X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anestezjologa mam 19.06.
    Spoko, będzie dobrze. Ale ja zawsze boję się nowych rzeczy i panikarą jestem :P

    Będzie dobrze, musi być :)
    Cieszę się, że mieliśmy choć trochę farta w tym wszystkim i nie musimy czekać, a to już dużo.
    I w ogóle jakaś spokojniejsza jestem. Dziś dowiedziałam się, że brata kumpel z dziewczyną będą mieli dziecko (wpadli na tabletkach) i powiem Wam, że wyjątkowo spokojnie to przyjęłam... i nawet się ucieszyłam :)
    A umówmy się, nie każdego dnia spokojnie odbieram podobne informacje ;) chyba każda rozumie, o co mi chodzi ;)

    aszka lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula wiadomo, ja te babke widziałam i widziałam jak rozmawiała z pacjentka chwile na korytarzu jak juz wyszły z tego pokoiczku koło recepcji, to babka wydaje sie konkretna i taka uspokojająca jak na nią trafisz to sądze ze sie uspokoisz :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mam pytanko - czy punkcję robi tylko Neuberg, czy w każdym tygodniu ktoś inny?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze na watku invitro Ci dziewczyny odpowieda :) Asiulka kibicuje :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Moze na watku invitro Ci dziewczyny odpowieda :) Asiulka kibicuje :)

    Nie dziękuję ;)

    Na wątku in vitro są dziewczyny z różnych klinik, a nasze ostatnio się nie udzielają...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem co prawda w Inviccie, ale pracuje tam mój gin, z którym znam się już całkiem długo i jak z nim rozmawiałam, to mówił, że każdy pracujący tam lekarz robi punkcje. Ale jak to mają podzielone czy tygodniami czy dniami czy każdy swojej pacjentce to nie dopytywałam, bo zwyczajnie mnie to nie interesowało.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dziewczynki, mam pytanko - czy punkcję robi tylko Neuberg, czy w każdym tygodniu ktoś inny?

    Na pewno nie jest tak, że robi tylko on, ale jaki mają grafik tego nie wiem.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to bez różnicy kto ;)

    Niby wszyscy tam robią wszystko, ale np. zapisać się na inseminację do Kunickiego graniczy z cudem ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    W sumie to bez różnicy kto ;)

    Niby wszyscy tam robią wszystko, ale np. zapisać się na inseminację do Kunickiego graniczy z cudem ;)

    Ja zawsze robiłam u Pałasza i nie było problemu, fakt, że na monitoring 2 dni przed IUI zapisywałam się z miesięcznym wyprzedzeniam, na IUI zawsze wciskają po monitoringu i zastrzyku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 13:48

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio jak wtedy bylam na IUI to wiecie ze chyba było z 30 facetów? Szok. Tyle ludzi przychodzi z problemami.

  • Malwa85 Koleżanka
    Postów: 59 41

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do kunickiego to ogólnie ciężko się dostać. A dziś to już masakra była, byłam zapisana na 13;10 a weszłam o 15 porażka...
    Widziałam dziś jakąś nową panią doktor wysoka, szczupła brunetka z kręconymi włosami, wiecie kto to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa85 wrote:
    Do kunickiego to ogólnie ciężko się dostać. A dziś to już masakra była, byłam zapisana na 13;10 a weszłam o 15 porażka...
    Widziałam dziś jakąś nową panią doktor wysoka, szczupła brunetka z kręconymi włosami, wiecie kto to?
    nie, takiej nie widziałam. Ja ostatnio weszłam do nowego o chyba jakos 14.00 a byłam na 12.00 bardzo duzo ludzi startuje na prywatne invitro bo sie boi ze Duda udupi i siedza po godzinie, kazda para.

    Sysiaaaaa lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz gorzej jest... ech...

    Ale najważniejsze, żeby się udało!
    Ja teraz idę w przyszły piątek i później w kolejny ;)

    aszka lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w sumie to sie ludziom nie dziwię nawet że tyle siedzą, wiadomo każdy się chce dowiedzieć chociaż mnie to lekko wkurza bo tam jak wiecie nie ma okien i duszno, a siedzą i gadają. Ale strach własnie o to jest ze Duda będzie wsadzał do wiezienia i ci ktorzy sie wahali teraz ruszyli.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, ja też się nie dziwię ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam wizyte w czwartek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 08:47

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Aszka, gratulacje!!!

    A ja od dziś Gonapeptyl, a od 12.06 pierwszy dzień stymulacji :)

    Aszka gratulacje wielkie! :):)

    Asiula86 jestem kilka dni po Tobie:)
    gonapeptyl od 03.06 a 18.06 wizyta i stymulacja
    Tylko że ja drugi raz już podchodze, niestety nie miałam śnieżynek.
    Nie martw się pick-upem ani transferem,pierwszy na śpiocha i nic mnie nie bolało,na drugi dzień byłam już w pracy,a po transferze błogi odpoczynek w domku.
    Oby tym razem się udało :) nam Wszystkim! czekającym i w trakcie procedury.

    Asiula86, aszka lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    dziewczyny wystraszyłyście mnie. Czy rownież te które są w trakcie pierwszej procedury i czekają jak ja na kolejne kriotransfery też zostaną odesłane z kwitkiem??

    Piggy masz już jakąś odp z kliniki?

    Jeśli mogę to chciałam zapytać jak u Ciebie udało się zgromadzić tak dużą ilość śnieżynek? tzn wiem że zapładniają tylko 6 ,chyba że to trzecie podejście i jeśli wiek 35+ to dopiero wtedy wszystkie. Ty jesteś tak jak piszesz podczas pierwszej procedury . Pytam ponieważ teraz mam 2 podejście i wiek właśnie ten więc wolę wiedzieć więcej, ostatnio nie miałam niestety mrożaczków może teraz się uda. Pozdrawiam

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Piggy masz już jakąś odp z kliniki?

    Jeśli mogę to chciałam zapytać jak u Ciebie udało się zgromadzić tak dużą ilość śnieżynek? tzn wiem że zapładniają tylko 6 ,chyba że to trzecie podejście i jeśli wiek 35+ to dopiero wtedy wszystkie. Ty jesteś tak jak piszesz podczas pierwszej procedury . Pytam ponieważ teraz mam 2 podejście i wiek właśnie ten więc wolę wiedzieć więcej, ostatnio nie miałam niestety mrożaczków może teraz się uda. Pozdrawiam
    ja mam 35+ i wiem na pewno ze po 35+ daja dwa zarodki tylko trzeba poinformowac lekarza i chyba cos podpisac. Tzn ja nie miałam ale sie tym interesowałam.

    sylvuś lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro wyszedł temat dwóch zarodków... Wiem, że poniżej 35 lat mogą podać 2 zarodki, ale w wybranych przypadkach. Czy może któraś z Was wie, jakie to mogą być okoliczności?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ