Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska90 wrote:
    Faktycznie u mnie na jednej wizycie byl taki jeden facet, bardzo sympatyczny :-)

    No to co w koncu z tym nadzorem? Brac czy nie? :-)

    Jak wyglada nadzor podstawowy nad implantacja?
    ja Ci nie pomoge bo ja dopiero do IUI.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska90 wrote:
    Faktycznie u mnie na jednej wizycie byl taki jeden facet, bardzo sympatyczny :-)

    No to co w koncu z tym nadzorem? Brac czy nie? :-)

    Jak wyglada nadzor podstawowy nad implantacja?

    Ja nie biorę, to dla mnie dodatkowy stres którego wolę uniknąć. W tym czasie chciałabym się zrelaksować a nie ganiać na betę, bo jak rozumiem, tak by to wyglądało?
    Oczywiście jeśli czujesz potrzebę sprawdzenia to skorzystaj, jest tu kilka dziewczyn, które brały tę opcję i były zadowolone.

  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak standartowo do sie robi bete tylko raz? 14 dni po transferze?

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska90 wrote:
    A tak standartowo do sie robi bete tylko raz? 14 dni po transferze?

    Z tego co mi wiadomo to tak, chyba 9 dpt przy 5 dniowej blastocyście, a 12 dpt przy dwudniowym zarodku.

  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dzieki :) zapytam lekarza czy uwaza ze ten dodatkowy nadzor jest wskazany :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska90 wrote:
    Aha, dzieki :) zapytam lekarza czy uwaza ze ten dodatkowy nadzor jest wskazany :)
    pewnie powie ze lepiej ;)

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie brała tego nadzoru. to tylko wyciąganie kasy. Jak ma być ciąża to będzie a jak nie to i nadzór nie pomoże.

    Sysiaaaaa lubi tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie za mnie jutro kciuki - wizyta kwalifikacyjna przede mną. Niby wiem, że wszystko dopięte na ostatni guzik, ale wiadomo, że dopóki nie ma decyzji, to nie ma 100% pewności... chciałabym mieć to już za sobą! ;)

    maryska90, Kamila8k, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :-) Wy trzymajcie za mnie w czwartek ;)

    Asiula86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula trzymam &&& u kogo? U palaszewskiego?

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryska90, już trzymam kciuki za czwartek :*

    Requiem, u Kunickiego. Pałaszewski napisał, że spełniamy kryteria do kwalifikacji w mojej "karcie", więc mam nadzieję, że Kunicki to już tylko klepnie ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno, kunicki bardzo skrupulatny jest ale w żaden sposob nie podważają swoich opinii. Powodzonka kochana!!!

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W razie czego biorę ze sobą ustawę/uchwałę, czy jak to się tam nazywa ;)

    A Kunickiego uwielbiam i jego głos mnie uspokaja :)

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula powodzenia &&&&&

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On jest taki dokładny i przyjemny tez go uwielbiam.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy go uwielbiają heh i dlatego problem sie do niego dostać :(

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    Wszyscy go uwielbiają heh i dlatego problem sie do niego dostać :(

    To prawda... Nawet ostatnio Pałaszewski stwierdził, że wszyscy uwielbiają Kunickiego ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    To prawda... Nawet ostatnio Pałaszewski stwierdził, że wszyscy uwielbiają Kunickiego ;)
    Pałaszewski tez :D :D

    Dla mnie poki co wszyscy sa ok. Nie narzekam nawet mimo roznic w zdaniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 07:44

  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze tylko do Palaszewskiego wiec nie mam porownania, ale uwazam ze jest ok :-) oby pomogl...... Reszta sie nie liczy :-)

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteśmy zakwalifikowani :)
    Kolejna wizyta 29.05
    Przewidywany termin pobrania komórek ok. 22-25 czerwca

    nick nieaktualny, urocza, justa1234, Piggy, maryska90, Requiem lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ