid emulsja do inf.(200 mg/ml) - 250 ml. Ważność do 6.2023. Oddam za koszt przesyłki. Może komuś przyniesie szczęście tak jak nam ❤️

  • Magsty Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 17 lipca 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Czy jest tu ktoś, kto choć trochę podpowie mi, czy wyniki są ok. Miałam robioną biopsję endometrium. Cd 138 wyszło 1/10, a nk: cd56++, czyli bright -> 84, a cd56dim -> 16.

    Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam

    10.2018 - poród przez CC
    1.2022 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko, nisza Niche w bliźnie po cc
    8.2022 - AMH 1,69, hormony ok
    11.2022 - laparohisteroskopia: zrosty, endometrium polipowate, endometrioza I/II stopnia 🙁
    I 2023 - wyniki męża ok,
    II - X 2023 - lametta + ovitrelle + cyclogest + kubeczek, IX-X w/w + intralipid + encorton + acard
    VI 2023 - biopsja endometrium - brak stanu zapalnego, NK w górnej granicy normy (jednorazowo accofil)
    X - adenomioza (distreptaza, fluomizin, bactrim forte + endovelle do procedury)
    XII - przygotowanie do IVF, antykoncepcja
    I - IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ