X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Kasiek, jak po histeroskopii?
    Co dobrego u Was?

    Ja się podzielę historią z dziś: zemdlałam w Silesii i NIKT nie zwrócił uwagi, nie pomógł. Ocknęłam się pod ścianą, przerażona i zdezorientowana. Dookoła było pełno ludzi. Jest mi mega przykro (także jako pielęgniarce) że panuje taka znieczulica. Proszę Was, reagujcie zawsze, nawet jeśli bardzo się spieszycie, może ktoś jest pijany a może ma cukrzycę albo udar. Mi by wystarczyło żeby ktoś mnie podprowadził do ławki i zwyczajnie chwilę przy mnie był.
    Trzymajcie się ciepło ❤️

    A u Ciebie jak przebiegła wizyta 15 grudnia?

  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    A u Ciebie jak przebiegła wizyta 15 grudnia?[/QUOTE

    To dobrze, że masz zwolnienie, wyobrażam sobie że po usuwaniu polipów regeneracja endometrium może chwilę potrwać i na pewno trochę boleć. Ciekawe jak hist-pat.

    Też dziękuje że pytasz 🙂A na szczęście wszystko w porządku, pasożycik ma już prawie 4cm. Trochę mi dziwne hormony tarczycy wyszły ale zaraz po świętach wizyta u endokrynolożki, pewnie skoryguje dawkę.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Kasiek0806 wrote:
    A u Ciebie jak przebiegła wizyta 15 grudnia?[/QUOTE

    To dobrze, że masz zwolnienie, wyobrażam sobie że po usuwaniu polipów regeneracja endometrium może chwilę potrwać i na pewno trochę boleć. Ciekawe jak hist-pat.

    Też dziękuje że pytasz 🙂A na szczęście wszystko w porządku, pasożycik ma już prawie 4cm. Trochę mi dziwne hormony tarczycy wyszły ale zaraz po świętach wizyta u endokrynolożki, pewnie skoryguje dawkę.

    Do 14 dni roboczych trzeba poczekać na wynik, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. To fajnie, że rośnie bąbelek. Tak pewnie dostaniesz odpowiednią dawkę i będzie ok. Trzeba stale kontrolować juz pewnie te hormony.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1743

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej na prawdę pani pielęgniarka to jest straszne....

    Kasiek bardzo dobrze że już po wszystkim trzymam kciuki za dobre wyniki

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jej na prawdę pani pielęgniarka to jest straszne....

    Kasiek bardzo dobrze że już po wszystkim trzymam kciuki za dobre wyniki

    Dzięko trzymaj mocno😉 a jak u Ciebie?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1743

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Dzięko trzymaj mocno😉 a jak u Ciebie?

    Jestem po punkcik dziś dostałam informacje ze mamy 2 blastocysty 4BA i 4BB czekam na miesiączkę bo transfer odroczony dziękuję że pytasz 🥰

    panipielęgniarka, Rybka85 lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jestem po punkcik dziś dostałam informacje ze mamy 2 blastocysty 4BA i 4BB czekam na miesiączkę bo transfer odroczony dziękuję że pytasz 🥰

    A kiedy transfer?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1743

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    A kiedy transfer?

    Czekam na @i wtedy zobaczymy :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jestem po punkcik dziś dostałam informacje ze mamy 2 blastocysty 4BA i 4BB czekam na miesiączkę bo transfer odroczony dziękuję że pytasz 🥰

    No to czekamy dalej na dobre wieści😁😁

  • zanaaa Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do odsprzedania Neoparin 0,4 x 5 paczek

    Opakowanie po 65 zł.
    Gliwice , Katowice , Zabrze

    [email protected]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Z mężem musimy wybrać klinikę, zastanawiamy się nad Invimed. Byłabym wdzięczna gdybyście się podzieliły odczuciami na jej temat, co o niej sądzicie? Na internecie znalazłam różne opinie… Możecie tez polecić konkretnego lekarza, który przygotowałby do inseminacji lub on vitro.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1743

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Z mężem musimy wybrać klinikę, zastanawiamy się nad Invimed. Byłabym wdzięczna gdybyście się podzieliły odczuciami na jej temat, co o niej sądzicie? Na internecie znalazłam różne opinie… Możecie tez polecić konkretnego lekarza, który przygotowałby do inseminacji lub on vitro.


    Hej, dla mnie ogólnie jest spoko, ja jestem u dr Cygal jestem po punkcji zostałam raczej dobrze przygotowana nic mnie nie bolało podczas punkcji Pani dr wszystko wytłumaczyła odpisywała na sms w trakcie stymulacji.
    Mój mąż np narzeka na brak prywatności bo np z nasieniem w pojemniku musi iść przez cały korytarz ... nie oddaje do okienka ... co jeszcze byś chciała wiedzieć?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Z mężem musimy wybrać klinikę, zastanawiamy się nad Invimed. Byłabym wdzięczna gdybyście się podzieliły odczuciami na jej temat, co o niej sądzicie? Na internecie znalazłam różne opinie… Możecie tez polecić konkretnego lekarza, który przygotowałby do inseminacji lub on vitro.

    My jesteśmy bardzo zadowoleni z kliniki. Po nowym roku będziemy podchodzić do in vitro.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1300 1058

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, podepnę się pod pytanie Starczki, ponieważ muszę podjąć decyzję odnośnie zmiany kliniki. I myślę o invimedzie. Który lekarz według Was jest godny polecenia? Myślałam o dr Cygal, ale naczytałam się trochę niepochlebnych opinii.

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Cześć, podepnę się pod pytanie Starczki, ponieważ muszę podjąć decyzję odnośnie zmiany kliniki. I myślę o invimedzie. Który lekarz według Was jest godny polecenia? Myślałam o dr Cygal, ale naczytałam się trochę niepochlebnych opinii.

    My jesteśmy u dr Sodowskiej. Ona jest też endokrynologiem i ja jestem zadowolona. Jest dokładna i bardzo empatyczna. Co do dr Cygal to ja słyszałam, że jest ona świetnym specjalistą, ale jest problem z kontaktem z nią. Choć to już raczej słyszałam w kontekście prowadzenia ciąży czy jakichś tego typu tematów, bo jeśli chodzi o problemy z płodnością, to czytałam o niej w samych superlatywach

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1300 1058

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar Dziękuję :) Chodzi mi dokładnego, rzetelnego dr do in vitro, problemy z płodnością.

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1743

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    milkaczar Dziękuję :) Chodzi mi dokładnego, rzetelnego dr do in vitro, problemy z płodnością.


    ja teraz jestem u niej i podchodzę do in vitro , jeżeli chodzi o przeprowadzenie przez stymulację super wszystko wytłumaczy odpisywała na wyniki badań jak wysłałam jej sms, z 24 oocytów pobranych miałam 22 dojrzałe to chyba tez świadczy o jej wiedzy. czekam jeszcze na transfer

    Edit: przy zwykłych cyklach stymulowanych miałam problem się skontaktować z Panią dr i umówienie się na wizytę ale przy in vitro nie miałam probleów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2021, 13:31

    Yuki lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi😊 A do inseminacji polecacie Panią dr Cygal? Chcemy najpierw spróbować z inseminacja.

  • all Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Cześć, podepnę się pod pytanie Starczki, ponieważ muszę podjąć decyzję odnośnie zmiany kliniki. I myślę o invimedzie. Który lekarz według Was jest godny polecenia? Myślałam o dr Cygal, ale naczytałam się trochę niepochlebnych opinii.

    Ja byłam łącznie w trzech klinikach w Katowicach, ale z dwóch innych nie byłam zadowolona. U dr Cygal znalazłam się z polecenia kilku par, którym też się u niej udało. Nasze leczenie trwało u niej 2 miesiące i zaszłam w ciążę. Także polecam z czystym sumieniem. Z kontaktem jest różnie, ale jak nie odpisywała, ja się kontaktowałam przez klinikę.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Cześć Dziewczyny! Z mężem musimy wybrać klinikę, zastanawiamy się nad Invimed. Byłabym wdzięczna gdybyście się podzieliły odczuciami na jej temat, co o niej sądzicie? Na internecie znalazłam różne opinie… Możecie tez polecić konkretnego lekarza, który przygotowałby do inseminacji lub on vitro.

    Ja równie polecam dr Sadowska . Przeprowadziła nas przez cała procedurę , przeprowadziła punkcję .. transfer ... kontakt z dr był codzień , odpowiada na wiadomości . Później prowadziła moja cała ciąże. Jest dobrym lekarzem jak również ciepła i mila osoba, z która mamy kontakt do dziś .

    Yuki lubi tę wiadomość

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ