X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Wymazy mam ok, histeroskopię udało się ustalić na 17 grudnia. Już mam stresiora, tak bardzo chcę mieć to za sobą. A jak u was dziewczynki? Brzuszki jak sie macie?
    Katrinka ja również nie pomogę w tym temacie 😒

    Pozytywne nastawienie jest najważniejsze, a co do stresu to podobno 80% lęków które sobie projektujemy NIGDY się nie wydarzy. Więc na pewno bądź dobrej myśli 😘
    U mnie wszystko dobrze, ostatnią wizytę miałam w zeszły czwartek u super lekarza- wyjaśniło się skąd te krwawienia- mam ektopię na szyjce i nawet podczas wizyty się rozkrwawiła. Ale oprócz tego od 3 tygodni bez plamień/krwawień więc glowa trochę luźniejsza.
    Następna wizyta 15 grudnia, a 22ego prenatalne 😳 to będzie stres!
    Powiedziałam rodzicom o 🤰 i tata prawie oszalał ze szczęścia 😁

    Rybka85, Bibilus87 lubią tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Pozytywne nastawienie jest najważniejsze, a co do stresu to podobno 80% lęków które sobie projektujemy NIGDY się nie wydarzy. Więc na pewno bądź dobrej myśli 😘
    U mnie wszystko dobrze, ostatnią wizytę miałam w zeszły czwartek u super lekarza- wyjaśniło się skąd te krwawienia- mam ektopię na szyjce i nawet podczas wizyty się rozkrwawiła. Ale oprócz tego od 3 tygodni bez plamień/krwawień więc glowa trochę luźniejsza.
    Następna wizyta 15 grudnia, a 22ego prenatalne 😳 to będzie stres!
    Powiedziałam rodzicom o 🤰 i tata prawie oszalał ze szczęścia 😁

    Super wieści ❤️❤️

    Ja mam tak ze jak się czegoś panicznie boję to się właśnie to stanie prędzej czy później 🤦🤔 dlatego staram się myśleć pozytywnie ;)

    panipielęgniarka lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Zgadzam się, że strach ma wielkie oczy. Nie ma się czego bać. Jedynie spokój nas uratuje. 😉
    Ja byłam 6/12 na wizycie kontrolnej u dr C. Pogadałyśmy sobie. Powiedziała, że jakbyśmy chcieli, to moglibyśmy odrazu podchodzić do kolejnej procedury, bo między punkcjami musi być 3 miesiące przerwy, a ja miałam pierwszą w listopadzie 2020. Nie chcę jednak tak odrazu się znów w to pakować, jeśli nie wiem co dalej z immunologią. Mam poumawiane badania na styczeń, w lutym immunologa. Akurat 3 miesiące, żeby jeszcze się porządnie przygotować, posuplementować mnie i męża. Myślę, że podejdziemy w lutym do procedury, a w marcu pewnie będzie pierwszy kriotransfer. A póki co odpoczywam psychicznie od starań.

    panipielęgniarka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka ja już nie długo będę mieć punkcję, powiedz mi nie chciałaś mrozić komórek ? Dr mi zaproponowała do rozważenia, dziewczyny na forum odradzają dlaczego podjeliscie taką decyzję ?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka mówiła dr dlaczego mogło nie wyjść ?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliście 10 zapłodnionych komórek ?

    Korzystaliście z fertile chip?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2021, 11:00

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam mega za te wszystkie słowa wsparcia. Pewnie macie racje, że nie ma się czego obawiać i najważniejsze żeby nie panikować. Wszystko musi być dobrze😉

    panipielęgniarka, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Co prawda nie miałam samej histeriskopii tylko laparoskopia z histeriskopia i nie w invimed też się bardzo balam ;) ale nie ma czego ;) przy in vitro mam taką zasadę małymi kroczkami ;) jak za bardzo wybiegam w przyszłość to się zaraz strofuje o doprowadzam do pionu ;)

    Też się boje czy moje komórki będą wartościowe czy cokolwiek się zaplodni skąd wezmę kasę na drugie podejście 🤔🤦😅 przed inv strach mnie wręcz paraliżował a teraz staram się nie wybiegać tak daleko w przyszłość.

    Dziś mam wizytę. ;)

    To daj znać co po wizycie. Człowiek ma wiele myśli, wątpliwości, ale tak jak mówicie dobre nastawienie to podstawa. Powiedz mi w ogóle, na jakie koszty trzeba się przygotować przy procedurze in vitro?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Pęcherzykow mam 15 rosną równomiernie to najważniejsze endometrium 9,5 też chyba ok . Estradiol i progesteron pobrany czekamy na wyniki najprawdopodobniej transfer odroczony.

    U nas póki co takie koszty:
    550 HBA plus Msome bo ma kiepskie nasienie
    920 zł leki do punkcji
    7990 pakiet zostań rodzicem w cenie procedura plus wizyty plus pobranie na każdej wizycie estradiol progesteron plus wymazy moje i badania z krwi moje i męża.
    Dodatkowo bierzemy fertile chip ze względu na lepszą selekcję plemników.

    Nie wiem czy będę musiała płacić w styczniu za transfer jak mam odroczony zapomniałam się dopytać . Pani dr radzi zamrozić resztę oocytów to koszt dodatkowy 1000 zł dziewczyny na forum piszą że się nie opłaca bo oocyty są delikatne i moga nie przeżyć rozmrożenia. Nie wiem co robić mam czas do piątku. Tysiąc piechotą nie chodzi .

    Plus na pewno dojdą leki po transferze nie wiem jaki koszt
    Leki mam refundowane.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mieliście 10 zapłodnionych komórek ?

    Korzystaliście z fertile chip?

    Dużo pytań.😅 Ja miałam w 1 procedurze zapłodnione wszystkie ze względu na wiek i słabą jakoś nasienia. Metoda była IMSI. Wtedy chyba nie mieli Fertil Chip, to dla mnie jakaś nowość. Udało się pozyskać 4 ❄️. U nas pb jest teraz głównie moja immunologia. Mam pb z zagnieżdżeniem zarodka. Na te 4 ❄️ tylko 1 się zagnieździł, ale skończyło się cb.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jestem po wizycie. Pęcherzykow mam 15 rosną równomiernie to najważniejsze endometrium 9,5 też chyba ok . Estradiol i progesteron pobrany czekamy na wyniki najprawdopodobniej transfer odroczony.

    U nas póki co takie koszty:
    550 HBA plus Msome bo ma kiepskie nasienie
    920 zł leki do punkcji
    7990 pakiet zostań rodzicem w cenie procedura plus wizyty plus pobranie na każdej wizycie estradiol progesteron plus wymazy moje i badania z krwi moje i męża.
    Dodatkowo bierzemy fertile chip ze względu na lepszą selekcję plemników.

    Nie wiem czy będę musiała płacić w styczniu za transfer jak mam odroczony zapomniałam się dopytać . Pani dr radzi zamrozić resztę oocytów to koszt dodatkowy 1000 zł dziewczyny na forum piszą że się nie opłaca bo oocyty są delikatne i moga nie przeżyć rozmrożenia. Nie wiem co robić mam czas do piątku. Tysiąc piechotą nie chodzi .

    Plus na pewno dojdą leki po transferze nie wiem jaki koszt
    Leki mam refundowane.

    W umowie na pewno masz napisane, że w cenie jest TYLKO świeży transfer. Za kriotransfer będziesz musiała zapłacić osobno 1500 zł, chyba że jakąś zniżkę dostaniesz. Co do oocytow to niestety nie pomogę. Ja miałam wszystkie zapładniane. Trudna decyzja do podjęcia, ale wasza.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka no właśnie doczytałam że świeży jest w cenie 🤭 jest możliwa jakaś zniżka? 🤔🤭😁

    Ładnie uzyskałas zarodków i to że słabym nasieni. Marzenie. Dziwne że wcześniej nie zostałaś przebadana pod względem immunologii. Ja zrobiłam te badania jeszcze przed przyjęciem do invimedu. Mam nadzieję że zostanę obstawiona lekami.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jestem po wizycie. Pęcherzykow mam 15 rosną równomiernie to najważniejsze endometrium 9,5 też chyba ok . Estradiol i progesteron pobrany czekamy na wyniki najprawdopodobniej transfer odroczony.

    U nas póki co takie koszty:
    550 HBA plus Msome bo ma kiepskie nasienie
    920 zł leki do punkcji
    7990 pakiet zostań rodzicem w cenie procedura plus wizyty plus pobranie na każdej wizycie estradiol progesteron plus wymazy moje i badania z krwi moje i męża.
    Dodatkowo bierzemy fertile chip ze względu na lepszą selekcję plemników.

    Nie wiem czy będę musiała płacić w styczniu za transfer jak mam odroczony zapomniałam się dopytać . Pani dr radzi zamrozić resztę oocytów to koszt dodatkowy 1000 zł dziewczyny na forum piszą że się nie opłaca bo oocyty są delikatne i moga nie przeżyć rozmrożenia. Nie wiem co robić mam czas do piątku. Tysiąc piechotą nie chodzi .

    Plus na pewno dojdą leki po transferze nie wiem jaki koszt
    Leki mam refundowane.

    Te koszty to rzeczywiście przerażają momentami i najgorsze, że jest wiele takich ukrytych dopłat, które wychodzą w trakcie. My dajemy sobie jeszcze szansę na naturalne poczęcie, ale nie wiadomo jak sie to wszystko skończy 🙉 to są trudne decyzje. Musicie sami rozważyć, bo tak jak piszesz 1000 zł piechotą nie chodzi.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek okazuje się że 1000 plus 800 za rozmnażanie.

    Póki co zrezygnowaliśmy bo z tego co tu na forum piszą dziewczyny to mało której się udaje przy rozmnozonych oocytach. Nawet dziewczynom które mają 20.zamrozonych nic nie przeżywa.

    Oby były dobrej jakości komórki i plemniki oby sie zaplodnily 🙏🙏🙏

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mimo, ze po mojej procedurze minęło prawie 3 lata nadal lubię tu zaglądać i czytać Wasze historie za które trzymam mocno kciuki :)

    Chciałam dodać otuchy, ze czasem mało tez nie znaczy złe ! My przy słabym bardzo nasieniu 1 lub 2 % prawidłowych plemników uzyskaliśmy 4 blastki , z których jedna średnia (3.2.2) zostają podana a w dniu transferu jej poinformowano ze reszta nie nadaje się nawet do mrożenia . Ja się nie przejmowałam tym ze nie zajdę w ciąże tylko tym, ze nie mamy kolejnej szansy przez to . Ta jedna była szczęśliwa .
    Także przesyłam Wam dużo pozytywnej energii i siły w walce ❤️

    MałaMi90, Rybka85 lubią tę wiadomość

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kasiek okazuje się że 1000 plus 800 za rozmnażanie.

    Póki co zrezygnowaliśmy bo z tego co tu na forum piszą dziewczyny to mało której się udaje przy rozmnozonych oocytach. Nawet dziewczynom które mają 20.zamrozonych nic nie przeżywa.

    Oby były dobrej jakości komórki i plemniki oby sie zaplodnily 🙏🙏🙏

    No właśnie o takie dodatkowe opłaty mi chodziło🙉 beda dobrej jakości zobaczysz, nie ma innej opcji. Musi się udac😉

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka no właśnie doczytałam że świeży jest w cenie 🤭 jest możliwa jakaś zniżka? 🤔🤭😁

    Ładnie uzyskałas zarodków i to że słabym nasieni. Marzenie. Dziwne że wcześniej nie zostałaś przebadana pod względem immunologii. Ja zrobiłam te badania jeszcze przed przyjęciem do invimedu. Mam nadzieję że zostanę obstawiona lekami.

    Ja dostałam wtedy zniżkę i za 1. kriotransfer płaciłam 1200 zł, ale już nie pamiętam, czemu miałam te zniżkę. 🤷🏻‍♀️ Co do immungii, to nie każdy lekarz w to wierzy. Różnie kliniki do tego podchodzą. Niektórzy zalecają badania immunologiczne dopiero po 3 nieudanych transferach. Mi je zlecono po pierwszym, gdzie beta nawet nie drgnęła. Ja jestem u dr C i ona obstawia lekami dobrze. Nie wiem, jak a inni, bo ja się leczę tylko u niej.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Ja dostałam wtedy zniżkę i za 1. kriotransfer płaciłam 1200 zł, ale już nie pamiętam, czemu miałam te zniżkę. 🤷🏻‍♀️ Co do immungii, to nie każdy lekarz w to wierzy. Różnie kliniki do tego podchodzą. Niektórzy zalecają badania immunologiczne dopiero po 3 nieudanych transferach. Mi je zlecono po pierwszym, gdzie beta nawet nie drgnęła. Ja jestem u dr C i ona obstawia lekami dobrze. Nie wiem, jak a inni, bo ja się leczę tylko u niej.

    Oo może zapytam o zniżkę 😁

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek, jak po histeroskopii?
    Co dobrego u Was?

    Ja się podzielę historią z dziś: zemdlałam w Silesii i NIKT nie zwrócił uwagi, nie pomógł. Ocknęłam się pod ścianą, przerażona i zdezorientowana. Dookoła było pełno ludzi. Jest mi mega przykro (także jako pielęgniarce) że panuje taka znieczulica. Proszę Was, reagujcie zawsze, nawet jeśli bardzo się spieszycie, może ktoś jest pijany a może ma cukrzycę albo udar. Mi by wystarczyło żeby ktoś mnie podprowadził do ławki i zwyczajnie chwilę przy mnie był.
    Trzymajcie się ciepło ❤️

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Kasiek, jak po histeroskopii?
    Co dobrego u Was?

    Ja się podzielę historią z dziś: zemdlałam w Silesii i NIKT nie zwrócił uwagi, nie pomógł. Ocknęłam się pod ścianą, przerażona i zdezorientowana. Dookoła było pełno ludzi. Jest mi mega przykro (także jako pielęgniarce) że panuje taka znieczulica. Proszę Was, reagujcie zawsze, nawet jeśli bardzo się spieszycie, może ktoś jest pijany a może ma cukrzycę albo udar. Mi by wystarczyło żeby ktoś mnie podprowadził do ławki i zwyczajnie chwilę przy mnie był.
    Trzymajcie się ciepło ❤️

    Dziekuje, że pytasz😉 nie taki diabeł straszny... cieszę się, że mam to z głowy. Miałam kilka polipow większych i mniejszych, udało się wszystko pousuwać. Materiał poszedl do badania hist. - past. i zobaczymy co będzie dalej, ale na pewno czeka mnie immunosupresja. Troszke mnie pobolewa teraz, no ale wiadomo, że może to potrwać kilka dni. Dostalam zwolnienie, więc będę odpoczywać w domku.
    To rzeczywiście bardzo przykre, że nie można w dzisiejszych czasach liczyć na zwykłą, ludzką pomoc. Znieczulica się szerzy na potęgę😔

    panipielęgniarka lubi tę wiadomość

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ