X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 listopada 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Hmmm... Ja nie pamiętam takiego czegoś. U mnie AMH było na poziomie 3,75, teraz nie wiem. 🙈 A u męża wyniki były słabe i w I kl było 0%, zaś w II kl tylko 4%. I nikt nic nie mówił, że nie wolno. Co AMH ma do tego?


    Nie wiem :D haha tak było w warunkach programu, ale napisałam do koordynator i dali mi znać że jeżeli Pani dr nas zakwalifikowała to to nie dyskwalifikuje nas :) mąż idzie we wtorek na badanie MSOME i HBA a ja w środę na wymazy

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 5 listopada 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    A ja mam jutro pierwszą wizytę czy mój mały wiking się ulokował i strasznie się boooję....


    I jak? Wszystko dobrze?

    Ja dziś zaczęłam plamić i to tak konkretnie, także... no zobaczymy co z tego będzie :(

  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 5 listopada 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    I jak? Wszystko dobrze?

    Ja dziś zaczęłam plamić i to tak konkretnie, także... no zobaczymy co z tego będzie :(

    Serduszko słyszałam :D Poza torbielą i licznymi małymi krwiakami wsio ok, leżeć i pachnieć mam nadal i jeszcze za 2 tyg dr K mnie chce w klinice zobaczyć, mówił już o karcie ciąży czy ma wziąć gdyby mi sie nie udało jakiegoś gina jeszcze stacjonarnie znaleźć :D. Myślałam że mi dr zmniejszy troche dawke proga bo mi sie straszna egzema i wysypki po nim zrobiły a tu dorzucił jeszcze dupka przez tą torbiel... No ale biorę to na klate ;) I dr był zdziwiony że z moją otyłością tak szybko mi poszło bo wiadomo jakie iui ma statystyki ;)

    Plamienie to jeszcze nic strasznego może też jakiś krwiak masz... Moja siostra nie plami a krwawi od początku ciąży przez krwiaka. Zapewne dupkiem czy luteiną jesteś zabezpieczona? Kiedy wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2021, 17:18

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 5 listopada 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Serduszko słyszałam :D Poza torbielą i licznymi małymi krwiakami wsio ok, leżeć i pachnieć mam nadal i jeszcze za 2 tyg dr K mnie chce w klinice zobaczyć, mówił już o karcie ciąży czy ma wziąć gdyby mi sie nie udało jakiegoś gina jeszcze stacjonarnie znaleźć :D. Myślałam że mi dr zmniejszy troche dawke proga bo mi sie straszna egzema i wysypki po nim zrobiły a tu dorzucił jeszcze dupka przez tą torbiel... No ale biorę to na klate ;) I dr był zdziwiony że z moją otyłością tak szybko mi poszło bo wiadomo jakie iui ma statystyki ;)

    Plamienie to jeszcze nic strasznego może też jakiś krwiak masz... Moja siostra nie plami a krwawi od początku ciąży przez krwiaka. Zapewne dupkiem czy luteiną jesteś zabezpieczona? Kiedy wizyta?

    No to super. Odpoczywaj i słuchaj się zaleceń lekarza. A jak duży masz problem z otyłością, chociaż pewnie nie na miejscu moje pytanie🙈Ale ja się martwię, że może moja otyłośc dodatkowo przeszkadza w tym wszystkim, a ostatnio nie mogę zgubić nawet parę kilo🙉 trzy lata temu miałam przygodę z odchudzaniem, ale niestety wszystko wróciło, w dodatku z nawiązką i nie mogę sobie z tym poradzić. Niby dr C uspokajała mnie, ale jednak czlowiek swoje myśli. I martwie sie też jak już by się udało i jak zacznę przybierać, to będzie masakra...

  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 5 listopada 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    No to super. Odpoczywaj i słuchaj się zaleceń lekarza. A jak duży masz problem z otyłością, chociaż pewnie nie na miejscu moje pytanie🙈Ale ja się martwię, że może moja otyłośc dodatkowo przeszkadza w tym wszystkim, a ostatnio nie mogę zgubić nawet parę kilo🙉 trzy lata temu miałam przygodę z odchudzaniem, ale niestety wszystko wróciło, w dodatku z nawiązką i nie mogę sobie z tym poradzić. Niby dr C uspokajała mnie, ale jednak czlowiek swoje myśli. I martwie sie też jak już by się udało i jak zacznę przybierać, to będzie masakra...
    Oj duży mam problem, to nie nadwaga a otyłość ;) całe życie na diecie... Przed pierwszą wizytą w klinice udało mi się dużo zrzucić ale przez te wieczne stymulacje szybko wszystko wróciło... Waga nie jest przeszkodą w zajściu w ciążę, gorzej może być potem wiadomo i z usg i z ogólną kondycją w ciąży.
    Moja siostra też otyła zaszła w pierwszym cyklu starań i ma piękne bobo ale lekarze mili nie byli i tego się w sumię boję najbardziej- komentarzy lekarzy, że jak taka gruba kto to widział...
    Staram się być na diecie z niskim ig ale czasem to mam taką gastrofaze niepochamowaną przez progesteron że co zrzuce to wraca...

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 listopada 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    I jak? Wszystko dobrze?

    Ja dziś zaczęłam plamić i to tak konkretnie, także... no zobaczymy co z tego będzie :(

    Może leć na wizytę? sprawdzić czy wszystko ok?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 5 listopada 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Oj duży mam problem, to nie nadwaga a otyłość ;) całe życie na diecie... Przed pierwszą wizytą w klinice udało mi się dużo zrzucić ale przez te wieczne stymulacje szybko wszystko wróciło... Waga nie jest przeszkodą w zajściu w ciążę, gorzej może być potem wiadomo i z usg i z ogólną kondycją w ciąży.
    Moja siostra też otyła zaszła w pierwszym cyklu starań i ma piękne bobo ale lekarze mili nie byli i tego się w sumię boję najbardziej- komentarzy lekarzy, że jak taka gruba kto to widział...
    Staram się być na diecie z niskim ig ale czasem to mam taką gastrofaze niepochamowaną przez progesteron że co zrzuce to wraca...

    Ja też mam wrażenie, że od tych wszystkich leków jest tylko gorzej, czuje się taka napompowana momentami, a każde próby zrzucenia kilogramów kończą się niestety tak samo. Też się martwie o te komentarze, walczę od lat ze swoją wagą🙉 ale udaje się tylko na chwilę albo wcale.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 5 listopada 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    I jak? Wszystko dobrze?

    Ja dziś zaczęłam plamić i to tak konkretnie, także... no zobaczymy co z tego będzie :(

    Nie martw się na zapas. Najlepiej udaj się jak najszybciej na wizytę. Trzymam kciuki mocno.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 listopada 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Ja też mam wrażenie, że od tych wszystkich leków jest tylko gorzej, czuje się taka napompowana momentami, a każde próby zrzucenia kilogramów kończą się niestety tak samo. Też się martwie o te komentarze, walczę od lat ze swoją wagą🙉 ale udaje się tylko na chwilę albo wcale.

    Ja jestem szczupła ale dla siebie chce zrzucić kilka kg żeby czuć się lepiej nigdy nie miałam problemu z wagą a teraz ciężko mi co kolwiek zrzucić a jem mali i regularnie 🤷

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 5 listopada 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Może leć na wizytę? sprawdzić czy wszystko ok?

    Wizytę mam we wtorek dopiero. Powtórzę jutro bete żeby nie oszaleć. Dzięki dziewczyny za wsparcie ❤️

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 6 listopada 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Serduszko słyszałam :D Poza torbielą i licznymi małymi krwiakami wsio ok, leżeć i pachnieć mam nadal i jeszcze za 2 tyg dr K mnie chce w klinice zobaczyć, mówił już o karcie ciąży czy ma wziąć gdyby mi sie nie udało jakiegoś gina jeszcze stacjonarnie znaleźć :D. Myślałam że mi dr zmniejszy troche dawke proga bo mi sie straszna egzema i wysypki po nim zrobiły a tu dorzucił jeszcze dupka przez tą torbiel... No ale biorę to na klate ;) I dr był zdziwiony że z moją otyłością tak szybko mi poszło bo wiadomo jakie iui ma statystyki ;)

    Plamienie to jeszcze nic strasznego może też jakiś krwiak masz... Moja siostra nie plami a krwawi od początku ciąży przez krwiaka. Zapewne dupkiem czy luteiną jesteś zabezpieczona? Kiedy wizyta?


    Super że słyszałaś serducho! Nie mogę się doczekać tego momentu 🥰

    Ja mam wizytę we wtorek u gina na NFZ w poradni obok domu. Nie spodziewam się cudów ale może przynajmniej będzie już widać zarodek, to będzie 5t 6d.
    Dziś powtórzyłam betę, ponad 8200, czyli przyrost ponad 200%. Progesteron 20 ug/ml. Biorę duphaston 2x1 i no spe gdy mam skurcze. Od rana bez plamień. Zobaczymy 🙂

    MałaMi90, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 listopada 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak po wizycie :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 listopada 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile czekałyście na wyniki wymazów? to prawda że nie trzeba się umawiać? kto je pobiera?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny ile czekałyście na wyniki wymazów? to prawda że nie trzeba się umawiać? kto je pobiera?
    nie trzeba sie na badania umawiać, na wyniki różnie zależy co chcesz zrobić, u mnie to trwało do dwóch tygodni

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 9 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Super że słyszałaś serducho! Nie mogę się doczekać tego momentu 🥰

    Ja mam wizytę we wtorek u gina na NFZ w poradni obok domu. Nie spodziewam się cudów ale może przynajmniej będzie już widać zarodek, to będzie 5t 6d.
    Dziś powtórzyłam betę, ponad 8200, czyli przyrost ponad 200%. Progesteron 20 ug/ml. Biorę duphaston 2x1 i no spe gdy mam skurcze. Od rana bez plamień. Zobaczymy 🙂
    I jak wizyta?

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 listopada 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    nie trzeba sie na badania umawiać, na wyniki różnie zależy co chcesz zrobić, u mnie to trwało do dwóch tygodni

    No to wporzadku bo chciałam iść jutro ale jak na złość moje plamienia po @ nie mają końca ;) pójdę w piątek, będę robić wszystkie wymazy do in vitro

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wiecie może czy w piątek klinika jest czynna? i można zrobić wymazy?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 10 listopada 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    hej wiecie może czy w piątek klinika jest czynna? i można zrobić wymazy?
    nigdzie nie pisze żeby miała być nieczynna

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    I jak wizyta?

    Przesunęli mi na dziś. Na USG widać maciupeńką kropkę, jest pęcherzyk 1,25 cm co odpowiada 5t3d czyli by się zgadzało 😉 dostałam skierowanie na badania i kontrola za 2 tygodnie. Generalnie na tę chwilę jest wszystko ok, dodali mi tylko luteinę do duphastonu. Ja się czuję naprawdę spoko, jedynie zgaga mnie męczy.

    MałaMi90, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 11 listopada 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    nigdzie nie pisze żeby miała być nieczynna

    Jest normalnie czynna, ale obsada jest ograniczona, bo niektórzy pobrali wolne. Byłam tam w środę to mam sprawdzone info. 😉
    Edit: I nie trzeba się umawiać. Ja robiłam wymazy u położnej. Na Chlamydie się czeka najdłużej, bo nawet do 3 tygodni. Ale ostatnio wyniki miałam już po tygodniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2021, 17:28

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ