X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 11 listopada 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Jest normalnie czynna, ale obsada jest ograniczona, bo niektórzy pobrali wolne. Byłam tam w środę to mam sprawdzone info. 😉
    Edit: I nie trzeba się umawiać. Ja robiłam wymazy u położnej. Na Chlamydie się czeka najdłużej, bo nawet do 3 tygodni. Ale ostatnio wyniki miałam już po tygodniu.

    Dzięki chciałam jutro jechać na wymazy mam nadzieję że będzie mi miał kto pobrać :o pisałam do pani położnej napisała mi że na cytologię i chlamydie do 14 dni się czeka

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 13 listopada 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzięki chciałam jutro jechać na wymazy mam nadzieję że będzie mi miał kto pobrać :o pisałam do pani położnej napisała mi że na cytologię i chlamydie do 14 dni się czeka

    I jak tam, udało się załatwić wszystko wczoraj?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 13 listopada 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    I jak tam, udało się załatwić wszystko wczoraj?

    Tak tak wymazy pobrane ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 14 listopada 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Tak tak wymazy pobrane ;)

    No to super. Teraz tylko wyniki i można działać dalej😉

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 15 listopada 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    No to super. Teraz tylko wyniki i można działać dalej😉

    Dzis byłam na wizycie za dwa tyg kolejna już omówienie procedury 💪 o ile wszystko będzie do tej pory dobrze ;)

    Rybka co u Ciebie ?
    Kasiek a u Ciebie na jakim etapie jesteście ?

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 15 listopada 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzis byłam na wizycie za dwa tyg kolejna już omówienie procedury 💪 o ile wszystko będzie do tej pory dobrze ;)

    Rybka co u Ciebie ?
    Kasiek a u Ciebie na jakim etapie jesteście ?

    Dzięki, że pytasz. 🙂
    U mnie gorący czas. Dziś 5 dpt. Za kilka dni mam zrobić betę. Ogólnie myślę pozytywnie, ale strach czycha w tyle głowy, że wynik będzie negatywny.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzis byłam na wizycie za dwa tyg kolejna już omówienie procedury 💪 o ile wszystko będzie do tej pory dobrze ;)

    Rybka co u Ciebie ?
    Kasiek a u Ciebie na jakim etapie jesteście ?

    Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Nie ma innej opcji, wszystko musi być zgodnie z planem😉 My czekamy na wizytę i będziemy omawiać dalszy plan. Na pewno będę robić tą histeroskopię, zgodnie z zaleceniami pani C. Więc też będę musiała zrobić wymazy i zobaczymy, kiedy się uda zrobić zabieg. A potem immunosupresja mnie czeka. Troche się tego boje.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czują nasze małe brzuszki (panipielegniarka i bibilus)? Dajcie znać co u Was😉

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dzięki, że pytasz. 🙂
    U mnie gorący czas. Dziś 5 dpt. Za kilka dni mam zrobić betę. Ogólnie myślę pozytywnie, ale strach czycha w tyle głowy, że wynik będzie negatywny.

    Trzymam mocno kciuki :* kiedy testujesz?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Nie ma innej opcji, wszystko musi być zgodnie z planem😉 My czekamy na wizytę i będziemy omawiać dalszy plan. Na pewno będę robić tą histeroskopię, zgodnie z zaleceniami pani C. Więc też będę musiała zrobić wymazy i zobaczymy, kiedy się uda zrobić zabieg. A potem immunosupresja mnie czeka. Troche się tego boje.

    Kiedy wizyta? :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kiedy wizyta? :)

    29 listopad. Ale dzwonię co jakiś czas czy nic się nie zwalnia. Wolałabym troszkę wcześniej, bo obawiam się, że będę mieć miesiączkę wtedy i nici z wymazów. Chociaz muszę być dobrej myśli.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuurde oby się udało pobrać wymazy, na wymazy ni9e trzeba się umawiać :) to może uda się zrobić przed miesiączką? chyba że dopiero Pani dr na wizycie ma zadecydować?

    Ja mam wizytę 30 listopada :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    kuurde oby się udało pobrać wymazy, na wymazy ni9e trzeba się umawiać :) to może uda się zrobić przed miesiączką? chyba że dopiero Pani dr na wizycie ma zadecydować?

    Ja mam wizytę 30 listopada :)

    No właśnie na wizycie ma zdecydować co i jak, więc narazie muszę czekać i liczyć, że może coś się zwolni wczesniej. A najwyzej zrobie gdzieś bliżej te wymazy jak się nie uda wtedy i wyślę wyniki. Może nie będzie z tym problemu w razie takiej konieczności.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dzięki, że pytasz. 🙂
    U mnie gorący czas. Dziś 5 dpt. Za kilka dni mam zrobić betę. Ogólnie myślę pozytywnie, ale strach czycha w tyle głowy, że wynik będzie negatywny.


    A zmieniliście coś przy tym podejściu? :)
    Przypomnij mi do kogo chodzisz?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 16 listopada 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    A jak się czują nasze małe brzuszki (panipielegniarka i bibilus)? Dajcie znać co u Was😉

    Miło, że pytasz :) Mi nic totalnie nie dolega aż się zastanawiam czy jestem w ciąży ;) Jutro się okaże czy mój mały wiking jeszcze ze mną jest, mam nadzieję, że ma się dobrze :)

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 16 listopada 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    A jak się czują nasze małe brzuszki (panipielegniarka i bibilus)? Dajcie znać co u Was😉

    Dzięki za troskę ❤️
    U mnie nieźle, mdłości trochę męczą. Mój zespół jelita drażliwego bardzo się nasilił (pewnie w wyniku burzy hormonów) i dokucza mi mocniej niż ciąża.
    Zdarzają mi się delikatnie brązowe "brudzenia", ale bez żywej krwi więc staram się nie panikować. Śpię w nocy po 9-10 godzin więc w ciągu dnia senności nie ma 🙂 jutro idę rano na badania krwi. Oczywiście właśnie sobie uświadomiłam, że oznaczam m.in glukozę a pochłonęłam właśnie pół tabliczki czekolady 🙈 mam nadzieję, że trzustka sobie z tym poradzi do rana 🤪
    no właśnie też mnie martwi, że włączyło mi się łakomstwo a ruchu mam dużo mniej niż przed ciążą... nie chciałabym przytyć więcej niż 12kg 😬
    Następna wizyta w poniedziałek u dr C. Oby biło serduszko!!!

    Rybka trzymam kciuki z całych sił! Będzie dobrze, tyle ciąż w tym wątku teraz, że musisz się zarazić 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 19:27

    MałaMi90, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 16 listopada 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Miło, że pytasz :) Mi nic totalnie nie dolega aż się zastanawiam czy jestem w ciąży ;) Jutro się okaże czy mój mały wiking jeszcze ze mną jest, mam nadzieję, że ma się dobrze :)[/QUOTE

    Nie myśl na zapas o tym, musi być dobrze:) Odezwij się jutro. Trzymam kciuki:)

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 16 listopada 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Dzięki za troskę ❤️
    U mnie nieźle, mdłości trochę męczą. Mój zespół jelita drażliwego bardzo się nasilił (pewnie w wyniku burzy hormonów) i dokucza mi mocniej niż ciąża.
    Zdarzają mi się delikatnie brązowe "brudzenia", ale bez żywej krwi więc staram się nie panikować. Śpię w nocy po 9-10 godzin więc w ciągu dnia senności nie ma 🙂 jutro idę rano na badania krwi. Oczywiście właśnie sobie uświadomiłam, że oznaczam m.in glukozę a pochłonęłam właśnie pół tabliczki czekolady 🙈 mam nadzieję, że trzustka sobie z tym poradzi do rana 🤪
    no właśnie też mnie martwi, że włączyło mi się łakomstwo a ruchu mam dużo mniej niż przed ciążą... nie chciałabym przytyć więcej niż 12kg 😬
    Następna wizyta w poniedziałek u dr C. Oby biło serduszko!!!

    Rybka trzymam kciuki z całych sił! Będzie dobrze, tyle ciąż w tym wątku teraz, że musisz się zarazić 😁

    Tak najważniejsze to nie panikować, czekaj spokojnie do wizyty i koniecznie daj znać co i jak:) Ja mam nadzieję, że za chwilę to wszystkie się od Was pozarażamy:):)

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Trzymam mocno kciuki :* kiedy testujesz?

    Dzis testowałam, 6dpt i wyszedl test negatywny <0,1 U/l. ☹️ Wmawiam sobie, że to jeszcze wcześnie, ale nadzieja spadła do 1%. Dr kazał mi zrobić betę 8dpt czyli w 18/11. Zrobię, ale pewnie znów będzie negatywna. ☹️

    Ja jestem u dr Cygal. Sporo tego teraz miałam. Ja mam KIR AA, więc na to Accofil, do tego Intralipid, Encorton, heparyna, Acard i mnóstwo innych leków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 22:02

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 16 listopada 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dzis testowałam, 6dpt i wyszedl test negatywny <0,1 U/l. ☹️ Wmawiam sobie, że to jeszcze wcześnie, ale nadzieja spadła do 1%. Dr kazał mi zrobić betę 8dpt czyli w 18/11. Zrobię, ale pewnie znów będzie negatywna. ☹️

    Ja jestem u dr Cygal. Sporo tego teraz miałam. Ja mam KIR AA, więc na to Accofil, do tego Intralipid, Encorton, heparyna, Acard i mnóstwo innych leków.

    Kurcze trzymam jednak kciuki żeby za dwa dni beta była pozytywna a korzystała może z naciencia otoczki i embrioglue? Nie wiem czy to coś pomaga ale nie którzy biorą takie wspomagacze..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ