X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    No to daję znać po wizycie:
    wszystko w porządku. Kropek siedzi schowany w rogu macicy, ma 13,6mm co odpowiada 7t4d. Serduszko bije jak dzwon, 158ud/min. Generalnie nie ma się do czego przyczepić.
    Te plamienia mogą się pojawiać do 12 tyg, dopóki się do końca panicz/ panienka nie umości. Mam kategoryczny zakaz aktywności fizycznej (chlip, chlip, ja która 4 dni w tygodniu spędza na siłowni), pracy, seksu i stresowania się :P
    No i dr C kazała monitorować regularnie progesteron, morfologię i TSH + ft4, bo to Hashimoto wredne.
    Na ten moment kończę swoją przygodę z Invimedem :) Ciążę zamierzam prowadzić u innego, poleconego przez bliskich ginekologa, dr C według opinii na znanymlekarzu wydaje się nie końca ogarniać ciężarne :P
    Ściskam Was dziewczyny mocno!

    Uff to super wiadomości, cieszę się bardzo, że wszystko w porządku, chociaż panika będzie nam już chyba zawsze towarzyszyć w takich momentach. Fajnie też, że masz poleconego innego lekarza. Dawaj znać na bieżąco co i jak, trzymam kciuki i myślę o Was. Polubiłam to forum i nasze małe grono😉 ja za tydzień mam wizytę, próbowałam przełożyć coś wcześniej, ale terminarz Pani C. zapchany po brzegi. Co już będzie, może do wizyty nie dostanę tego okresu i uda się pobrać wymazy i sprawdzić czy wszystko ok. Nie będę myśleć na zapas, będzie co ma być.

    panipielęgniarka lubi tę wiadomość

  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Uff to super wiadomości, cieszę się bardzo, że wszystko w porządku, chociaż panika będzie nam już chyba zawsze towarzyszyć w takich momentach. Fajnie też, że masz poleconego innego lekarza. Dawaj znać na bieżąco co i jak, trzymam kciuki i myślę o Was. Polubiłam to forum i nasze małe grono😉 ja za tydzień mam wizytę, próbowałam przełożyć coś wcześniej, ale terminarz Pani C. zapchany po brzegi. Co już będzie, może do wizyty nie dostanę tego okresu i uda się pobrać wymazy i sprawdzić czy wszystko ok. Nie będę myśleć na zapas, będzie co ma być.

    To też dawaj znać regularnie co słychać, ja będę zaglądać :) niestety dr C nie narzeka na brak pacjentów.

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 22 listopada 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    No to daję znać po wizycie:
    wszystko w porządku. Kropek siedzi schowany w rogu macicy, ma 13,6mm co odpowiada 7t4d. Serduszko bije jak dzwon, 158ud/min. Generalnie nie ma się do czego przyczepić.
    Te plamienia mogą się pojawiać do 12 tyg, dopóki się do końca panicz/ panienka nie umości. Mam kategoryczny zakaz aktywności fizycznej (chlip, chlip, ja która 4 dni w tygodniu spędza na siłowni), pracy, seksu i stresowania się :P
    No i dr C kazała monitorować regularnie progesteron, morfologię i TSH + ft4, bo to Hashimoto wredne.
    Na ten moment kończę swoją przygodę z Invimedem :) Ciążę zamierzam prowadzić u innego, poleconego przez bliskich ginekologa, dr C według opinii na znanymlekarzu wydaje się nie końca ogarniać ciężarne :P
    Ściskam Was dziewczyny mocno!

    Super, że wszystko u ciebie w porządku. 🙂👍🍀💚 Bardzo nudnej ciąży ci życzę i jak najmniej takich sytuacji. 🙂

    panipielęgniarka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 22 listopada 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    No to daję znać po wizycie:
    wszystko w porządku. Kropek siedzi schowany w rogu macicy, ma 13,6mm co odpowiada 7t4d. Serduszko bije jak dzwon, 158ud/min. Generalnie nie ma się do czego przyczepić.
    Te plamienia mogą się pojawiać do 12 tyg, dopóki się do końca panicz/ panienka nie umości. Mam kategoryczny zakaz aktywności fizycznej (chlip, chlip, ja która 4 dni w tygodniu spędza na siłowni), pracy, seksu i stresowania się :P
    No i dr C kazała monitorować regularnie progesteron, morfologię i TSH + ft4, bo to Hashimoto wredne.
    Na ten moment kończę swoją przygodę z Invimedem :) Ciążę zamierzam prowadzić u innego, poleconego przez bliskich ginekologa, dr C według opinii na znanymlekarzu wydaje się nie końca ogarniać ciężarne :P
    Ściskam Was dziewczyny mocno!

    To super wieści ❤️
    Nudnej ciąży.

    U mnie wymazy wszystkie są wporzadku. We wtorek wizyta i pewnie poznanie leków do stymulacji;)

    Rybka85, panipielęgniarka lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 23 listopada 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    To też dawaj znać regularnie co słychać, ja będę zaglądać :) niestety dr C nie narzeka na brak pacjentów.

    Bede dawać znać😉 o tak Pani dr ma mnóstwo pacjentek, to jak niekończąca się opowieść, ale potwierdza to, że jest dobrym specjalistą. Ja się będę Jej trzymać dopóki się nie uda, ufam Jej.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 23 listopada 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    To super wieści ❤️
    Nudnej ciąży.

    U mnie wymazy wszystkie są wporzadku. We wtorek wizyta i pewnie poznanie leków do stymulacji;)

    To fajnie, że możesz ruszać dalej, odezwij się po wizycie, jak już będziesz mieć plan działań 😉

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 listopada 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    To fajnie, że możesz ruszać dalej, odezwij się po wizycie, jak już będziesz mieć plan działań 😉

    Na pewno się odezwę. Ja też póki co ufam jej takie pozytywne fluidy od niej biją ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam wizytę, udało się pobrać wymazy. Jak wyniki będą ok to w tym cyklu, w drugiej fazie będę mieć robioną histeroskopię, wypadnie to jakoś przed świętami. Więc narazie trzeba czekać na wyniki. Jak już będę mieć to mam dzwonić i się umawiać. A potem kolejny etap: immunosupresja.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 listopada 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Ja dziś miałam wizytę, udało się pobrać wymazy. Jak wyniki będą ok to w tym cyklu, w drugiej fazie będę mieć robioną histeroskopię, wypadnie to jakoś przed świętami. Więc narazie trzeba czekać na wyniki. Jak już będę mieć to mam dzwonić i się umawiać. A potem kolejny etap: immunosupresja.


    Super że jest plan ❤️❤️

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 30 listopada 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Super że jest plan ❤️❤️

    No niby tak, ale jakoś mnie to wszystko stresuje🙉 oby te wymazy wyszły ok, bo chciałabym już mieć to z głowy w tym cyklu. A Ty jak po wizycie?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 listopada 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    No niby tak, ale jakoś mnie to wszystko stresuje🙉 oby te wymazy wyszły ok, bo chciałabym już mieć to z głowy w tym cyklu. A Ty jak po wizycie?

    Dziękuję że pytasz dziś zaczynamy stymulację do in vitro . Pobrany estradiol i progesteron czekam na wynik i się okaże kiedy kolejna wizyta... Albo piątek albo poniedziałek.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 30 listopada 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziękuję że pytasz dziś zaczynamy stymulację do in vitro . Pobrany estradiol i progesteron czekam na wynik i się okaże kiedy kolejna wizyta... Albo piątek albo poniedziałek.

    Informuj na bieżąco, a ja niezmiennie trzymam kciuki😉

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 listopada 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Informuj na bieżąco, a ja niezmiennie trzymam kciuki😉

    Oki ;) dzięki ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pozwoliłam sobie wejść na ten wątek bo może Wy mi udzielicie informacji. Ja ich na stronie invimed Katowice nie mogę znaleźć...
    Leczę się w invimed Poznań i aktualnie jestem po 3 nieudanym transferze. Został nam jeden mrozaczek i chcemy po niego wrócić w nowym roku. W międzyczasie pomyślałam że dobrze byłoby dokładnie sprawdzić okno implantacyjne i zrobić test Era. U mnie w klinice takiego nie wykonują ale dostałam informację że jest on wykonywany w Katowicach. Czy któraś z Was go robiła? Czy zmienił komuś dzień tansferu? Jaki jest koszt tego badania i czy trzeba się do niego jakoś przygotować?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi a za Was wszystkie trzymam kciukasy ✊✊✊ na dalsze pozytywne etapy do dwuch kreseczek.

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrinka ja niestety nie pomogę nie miałam robionego i jestem na początku przygody z in vitro. :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Katrinka ja niestety nie pomogę nie miałam robionego i jestem na początku przygody z in vitro. :(
    Ok dzięki za odpowiedź. Może ktoś inny się znajdzie kto miał robiony ten test...

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymazy mam ok, histeroskopię udało się ustalić na 17 grudnia. Już mam stresiora, tak bardzo chcę mieć to za sobą. A jak u was dziewczynki? Brzuszki jak sie macie?
    Katrinka ja również nie pomogę w tym temacie 😒

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Wymazy mam ok, histeroskopię udało się ustalić na 17 grudnia. Już mam stresiora, tak bardzo chcę mieć to za sobą. A jak u was dziewczynki? Brzuszki jak sie macie?
    Katrinka ja również nie pomogę w tym temacie 😒

    Będzie dobrze ❤️ nie stresuj się, ja przy in vitro stwierdzam że strach ma wielkie oczy. Naprawdę. Zajmij się czymś film, książka cokolwiek ;) no stress ,;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Będzie dobrze ❤️ nie stresuj się, ja przy in vitro stwierdzam że strach ma wielkie oczy. Naprawdę. Zajmij się czymś film, książka cokolwiek ;) no stress ,;)

    Dzięki za wsparcie🥰 Mialaś już tą kolejną wizytę?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Dzięki za wsparcie🥰 Mialaś już tą kolejną wizytę?


    Co prawda nie miałam samej histeriskopii tylko laparoskopia z histeriskopia i nie w invimed też się bardzo balam ;) ale nie ma czego ;) przy in vitro mam taką zasadę małymi kroczkami ;) jak za bardzo wybiegam w przyszłość to się zaraz strofuje o doprowadzam do pionu ;)

    Też się boje czy moje komórki będą wartościowe czy cokolwiek się zaplodni skąd wezmę kasę na drugie podejście 🤔🤦😅 przed inv strach mnie wręcz paraliżował a teraz staram się nie wybiegać tak daleko w przyszłość.

    Dziś mam wizytę. ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ