X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 24 września 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ dziękuję za odpowiedź. 🙂
    Super, że po szczepieniach allo ci się poprawiło. A ile % masz obecnie?
    Ja się naczytałam, że szczepienia potrafią uczulić na partnera nawet i że oczywiście to nie daje 100% sukcesu.🤷🏻‍♀️
    Mam nadzieję, że po biopsji endo, która zamierzam zrobić, wyjdzie, że mam stan zapalny i dlatego zarodek się nie przyjmuje. Dobrej pory nie chciałam, żeby wyniki wychodziły zle. Nagle chcę żeby wyszło zapalenie.🙈
    Jeszcze chcę moje wyniki z immunologii skonsultować z prof. Wilczyńskim. Zobaczymy co on powie.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 25 września 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna.maria wrote:
    Dziewczyny... spotkalyscie się z taką sytuacją, że ktoś ma zarodek ale się rozwodzi? Z powodu niepłodności męża leczylam się w Invimedzie u dr C juz dlugi czas. W marcu przeszłam punkcje, po której był jeden zarodek. Na kilka miesięcy odlozylismy transfer z różnych powodów, a teraz mój szanowny prawie były mąż oznajmił mi, że odchodzi, jest już w związku z 22 letnia koleżanka z pracy. I na transfer się nie zgadza... 😓 bo nie ma zamiaru płacić alimentów, teraz ma nową kobietę i nowe życie. Prawnicy nie potrafią mi odpowiedzieć, co teraz z moim zarodkiem. Wiem że muszę do kliniki zadzwonić, ale aż stresuje się tym telefonem wiedząc, jak wszyscy tam kibicują pacjentkom 😓😓😓

    Bardzo przykro mi słyszeć, że to cię spotkało. Mogę cię tylko mocno przytulić i życzyć siły do przetrwania tego trudnego czasu. Jeszcze będzie dobrze.🤗
    Twoja sytuacja jest na pewno trudna i bezprecedensowa. Wydaje mi się, że bez zgody partnera, żadna klinika nie zgodzi się na podanie zarodka. Musisz to jednak potwierdzić z kliniką. Niestety ta rozmowa cię nie ominie. Przygotuj się do niej najlepiej jak potrafisz, przygotuj sobie pytania, żeby w wirze emocji ci z głowy nie wypadły. Bądź dzielna. Daj znać, czego się dowiedziałaś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2022, 15:41

    Moniatka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 26 września 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z wasi podchodzi do in vitro z adopcji zarodka ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 26 września 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jest ktoś może z was po świeżym transferze w wrześniu? U mnie dziś 3dpt mrożonego zarodka .

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 26 września 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna9181 wrote:
    Cześć jest ktoś może z was po świeżym transferze w wrześniu? U mnie dziś 3dpt mrożonego zarodka .

    Trzymam mocno kciuki za wasa szczególnie za kropka, żeby się mocno wgryzał w mamusie i został na kolejne 9 miesięcy. 🍀✊💚
    Kiedy planujesz testować i robić betę?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 26 września 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Trzymam mocno kciuki za wasa szczególnie za kropka, żeby się mocno wgryzał w mamusie i został na kolejne 9 miesięcy. 🍀✊💚
    Kiedy planujesz testować i robić betę?
    Betę mam zrobić 5.10 ale myślę że 3.10 już zrobię jak pójdę na progesteron . Strasznie się boję. To moje 4 ivf. Wróciłam po latach po kojego mrozaka , z 3 podejścia mam syna tylko dzięki dr Sodowskiej

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 września 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna9181 wrote:
    Betę mam zrobić 5.10 ale myślę że 3.10 już zrobię jak pójdę na progesteron . Strasznie się boję. To moje 4 ivf. Wróciłam po latach po kojego mrozaka , z 3 podejścia mam syna tylko dzięki dr Sodowskiej
    Też trzymam za Was kciuki i kibicuję 😊 Jeżeli 3 podejście się udało i stosujesz te same leki i procedury, to i tym razem powinno być dobrze 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2022, 19:19

  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 26 września 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Też trzymam za Was kciuki i kibicuję 😊 Jeżeli 3 podejście się udało i stosujesz te same leki i procedury, to i tym razem powinno być dobrze 😊
    Dziękuję :) procedura ta sama chodź leki mam bardziej okrojone jak ostatnio, poprzednio dużo witamin mi zleciła tym razem tylko progesteron i estrofem

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 26 września 2022, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna9181 wrote:
    Dziękuję :) procedura ta sama chodź leki mam bardziej okrojone jak ostatnio, poprzednio dużo witamin mi zleciła tym razem tylko progesteron i estrofem

    Jeśli z jej zaleceniami się udało i masz synuś pięknego i zdrowego, to trzeba udać i wierzyć, że teraz też się z jej zaleceniami uda. Trzymamy mocno kciuki!✊🍀✊🍀

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 27 września 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy najwcześniej jest sens robić betę jeśli miałam podana blastke 5 dniowa ?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie chyba kazali 9 dni po transferze

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski nie odzywałam się , ale co jakiś czas Was czytałam, wynik kariotypu prawidłowy obecnie już powinnam dostać okres ale mam torbiel na jajniku dostałam progesteron teraz bedzie 3 cykl po poronieniu i jak chcemy to kolejny podchodzimy do inv ale tak jak byłam napalona na 1 podejście tak sama nie wiem co robić... kolejny raz wydać tyle kasy.... nie wiem co robić serio...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 27 września 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    laski nie odzywałam się , ale co jakiś czas Was czytałam, wynik kariotypu prawidłowy obecnie już powinnam dostać okres ale mam torbiel na jajniku dostałam progesteron teraz bedzie 3 cykl po poronieniu i jak chcemy to kolejny podchodzimy do inv ale tak jak byłam napalona na 1 podejście tak sama nie wiem co robić... kolejny raz wydać tyle kasy.... nie wiem co robić serio...
    Powodzenia ! U mnie były 3 podejścia z czego 3 zakończone ciąża. Teraz wróciłam po naszego jedynego mrozaka i zaczynam świrować z tej niepewności. Wiem że ta kwota powala,ja też się zastanawiam co robić w razie niepowodzenia i szczerze nie mam pojęcia.. Kiedyś były refundację i to mega pomagało a teraz to jakaś masakra jest.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 września 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    laski nie odzywałam się , ale co jakiś czas Was czytałam, wynik kariotypu prawidłowy obecnie już powinnam dostać okres ale mam torbiel na jajniku dostałam progesteron teraz bedzie 3 cykl po poronieniu i jak chcemy to kolejny podchodzimy do inv ale tak jak byłam napalona na 1 podejście tak sama nie wiem co robić... kolejny raz wydać tyle kasy.... nie wiem co robić serio...
    Ja też byłam zrezygnowana po pierwszej nieudanej procedurze. Tak w zasadzie, to już chciałam się godzić ze scenariuszem bezdzietności, ale mąż mnie zmotywował. Zmieniliśmy lekarza, zrobiliśmy dodatkowe badania i tak leci już 17 tc🥰 Wiadomo, że każda sytuacja jest inna, leczenie jest ogromnym obciążeniem nie tylko emocjonalnym, ale również dla organizmu kobiety oraz finansowym. Jeżeli jednak macie fundusze i możecie sobie pozwolić na jeszcze jedną procedurę, warto się nie poddawać. Ja od samego początku mocno Ci kibicuję!!! Z tego co kojarzę, to lada dzień macie wizytę w klinice.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja też byłam zrezygnowana po pierwszej nieudanej procedurze. Tak w zasadzie, to już chciałam się godzić ze scenariuszem bezdzietności, ale mąż mnie zmotywował. Zmieniliśmy lekarza, zrobiliśmy dodatkowe badania i tak leci już 17 tc🥰 Wiadomo, że każda sytuacja jest inna, leczenie jest ogromnym obciążeniem nie tylko emocjonalnym, ale również dla organizmu kobiety oraz finansowym. Jeżeli jednak macie fundusze i możecie sobie pozwolić na jeszcze jedną procedurę, warto się nie poddawać. Ja od samego początku mocno Ci kibicuję!!! Z tego co kojarzę, to lada dzień macie wizytę w klinice.

    dziękuję dziewczyny aż mi się łezka w oku zakręciła, właśnie dziś byłam na wizycie

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna9181 wrote:
    Powodzenia ! U mnie były 3 podejścia z czego 3 zakończone ciąża. Teraz wróciłam po naszego jedynego mrozaka i zaczynam świrować z tej niepewności. Wiem że ta kwota powala,ja też się zastanawiam co robić w razie niepowodzenia i szczerze nie mam pojęcia.. Kiedyś były refundację i to mega pomagało a teraz to jakaś masakra jest.

    Rozumiem że te 3 niestety nie zakończone urodzeniami?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie może się znacie dostałam progesteron na tą torbiel mam brać 7-10 dni i jak po 7 dnicha dostanę do mogę zakończyć ale jak dostanę np po 3 do mam brać do 7 dni? czy moge wcześniej skończyć? bo zauważyłam już śluz blado różowy

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 września 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    dziękuję dziewczyny aż mi się łezka w oku zakręciła, właśnie dziś byłam na wizycie
    I jak po wizycie. Kojarzę, że miałaś albo Ty, albo Pani doktor rozmawiać z genetykami, wniosła ta rozmowa coś nowego do sprawy, a przynajmniej dała Wam jakąś nadzieję?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani dr miała rozmawiać. Nie rozmawiała. Mówi że jakby coś było nie tak to by się skonsultowali. W poniedziałek ma porozmawiać z embriologiem i ma mi napisać ciekawe

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 27 września 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rozumiem że te 3 niestety nie zakończone urodzeniami?
    3 podejście zakończone porodem-mamy syna 6 letniego

‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ