X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 26 maja 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym?
    Jeśli tak to pamiętacie może jaki był wynik estradiolu ?
    Ja mam dziś 8dc i wynik 39 boję się że mało:(

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 maja 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Hej ,czy któraś z Was miała transfer na cyklu naturalnym?
    Jeśli tak to pamiętacie może jaki był wynik estradiolu ?
    Ja mam dziś 8dc i wynik 39 boję się że mało:(

    Ja niestety byłam na sztucznym nie pomogę :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 maja 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Na pewno będzie dobrze :) Mocno trzymam kciuki :)
    Dziewczyny ja mam testować w 7dpt to będzie wtorek 31.05 a mam wyjazd służbowy i cały dzień będę w trasie, Więc nie dam rady. Myślicie, że lepiej zrobić betę w poniedziałek czy środę?
    Ja też myślę, że w środę, ale znając mnie, pewnie zrobiłabym w poniedziałek 😂🙈😁 Czyli nie jesteś na L4 po transferze?

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 maja 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też mam pytanie. Mam w karcie napisane, monitoring 6-8 dzień. Dzwoniłam na infolinię i poinformowano mnie, że niema terminów. Mają zgłosić do Katowic i ktoś do mnie oddzwoni. Miałyście może taką sytuację? Udało się Wam ustalić wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2022, 18:02

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 26 maja 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Dziewczyny, ja też mam pytanie. Mam w karcie napisane, monitoring 6-8 dzień. Dzwoniłam na infolinię i poinformowano mnie, że niema terminów. Mają zgłosić do Katowic i ktoś do mnie oddzwoni. Miałyście może taką sytuację? Udało się Wam ustalić wizytę?
    Mi Pani w rejestracji tłumaczyła, że na monitoring lekarz musi znaleźć termin .
    Na infolinii zawsze gadają, nie ma terminów itd , dlatego ja od jakiegoś czasu dzwonie do położnych 🙂 teraz miałam mieć monitoring 8-10 dc zadzwoniłam w piątek i w poniedziałek Pani położona zadzwoniła z terminem :)
    Jutro o 11 wizyta . Mam nadzieję że będzie dobrze 😏

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 maja 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Mi Pani w rejestracji tłumaczyła, że na monitoring lekarz musi znaleźć termin .
    Na infolinii zawsze gadają, nie ma terminów itd , dlatego ja od jakiegoś czasu dzwonie do położnych 🙂 teraz miałam mieć monitoring 8-10 dc zadzwoniłam w piątek i w poniedziałek Pani położona zadzwoniła z terminem :)
    Jutro o 11 wizyta . Mam nadzieję że będzie dobrze 😏
    Jutro jeszcze raz zadzwonię na infolinie, a jak to nie pomoże, to popołudniu do Pani położnej. Trochę mnie uspokoiłaś 😉

    Sara00 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 maja 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie dzwonie na infolinię bo zawsze mi mówi że nie ma terminów a przez położna zawsze mam wizytę na czas nie trać nerwów na tych z infolinii :)

    Sara00, Moniatka , Rybka85 lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 27 maja 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja też myślę, że w środę, ale znając mnie, pewnie zrobiłabym w poniedziałek 😂🙈😁 Czyli nie jesteś na L4 po transferze?


    hahah może wytrzymam do środy, bo się boję szczerze mówiąc tego testowania, ze się zawiodę :) Nie jestem na zwolnieniu, wy brałyście? Ja to bym chyba oszalała jakbym miała siedzieć na pupie i myśleć czy się udało czy nie😂 Muszę się czymś zająć :)

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 maja 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    hahah może wytrzymam do środy, bo się boję szczerze mówiąc tego testowania, ze się zawiodę :) Nie jestem na zwolnieniu, wy brałyście? Ja to bym chyba oszalała jakbym miała siedzieć na pupie i myśleć czy się udało czy nie😂 Muszę się czymś zająć :)

    Ja nie brałam ale miałam na tyle dużo zajęć że nie myślałam :) polecam zagospodarować sobie ten czas :)

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 maja 2022, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trochę stresującą pracę i tak myślę, żeby jednak wziąć i zrelaksować się w domu. W końcu to mój czas. Jeżeli się nie uda, to tak w zasadzie jedyna opcja na L4 w życiu 😉😂🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2022, 09:20

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 maja 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Zaczęłam 7 tydzień :o dzisiejszy progesteron 35,41 mam badać co tydzień :o i jestem non stop głodna ale tak że aż mnie żołądek boli czy to normalne?!

    Moglabym cały czas jesc :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2022, 16:16

    Moniatka , Atopikowa, Rybka85 lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 maja 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczynki. Zaczęłam 7 tydzień :o dzisiejszy progesteron 35,41 mam badać co tydzień :o i jestem non stop głodna ale tak że aż mnie żołądek boli czy to normalne?!

    Moglabym cały czas jesc :o
    Mam nadzieję, że za niedługo też się przekonam 😉 Myślę, że to normalne i nie masz się czym martwić 😊

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1162 548

    Wysłany: 27 maja 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczynki. Zaczęłam 7 tydzień :o dzisiejszy progesteron 35,41 mam badać co tydzień :o i jestem non stop głodna ale tak że aż mnie żołądek boli czy to normalne?!

    Moglabym cały czas jesc :o
    Wcinaj na zdrowie. I rośnij zdrowo oczywiście 😍💋Ciesz się tym stanem :) to cudowny czas :) 😸

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 maja 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Na pewno będzie :) Nie ma co się martwić na zapas, teraz już na nic nie masz wpływu :) Trzeba czekać.

    Atopikowa a u Ciebie jak tam sytuacja?

    Rybka dzięki :) 2 ❄️ to 2 szanse z których może być dwoje dzieci :) A co to jest ta immunostabiliazacja?

    Tak, tak - wiem, że to 2 szanse na bejbika. 🙂
    Immunostabilizację rozpisał mi immunolog. Ogólnie mnóstwo problemów. Cytokiny, limfocyty itd mam bardzo rozjechane. Muszę to ustabilizować, wyciszyć stany zapalne. Mam przez 56 dni brać leki i suple. Mam nadzieje, ze coś to da. Potem wlewy z Intralipidu co 2 tygodnie. Sporo tego mnie czeka przed transferem, który myślę będzie dopiero w sierpniu.

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 maja 2022, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja mam trochę stresującą pracę i tak myślę, żeby jednak wziąć i zrelaksować się w domu. W końcu to mój czas. Jeżeli się nie uda, to tak w zasadzie jedyna opcja na L4 w życiu 😉😂🙈

    Ja juz mialam 4 transfery i zawsze brałam L4. Też mam stresująca pracę w korpo i nocnymi dyżurami. Moim zdaniem lepiej odpocząć, skupić się wtedy na sobie, zająć sobie czas swoimi sprawami. Mnie się nigdy nie nudziło w każdym razie. 😆

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 28 maja 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczynki. Zaczęłam 7 tydzień :o dzisiejszy progesteron 35,41 mam badać co tydzień :o i jestem non stop głodna ale tak że aż mnie żołądek boli czy to normalne?!

    Moglabym cały czas jesc :o

    Normalne :P a jakieś szczególnie preferencje czy wcinasz wszystko :P?
    nie przejmuj się też szybko wzrastającą wagą. Ja jadłam normalnie a w pierwszym trymestrze przytyłam aż 4 kg, czyli połowę tego co w całej ciąży (właśnie zaczynam 9 miesiąc). Powodzenia :*

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 maja 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo kurde już 9 miesiąc a pamiętam że dopiero nam pisałaś że jesteś w ciąży.. Wcinam wszystko.. Zastanawiam się tylko czy te nudności i wilczy apetyt to jest moj wymysl głową działa... Czy faktycznie mam objawy 🙈🙋‍♀️ jeszcze tydzień do wizyty dziś teoretycznie 7w3d czekam na potwierdzenie że jest serduszko może mi trochę ulży..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 30 maja 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Oo kurde już 9 miesiąc a pamiętam że dopiero nam pisałaś że jesteś w ciąży.. Wcinam wszystko.. Zastanawiam się tylko czy te nudności i wilczy apetyt to jest moj wymysl głową działa... Czy faktycznie mam objawy 🙈🙋‍♀️ jeszcze tydzień do wizyty dziś teoretycznie 7w3d czekam na potwierdzenie że jest serduszko może mi trochę ulży..

    haha a jak waga? Generalnie progesteron może tez tak działać, że powoduje ten głód i apetyt z tego co słyszałam :) Ja czekam z tym testem do środy. Jakoś się powstrzymuję żeby dziś nie jechać :)

    Moniatka lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 maja 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    haha a jak waga? Generalnie progesteron może tez tak działać, że powoduje ten głód i apetyt z tego co słyszałam :) Ja czekam z tym testem do środy. Jakoś się powstrzymuję żeby dziś nie jechać :)

    Schudłam 🙈

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 30 maja 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, juto mam monitoring. To będzie 7 dzień cyklu. Jak to u Was wyglądało, ile miałyście pęcherzyków na pierwszym monitoringu i jaki był efekt końcowy? Niby 2 podejście, ale jakoś czuję się jak nowicjuszka 😉

‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ