X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystko ok na USG, mamy już serduszko :) Kate będzie dobrze ale trzeba jakoś wytrzymać do tej pierwszej wizyty :)

    Selina, Kate1986, Misia7 lubią tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze doradźcie co mam robic? Wczoraj lekkie plamienie dzisiaj lekkie krwawienie i jako 1dc powinnam zaczac liczyć. Wczoraj zbadałam estradiol i wynik 166, dzisiaj powtórka ale niestety wynik jutro i nie wiem o ile spadł i czy powinnam dzisiaj wziac juz pierwszy zastrzyk na stymulacje? Od jakiego poziomu mozna juz zaczac stymulacje? W poprzednim protokole mialam wynik 83 i na wieczor wzielam zastrzyk a dzisiaj nie mam wyniku i nie wiem jak spadło. A boje sie bardzo czy nie bedzie jutro za pozno z zastrzykiem bo wlasnie zaczelam czuc prawy jajnik i zeby nie bylo ze juz jest jakis dominujący pecherzyk

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Prosze doradźcie co mam robic? Wczoraj lekkie plamienie dzisiaj lekkie krwawienie i jako 1dc powinnam zaczac liczyć. Wczoraj zbadałam estradiol i wynik 166, dzisiaj powtórka ale niestety wynik jutro i nie wiem o ile spadł i czy powinnam dzisiaj wziac juz pierwszy zastrzyk na stymulacje? Od jakiego poziomu mozna juz zaczac stymulacje? W poprzednim protokole mialam wynik 83 i na wieczor wzielam zastrzyk a dzisiaj nie mam wyniku i nie wiem jak spadło. A boje sie bardzo czy nie bedzie jutro za pozno z zastrzykiem bo wlasnie zaczelam czuc prawy jajnik i zeby nie bylo ze juz jest jakis dominujący pecherzyk
    Wow spory estradiol jak na początek cyklu. Ja bym bez usg chyba nie zaczynała stymulacji, bo widocznie są tam jakieś pęcherzyki. Dasz radę zrobić jutro usg?
    Druga sprawa, że 1dc jest wtedy jak musimy użyć podpaski, bo jak jest żywą krew ale nie dużo to jeszcze nie 1dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Dziewczyny wszystko ok na USG, mamy już serduszko :) Kate będzie dobrze ale trzeba jakoś wytrzymać do tej pierwszej wizyty :)
    Ochh pięknie! :D ogromnie się cieszę. Jak się czujesz?

    oska_m lubi tę wiadomość

  • boskazofija Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zostało mi pełne opakowanie Lutinusa i Neoparin. Jakby któraś była zainteresowana - [email protected]. Powodzenia wszystkim staraczkom!

  • Medisa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedana stymulacja, która od początku przebiegała nie tak jak powinna. Miałam wielkie dawki leków a tylko dwa pęcherzyki. Lekarz uparł się, że robimy punkcję, mówiąc, że tego się spodziewał i że lepiej nie będzie. Byłam też chora w trakcie stymulacji, na początku zapalenie pęcherza co mu zgłaszałam, lekarz mówił, że jak nie ma gorączki to możemy działać. Potem byłam jeszcze bardziej chora, mimo, że na wizytach monitorujących strasznie kaszlałam, widać było, że jestem chora, mówił punkcja. Nie winię lekarza, że się nie udało, ma doświadczenie i na pewno wie co robi ale do tego jest bardzo małomówny....na ostatniej wizycie po prostu dał nam do zrozumienia, że nasza sytuacja jest beznadziejna. Zapytałam go też, czy to że byłam chora mogło mieć wpływ na stymulację, powiedział, że oczywiście !!!! NIe rozumiem więc po co było to wszystko skoro, z góry byliśmy skazani z powodu mojej choroby na niepowodzenie, strata czasu i pieniędzy :(
    Nie wiem jak mam mu ufać, jeśli on nie ma pomysłu na dalsze nasze leczenie.

    Medisa
  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Dziewczyny wszystko ok na USG, mamy już serduszko :) Kate będzie dobrze ale trzeba jakoś wytrzymać do tej pierwszej wizyty :)
    Cudnie!! Ja jestem wpisana na wizytę 1 kwietnia więc jeszcze troszkę:) pewnie wrażenie niesamowite wreszcie ujrzeć, jak marzenia się spełniają :)

    oska_m lubi tę wiadomość

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze ja dalej w to nie wierzę, cieszę się bardzo ale czasami nie umiem sobie z tym poradzić psychicznie że już nie trzeba się starać, myśleć o transferach i innych rzeczach.

    Selina lubi tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Szczerze ja dalej w to nie wierzę, cieszę się bardzo ale czasami nie umiem sobie z tym poradzić psychicznie że już nie trzeba się starać, myśleć o transferach i innych rzeczach.
    :) najważniesze, że u Was wszystko dobrze i maluch się rozwija prawidłowo :) Oska a jak z lekami po pierwszym USG? Dalej bierzesz wszystkie jak po transferze, czy coś odpadło? Najbardziej uciążliwy ten clexane i prolutex...

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1986 wrote:
    :) najważniesze, że u Was wszystko dobrze i maluch się rozwija prawidłowo :) Oska a jak z lekami po pierwszym USG? Dalej bierzesz wszystkie jak po transferze, czy coś odpadło? Najbardziej uciążliwy ten clexane i prolutex...

    Wszystkie leki zostały, mam zmniejszona luteine i besins bo progesteron wyskoczył.

    Prolutex mam 2 razy w tygodniu ale szczerze go nienawidzę, kiedyś bolało mnie nawet 2 dni w miejscu po wkłuciu jakbym miała wielkiego podskórnego siniaka. Teraz odkryłam, że jak wbijam bliżej kości biodrowej to boli tylko 1 dzień :D

    Na clexane mam sposób i tylko raz na kilka zastrzyków zrobi mi się mały siniaczek :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Adrien Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Oska jak tam powtórka bety? :) Pochwal się!

    Ja dziewczyny jestem w drodze na kolejną IUI, ale nie w Invi. Jesteśmy w innej klinice w naszym mieście. Już mi się ręce pocą...
    Czesc :-)
    Widzę że miałaś 07.03 iui, ja miałam 08.03 moją pierwszą...już zaczynam dostawać szału czy się udało, czy mogę zapytać jak się czujesz? Ja nie czuję kompletnie nic. Betę będę sprawdzać 21.03 ale coraz mniej się nastawiam na sukces, choć na początku byłam pewna że się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrien wrote:
    Czesc :-)
    Widzę że miałaś 07.03 iui, ja miałam 08.03 moją pierwszą...już zaczynam dostawać szału czy się udało, czy mogę zapytać jak się czujesz? Ja nie czuję kompletnie nic. Betę będę sprawdzać 21.03 ale coraz mniej się nastawiam na sukces, choć na początku byłam pewna że się uda.
    Hej :)
    Ja juz testowalam oczywiscie wczoraj... 10dpo i nic totalnie, biel. Wiem, ze to za wczesnie jeszcze, no ale.
    Czekam do jutra jeszcze z testem, ale mam przeczucie, ze sie nie udało a zwykle mnie nie myli.
    Co do samopoczucia, to bolą mnie dosc mocno piersi, płaczliwa jestem i zmęczona chodzę. Jednak biorę dupka i Besins a poza tym miałam 2 ciałka żółte, więc to pewnie od nadmiaru progesteronu

  • Adrien Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej :)
    Ja juz testowalam oczywiscie wczoraj... 10dpo i nic totalnie, biel. Wiem, ze to za wczesnie jeszcze, no ale.
    Czekam do jutra jeszcze z testem, ale mam przeczucie, ze sie nie udało a zwykle mnie nie myli.
    Co do samopoczucia, to bolą mnie dosc mocno piersi, płaczliwa jestem i zmęczona chodzę. Jednak biorę dupka i Besins a poza tym miałam 2 ciałka żółte, więc to pewnie od nadmiaru progesteronu

    Rozumiem, dzięki za odpowiedź :) mimo wszystko chociaż piersi Cię bolą, zawsze coś.. U mnie nic, ale testu z moczu jakoś nie chce robić...poczekam do czwartku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrien wrote:
    Rozumiem, dzięki za odpowiedź :) mimo wszystko chociaż piersi Cię bolą, zawsze coś.. U mnie nic, ale testu z moczu jakoś nie chce robić...poczekam do czwartku
    Ja jak mam cykle stymulowane, później zastrzyk na pęknięcie a potem jeszcze suplementację dupka, to zawsze piersi mnie bolą, więc nie biorę tego za wyznacznik. Jednak zobaczymy jutro, to będzie 12dpo i też tyle po IUI. Pęcherzyki pękły mi praktycznie po tych 36h od Ovi, no może 38h, czułam ból i kłucie. Później 3dp IUI miałam usg i były ciałka żółte, a Ty sprawdzałaś czy Ci pękły pecherzyki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nabyłam zapas testów w Rosmanie, to będzie sikane aż miło ;) meh

    Kate1986, Adrien lubią tę wiadomość

  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny!:) trzymam kciuki za podwójne kreski na "sikańcach"! Ja już po drugim pomiarze bety i ponad 1000 :) progesteron też ładny więc wszystko chyba idzie w dobrym kierunku :)

    Selina, Adrien, oska_m, Misia7 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Wszystkie leki zostały, mam zmniejszona luteine i besins bo progesteron wyskoczył.

    Prolutex mam 2 razy w tygodniu ale szczerze go nienawidzę, kiedyś bolało mnie nawet 2 dni w miejscu po wkłuciu jakbym miała wielkiego podskórnego siniaka. Teraz odkryłam, że jak wbijam bliżej kości biodrowej to boli tylko 1 dzień :D

    Na clexane mam sposób i tylko raz na kilka zastrzyków zrobi mi się mały siniaczek :)
    Dzięki za info, czyli jedziemy dalej na tym wózku,;] ja już teraz zniosę wszystko, byle do celu:) moze ten prolutex też mi później pani Dr ograniczy, na razie 1x dziennie do wizyty:)

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • Adrien Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja jak mam cykle stymulowane, później zastrzyk na pęknięcie a potem jeszcze suplementację dupka, to zawsze piersi mnie bolą, więc nie biorę tego za wyznacznik. Jednak zobaczymy jutro, to będzie 12dpo i też tyle po IUI. Pęcherzyki pękły mi praktycznie po tych 36h od Ovi, no może 38h, czułam ból i kłucie. Później 3dp IUI miałam usg i były ciałka żółte, a Ty sprawdzałaś czy Ci pękły pecherzyki?

    Ja właśnie nie robiłam kontrolnego usg bo pani dr nie kazała, a inseminacja to była dla mnie nowość, z tych emocji zapomniałam zapytać. Później stwierdziłam że skoro dr nie kazała się umawiać to chyba nie trzeba.. raczej popękały choć 100% pewności nie mam.

    Selina lubi tę wiadomość

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1986 wrote:
    Powodzenia Dziewczyny!:) trzymam kciuki za podwójne kreski na "sikańcach"! Ja już po drugim pomiarze bety i ponad 1000 :) progesteron też ładny więc wszystko chyba idzie w dobrym kierunku :)

    Kate wysłałam zaproszenie, mogę na priv ?:)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Kate wysłałam zaproszenie, mogę na priv ?:)
    Hej, jasne,własnie zaakceptowałam-nie było mnie 2 dni na forum:) śmiało pisz:)

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ