X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Gdańsk - Ktoś coś ?
Odpowiedz

Invicta Gdańsk - Ktoś coś ?

Oceń ten wątek:
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Bianka4. Dziękuję za kciuki. Życzę zeby odpoczynek przyniósł pozytywne zmiany.
    A jeśli chodzi o klinike to pamietam jak pierwszy raz tam pojechałam. Z racji że dwie godziny drogi to w aucie juz nie moglam usiedziec z nerwow. Podejscie tych wszystkich Pań z recepcji bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie było bo miłe, uśmiechnięte i wszystko wytlumaczyly. Po wizytach u swojego gina bylam w szoku ze taka sympatyczna atmosfera.
    Z tego co czytam to dziewczyny jestescie juz ekspertkami. A pamietacie swoje pierwsze wrazenia z kliniki?

    Bianka4 lubi tę wiadomość

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel28 wrote:
    Witam Bianka4. Dziękuję za kciuki. Życzę zeby odpoczynek przyniósł pozytywne zmiany.
    A jeśli chodzi o klinike to pamietam jak pierwszy raz tam pojechałam. Z racji że dwie godziny drogi to w aucie juz nie moglam usiedziec z nerwow. Podejscie tych wszystkich Pań z recepcji bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie było bo miłe, uśmiechnięte i wszystko wytlumaczyly. Po wizytach u swojego gina bylam w szoku ze taka sympatyczna atmosfera.
    Z tego co czytam to dziewczyny jestescie juz ekspertkami. A pamietacie swoje pierwsze wrazenia z kliniki?
    Ja pamietam mój strach też godzina jazdy zawsze przed Nami ale zaskoczenie bardzo pozytywne szkoda że sie nie udało ale jeszcze zawalczymy - jesteśmy optymistami :)
    Panie fakt przemiłe tylko jedna położna na którą tam trafialiśmy była jakby za karę ale niech jej będzie ;)


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No taka to musi się wszędzie znaleźć bo by za dobrze było he he :)

    Bianka4 lubi tę wiadomość

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel28 wrote:
    Czesc dziewczyny.
    Ja pierwsza wizyte mialam w grudniu w Invikcie u dr. A.S. Jak dla mnie super. Dopiero zaczynamy droge ale byle do przodu. W grudniu maz mial powtorzyc wynik nasienia bo wyszedl za pierwszym razem z uplynnieniem mechanicznym. Drugi wynik juz ok. Wiec pan doktor powiedzial ze zajmnie sie mna he he. Jestem w trakcie monitoringu cyklu naturalnego i jesli sie uda to juz w tym miesiacu zrobimy test po stosunku. Jesli chodzi o doktora to ja moge jak najbardziej polecic. Zadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, tlumaczy jesli nie wiemy co i jak, usg wykonuje dlugo i na tyle na ile mialam robione u innych lekarzy to wydaje mi sie ze bardzo dokladnie. No i nie kaze zrobic wszystkiego na raz. Wiadomo, badania na poczatek musialy byc a teraz po malu takze nie czujemy sie przytloczeni. Kolejna wizyta juz w piatek. Oby ten pecherzyk dobrze rosl. 3majcie kciuki.
    Pozdrawiam cieplutko :-)
    I jak po wizycie ?


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem po wizycie i na usg wyszło az 8 pęcherzyków 10mm i jak to pan doktor powiedzial to tez nie jest dobrze bo jak jest tyle to moze zaden nie peknac. W kazdym razie zlecił test po stosunku na poniedzialek i badania z krwi. A we wtorek wizyta u lekarza z wynikami. Troche jestem w szoku ze jest ich az 8 bo we wtorek byl jeden z lewej taki ledwo widoczny. Nie wiem co mam myslec.
    A no i bylam pierwszy raz u dr H. Chyba nawet bardziej mi sie podobalo niz u A.S. Bylo wesoło co rozladowalo napiecie. Taki swoj lekarz. Tez wyjaśnił i powiedzial co by proponowal dalej bez przymusu.

  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Angel to w takim razie ja dam znać Tobie ;) bo jutro ma mi robić IUI
    I jak kochana sie czyjesz? Miałaś IUI?

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel dziękuję, czuję się dobrze ;)
    A co do odczuć wobec dr H, to są również bardzo pozytywne. nAwet mój mąż stwierdził: no w końcu jakiś normalny lekarz ;) Bardzo sympatyczny, kontaktowy i z poczuciem humoru. Mimo, ze miał dla mnie same kiepskie wiadomości to wyszłam zadowolona. Myślę, że przy IVF zdecydujemy się na niego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 16:51

    Bianka4 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony racja. Jeśli IUI to dla Was jak starania w domu to rzeczywiscie szkoda pieniedzy. Jednak mało nie kosztuje. Ale z drugiej strony nadzieja zawsze gdzie tam jest ze może tym raem bedzie inaczej. Życzę żeby zdarzył sie cud i IVF nie bylo potrzebne :-*
    Co do dr H. to moj mąż nie był ze mna w gabinecie tym razem a jak wyszłam to pierwsze pytanie było: "co to były za smiechy?" he he

  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel28 wrote:
    Witam Bianka4. Dziękuję za kciuki. Życzę zeby odpoczynek przyniósł pozytywne zmiany.
    A jeśli chodzi o klinike to pamietam jak pierwszy raz tam pojechałam. Z racji że dwie godziny drogi to w aucie juz nie moglam usiedziec z nerwow. Podejscie tych wszystkich Pań z recepcji bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie było bo miłe, uśmiechnięte i wszystko wytlumaczyly. Po wizytach u swojego gina bylam w szoku ze taka sympatyczna atmosfera.
    Z tego co czytam to dziewczyny jestescie juz ekspertkami. A pamietacie swoje pierwsze wrazenia z kliniki?

    Moje wrażenie z kliniki generalnie ok, wkurza mnie tylko brak numeracji gabinetów, i tłumaczenie lekarz przyjmuje na końcu korytarza i jak jesteś pierwszy raz 10 razy musisz pytać czy to napewno tu, jakby nie mogli powiedzieć lekarz przyjmuje w gabinecie numer 7 i człowiek by usiadł pod i czekał na swoją kolej:)

    Bianka4 lubi tę wiadomość

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Angel dziękuję, czuję się dobrze ;) IUI wykonana, choć szans na powodzenie raczej nie mamy. Lekarz sprowadził nas na ziemię i wyjaśnił, że IUI to w naszym przypadku jak starania w domu, więc szkoda pieniędzy.
    Nastawiamy się pomału na IVF.
    A co do odczuć wobec dr H, to są również bardzo pozytywne. nAwet mój mąż stwierdził: no w końcu jakiś normalny lekarz ;) Bardzo sympatyczny, kontaktowy i z poczuciem humoru. Mimo, ze miał dla mnie same kiepskie wiadomości to wyszłam zadowolona. Myślę, że przy IVF zdecydujemy się na niego
    Polubiłam tylko za doktora My zostajemy przy swoim może niezbyt uśmiechniety ale konkretny .


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India i kiedy podchodzicie do IVF ?


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka o tym jeszcze nie zdecydowaliśmy.Za 2 tyg jak jednak dostnę @, to pewnie będę musiała najpierw pozbierać się psychicznie po kolejnej nieudanej IUI. Później mąż wyjeżdza i weź tu coś zaplanuj ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie :( ale może tym razem bąbel się zadomowił kiedy test ? My zbieramy siły bo przez ten rok za dużo się działo na początku ciąża obumarła potem walka o przywrócenie normalności potem kolejne wizyty i kolejne i kolejne ... potem decyzja IVF i nadzieja nadzieja nadzieja i .... :( wielki płacz i niedowierzanie jak to ? teraz przyszedł czas na wyciszenie i nabranie dystansu tyle ile się da . Trzymam za Was Wszystkie kciuki bardzo mocno . Malutko Nas na wątku :( ale może to dobrze że innym się jednak udaje


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam ten program o IVF i poleciały łzy ....


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka4 wrote:
    Trzymam za Was Wszystkie kciuki bardzo mocno . Malutko Nas na wątku :( ale może to dobrze że innym się jednak udaje
    I nam też się uda. :-) Też trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości.

    Bianka4 lubi tę wiadomość

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Bianka o tym jeszcze nie zdecydowaliśmy.Za 2 tyg jak jednak dostnę @, to pewnie będę musiała najpierw pozbierać się psychicznie po kolejnej nieudanej IUI. Później mąż wyjeżdza i weź tu coś zaplanuj ;)
    India podczytałam że zmieniasz klinike daj znać jak coś będziesz wiedziała . A daleko masz do Olsztyna bo ja ok 130 km


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy minus dla kliniki. I to duzy. Mialam miec wczoraj test po stosunku. Raz sie pytałam, drugi raz dzwonilam. Od 8 do 12. Wczoraj dzien wolnego z pracy, kasa na paliwo i jedziemy. Wchodze do 1 a tam mi mowia ze pct dopiero od 12. Wiecie jak bylam wkurzona? Masakrycznie. Skonczylo sie na tym ze koordynatorka kliniki poszla sie spytac A.S. co dalej. Test o 12 to juz bez sensu takze odwolane wszystko. Dzisiejsza wizytw tez odwolalam bo po co jechac bez wynikow. Poczekam 2 m-ce i odloze najpierw na hsg a dopiero wtedy zaczniemy znowu jezdzic. Ale jestem podlamana tym ze tak nas poinformowano.

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel ja na IUI się absolutnie nie znam - więc teraz czekasz ? Mnie tylko zastanawia jedno dlaczego są tak duże różnice w cenach między klinikami czy gdzieś nie jest ukryty haczyk że nagle się okaże że cena ta sama


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka nie wiem czy u mnie bedzie robione IUI bo to wlasnie ten test po stosunku mial okreslic czy nie mam wrogiego sluzu. Jakby wyszedl ze plemniki nie przezyly to w gre wchodzilaby IUI a tak nie wiem. I dlatego jestem tak podlamana. Co do ceny to nie wiem. Moze rzeczywiscie w jednych sa jakies ukryte koszty.

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa myślałam ze to test po IUI . Kurczę mi zawsze było szkoda zmarnowanego czasu nie lubię czekać i stać w miejscu . My się dziś bujaliśmy za tabletkami które nam zlecono a nigdzie nie było . I co dalej zamierzacie ?


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ