X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Gdynia
Odpowiedz

Invimed Gdynia

Oceń ten wątek:
  • kitsune Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 27 września, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    A gonapeptyl też masz brać czy tylko anty?
    Antykoncepcję brałam od miesiączki 15 dni, odstawiłam i czwartego dnia po odstawieniu zaczęłam Gonapeptyl. Po kolejnych 2 dniach dołączę Rekovelle i Mensinorm.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    7 lat starań | 1 procedura | 3 transfery | 2 poronienia
    Dziecka nadal brak 😞

    09.2024 zaczynam od nowa🍀
    💉10.2024 punkcja: 6 komórek zapłodnionych
    ❄️ 3x 3AA 1x 4AA
    🔬PGT-A czekamy na wynik😬😬
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 530 218

    Wysłany: 27 września, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitsune wrote:
    Antykoncepcję brałam od miesiączki 15 dni, odstawiłam i czwartego dnia po odstawieniu zaczęłam Gonapeptyl. Po kolejnych 2 dniach dołączę Rekovelle i Mensinorm.

    Dziękuję za informację. 🙂

    kitsune lubi tę wiadomość

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21, obniżone parametry nasienia

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    ❌Stan zapalny endometrium❌podwyższone komórki NK w macicy ❌KIR AA

    I IVF 12/2023 Reprofit Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 530 218

    Wysłany: 30 września, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę Was jeszcze podpytać ile razy miałyście USG w trakcie stymulacji? Wiem, że pewnie to zależy od przypadku, zapytam o to oczywiście lekarza na najbliższej wizycie, ale zastanawiam się na ile wizyt mogę się przygotować.

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21, obniżone parametry nasienia

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    ❌Stan zapalny endometrium❌podwyższone komórki NK w macicy ❌KIR AA

    I IVF 12/2023 Reprofit Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
  • kitsune Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 30 września, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Mogę Was jeszcze podpytać ile razy miałyście USG w trakcie stymulacji? Wiem, że pewnie to zależy od przypadku, zapytam o to oczywiście lekarza na najbliższej wizycie, ale zastanawiam się na ile wizyt mogę się przygotować.
    U mnie 8 dzień stymulacji, 10-ty i 13-ty, przy czym ten ostatni podgląd może będzie a może nie, zależy co zobaczymy na tym wcześniejszym :) Przy pierwszej stymulacji miałam tylko te dwa USG w 8 i 10 dniu, a później dopiero przed samą punkcją.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    7 lat starań | 1 procedura | 3 transfery | 2 poronienia
    Dziecka nadal brak 😞

    09.2024 zaczynam od nowa🍀
    💉10.2024 punkcja: 6 komórek zapłodnionych
    ❄️ 3x 3AA 1x 4AA
    🔬PGT-A czekamy na wynik😬😬
  • Wiki98 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 11 października, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitsune wrote:
    U mnie 8 dzień stymulacji, 10-ty i 13-ty, przy czym ten ostatni podgląd może będzie a może nie, zależy co zobaczymy na tym wcześniejszym :) Przy pierwszej stymulacji miałam tylko te dwa USG w 8 i 10 dniu, a później dopiero przed samą punkcją.


    I jak tam? Jesteś już po punkcji? Jaki efekt? Podziel się koniecznie ♥️

  • neoNowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 października, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! Jakie badania wykonać na początek? Czy na pierwszą wizytę w klinice trzeba mieć już jakieś zrobione ?

  • Wiki98 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 17 października, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neoNowa wrote:
    cześć! Jakie badania wykonać na początek? Czy na pierwszą wizytę w klinice trzeba mieć już jakieś zrobione ?

    A jakie już macie zrobione? Na pewno warto miec badania nasienia, AMH, podstawowe hormony itp. Długo sie staracie?

  • neoNowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 października, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 miesięcy, a jeśli ostatnie badanie AMH jest sprzed 4 miesiecy to muszę powtórzyć?

  • Wiki98 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: Dzisiaj, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neoNowa wrote:
    14 miesięcy, a jeśli ostatnie badanie AMH jest sprzed 4 miesiecy to muszę powtórzyć?

    Myślę, że nie, 4 miesiące jest ok, już lekarz bedzie miał jakiś pogląd. Jakiego lekarza wybraliście? Czy nasienie bylo badane? Bo to tez jedna z takich podstaw. I jak te AMH?

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 530 218

    Wysłany: Dzisiaj, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neoNowa wrote:
    14 miesięcy, a jeśli ostatnie badanie AMH jest sprzed 4 miesiecy to muszę powtórzyć?


    Ja AMH miałam sprzed roku, wyniki nasienia mieliśmy świeże, po zakwalifikowaniu do programu dostaliśmy skierowanie na badanie nasienia w klinice, badanie amh i wiele innych badań potrzebnych typowo pod in vitro. To już było w ramach programu.

    Weźcie ze sobą wszystkie wyniki badań, które macie do tej pory zrobione. Jeśli lekarz zdecyduje, że nie macie jakiś badań zrobionych to na pewno je zleci. My mieliśmy segregator badań, więc nam pani dr zleciła tylko te badania o których napisałam powyżej.

    Znacie powód niepowodzeń?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 09:46

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21, obniżone parametry nasienia

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    ❌Stan zapalny endometrium❌podwyższone komórki NK w macicy ❌KIR AA

    I IVF 12/2023 Reprofit Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ