Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Gdynia
Odpowiedz

Invimed Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Justyna dziewczyna Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A warto badać same KIRy czy tylko razem z hla-C?

    Czyli tak po prostu z wynikami sie do niej umawialyscie i jak było źle to nie ma problemu z accofilrm? Bo słyszałam że nie wszyscy immunolodzy "wierza" w KIRy...

    Nie powinno być problemu. Warto zbadać KIR-y z hla-C bo niektóre kombinacje mogą wpływać na przebieg ciąży. Co do accofilu to podaje się go i przed i po transferze, w zależności od przypadku

  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A warto badać same KIRy czy tylko razem z hla-C?

    Czyli tak po prostu z wynikami sie do niej umawialyscie i jak było źle to nie ma problemu z accofilrm? Bo słyszałam że nie wszyscy immunolodzy "wierza" w KIRy...

    Ja miałam zbadać HLA-C dopiero jakby wyszedł KIR AA.

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A warto badać same KIRy czy tylko razem z hla-C?

    Czyli tak po prostu z wynikami sie do niej umawialyscie i jak było źle to nie ma problemu z accofilrm? Bo słyszałam że nie wszyscy immunolodzy "wierza" w KIRy...

    Ja badałam kiry razem z hla-c.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Justyna dziewczyna Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2024, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Ja badałam kiry razem z hla-c.

    Jesteś już po konsultacji? U kogo byłaś?

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 13 sierpnia 2024, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avanti23 wrote:
    Ja miałam zbadać HLA-C dopiero jakby wyszedł KIR AA.
    Też tak słyszałam...na razie wzięłam same KIRy I czekam na wynik... chociaż liczę że nic tam nie wyjdzie, skoro jakby nie patrzeć byłam w 3 ciążach 🫣

    Justyna dziewczyna lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 14 sierpnia 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dziewczyna wrote:
    Jesteś już po konsultacji? U kogo byłaś?

    Chodzi Ci o konsultacje z immunologiem czy lekarzem, który zajmie się nami podczas in vitro? Jeśli chodzi o lekarza prowadzącego w klinice to wybraliśmy dr Makowska i jesteśmy już po konsultacji, a jeśli chodzi o immunologa to jesteśmy umówieni do dr Jarosz, ale niestety na wizytę musimy czekać do 10.09.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2024, 10:20

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 14 sierpnia 2024, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was robił w klinice biopsję endometrium ? Faktycznie tak długo się czeka na wynik? Dostajemy i formację, że czas oczekiwania na wynik to około miesiąc. 🫤

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 414 487

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Czy ktoś z Was robił w klinice biopsję endometrium ? Faktycznie tak długo się czeka na wynik? Dostajemy i formację, że czas oczekiwania na wynik to około miesiąc. 🫤

    Ja miałam pobierany wycinek podczas scratchingu. Po dwóch tygodniach lekarz zadzwonił z wynikiem.

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321
    13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    preg.png
  • Justyna dziewczyna Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 20 sierpnia 2024, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Chodzi Ci o konsultacje z immunologiem czy lekarzem, który zajmie się nami podczas in vitro? Jeśli chodzi o lekarza prowadzącego w klinice to wybraliśmy dr Makowska i jesteśmy już po konsultacji, a jeśli chodzi o immunologa to jesteśmy umówieni do dr Jarosz, ale niestety na wizytę musimy czekać do 10.09.

    Chodziło o immunologa : ) a tak z ciekawości czemu wybraliście Dr Makowska?

  • Justyna dziewczyna Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 20 sierpnia 2024, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Czy ktoś z Was robił w klinice biopsję endometrium ? Faktycznie tak długo się czeka na wynik? Dostajemy i formację, że czas oczekiwania na wynik to około miesiąc. 🫤

    Możliwe że to przez okres wakacyjny, ogólnie na wyniki biopsji zawsze się czeka koło 14 dni co najmniej

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 21 sierpnia 2024, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka92 wrote:
    Ja miałam pobierany wycinek podczas scratchingu. Po dwóch tygodniach lekarz zadzwonił z wynikiem.


    To jest jakaś szansa na lekkie przyspieszenie. 🙂 Dziękuję za informację.

    Nadziejka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 21 sierpnia 2024, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dziewczyna wrote:
    Chodziło o immunologa : ) a tak z ciekawości czemu wybraliście Dr Makowska?

    My na konsultacji byliśmy u dr Cz. w Gamecie i dr Makowskiej. Jeśli chodzi o sposób stymulacji to lekarze mieli takie samo zdanie. Zmienić moja poprzednia stymulację tak, aby uzyskać lepszy efekt. A pozostałe kwestie były już różne. Jestem po nieudanym leczeniu zapalenia endometrium, przed transferem zrobiłam biopsję, otrzymałam wynik, który według lekarza pobierającego biopsję (lekarz nie związany z żadną kliniką) zapalenie zostało wyleczone po jednej antybiotykoterapii. Podeszłam do transferu transfer nie udany. Wzięłam ten wynik do Invimedu i pani dr. M skonsultowała ten wynik z dr. J i stwierdziły bardzo duże zapalenie, co ja już tez zdążyłam wyczytać w necie. W Gamecie pokazując ten wynik dr Cz. Powiedział, że jeśli było leczenie to nie powinno się już robić ponownej biopsji, gdzie przeczytałam cały wątek o zapaleniu endometrium i tam dziewczyny robiły kiła razy biopsję do momentu aż zapalenie zostało całkowicie wyleczone, więc on zapalenia by nie leczył. A jeśli chodzi o dr. M to wystawila mi receptę, aby to zapalenie wyleczyć. Drugi przykład: po transferze w innej klinice miałam skurcze, powiedziałam to dr. M. i powiedziała, że ona do transferu dane lek, który ma wyciszyć kobietę. U dr Cz. dowiedziałam się tylko, że "kobiety w jaskiniach też miały skurcze". Tekst o jaskiniach był powtórzony kilka razy, więc to też nas zraziło zraziło. Może dr. Cz. jest dobrym specjalista, nie neguję jego sposoby pracy, ale większe zaufanie wzbudziła w nas dr. M.

    anielka, Justyna dziewczyna lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 8 września 2024, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak u Was mniej więcej przebiegała stymulacja w Invimed, ile komórek pobrano i ile dotrwało zarodków? U nas czynnik męski i się zastanawiam czy Invimed poradzi sobie z naszymi problemami. Jak na razie jesteśmy zadowoleni z kontaktu z klinika i lekarzem.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 414 487

    Wysłany: 9 września 2024, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziewczyny, jak u Was mniej więcej przebiegała stymulacja w Invimed, ile komórek pobrano i ile dotrwało zarodków? U nas czynnik męski i się zastanawiam czy Invimed poradzi sobie z naszymi problemami. Jak na razie jesteśmy zadowoleni z kontaktu z klinika i lekarzem.

    16 komórek pobrano, a w tym jedna niedojrzała i jedna odrzucona. 8 zamrożono, a 6 zapłodniono. Z 6 komórek powstały 4 blastocysty.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321
    13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8049

    Wysłany: 9 września 2024, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dojrzałych było 13, poprawnie zapłodnionych 11, do 5 doby dotrwały 3...

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Justyna dziewczyna Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 9 września 2024, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziewczyny, jak u Was mniej więcej przebiegała stymulacja w Invimed, ile komórek pobrano i ile dotrwało zarodków? U nas czynnik męski i się zastanawiam czy Invimed poradzi sobie z naszymi problemami. Jak na razie jesteśmy zadowoleni z kontaktu z klinika i lekarzem.

    W sumie każdy przypadek jest inny i nie da się przewidzieć jak dokładnie przebiegnie hodowla... Ale warto być dobrej myśli^^

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 26 września 2024, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę Was zapytać jeszcze i jedna sprawę. Czy któraś z Was brała przed rozpoczęciem stymulacji tabletki anty. Jak to u Was wyglądało w Invimed? Brałyście tabletki i w kolejnym cyklu rozpoczynałyscie stymulację i brałyście tabletki, a później gonapeptyl? W którym dniu został wdrożony gonapeptyl?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • kitsune Autorytet
    Postów: 331 427

    Wysłany: 26 września 2024, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziewczyny mogę Was zapytać jeszcze i jedna sprawę. Czy któraś z Was brała przed rozpoczęciem stymulacji tabletki anty. Jak to u Was wyglądało w Invimed? Brałyście tabletki i w kolejnym cyklu rozpoczynałyscie stymulację i brałyście tabletki, a później gonapeptyl? W którym dniu został wdrożony gonapeptyl?
    Ja tak mam teraz i przy poprzedniej procedurze 2 lata temu tez zaczynałam od antyków.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    starania od 2017r
    2x IUI ❌️
    💉06.2022 punkcja: 9 komórek zapłodnionych
    ET: 4AA💔 8tc
    ❄️ 08.2022 KET: 4BB😞 nieudany
    ❄️09.2022 KET: 4BB💔 7tc

    💉10.2024 punkcja
    🔬 po PGT-A ❄️4AA ❄️3AA ❄️3AA mozaika

    ❄️12.2024 KET: 3AA😞 nieudany
    🩹02.2025 Immunoterapia equoral + encorton
    ❄️ 03.2025 KET 4AA💔7tc
    ❄️10.2025 KET 3AA😞 nieudany

    💉02.2026 punkcja
    ❄️4AA ❄️4AA ❄️3AA
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 26 września 2024, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Dziewczyny mogę Was zapytać jeszcze i jedna sprawę. Czy któraś z Was brała przed rozpoczęciem stymulacji tabletki anty. Jak to u Was wyglądało w Invimed? Brałyście tabletki i w kolejnym cyklu rozpoczynałyscie stymulację i brałyście tabletki, a później gonapeptyl? W którym dniu został wdrożony gonapeptyl?
    U mnie lekarz zlecil przy mojej pierwszej stymulacji estrofem i mam brac przez 4 dni, gonapeptyl pol ampulki przez 6 dni, do tego mensinorm i rekovelle. Moze cos sie zadziala, ale ogolnie niskie amh i malo pecherzykow widac na usg.

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 27 września 2024, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitsune wrote:
    Ja tak mam teraz i przy poprzedniej procedurze 2 lata temu tez zaczynałam od antyków.

    A gonapeptyl też masz brać czy tylko anty?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ