Odpowiedz
Forum > Starając się z pomocą medyczną > Invicta Gdańsk - Ktoś coś ?
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Destiny80
Autorytet
128

Wysłany: 17 października 2016, 23:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czara napisała:
My zastanawiamy się nad zmianą kliniki. Najpierw konsultacja u lekarza z Wrzeszcza (czytałam, że jest b. dobry) i ponowne badania nasienia. Jeśli potwierdzi to co pani doktor z kliniki, podchodzimy do in vitro. Odwiedzimy jeszcze kliniki w Gdyni. Wydaje mi się, ze invicta ma wysokie ceny, zwłaszcza in vitro z badaniami genetycznymi - ponad 20 tys, plus leki.

Niestety zasmuciło mnie, że nie chce im się nas leczyć. Lekarka wyszła z założenia, że wyniki męża są złe i tylko in vitro. Jest bardzo miła, bardzo konkretna, ale jednak chcemy zasięgnąć porady u innego lekarza.

Przed pierwszą wizytą zrób ten pierwszy panel badań hormonalnych, a mąż niech zrobi komputerowe badanie nasienia. Doktor już będzie miała się do czego odnieść na wizycie.
Dziękuję Czara.Pozdrawiam

Konktretne starania od 2015
2 wczesne straty
2017 In Vitro -niestety bez skutku
2018 Myśli krążą wokół KD
AMH 1.0
eca81747f32c888ade9f82a0c6383cb3.png

llallka
Autorytet
522

Wysłany: 18 października 2016, 09:08
Cytuj | (1) | Zgłoś
Destiny80 napisała:
To wspaniale ze Wam się udało.Dzieki za info.A powiedz Mi proszę czy te wszystkie badania z panelu to 3 dc należy wykonać?I muszę wcześniej zadzwonić do labolatorium i umówić się na nie?Zamierzamy też zrobić kariotyp.
Witaj, jeśli masz na myśli panel hormonalny, to nie musisz się na niego umawiać i możesz go zrobić w dowolnym dniu cyklu- podobnie zresztą jak i kariotyp. Przychodzisz, płacisz i do laboratorium.

Destiny80 lubi tę wiadomość

nzjdyx8dfh9ywefg.png

Czara
Autorytet
974

Wysłany: 18 października 2016, 10:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli myślisz o kariotypie, to może od razu zróbcie też mutacje.

<3 10. 2015, <3 04.2017, <3 09.2017
atdc9vvjlkuu5ss4.png
Ona: MTHFR A 1298 C hetero, pai-1 hetero, lekka niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, gruczolak, nk, dodatnie ANA
On: Morfologia 2% (22.12.2016), 8% (28.06.2017)

Destiny80
Autorytet
128

Wysłany: 23 października 2016, 23:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
A orientujesz siē jaka jest cena tych Mutacji?

Konktretne starania od 2015
2 wczesne straty
2017 In Vitro -niestety bez skutku
2018 Myśli krążą wokół KD
AMH 1.0
eca81747f32c888ade9f82a0c6383cb3.png

Czara
Autorytet
974

Wysłany: 24 października 2016, 10:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
500 zł za osobę :(

<3 10. 2015, <3 04.2017, <3 09.2017
atdc9vvjlkuu5ss4.png
Ona: MTHFR A 1298 C hetero, pai-1 hetero, lekka niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, gruczolak, nk, dodatnie ANA
On: Morfologia 2% (22.12.2016), 8% (28.06.2017)

Kubana
Debiutantka
1

Wysłany: 6 marca, 09:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
czara, akurat tez się leczylam w invicie i aktualnie jestem już w polowie ciazy :) byliśmy z partnerem zadowoleni :)

Ruda_Maja
Nowa
0

Wysłany: 6 marca, 09:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
a dziewczyny, czy ktoras korzystala z dofinansowania???

Staramy się.!

Basia83
Nowa
0

Wysłany: 6 marca, 10:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
RUDA MAJA ja jeszcze nie, ale przebrnelam chyba caly internet o tym haha. Ogolnie to jest tak ze finasuje się trzy proby po 5 tysi, oczywiście musisz tam spelniac okreslone warunki, czyli tam wiek 20-40, AMH musi być w jakies normie, duzo by mówic, ale na stronie maja tam opisane całkiem niezle.

Basia83

Kasia8805
Debiutantka
0

Wysłany: 6 listopada, 22:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć. Jesteśmy umówieni na wizytę 12 listopada. Jestem coraz bardziej przerażona. Może macie jakieś opinie o dr Szczyptańskiej? Opinii sporo w necie ale w zasadzie takich sprzed kilku lat.
Mamy jedną córeczkę, ciąża naturalna, stymulowana clo. Julka ma niebawem 8 lat. My od 7 staramy się o rodzeństwo dla niej. W 2014 r lekarz poruszył z nami temat kliniki ale dopiero teraz ruszamy. Proszę o jakieś świeże opinie.

;)

Aurelia_12345
Nowa
0

Wysłany: 7 listopada, 10:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem nowa na forum, bo podobnie jak Ty staram się o drugie dziecko. Pierwszy synek jest z nami dzięki in vitro w 2014 roku. U nas jest czynnik męski.
Leczyłam się u prof. Łukaszuka w Invicta w Gdańsku. Właściwie znam tylko tą Klinikę, bo nie korzystałam z usług innych. O Szczyptańskiej słyszałam, że jest dobra, podobno sympatyczna. Ale chętnie posłucham opinii jak już odbędziesz wizytę;)

Kasia8805
Debiutantka
0

Wysłany: 7 listopada, 22:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
A powiedz jak długo od diagnostyki do transweru? U nas też czynnik męski poza tym u mnie niewielka endometrioza, usunięte dwa niewielkie ogniska podczas laparoskopii, jajowody drożne, owulację ok. Marzę o tym aby się udało, chciałabym być już po wizycie i wiedzieć co dalej... Eh... Tyle lat miałam cierpliwość a teraz jak już się zdecydowaliśmy chciałbym aby wszystko poszło szybko ...

;)

Aurelia_12345
Nowa
0

Wysłany: 8 listopada, 09:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Od zdiagnozowania, że jest problem u męża z plemnikami do udanego transferu ( miałam 2) minęło jakieś pół roku, czyli w miarę szybko poszło.
U męża były generalnie słabe parametry nasienia, robiliśmy szereg badań, chyba jakaś fragmentacja DNA była też robiona. Pamiętam, że przy zabiegu korzystaliśmy z metody FAMSI.
Spokojnie, będzie dobrze! Trzeba być dobrej myśli. Zobaczymy jak będzie teraz u nas, bo naturalnie, niestety, nie wychodzi;////

Kasia8805
Debiutantka
0

Wysłany: 8 listopada, 22:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziś dzwoniłam do kliniki potwierdzić czy napewno pracują 12 po tych zawirowaniach ostatnich to miałam już wątpliwości. Ale na szczęście pracują. Na wtorek umówiłam Męża na badania poza tym zrobimy od razu badania jakie zaleci dr. Miałam nadzieję że ten tydzień szybko zleci ale mam poczucie że strasznie się ciągnie... A Wy kiedy macie wizytę? Coś już umówione???

;)

Aurelia_12345
Nowa
0

Wysłany: 12 listopada, 21:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
My się jeszcze nie umówiliśmy. Muszę się w końcu ogarnąć i zadzwonić... A w ogóle to chyba w Invicta mają teraz pierwszą bezpłatną wizytę? Kiedyś Invimed też coś takiego miał. Nie wiem nawet jak teraz jest. Jak sobie przypomnę te wszystkie badania, chodzenia do Kliniki to jakoś nie mogę się zabrać. Ale jak pomyślę o drugim maluszku to zaraz motywacja rośnie:)

Opowiedz jak było u tej całej Szczyptańskiej?

Kasia8805
Debiutantka
0

Wysłany: 14 listopada, 20:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pani dr zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Zaleciła mnóstwo badań i szczerse mówiąc nie spodziewałam się zostawiać aż tyle kasy w laboratorium jak na jeden raz

;)

Aurelia_12345
Nowa
0

Wysłany: 15 listopada, 14:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
To pewnie dopiero początek jeśli chodzi o wydatki;(

Kate_______
Ekspertka
50

Wysłany: 15 listopada, 18:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny jakby co to też uczęszczam do invicta.. jestem po jednej pełnej procedurze :)

Kasia8805
Debiutantka
0

Wysłany: 15 listopada, 21:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dopiero zauważyłam że ucięlo mi kawałek wczorajszego posta;(
Kate do jakiego lekarza trafiliście? Jakie rezultat? Jeśli możesz opisz jak to dokładnie u Was wyglądało. My puki co zrobiliśmy badania i czekamy na wyniki. AMH mam 3,41 więc z tego co wyczytałam ok. Poza tym hormony też ok. U męża te wyniki które są też są ok. Na genetyczne będziemy jeszcze chwilkę czekać. Ogólnie u nas problem z nasieniem. U mnie podobno ok. Chciałabym podejść do procedury już w grudniu ale nie wiem czy przez Święta nie trzeba będzie przełożyć na styczeń. Jakoś nie biorę opcji pod uwagę że może być coś na tyle nie tak że nie będzie można podejść do procedury. Może to źle ale jestem przepełniona nadzieja

;)

Kasia8805
Debiutantka
0

Wysłany: 15 listopada, 21:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Z najbliższą @ zaczynam antykoncepty i kolejna wizyta w klinice 7 grudnia. Wtedy mamy ustalić plan działania. Ja powinnam być wtedy w okolicach 20 dnia cyklu.

;)

Bruised
Ekspertka
213

Wysłany: 15 listopada, 22:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aurelia_12345 napisała:
To pewnie dopiero początek jeśli chodzi o wydatki;(
Niestety, wydatki się nie kończą :(

Starania od 03.2016, oligoasthenoteratozoospermia
04.06.2018 - pick up, 19 komórek
09.06.2018 - transfer blastki 4.1.1 :(
12.07.2018 - transfer blastki 4.1.2 :(

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)