X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Gdańsk - Ktoś coś ?
Odpowiedz

Invicta Gdańsk - Ktoś coś ?

Oceń ten wątek:
  • Kinga1001 Ekspertka
    Postów: 131 203

    Wysłany: 26 marca 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_88 wrote:
    Kinga doktor z kliniki a doktor z prywatnego gabinetu to bedą dwie rózne osobistości ... 😀 a co masz za badania do zrobienia jeszcze? Ogólnie to tam non stop sie oddaje krew 😌 i duzo badań ma swoja ważność wiec czasami nie warto sie spieszyć :) kiedy zaczynasz stymulacje?


    teraz czekamy na wyniki badań kariotypów, a potem jeszcze mąż ma mieć konsultacje u urologa, w zależności co wyjdzie po tej konsultacji dopiero wtedy będziemy rozmawiać co dalej...

    *30 lat
    *jajowody drożne
    *kariotypy prawidłowe
    *mutacja MTHFR oraz V Leiden
    *fDNA plemników 20% ( po zabiegu usunięcia żylaków)
    *AMH 1,92

    Invicta Gdańsk
    03.2020 zaczynamy z ivf
    06.04 - pobranie 7 kumulsów ( tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby)
    11.04 - transfer 5dniowego zarodka 4.1.1
    6dpt -BHCG 23,0
    10dpt - 77,9
    17dpt - 969,0
    31dpt - mamy serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga1001 wrote:
    teraz czekamy na wyniki badań kariotypów, a potem jeszcze mąż ma mieć konsultacje u urologa, w zależności co wyjdzie po tej konsultacji dopiero wtedy będziemy rozmawiać co dalej...


    Kariotypy dobrze zrobic! A mutacje juz masz zrobione? Zobaczysz szybko zleci do wizyty.. a poźniej przy wyciszeniu i stymulacji to juz sie zyje z dnia na dzień.. trzymam kciuki za Was!

  • Kinga1001 Ekspertka
    Postów: 131 203

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_88 w tym pakiecie były też inne genetyczne, ale niestety nie zapisałam nazw a receptę, na której był zapisane nazwy pozostałych oddałam przy rejestracji ... wyniki mają być około 03.04 więc czekam z niecierpliwością, no a potem na tą wizytę... dziękuję Ci bardzo Kochana :) :*

    *30 lat
    *jajowody drożne
    *kariotypy prawidłowe
    *mutacja MTHFR oraz V Leiden
    *fDNA plemników 20% ( po zabiegu usunięcia żylaków)
    *AMH 1,92

    Invicta Gdańsk
    03.2020 zaczynamy z ivf
    06.04 - pobranie 7 kumulsów ( tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby)
    11.04 - transfer 5dniowego zarodka 4.1.1
    6dpt -BHCG 23,0
    10dpt - 77,9
    17dpt - 969,0
    31dpt - mamy serduszko <3
  • Sandramome Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mogę polecić Invictę, ale jeżeli chodzi o lekarza to tutaj nie chcę jakoś narzucać :) Zresztą temat poszedł mocno do przodu :)

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia.kol wrote:
    Kubana, dzięki za opinię. Szukam na różnych forach i przeważnie są same pozytywne opinię.Za tydzień mam wizytę. Już nie mogę się doczekać, żeby zacząć działać.


    Powodzenia. Klinika jest fajna. Mam nadzieję, że wszystko się uda!

  • Miśka1234 Przyjaciółka
    Postów: 62 39

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Dziewczyny, czy zadowolone jesteście z tej kliniki ? jakiego lekarza polecacie ? a może któraś z Was leczy się w Invigta Gdynia i też może coś powiedzieć ? będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    8.11 pierwsze IVF - udane :)
    9.12 - bijące serduszko.

    Zostań z Nami i rośnij zdrowo <3
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1798 2188

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka1234 wrote:
    Cześc Dziewczyny, czy zadowolone jesteście z tej kliniki ? jakiego lekarza polecacie ? a może któraś z Was leczy się w Invigta Gdynia i też może coś powiedzieć ? będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)
    Cześć :) Jak już wspominałam wcześniej, po przejściu kilku lekarzy (i w Bydgoszczy i w Gdańsku) trafiliśmy w końcu na dr Hajdusianka i jestem zachwycona! Nie wiem jeszcze jaki będzie efekt, bo dopiero wczoraj był transfer :)

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    preg.png
  • Sess Koleżanka
    Postów: 67 8

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka1234 wrote:
    Cześc Dziewczyny, czy zadowolone jesteście z tej kliniki ? jakiego lekarza polecacie ? a może któraś z Was leczy się w Invigta Gdynia i też może coś powiedzieć ? będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)


    Część my chodzimy do invicty w Gdyni do dr. Sowinskiej. Ja po przygodach w Gamecie bardzo polecam serio. Wszystko ładnie tłumacza nie ma problemu jak czegoś nie wiesz. Można porposoc o telefon lekarza jak coś jest niejasne albo zapomnieliśmy o cos zapytać na wizycie

  • Kinga1001 Ekspertka
    Postów: 131 203

    Wysłany: 14 maja 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem niestety rozczarowana tym miejscem... kolejny raz odwołali nam wizytę u urologa ( najpierw czekaliśmy miesiąc na wizytę - wizyta odwołana, kolejna wizyta zapisana na za miesiąc- i w dzień wizyty odwołana... ) to mam dość tego miejsca... reklamują się, że pomagają spełniać marzenia... ale niestety nie wiem czy nie spełniają wyłącznie swoich o $$$ ...

    *30 lat
    *jajowody drożne
    *kariotypy prawidłowe
    *mutacja MTHFR oraz V Leiden
    *fDNA plemników 20% ( po zabiegu usunięcia żylaków)
    *AMH 1,92

    Invicta Gdańsk
    03.2020 zaczynamy z ivf
    06.04 - pobranie 7 kumulsów ( tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby)
    11.04 - transfer 5dniowego zarodka 4.1.1
    6dpt -BHCG 23,0
    10dpt - 77,9
    17dpt - 969,0
    31dpt - mamy serduszko <3
  • Sess Koleżanka
    Postów: 67 8

    Wysłany: 15 maja 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga1001 wrote:
    Jestem niestety rozczarowana tym miejscem... kolejny raz odwołali nam wizytę u urologa ( najpierw czekaliśmy miesiąc na wizytę - wizyta odwołana, kolejna wizyta zapisana na za miesiąc- i w dzień wizyty odwołana... ) to mam dość tego miejsca... reklamują się, że pomagają spełniać marzenia... ale niestety nie wiem czy nie spełniają wyłącznie swoich o $$$ ...


    a podali powód odwołania? nie potrafią wam znaleźć wcześniej terminu?

  • Kinga1001 Ekspertka
    Postów: 131 203

    Wysłany: 16 maja 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem nie podali przyczyny, lekarz odwołał i tyle, jak się zapytałam na kiedy mogą zapisać na kolejną wizytę, to niestety na ten miesiąc już nie ma miejsca ( bo lekarz przyjmuje 2 razy w miesiącu), ewentualnie w przyszłym ale jeszcze nie ma rozpiski kiedy lekarz będzie przyjmował. Dzwoniłam co kilka dni pytając czy już jest kalendarz tego lekarza, w końcu się udało, zapisali na wizytę i teraz wizyta miała być we wtorek i sms w ciągu dnia, że lekarz odwołał. Jak się już zdenerwowałam i zadzwoniłam to pani stwierdziła, że wyskoczyła lekarzowi niespodziewana operacja, powiedziałam, że nie będziemy czekać kolejnego miesiąca, i że uważam, że skoro taka wizyta jest odwołana to tacy pacjenci powinni być przyjęci w najbliższym możliwym terminie, to pani łaskawie zaproponowała, że za tydzień możemy przyjść...

    *30 lat
    *jajowody drożne
    *kariotypy prawidłowe
    *mutacja MTHFR oraz V Leiden
    *fDNA plemników 20% ( po zabiegu usunięcia żylaków)
    *AMH 1,92

    Invicta Gdańsk
    03.2020 zaczynamy z ivf
    06.04 - pobranie 7 kumulsów ( tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby)
    11.04 - transfer 5dniowego zarodka 4.1.1
    6dpt -BHCG 23,0
    10dpt - 77,9
    17dpt - 969,0
    31dpt - mamy serduszko <3
  • Sess Koleżanka
    Postów: 67 8

    Wysłany: 16 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga1001 wrote:
    Za pierwszym razem nie podali przyczyny, lekarz odwołał i tyle, jak się zapytałam na kiedy mogą zapisać na kolejną wizytę, to niestety na ten miesiąc już nie ma miejsca ( bo lekarz przyjmuje 2 razy w miesiącu), ewentualnie w przyszłym ale jeszcze nie ma rozpiski kiedy lekarz będzie przyjmował. Dzwoniłam co kilka dni pytając czy już jest kalendarz tego lekarza, w końcu się udało, zapisali na wizytę i teraz wizyta miała być we wtorek i sms w ciągu dnia, że lekarz odwołał. Jak się już zdenerwowałam i zadzwoniłam to pani stwierdziła, że wyskoczyła lekarzowi niespodziewana operacja, powiedziałam, że nie będziemy czekać kolejnego miesiąca, i że uważam, że skoro taka wizyta jest odwołana to tacy pacjenci powinni być przyjęci w najbliższym możliwym terminie, to pani łaskawie zaproponowała, że za tydzień możemy przyjść...


    kurcze jestem w szoku, my póki co jesteśmy zadowoleni z ich obsługi. tylko więcej rzeczy załatwiamy z gdynią.
    mam nadzieję, że kolejnej wizyty nie odwołają

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 27 września 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czy ten wątek można już uznać za nieaktualmy czy jeszcze ktoś tu zagląda? Właśnie się wybieramy na pierwszą wizytę 17.10 i z zazdrością zaglądam na wątek gamety gdzie wątek jest bardzo aktywny i dziewczyny wymieniają się poradami praktycznymi. Jeśli ktoś się tam leczy to zapraszam do dołączenia. W jedności siła. 😉

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 3 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Witajcie, czy ten wątek można już uznać za nieaktualmy czy jeszcze ktoś tu zagląda? Właśnie się wybieramy na pierwszą wizytę 17.10 i z zazdrością zaglądam na wątek gamety gdzie wątek jest bardzo aktywny i dziewczyny wymieniają się poradami praktycznymi. Jeśli ktoś się tam leczy to zapraszam do dołączenia. W jedności siła. 😉
    Mam półrocznego synka dzięki leczeniu w invicta. Jeśli masz jakieś pytania to wal, pomogę jak będę umiała. Mam też zamrożone zarodki i komórki, więc może kiedyś i po nie wrócę.

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 3 października 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Mam półrocznego synka dzięki leczeniu w invicta. Jeśli masz jakieś pytania to wal, pomogę jak będę umiała. Mam też zamrożone zarodki i komórki, więc może kiedyś i po nie wrócę.
    O super, dzięki że odpisałaś. Pewnie po tej pierwszej wizycie będę miała pyrania do "praktyka" i chętnie skorzystam z Twojego doświadczenia. Pozdrawiam i gratuluję Synka

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1798 2188

    Wysłany: 4 października 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Witajcie, czy ten wątek można już uznać za nieaktualmy czy jeszcze ktoś tu zagląda? Właśnie się wybieramy na pierwszą wizytę 17.10 i z zazdrością zaglądam na wątek gamety gdzie wątek jest bardzo aktywny i dziewczyny wymieniają się poradami praktycznymi. Jeśli ktoś się tam leczy to zapraszam do dołączenia. W jedności siła. 😉
    Ja też jestem, niedługo kończymy naszą przygodę z kliniką, okaże się z jakim skutkiem. Trzecią procedurę będziemy rozważać jak obejmie nas refundacja (co z racji miejsca zamieszkania jest mało prawdopodobne, chyba że zrobiliby program wojewódzki lub ogólnopolski w dalekiej przyszłości) albo jak wygramy w lotto (co jest chyba jeszcze mniej prawdopodobne). No w każdym razie za jakieś 3 tygodnie ostatni transfer. Co ma być, to będzie.
    Jvm wrote:
    Mam półrocznego synka dzięki leczeniu w invicta. Jeśli masz jakieś pytania to wal, pomogę jak będę umiała. Mam też zamrożone zarodki i komórki, więc może kiedyś i po nie wrócę.
    To już pół roku? Ale ten czas leci!

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    preg.png
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 4 października 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    To już pół roku? Ale ten czas leci!
    Ech to trzymam kciuki za ostatni transfer. Ja dopiero zaczynam tę "przygodę", ale jeśli się nie uda to bierzemy pod uwagę AZ.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ