X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Skoro wyszedł temat dwóch zarodków... Wiem, że poniżej 35 lat mogą podać 2 zarodki, ale w wybranych przypadkach. Czy może któraś z Was wie, jakie to mogą być okoliczności?

    Np. endometrioza

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że na takie dywagacje jeszcze za wcześnie, bo może się okazać, że w ogóle u nas nie będzie zarodków albo będzie tylko jeden... ale tak się zastanawiam, jak przekonać lekarza do podania mi 2...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Wiem, że na takie dywagacje jeszcze za wcześnie, bo może się okazać, że w ogóle u nas nie będzie zarodków albo będzie tylko jeden... ale tak się zastanawiam, jak przekonać lekarza do podania mi 2...
    to chyba jak sa jakies mutacje inaczej to podobno w Invikcie przegrana sprawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Invicta wznowiła już kwalifikacje i kolejne procedury? Ktoś ma jakieś informacje?

    urocza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Czy Invicta wznowiła już kwalifikacje i kolejne procedury? Ktoś ma jakieś informacje?
    ja byłam w maju jakos po 25 chyba to nie wznowiła bo było mnóstwo par przede mną w kolejce i wszystkie informowali ze tylko prywatne invitro. Chyba od sierpnia maja wznowić, zadzwoń najlepiej i sie zapytaj :)

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mam trochę głupie pytanko ;)
    Czy po odstawieniu Ovulastanu i podczas tych 8 zastrzyków Gonapeptylu normalnie dostałyście @? Nie, żebym się za nią stęskniła, ale wolałabym, żeby już przyszła, jak ma przyjść...

    Stork, wiem, że jest jakaś lista oczekujących, ale to chyba dotyczy kwalifikacji. Lekarz ostatnio (29.05) mówił mi, że czekają na decyzję MZ, aby uruchomić już teraz limity, które mają dostać na kolejny okres.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam przedwczoraj i powiedzieli, że najwcześniej początek lipca będzie coś wiadomo.
    Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

    aszka lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dziewczynki, mam trochę głupie pytanko ;)
    Czy po odstawieniu Ovulastanu i podczas tych 8 zastrzyków Gonapeptylu normalnie dostałyście @? Nie, żebym się za nią stęskniła, ale wolałabym, żeby już przyszła, jak ma przyjść...

    Tak Asiula86 normalnie przyjdzie @.
    Ja tak miałam za pierwszym razem przyszła chyba 2 lub 3 dni po ostatniej tabletce.

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dziewczynki, mam trochę głupie pytanko ;)
    Czy po odstawieniu Ovulastanu i podczas tych 8 zastrzyków Gonapeptylu normalnie dostałyście @? Nie, żebym się za nią stęskniła, ale wolałabym, żeby już przyszła, jak ma przyjść...

    Stork, wiem, że jest jakaś lista oczekujących, ale to chyba dotyczy kwalifikacji. Lekarz ostatnio (29.05) mówił mi, że czekają na decyzję MZ, aby uruchomić już teraz limity, które mają dostać na kolejny okres.

    Ja jestem przed drugą procedurą i jestem na liście rezerwowej :) Pytam z ciekawości, mnie też mówili o lipcu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to Wy jakby to ując w trakcie procedur i też wstrzymali? 0belay.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, no tak. Tak to wygląda. Nie wesoło, wiem, ale trzeba czekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Aszka, no tak. Tak to wygląda. Nie wesoło, wiem, ale trzeba czekać.
    jasne,ech.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś, u mnie już 5. dzień i nic... mam nadzieję, że jutro jednak przyjdzie...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Ja jestem przed drugą procedurą i jestem na liście rezerwowej :) Pytam z ciekawości, mnie też mówili o lipcu :)
    A masz info która jestes w kolejce? Tez czekamy na druga procedurę , strasznie mnie to wkurza...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Sylvuś, u mnie już 5. dzień i nic... mam nadzieję, że jutro jednak przyjdzie...
    na pewno niedługo będzie :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    A masz info która jestes w kolejce? Tez czekamy na druga procedurę , strasznie mnie to wkurza...

    Niestety nie mam, ale umówiłam się na konsultację z panią z rejestracji, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. To podobno jakaś wewnętrzna lista.

    Requiem lubi tę wiadomość

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Niestety nie mam, ale umówiłam się na konsultację z panią z rejestracji, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. To podobno jakaś wewnętrzna lista.
    Tez tak zdobyłam ta informacje ale oddzwaniali 4 dni aż drugi raz dzwoniłam daj znac jak coś sie dowiesz

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Od niedawna jestem na innym watku ale chetnie do Was dolacze jesli mnie przyjmiecie :-) Duzego doswiadczenia nie mam ale jestem pacjentka invicty w Warszawie wiec moze komus cos bede mogla doradzic lub podzielic sie swoim doswiadczeniem :-).

    aszka lubi tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka wrote:
    Dzien dobry :-)

    Od niedawna jestem na innym watku ale chetnie do Was dolacze jesli mnie przyjmiecie :-) Duzego doswiadczenia nie mam ale jestem pacjentka invicty w Warszawie wiec moze komus cos bede mogla doradzic lub podzielic sie swoim doswiadczeniem :-).
    jasne ze tak, ja po pozytywnym leczeniu a u kogo sie leczysz głownie w Invikcie?

    Antonelka lubi tę wiadomość

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj antonelka podchodzisz komercyjnie?

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ