X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dzięki, że pytasz :) Na razie faktycznie jestem pozytywnie nastawiona, pani doktor była bardzo miła, dostaliśmy listę badań do zrobienia, w sumie dużo jest dla nas zupełnie nowych :) Czekam na miesiączkę, bo część trzeba zrobić w określonych dniach cyklu i będę umawiać w czerwcu wizytę kolejną. Swoją drogą to dużo wcześniej trzeba dzwonić umówić wizytę? Czy terminy są szybko? Nie orientuję się jeszcze jak to wygląda :)
    nacixxx wrote:
    Milka i jak tam po wizycie?🙂

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • nacixxx Przyjaciółka
    Postów: 115 61

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Hej! Dzięki, że pytasz :) Na razie faktycznie jestem pozytywnie nastawiona, pani doktor była bardzo miła, dostaliśmy listę badań do zrobienia, w sumie dużo jest dla nas zupełnie nowych :) Czekam na miesiączkę, bo część trzeba zrobić w określonych dniach cyklu i będę umawiać w czerwcu wizytę kolejną. Swoją drogą to dużo wcześniej trzeba dzwonić umówić wizytę? Czy terminy są szybko? Nie orientuję się jeszcze jak to wygląda :)

    z terminami bywa różnie, ale raczej są w miarę szybko, jeśli potrzebujesz wizyty w konkretnym momencie cyklu to też zawsze gdzieś Cię wcisną😉 to dobrze, że jesteś zadowolona, poczucie bycia „zaopiekowanym” też jest bardzo ważne w staraniach😊 ja dzisiaj idę na monitoring, zobaczymy czy coś urosło po Aromku🤭

    milkaczar lubi tę wiadomość

    👩🏼 29 lat
    👦🏻 31 lat
    starania od 04.2019r.
    PCOS, cykle bezowulacyjne.
    mąż w granicach normy😁

    29.07. 1 IUI🍷😢
    24.08. 2 IUI 🍷😢
    23.09. 3 IUI 🍷😢 ciąża biochemiczna
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda gratulacje!!!!! ❤️

    maruda34 lubi tę wiadomość

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiadomo ile kosztuje u Was w klinice AZ i jak długo się czeka?

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was była wczoraj w klinice? Czy dr C przyjmuje normalnie ?
    Muszę się z nią skontaktować, a wysyłałam już dwa sms-y i nie dostałam nadal odpowiedzi ( to ona kazała mi się z nią skontaktować). Nie wiem czy próbować dzwonić czy przez koordynatora się próbować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 07:04

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nacixxx wrote:
    z terminami bywa różnie, ale raczej są w miarę szybko, jeśli potrzebujesz wizyty w konkretnym momencie cyklu to też zawsze gdzieś Cię wcisną😉 to dobrze, że jesteś zadowolona, poczucie bycia „zaopiekowanym” też jest bardzo ważne w staraniach😊 ja dzisiaj idę na monitoring, zobaczymy czy coś urosło po Aromku🤭

    I jak Twój monitoring? :)

    Kessi_91 najlepiej chyba spróbuj zadzwonić do kliniki i zapytać. Ja bym dzwoniła

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Lentylek Koleżanka
    Postów: 70 7

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuje normalnie, wczoraj miałam telefon z kliniki, ponieważ jutro mamy wizytę. O kontakt z Panią dr chyba ciężko i to mnie przeraża, koleżanka czeka 2 tyg na zlecenia,oczywiście pisze dzwoni ale cisza.

  • Grous87 Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dziewczyny chciałam umówić się do dr Cygal ba pierwsza wizytę. Boje się jednak tego braku kontaktu z nią. Jak wyglada sytuacja z dr Sodowską? Tez kontak jest tak utrudniony? Którą byście poleciły na trudne przypadki ( jestem po 2 stymulacjach PICSI, brak zarodkow, dramat w mojej immunologii, problemy z nasieniem) Z góry dziękuje ❤️

    początek starań 2015
    październik 2016 - wyśniony aniołek :( w sercu na zawsze
    maj 2019 - hbIMSI - Angelius - badania kliniczne
    ona: niedoczynność tarczycy, lekka io,
    AlloMLR - 0%
    KIR bx, brak większości kirów implantacyjnych
    on: test MAR 100%, HBA 68%
  • nacixxx Przyjaciółka
    Postów: 115 61

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    I jak Twój monitoring? :)

    Kessi_91 najlepiej chyba spróbuj zadzwonić do kliniki i zapytać. Ja bym dzwoniła

    dzięki za pamięć🙂 monitoring w miarę ok, jest 1 pęcherzyk 14mm więc pani dr przepisała Ovitrelle, kazała zrobić zastrzyk w czwartek i ten cykl próbujemy naturalnie, potem od poniedziałku progesteron 2x1 tylko z tego wszystkiego zapomniałam zapytać jak długo mam go brać, ale chyba przez te 2 tyg aż do testowania tak?
    no i czekam na wyniki cytologii i w kolejnym cyklu drożność, a męża umówiłam na MSOME na 15.06., akurat tak niefortunnie bo dosłownie parę dni przed planowanym początkiem kolejnej miesiączki i nawet mąż zasugerował, żeby może przesunąć, bo a nuż się uda tym razem to już nie trzeba będzie robić dalszych badań, ale się nie zgodziłam, bo nie chcę zapeszyć😜 co prawda jakoś nie wierzę, żeby nam się udało naturalnie eh😞

    👩🏼 29 lat
    👦🏻 31 lat
    starania od 04.2019r.
    PCOS, cykle bezowulacyjne.
    mąż w granicach normy😁

    29.07. 1 IUI🍷😢
    24.08. 2 IUI 🍷😢
    23.09. 3 IUI 🍷😢 ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grous87 wrote:
    Witajcie! Dziewczyny chciałam umówić się do dr Cygal ba pierwsza wizytę. Boje się jednak tego braku kontaktu z nią. Jak wyglada sytuacja z dr Sodowską? Tez kontak jest tak utrudniony? Którą byście poleciły na trudne przypadki ( jestem po 2 stymulacjach PICSI, brak zarodkow, dramat w mojej immunologii, problemy z nasieniem) Z góry dziękuje ❤️

    Hej,

    Ja polecam dr Cygal. U nas jedyna droga do dziecka to inv. Pani dr nie spieszyła się, przez kilka mies próbowała podnieść parametry nasienia. W naszym beznadziejnym przypadku troszkę jej się udało i mamy 3 blastki. Rok wcześniej miałam nieudane inv i był tylko jeden zarodek. Z tym kontaktem nie jest bardzo źle. Na początku zamiast kontaktować się z Panią dr chodziłam na wizytę. Moim zdaniem nie ma co wymagać od lekarza żeby wizyty odbywały się za pośrednictwem SMS. Poza tym w trakcie stymulacji Pani dr rozpisywała wszystko na kartce. Nie było tak, że nie wiedziałam jakie leki mam przyjąć. Nie powiem miałam z Panią dr lekkie napięcie ale poza tym było ok. Nie zostawiła mnie też po punkcji - smsowałam że źle się czuję a Pani dr w niedzielę wypisywała mi leki. Więc oczywiście jak każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni, ale generalnie z czystym sumieniem polecam :) Też mam problem z immunologią- ale dla mnie to nowość - mam zlecony steryd i accofil. Jestem przed 1 szym transferem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zielone światło na accofil i steryd :) - Pani dr mi nie odpisała ale dzwoniłam do kliniki w sprawie listy badań do zrobienia i koordynatorka oddzwoniła z informacją że mogę działać :) dzisiaj zaczynam cykl :) Jestem przeszczęśliwa. A Wam dziewczyny - Darina i Koziaprinca - jak idzie? Jeszcze z weteranek czekających na transfer jest Shani ale wiem, że startuje z immunopresją :)

    shani, Koziaprinca lubią tę wiadomość

  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP83 wrote:
    Dziewczyny mam zielone światło na accofil i steryd :) - Pani dr mi nie odpisała ale dzwoniłam do kliniki w sprawie listy badań do zrobienia i koordynatorka oddzwoniła z informacją że mogę działać :) dzisiaj zaczynam cykl :) Jestem przeszczęśliwa. A Wam dziewczyny - Darina i Koziaprinca - jak idzie? Jeszcze z weteranek czekających na transfer jest Shani ale wiem, że startuje z immunopresją :)

    Super wiadomość! Czyli niedługo transfer? Gdzie robisz badania? :)

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aguś, świetna wiadomość. Ja już zaczęłam cykl, właśnie ogarniam badania :/
    Wg stronki trzeba zrobić te:

    P-ciała p/Toxoplasma gondii IgG
    P-ciała p/Toxoplasma gondii IgM
    P-ciała p/CMV IgM
    HIV - antygen/przeciwciała
    HBs - antygen
    P-ciała p/HCV
    P-ciała p/HBc
    P-ciała p/CMV IgG
    bicenoza
    Cytologia ginekologiczna ważna rok??
    Czy coś pominełam?
    część na pewno robię w diag
    MArtwi mnie brak kontaktu z dr C Wysłałąm kilka wiadomości i cisza ...

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grous87 wrote:
    Witajcie! Dziewczyny chciałam umówić się do dr Cygal ba pierwsza wizytę. Boje się jednak tego braku kontaktu z nią. Jak wyglada sytuacja z dr Sodowską? Tez kontak jest tak utrudniony? Którą byście poleciły na trudne przypadki ( jestem po 2 stymulacjach PICSI, brak zarodkow, dramat w mojej immunologii, problemy z nasieniem) Z góry dziękuje ❤️

    Co do dr Sodowskiej, to ja dopiero byłam na jednej wizycie, ale zdecydowaliśmy się na nią również ze wględu na to, że na facebookowych grupach dziewczyny polecały i pisały, że kontakt jest ok, więc mam nadzieję, że faktycznie tak będzie. Na razie pozytywne wrażenie na mnie zrobiła.


    Nacix to prawda lepiej się nie nastawiać, a mieć badanie z głowy, bo może akurat coś wniesie do dalszej diagnostyki. A na czym polega to MSOME? W invimedzie też będziecie je robić?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    Hej Aguś, świetna wiadomość. Ja już zaczęłam cykl, właśnie ogarniam badania :/
    Wg stronki trzeba zrobić te:

    P-ciała p/Toxoplasma gondii IgG
    P-ciała p/Toxoplasma gondii IgM
    P-ciała p/CMV IgM
    HIV - antygen/przeciwciała
    HBs - antygen
    P-ciała p/HCV
    P-ciała p/HBc
    P-ciała p/CMV IgG
    bicenoza
    Cytologia ginekologiczna ważna rok??
    Czy coś pominełam?
    część na pewno robię w diag
    MArtwi mnie brak kontaktu z dr C Wysłałąm kilka wiadomości i cisza ...


    Hej,
    Teraz boję się że coś pójdzie nie tak. Ale skoro tyle czekamy i jesteśmy cierpliwa to wszystko musi być dobrze :)
    Ja już po badaniach. Jeszcze oprócz powyższych jest vdrl. Za całość badań z krwi w diagnostyce zapłaciłam 239 zł oczywiście oprócz oczywiście biocenozy. Tak cytologia ważna rok. Chlamydia pół roku. Została mi jeszcze biocenoza ale ja robię zawsze wymaz z szyjki.

  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę wyrazić opinie o dr S, ponieważ u niej uje leczyłam. Kontakt był, czy to w weekend czy normalny dzień. Odpowiadała na pytania, wątpliwości i dolegliwości. Odpisywała (czasem nie od razu, ale nie było sytuacji że nie dostałam odpowiedzi). Polecam i życzę powodzenia ❤️

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP83 wrote:
    Hej,
    Teraz boję się że coś pójdzie nie tak. Ale skoro tyle czekamy i jesteśmy cierpliwa to wszystko musi być dobrze :)
    Ja już po badaniach. Jeszcze oprócz powyższych jest vdrl. Za całość badań z krwi w diagnostyce zapłaciłam 239 zł oczywiście oprócz oczywiście biocenozy. Tak cytologia ważna rok. Chlamydia pół roku. Została mi jeszcze biocenoza ale ja robię zawsze wymaz z szyjki.

    niezła różnica bo w invi ponad 800. Ile płacisz za biocenozę? ok 40zł jakoś? JEsteś u C?

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina ja tez mam problem z kontaktem :( Próbowałaś kiedyś dzwonić na kom. do dr ? Bo się zastanawiam czy dzwonić i czy się w ogóle dodzwonię.

    A czy któraś z Was miała wykonywaną histeroskopie w szpitalu u dr ?

    Ile wizyt tak mniej więcej jest potrzebnych przed punkcja w trakcie stymulacji?
    Próbuje policzyć czy program ZR się opłaca przy konieczności kriotransferu czy płacić za wszystko osobno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    niezła różnica bo w invi ponad 800. Ile płacisz za biocenozę? ok 40zł jakoś? JEsteś u C?

    Trudno uwierzyć ale niestety tak jest. Pamiętam jak 4 lata temu robiłam badania w Invimedzie to koszt ich był ponad 700 zł. Biocenoza to koszt tak jak piszesz ok. 40 zł. Tak jestem u C. Mi też nie odpisała ale kontaktowałam się z koordynatorem. Oddzwoniła KM z informacją od razu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    dariina ja tez mam problem z kontaktem :( Próbowałaś kiedyś dzwonić na kom. do dr ? Bo się zastanawiam czy dzwonić i czy się w ogóle dodzwonię.

    A czy któraś z Was miała wykonywaną histeroskopie w szpitalu u dr ?

    Ile wizyt tak mniej więcej jest potrzebnych przed punkcja w trakcie stymulacji?
    Próbuje policzyć czy program ZR się opłaca przy konieczności kriotransferu czy płacić za wszystko osobno.

    Kessi ja analizowałam i moim zdaniem ten program się opłaca. Masz tam wszystkie potrzebne badania. Ja niestety miałam już zrobione wcześniej i nie brałam tego pakietu. Miałam 4 wizyty w trakcie stymulacji. Razem z oznaczeniem hormonów jedna wizyta to ok. 165 zł.

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ