X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    MałaMi to dobrze, że jesz a nie tyjesz :D Ciekawe jak będzie dalej, dziwna sprawa z tym orgazmem, ale tez slyszałam, że tak może się zdarzyć. Wiesz, to i tak od ciebie nie zależy, więc nie masz na to wpływu. Ewentualnie bym wzięła jakąś nospe i magnez albo scopolan.

    Moniatka, ja nie pamietam mówiąc szczerze🙈 to już kilka mscy temu było, ale daj znać po monitoringu, trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) U kogo masz monitoring?

    Sara wiadomo czemu ten estradiol spadł? Przerywają Ci stymulację? Czym byłaś stymulowana?

    Ania90 kiedy masz planowany transfer? Będziesz mieć jedną blastkę?

    Staraczka2020 może zapisz się na konsultację do embriologa? Jest darmowa, a on może ci więcej powiedzieć o rozwoju zarodków, w której dobie przestały się rozwijać?

    Ja jestem już po tym wyjezdzie i wszystko poszło zgodnie z planem, bez niespodzianek :) Dziś rano byłam oddać krew na betę i teraz siedzę jak na szpilkach w oczekiwaniu na wynik, więc trzymajcie kciuki :)
    Ja miałam przygotowanie do crio. Na naturalnym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkiczar bo nie były na tyle rozwinięte jak powinny być w 5 dobie. Pani embriolog powiedziała, że nawet jakby ich w tej 5 dobie zamrozili to i tak transfer by się na pewno nie udał. Dziewczyny myślicie, że embriolodzy w Invimedzie są dobrzy? Czytałam na jakimś forum, że w Czechach ponoć są lepsi.

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    MałaMi to dobrze, że jesz a nie tyjesz :D Ciekawe jak będzie dalej, dziwna sprawa z tym orgazmem, ale tez slyszałam, że tak może się zdarzyć. Wiesz, to i tak od ciebie nie zależy, więc nie masz na to wpływu. Ewentualnie bym wzięła jakąś nospe i magnez albo scopolan.

    Moniatka, ja nie pamietam mówiąc szczerze🙈 to już kilka mscy temu było, ale daj znać po monitoringu, trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) U kogo masz monitoring?

    Sara wiadomo czemu ten estradiol spadł? Przerywają Ci stymulację? Czym byłaś stymulowana?

    Ania90 kiedy masz planowany transfer? Będziesz mieć jedną blastkę?

    Staraczka2020 może zapisz się na konsultację do embriologa? Jest darmowa, a on może ci więcej powiedzieć o rozwoju zarodków, w której dobie przestały się rozwijać?

    Ja jestem już po tym wyjezdzie i wszystko poszło zgodnie z planem, bez niespodzianek :) Dziś rano byłam oddać krew na betę i teraz siedzę jak na szpilkach w oczekiwaniu na wynik, więc trzymajcie kciuki :)
    transfer jutro jednej blastki 5dniowej. Zostanie Nam jeszcze jedna. W razie niepowodzenia kolejne badania i z wynikami do immunologa.

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    transfer jutro jednej blastki 5dniowej. Zostanie Nam jeszcze jedna. W razie niepowodzenia kolejne badania i z wynikami do immunologa.
    Niema mowy o niepowodzeniu! Trzymamy mocno kciuki, powodzenia 😊

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Milkiczar bo nie były na tyle rozwinięte jak powinny być w 5 dobie. Pani embriolog powiedziała, że nawet jakby ich w tej 5 dobie zamrozili to i tak transfer by się na pewno nie udał. Dziewczyny myślicie, że embriolodzy w Invimedzie są dobrzy? Czytałam na jakimś forum, że w Czechach ponoć są lepsi.
    Też słyszałam, że w Czechach mają dobre statystyki, ale jakoś tak ja bym się bała. Jednak monitoring, badana, ciągła kontrola, itd. Tutaj mamy klinikę na wyciągnięcie ręki, a w Czechach... Czytałam gdzieś na forum, że trochę po macoszemu traktują pacjentki, bo przyjeżdżasz i chcą jak najszybciej zamknąć temat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My akurat mamy nawet bliżej do Czech niż do Katowic. Myślałam o klinice w Ostravie. Wyczytałam o niej na takim blogu. http://www.mamapoinvitro.pl/brak-zarodkow-po-procedurze/

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    My akurat mamy nawet bliżej do Czech niż do Katowic. Myślałam o klinice w Ostravie. Wyczytałam o niej na takim blogu. http://www.mamapoinvitro.pl/brak-zarodkow-po-procedurze/
    Nie masz nic do stracenia, jeżeli zmiana kliniki ma dać Ci wewnętrzny spokój, próbuj 😉 Ja narazie zmieniłam lekarza po wnikliwej lekturze forum. Uznałam, że w Invimedzie będę czuć się swobodniej, a nie znowu nowe miejsce, nowi pracownicy itd. Ponadto tak sobie myślę, że in vitro to też trochę łut szczęścia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2022, 15:27

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    My akurat mamy nawet bliżej do Czech niż do Katowic. Myślałam o klinice w Ostravie. Wyczytałam o niej na takim blogu. http://www.mamapoinvitro.pl/brak-zarodkow-po-procedurze/
    Jest osobny wątek na forum o nazwie Eurofertil Ostarwia, zobacz sobie, może znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2022, 20:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Jest osobny wątek na forum o nazwie Eurofertil Ostarwia, zobacz sobie, może znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania 😊
    Już go przeglądałam. Chyba pojadę na konsultacje do dr Lachcina. Zobaczymy co on powie.

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba się udało. Muszę jeszcze powtórzyć betę w piątek, więc trzymajcie kciuki żeby rosła :)
    Staraczka moim zdaniem mają dobrych embriologów, słyszałam już wielokrotnie dobre opinie na ich temat i nam udało się wyhodować dzięki nim dobrej jakości zarodki, więc myślę, że są ok :)

    Moniatka , Atopikowa lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Już go przeglądałam. Chyba pojadę na konsultacje do dr Lachcina. Zobaczymy co on powie.
    Koniecznie daj nam znać co powiedział i jak wrażenia.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Dziewczyny, chyba się udało. Muszę jeszcze powtórzyć betę w piątek, więc trzymajcie kciuki żeby rosła :)
    Staraczka moim zdaniem mają dobrych embriologów, słyszałam już wielokrotnie dobre opinie na ich temat i nam udało się wyhodować dzięki nim dobrej jakości zarodki, więc myślę, że są ok :)
    Cudowna wiadomość! Trzymam kciuki za piątkowy wynik🤗

    Atopikowa lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jaki wynik bety? :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Milka jaki wynik bety? :)

    119,76 :)

    Moniatka lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Już go przeglądałam. Chyba pojadę na konsultacje do dr Lachcina. Zobaczymy co on powie.
    Ja Ci odradzam Lachcine ( oczywiście To moje zdanie )
    Oni już teraz jadą systemowo , a sam doktor zrobił się arogancki i jak dla mnie chamski. Do tego ich podejście mnie bardzo odrzuciło.

    Zdecydowanie polecam reprofit ostrava , są bez porównania z eurofertil.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milk super który dpt? :) jakieś objawy kochana? :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka a może sprobuj u dr Cygal?

    Sara00 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Mogę napisać do Ciebie na priv?
    Oczywiście :)

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2020 wrote:
    Na początku byłam zapisana do dr Cygal, ale niestety dopadł mnie COVID i musiałam odwołać wizytę. Wszytko się przesunęło, potem się okazało, że do Pani dr Cygal są bardzo odległe terminy i zdecydowaliśmy się na dr Sodowską.
    Ja doktor C też bardzo polecam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Oczywiście :)
    Wysłałam zaproszenie

‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ