X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 września 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna9181 wrote:
    Kiedy najwcześniej jest sens robić betę jeśli miałam podana blastke 5 dniowa ?

    Beta już powinna być dodatnia w 7 dpt. Kiedyś dziewczyny wrzucały taką tabelkę z wartościami bety.
    Ja zawsze robię w 7 dpt, potem w 9 dpt i jeśli jest dodatnia to co dwa dni sprawdzam przyrost.

    7d5a6e77b8a1.jpg

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 27 września 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Natalia___ dziękuję za odpowiedź. 🙂
    Super, że po szczepieniach allo ci się poprawiło. A ile % masz obecnie?
    Ja się naczytałam, że szczepienia potrafią uczulić na partnera nawet i że oczywiście to nie daje 100% sukcesu.🤷🏻‍♀️
    Mam nadzieję, że po biopsji endo, która zamierzam zrobić, wyjdzie, że mam stan zapalny i dlatego zarodek się nie przyjmuje. Dobrej pory nie chciałam, żeby wyniki wychodziły zle. Nagle chcę żeby wyszło zapalenie.🙈
    Jeszcze chcę moje wyniki z immunologii skonsultować z prof. Wilczyńskim. Zobaczymy co on powie.

    Rybka po szczepieniach pullowanych z Mężem miałam okrągłe 0 , a dawca 54 ...I się uczuliłam na Męża... docent tłumaczył mi ,że liczy się szczepienie pullowane i dal zielone światło
    Przez pół roku starania itp ,ciąży brak . Napisałam do niego co zaleca , to kazał powtórzyć allo mlr I cross match. Po wyniach okazało się że nie mam już uczulenia na Męża i allo z nim wynosi 50 % a z dawca 59 %. Docent odpisal ,że jest wszystko na optymalnym poziomie i nie zaleca się doszczepiac. Miałam robiona biopsje cd138 i cd56 i wszystko okej. Tak więc nie wiadomo, czemu nie dochodzi do implantacji...Jestem z Toba . Mocno trzymam kciuki. Ja czekam na miesiaczke ...buuu🙏🙏

  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 27 września 2022, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Beta już powinna być dodatnia w 7 dpt. Kiedyś dziewczyny wrzucały taką tabelkę z wartościami bety.
    Ja zawsze robię w 7 dpt, potem w 9 dpt i jeśli jest dodatnia to co dwa dni sprawdzam przyrost.

    7d5a6e77b8a1.jpg
    Dziękuję 🙂

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 września 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam powiedzieć, żeby się ta tabelka tylko lekko sugerować, ale nie brać jej jako 100% pewności. Przyrost bety ma być 50% co 48 h. Najlepiej sobie to sprawdzać w jakimś kalkulatorze przyrostu bety.
    Trzymam mocno kciuki za was.🙂✊🍀

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 września 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Rybka po szczepieniach pullowanych z Mężem miałam okrągłe 0 , a dawca 54 ...I się uczuliłam na Męża... docent tłumaczył mi ,że liczy się szczepienie pullowane i dal zielone światło
    Przez pół roku starania itp ,ciąży brak . Napisałam do niego co zaleca , to kazał powtórzyć allo mlr I cross match. Po wyniach okazało się że nie mam już uczulenia na Męża i allo z nim wynosi 50 % a z dawca 59 %. Docent odpisal ,że jest wszystko na optymalnym poziomie i nie zaleca się doszczepiac. Miałam robiona biopsje cd138 i cd56 i wszystko okej. Tak więc nie wiadomo, czemu nie dochodzi do implantacji...Jestem z Toba . Mocno trzymam kciuki. Ja czekam na miesiaczke ...buuu🙏🙏

    I tak to właśnie z tymi szczepieniami jest. Nikt i nic nie daje nam 100% pewności, że ten transfer się uda. A przecież wynik allo 50% to marzenie!
    No, ale my staraczki złapiemy się każdej nawet najmniejszej szansy na to, że się uda i że nasza walka zakończy się bejbikiem.
    Z tego co pamiętam to zostały ci 3 ❄️? Idziesz jeszcze w jakieś badania czy w kolejnym cyklu po @ chcesz startować z transferem?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 września 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wy już nie macie mrozaczków, dobrze pamiętam? Decyzje o kolejnych procedurach są mega trudne.☹️ Nie tylko pieniądze wchodzą w grę, ale też psychika i zdrowie. Jeśli czujecie oboje z mężem, że jest jeszcze coś do zrobienia, że jeszcze wszystkich możliwości nie wykorzystaliście, to dla spokoju ducha może warto jeszcze spróbować? Żeby mieć czyste sumienie, że się zrobiło wszystko co było w naszej mocy.
    My właśnie z takimi myślami podeszliśmy do tej drugiej ostatniej procedury. Wyznaczyliśmy granicę i się tego trzymamy. Został nam ostatni zarodek. Wiem co chcę zrobić, mam plan na spotkanie 10/10 z dr C. Do tego umówiłam się też na 10/10 do immunologa prof Wilczyńskiego. Wszystko w jednym dniu.🙈 Chciałabym temat IVF skończyć do końca roku. Może się uda, a może nie, ale wiem, że na końcu nie ważne czy to będzie happy end czy nie, będę mieć świadomość, że zrobiłam wszystko co mogłam.🙂

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka tak nie mamy już.. Zdrowie ok bo jak na razie nie odczuwam ani nie odczuwałam skutków stymulacji.. Gorzej z psycha boo cały czas myślę że już tyle lat się staramy ze juz 33 lata na karku. A wszystkim dookoła udaje się od tak czuje się gorzej źle stresuje tym wszystkim...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 września 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka tak nie mamy już.. Zdrowie ok bo jak na razie nie odczuwam ani nie odczuwałam skutków stymulacji.. Gorzej z psycha boo cały czas myślę że już tyle lat się staramy ze juz 33 lata na karku. A wszystkim dookoła udaje się od tak czuje się gorzej źle stresuje tym wszystkim...
    Wiem co czujesz. Jesteśmy w tym samym wieku i też czułam presję z tego względu. Jak dowiedziałam się o ciąży koleżanki, to chyba z 3dni non stop płakałam, a potem jakiś czas tylko nocą, żeby mąż nie widział, bo było mu z tym bardzo ciężko. Oczywiście cieszyłam się jej szczęściem, ale gdzieś wewnątrz mnie był ogromny smutek, żal, rozpacz. Nastąpiło nawet częściowe odizolowanie od osób posiadających dzieci, bo po prostu sprawiało to ból. Musicie na spokojnie z mężem /partnerem przedyskutować Wasze życie, jakie macie priorytety i jak chcecie je zrealizować, czy istnieje w Waszych głowach scenariusz bez dzieci. Jeżeli na tą chwilę nie wyobrażacie sobie takiego życia, próbujcie. Są dziewczyny, WOJOWNICZKI , które próbują do skutku, nawet po naście transferów. Jeżeli macie fundusze i nie doprowadzi Was to trudnej sytuacji finansowej spróbujcie. Przynajmniej kiedyś w przyszłości żadne z Was nie zarzuci sobie, że nie zrobiliście wszystkiego.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 27 września 2022, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    I tak to właśnie z tymi szczepieniami jest. Nikt i nic nie daje nam 100% pewności, że ten transfer się uda. A przecież wynik allo 50% to marzenie!
    No, ale my staraczki złapiemy się każdej nawet najmniejszej szansy na to, że się uda i że nasza walka zakończy się bejbikiem.
    Z tego co pamiętam to zostały ci 3 ❄️? Idziesz jeszcze w jakieś badania czy w kolejnym cyklu po @ chcesz startować z transferem?

    Rybka,
    Jestem po konsultacji z dr C i przeanalizowała moje wyniki i nie zleciła żadnych badań, bo ja praktycznie mam zbadana całą immunologie ( nie oszukujmy się immunologia jest zmienna więc nie można aż tak mocno "grzebać " bo wystarczy spojrzeć na mój przypadek ) wspominała o scratchingu endometrium - zaleca się po dwóch nieudanych implantacjach. Ja jestem po jednym. Mam mieć kolejny raz accofil przed transferem i dodatkowo po transferze wlew. Tak to leki te same ALE mówiła,że pokombinuje z progesteronem u mnie ( w dniu transferu miałam tylko 11 ng więc to bardzo nisko , za to grubość endometrium rewelacyjna) mój przypadek jest ciężko,bo mimo dobrych wyników, ja nie mogę zajsc w tą ciaze. Jestem po dwóch histeroskopiach (usuwane polipy na razie cisza ) nie miałam nigdy laparoskopii ale sama dr C mi odradziła jak również lokalny gin ,bo niskie AMh (1,84) pytałam jej czy mogę mieć enomedrioze to mówiła, że na usg by widziala i zazwyczaj na to zalecają inseminacje ( 1 i 2 stopnia) ja już jestem na etapie invitro. Kompletnie nie mam pomysłu. Jedynie immunosupresja przychodzi mi do głowy...ale Paśnik się wstrzymuje , a i raz po covidzie wyszły mi dodatnie ASA i po braniu leku encorton powtórzyłam wynik i miałam negatywny wynik ...
    Tak to przebadana włącznie z glukoza I insulina 3 pkt 😏

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 września 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka tak nie mamy już.. Zdrowie ok bo jak na razie nie odczuwam ani nie odczuwałam skutków stymulacji.. Gorzej z psycha boo cały czas myślę że już tyle lat się staramy ze juz 33 lata na karku. A wszystkim dookoła udaje się od tak czuje się gorzej źle stresuje tym wszystkim...
    Ja niestety odczuwam😐 Po pierwszej stymulacji 6 kg do przodu. Teraz czekam na usg piersi, ponieważ w przeszłości miałam guza i muszę sprawdzić, czy przez stymulacje historia czasem się nie powtórzy.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 września 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Rybka,
    Jestem po konsultacji z dr C i przeanalizowała moje wyniki i nie zleciła żadnych badań, bo ja praktycznie mam zbadana całą immunologie ( nie oszukujmy się immunologia jest zmienna więc nie można aż tak mocno "grzebać " bo wystarczy spojrzeć na mój przypadek ) wspominała o scratchingu endometrium - zaleca się po dwóch nieudanych implantacjach. Ja jestem po jednym. Mam mieć kolejny raz accofil przed transferem i dodatkowo po transferze wlew. Tak to leki te same ALE mówiła,że pokombinuje z progesteronem u mnie ( w dniu transferu miałam tylko 11 ng więc to bardzo nisko , za to grubość endometrium rewelacyjna) mój przypadek jest ciężko,bo mimo dobrych wyników, ja nie mogę zajsc w tą ciaze. Jestem po dwóch histeroskopiach (usuwane polipy na razie cisza ) nie miałam nigdy laparoskopii ale sama dr C mi odradziła jak również lokalny gin ,bo niskie AMh (1,84) pytałam jej czy mogę mieć enomedrioze to mówiła, że na usg by widziala i zazwyczaj na to zalecają inseminacje ( 1 i 2 stopnia) ja już jestem na etapie invitro. Kompletnie nie mam pomysłu. Jedynie immunosupresja przychodzi mi do głowy...ale Paśnik się wstrzymuje , a i raz po covidzie wyszły mi dodatnie ASA i po braniu leku encorton powtórzyłam wynik i miałam negatywny wynik ...
    Tak to przebadana włącznie z glukoza I insulina 3 pkt 😏
    Czyli jest jakiś plan i nadzieja 😊

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 27 września 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka tak nie mamy już.. Zdrowie ok bo jak na razie nie odczuwam ani nie odczuwałam skutków stymulacji.. Gorzej z psycha boo cały czas myślę że już tyle lat się staramy ze juz 33 lata na karku. A wszystkim dookoła udaje się od tak czuje się gorzej źle stresuje tym wszystkim...

    To jest najgorsze ... wszyscy dookoła zachodzą, a my wtedy jeszcze bardziej się dolujemy ! To jest mega niesprawiedliwie...czasami się zastanawiam., co ja złego zrobiłam... Mam kumpele która zaszła "bo chciala" i ma dwójkę dzieci i ostatnio zadzwonila i poinformowała ,że jej siostra w ciąży...no prawie serce mi stanęło...tym bardziej,że wie o moich problemach ... po prostu nie rozumiem , placz i pogłębiająca się depresja...

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 27 września 2022, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    I tak to właśnie z tymi szczepieniami jest. Nikt i nic nie daje nam 100% pewności, że ten transfer się uda. A przecież wynik allo 50% to marzenie!
    No, ale my staraczki złapiemy się każdej nawet najmniejszej szansy na to, że się uda i że nasza walka zakończy się bejbikiem.
    Z tego co pamiętam to zostały ci 3 ❄️? Idziesz jeszcze w jakieś badania czy w kolejnym cyklu po @ chcesz startować z transferem?

    Tak ,tak mam 3 babelki . Wierzę w swoje dzieciaczki 🙏🙏 wszystkie z piątej doby.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 września 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka tak nie mamy już.. Zdrowie ok bo jak na razie nie odczuwam ani nie odczuwałam skutków stymulacji.. Gorzej z psycha boo cały czas myślę że już tyle lat się staramy ze juz 33 lata na karku. A wszystkim dookoła udaje się od tak czuje się gorzej źle stresuje tym wszystkim...

    Kochana ja mam 37 lat na karku. Bardzo dobrze rozumiem temat presji. Masz jeszcze sporo czasu na walkę i starania.🙂 Na prawdę nie ma co sugerować się otoczeniem i oczekiwaniami społeczeństwa. To wy się z tym zmagacie i to wasza walka. Nikomu nie musicie się spowiadać. Poza tym mało kto zrozumie przez co przechodzimy. Tylko druga staraczka zrozumie staraczkę. Na prawdę. Polecam rozmowę z psychologiem z kliniki. Z tego co pamiętam to jest darmowa po nieudanych transferach. A jedna ma grubsza skórę, a druga delikatniejszą. Może ci pomoże odzyskać siłę i równowagę.🙂

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 27 września 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Rybka,
    Jestem po konsultacji z dr C i przeanalizowała moje wyniki i nie zleciła żadnych badań, bo ja praktycznie mam zbadana całą immunologie ( nie oszukujmy się immunologia jest zmienna więc nie można aż tak mocno "grzebać " bo wystarczy spojrzeć na mój przypadek ) wspominała o scratchingu endometrium - zaleca się po dwóch nieudanych implantacjach. Ja jestem po jednym. Mam mieć kolejny raz accofil przed transferem i dodatkowo po transferze wlew. Tak to leki te same ALE mówiła,że pokombinuje z progesteronem u mnie ( w dniu transferu miałam tylko 11 ng więc to bardzo nisko , za to grubość endometrium rewelacyjna) mój przypadek jest ciężko,bo mimo dobrych wyników, ja nie mogę zajsc w tą ciaze. Jestem po dwóch histeroskopiach (usuwane polipy na razie cisza ) nie miałam nigdy laparoskopii ale sama dr C mi odradziła jak również lokalny gin ,bo niskie AMh (1,84) pytałam jej czy mogę mieć enomedrioze to mówiła, że na usg by widziala i zazwyczaj na to zalecają inseminacje ( 1 i 2 stopnia) ja już jestem na etapie invitro. Kompletnie nie mam pomysłu. Jedynie immunosupresja przychodzi mi do głowy...ale Paśnik się wstrzymuje , a i raz po covidzie wyszły mi dodatnie ASA i po braniu leku encorton powtórzyłam wynik i miałam negatywny wynik ...
    Tak to przebadana włącznie z glukoza I insulina 3 pkt 😏

    A badaliście zarodki? Bo diagnostykę masz faktycznie od stóp do głów zrobioną. Chociaż faktycznie ten próg coś niski.
    A co to jest to ASA?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 września 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Kochana ja mam 37 lat na karku. Bardzo dobrze rozumiem temat presji. Masz jeszcze sporo czasu na walkę i starania.🙂 Na prawdę nie ma co sugerować się otoczeniem i oczekiwaniami społeczeństwa. To wy się z tym zmagacie i to wasza walka. Nikomu nie musicie się spowiadać. Poza tym mało kto zrozumie przez co przechodzimy. Tylko druga staraczka zrozumie staraczkę. Na prawdę. Polecam rozmowę z psychologiem z kliniki. Z tego co pamiętam to jest darmowa po nieudanych transferach. A jedna ma grubsza skórę, a druga delikatniejszą. Może ci pomoże odzyskać siłę i równowagę.🙂

    Tak chyba pójdę! Myślałam że sam sobie radę ale nie. Dziś dopadł mnie kryzys. Tak jak za pierwszym razem miałam pawer tak teraz uszło że mnie wszystko.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 28 września 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Spada mi progesteron w poniedziałek miałam ponad 43 dziś 39.90 czy mam się bać?

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 28 września 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna9181 wrote:
    Cześć. Spada mi progesteron w poniedziałek miałam ponad 43 dziś 39.90 czy mam się bać?
    Zmieniłaś coś w dawkowaniu? To nie jest jakiś drastyczny spadek, więc chyba nie powinnaś się niczym przejmować. Wysłałaś wyniki lekarzowi?

  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 28 września 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Zmieniłaś coś w dawkowaniu? To nie jest jakiś drastyczny spadek, więc chyba nie powinnaś się niczym przejmować. Wysłałaś wyniki lekarzowi?
    Nie nic nie zmieniałam, wysłałam już wyniki do dr Sodowskiej ale ona mi późno odpisuję więc czekam.

    Ja oszaleje przez te następne 7 dni 🤯 z tej niepewności

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 28 września 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    A badaliście zarodki? Bo diagnostykę masz faktycznie od stóp do głów zrobioną. Chociaż faktycznie ten próg coś niski.
    A co to jest to ASA?

    Asa to przeciwciała przeciwplemnikowe ,miałam dodatnie ale po włączeniu encortonu Wyszło mi ujemne ...ogólnie do transferu mam w zaleceniach między innymi encorton 10 mg więc ufam p. Doktor i Docentowi. Nie badałam ogólnie uważam że jak jest zarodek dobry to się przyjmie, rozmawiałam z doktor C i również zgodziła się ze mną. Koszty są wysokie, a transfer kosztuje mniej,mnóstwo ludzi nie bada i udaje się. Mąż też przebadany i już swoje ma za sobą. Nie wiem co jest nie tak.... poznałam dziewczynę na fb ,która walczyła przez 7 lat
    Podeszla do invitro ,uzyskała jeden zarodek z 6 doby i niedługo rodzi .... loteria ,szczęście, cud ! ❤

‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ