Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Gdynia
Odpowiedz

Invimed Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 2 lipca 2024, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umalina90 wrote:
    A propos refudnacji, wiecie jakie badania trzeba mieć zrobione, żeby przyjęli do programu w tej klinice?

    Na wizytę najlepiej wziąć wszystkie badania, które się ma. Wtedy lekarze zadecyduje jakie badania należy jeszcze zrobić, ale ogólnie trzeba udokumentować 12 miesięcy bezskutecznego leczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2024, 20:09

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 2 lipca 2024, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Framboise wrote:
    Dzisiaj dr Kozaryn nas zakwalifikował do rządowego programu. Trąbię o tym w 3 wątkach, bo tak się cieszę (po tej traumatycznej wizycie w Gamecie, która podcięła skrzydła). Dzisiaj wyszło słońce :D

    Mogę podpytać Cię dlaczego wizyta w Gamecie była traumatyczna? Jeśli nie chcesz tu pisać to możemy na priv. 🙂

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Framboise Ekspertka
    Postów: 157 221

    Wysłany: 2 lipca 2024, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Mogę podpytać Cię dlaczego wizyta w Gamecie była traumatyczna? Jeśli nie chcesz tu pisać to możemy na priv. 🙂


    jasne, jutro napiszę, bo dzisiaj już nie mam totalnie siły 😘

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 5 lipca 2024, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła usg prenatalne I trym w Invimedzie? 🙂

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 5 lipca 2024, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientujecie się jak wygląda kwalifikacja, jeśli byłaby to druga procedura?
    Pierwsza całkowicie prywatna... dopiero teraz, liczę że ostatni transfer będzie z refundacji...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Wiki98 Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 9 lipca 2024, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A orientujecie się jak wygląda kwalifikacja, jeśli byłaby to druga procedura?
    Pierwsza całkowicie prywatna... dopiero teraz, liczę że ostatni transfer będzie z refundacji...

    Pierwsza procedura również w invimed?

    Wydaje mi się, że byłaby taka możliwość. Możecie skorzystać z zarodków z procedury prywatnej i chyba dalej przysługuje Wam sześciokrotne prawo do zindywidualizowanej procedury. Tutaj na stronie jest o tym na samym dole: https://www.invimed.pl/refundacja-in-vitro-w-polsce

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 11 lipca 2024, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiła ktoras Was transfer mrożonego zarodka z innej procedury?
    Jak wygląda kwalifikacja?
    Bo mam jeszcze jeden zarodek I chce najpierw zakończyć tamta procedurę i zaraz potem załatwiać dofinansowanie do nowej i próbować drugi raz...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 414 487

    Wysłany: 15 lipca 2024, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Robiła ktoras Was transfer mrożonego zarodka z innej procedury?
    Jak wygląda kwalifikacja?
    Bo mam jeszcze jeden zarodek I chce najpierw zakończyć tamta procedurę i zaraz potem załatwiać dofinansowanie do nowej i próbować drugi raz...

    Tak, ja robiłam. Po prostu poszłam na wizytę kwalifikacyjną i od razu na tej samej wizycie dostaliśmy kwalifikacje. Żadnych dokumentów nie musieliśmy przedstawiać, bo już wszystko jest w klinice.

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321
    13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 21 lipca 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam zapytać o to na wizycie. Dziewczyny czy w Invimed Gdynia transfery odbywają się zarówno na cyklu naturalnym i sztucznym?

    W jaki sposób byłyście informowane o hodowli zarodków?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 21 lipca 2024, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Zapomniałam zapytać o to na wizycie. Dziewczyny czy w Invimed Gdynia transfery odbywają się zarówno na cyklu naturalnym i sztucznym?

    W jaki sposób byłyście informowane o hodowli zarodków?

    Oczywiście że na naturalnym i sztucznym.
    O hodowli informował mnie lekarz.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

  • Musk Autorytet
    Postów: 339 661

    Wysłany: 22 lipca 2024, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avanti23 wrote:
    Oczywiście że na naturalnym i sztucznym.
    O hodowli informował mnie lekarz.
    Potwierdzam :)
    Sztuczny i naturalny .
    Info codziennie od lekarza. ( chyba że ktoś nie chce to raz na koniec ) . Na koniec hodowli na portalu pacjenta dostajesz dokument z wszystkimi szczegółami.

    Avanti23, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    age.png
    Start 2020
    Prolaktyna 74
    IO- metformina 2000 (BMI w normie od 07.23)
    3 IUI bety <2.3
    Wrzesień 23 1.ICSI ( aktywacja, Fertile Chip)
    12 pobrano, 5 dojrzałych , 1 wczesna blastocysta
    ET , beta <2.3
    Suple do 2. proc q10, l-karnityna, Wit B, DHEA
    02.24 falstart , cytologia IIIB , HPV 73, zmiana 1cm usunięta w całości, w biopsji bez cech dysplazji. Po kontroli start 2. procedury
    13.05.24 PICSI (aktywacja, Fertile Chip)
    Pobrano 14, dojrzałych 11, 9 blastek 3 i 4.1.1
    ET 18.05 beta <2.3
    FET 17.06 3.1.1 AH, EG
    7dpt : beta 34, prog 16,2
    9dpt : beta 102, prog 15,1
    12dpt: beta 666, prog 25
    15dpt: beta 2566, prog 18
    18dpt GS 6,7mm YS 3mm
    24dpt . CRL 5mm, mamy ❤️
    8t1d 17 mm
    12t5d 68 mm-ryzyka niskie🩷?
    16t5d 200 g
    21t1d 420g 🩷
    24t6d 720g
    39+2 3130g 55 cm
  • Wiki98 Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 23 lipca 2024, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musk wrote:
    Potwierdzam :)
    Sztuczny i naturalny .
    Info codziennie od lekarza. ( chyba że ktoś nie chce to raz na koniec ) . Na koniec hodowli na portalu pacjenta dostajesz dokument z wszystkimi szczegółami.

    A mogę się podpytać jakie np informacje były w tym codziennym info? To lekarz bezpośrednio wysyła, czy np koordynatorka?

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 4 sierpnia 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was dostala w invimedzie accofil po wyniku badań KIRow?

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 4 sierpnia 2024, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Czy któraś z Was dostala w invimedzie accofil po wyniku badań KIRow?


    Konsultowała swój wynik z immunologiem czy myślisz, że lekarz prowadzący Ci przepisze accofil? U mnie też kir AA, czekamy na wynik hla-c u męża. Do immunologa z kliniki jesteśmy już zapisani, bo u mnie w biopsji, która robiłam kilka miesięcy temu wyszły też podwyższone komórki NK w macicy, a teraz dorobiłam jeszcze kir i się okazało, że mam kir AA. 🫤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2024, 16:39

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 4 sierpnia 2024, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam czy jest sens robić... 😉 bo niby były 3 ciaze...
    Ja miałam podwyższone NK te z krwi, które mają być < 12%... na to miałam dostać intralipid, ale spadło poniżej 12% na samym encortonue i już nie było intralipidu ...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja się zastanawiam czy jest sens robić... 😉 bo niby były 3 ciaze...
    Ja miałam podwyższone NK te z krwi, które mają być < 12%... na to miałam dostać intralipid, ale spadło poniżej 12% na samym encortonue i już nie było intralipidu ...

    Nie podpowiem Ci czy robić. Ja dla pewności po pierwszym biochemie zdrowego zarodka zrobiłam kiry, jednak z tego co czytałam to kobiety z kirem AA też zachodzą w ciążę, bo nawet nie wiedzą jaki kir mają. Ale nasza sytuacja jest trochę skomplikowana, bo u nas jest troche trudniej uzyskać zdrowy zarodek z powodu nieprawidłowego kariotypu u męża, więc wolałam to zbadać i mieć pewność, że w tej kwestii jest wszystko ok, jednak okazało się, że nie jest ok. Nie miałam jeszcze konsultacji w sprawie tego wyniku, więc nie wiem czy mi immunolog z Invimedu przepisze accofil. Na pewno będę chciała jeszcze zrobić subpopulacje limfocytów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2024, 12:58

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Justyna dziewczyna Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Czy któraś z Was dostala w invimedzie accofil po wyniku badań KIRow?

    Może skonsultuj to z dr Jarosz? Ona jest immunologiem, więc powinna bez problemu zlecić accofil, jeśli jest taka potrzeba. Jakie masz KIRy?

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dziewczyna wrote:
    Może skonsultuj to z dr Jarosz? Ona jest immunologiem, więc powinna bez problemu zlecić accofil, jeśli jest taka potrzeba. Jakie masz KIRy?
    A kiedy się bierze accofil? W sensie po transferze czy przed też? 🤔

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • thestorm Autorytet
    Postów: 785 731

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A kiedy się bierze accofil? W sensie po transferze czy przed też? 🤔

    Mi dr Jarosz zleciła pierwszą dawkę tydzień przed transferem, potem dzień przed no i później co dwa dni po transferze już mniejsze dawki.

    96’ 👫 kryptozoospermia, adenomioza, PCOS, niedoczynność tarczycy, brak prawego jajowodu, cienkie endometrium, Allo mlr 0%.

    11.2021 ICSI- 12❄️
    (1 poronienie 8t, 1 ciąża pozamaciczna, 1 ciąża biochemiczna)

    2024
    Immunosupresja- Azathioprine i Encorton
    Sztuczna menopauza- Diphereline

    IX transfer 3BA (+AH, accofil, intralipid) 🍀
    Synek na świecie 🌈🩵

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A warto badać same KIRy czy tylko razem z hla-C?

    Czyli tak po prostu z wynikami sie do niej umawialyscie i jak było źle to nie ma problemu z accofilrm? Bo słyszałam że nie wszyscy immunolodzy "wierza" w KIRy...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ