X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 17 października 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Natalia ja też mam w 2 piersiach jakieś dobre zmiany do kontroli co 3 miesiące.
    Ja mialam i wlew i scratching

    Takiej kombinacji to ja nigdy nie miałam i nawet mi nikt nie zaproponował. Szok!

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 17 października 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Natalia ja też mam w 2 piersiach jakieś dobre zmiany do kontroli co 3 miesiące.
    Ja mialam i wlew i scratching

    Tak to już też miałam. 🙈 U ciebie to coś dało wtedy?
    Z tego co dziewczyny piszą na forum, to wlew jest na endometrium, zaś zastrzyki na KIRAA. Scratching ma poprawić receptywność endometrium. Ale różnie wtedy bywa z tymi komórkami NK. Strasznie to wszystko zagmatwane.😵‍💫

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 17 października 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To było w udanym transferze 💪

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 18 października 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Rybka,
    Widzę, że wszystko zaplanowane. Świetnie ,że idziesz w badanie cd 138 i cd56. Na pewno po wykonaniu,będziesz spokojniejsza. Robiłam na nfz histeroskopie i przed poprosiłam lekarza o zabezpieczenie wycinków i tylko dodatkowo zapłaciłam za te dwa badania.
    Właśnie ! Dostałaś steryd? Czy to equorol i encorton? Bo ja po tylu latach prób, cisnelam o to i nikt nie chce mi tego zlecić. Ajć
    Test ERA cholernie drogie badanie i nawet nie myślałam nigdy o nim
    Tak samo nad Atosibanem - sama dr mi odradzila ,powiedziała ,że to drogie i nie opłaca się tego brać ok tysiaka.
    .
    Jeśli chodzi o mnie. Dostałam zielone światło do transferu. Mam podobne zalecenia co ostatnio. Wlew z accofilu 5 dni przed transferem. W dniu transferu accofil w brzuch. Ogólnie końskie dawki estrofemu bo aż 6 tabletek na dobę.
    Niby ma pokombinować z progesteronem. Pewnie dziś się dowiem bo będę się z nią widzieć.
    Transfer w ten piatek. Uufff.
    Zapewne szybko zleci...
    Wow, transfer w piątek 🤩 Czekamy na dobre wiadomości początkiem listopada!

    Natalia___ lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 18 października 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka a co u Ciebie ? :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 18 października 2022, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Moniatka a co u Ciebie ? :)
    Hej! Ja jestem już po drugich prenatalnych. Niby wszystko ok, ale na serduszku pojawiło się jakieś ognisko hiperechogeniczne i dostałam skierowanie na echo serca dziecka. Ale wychodzę z założenia, że teraz już nie może być źle, że tyle człowiek przeszedł, że będzie tylko lepeij. To już 20 tc, nadal nie wierzę w to, że jestem w ciąży, chociaż brzuszek zaczyna się powoli zaokrąglać 😉 Dlatego nadal na forum bliższy jest mi InviMed Katowice, niż udane ivf 🙈

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 18 października 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka to super :* tak bardzo się cieszę że jest wszystko wporządku :*

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 18 października 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Moniatka to super :* tak bardzo się cieszę że jest wszystko wporządku :*
    Dziękuję 😚 Cały czas w to nie wierzę. Ciąża okazała się dla mnie ogromnym stresem, żeby wszystko było w porządku, żyję od wizyty do wizyty🙈 Chciałabym żeby już był marzec i żebyśmy byli w komplecie w domu. Mocno wszystkim Wam kibicuję i liczę na to, że już za niedługo do mnie dołączycie! 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2022, 11:31

    MałaMi90, Natalia___, Atopikowa, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 18 października 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej! Ja jestem już po drugich prenatalnych. Niby wszystko ok, ale na serduszku pojawiło się jakieś ognisko hiperechogeniczne i dostałam skierowanie na echo serca dziecka. Ale wychodzę z założenia, że teraz już nie może być źle, że tyle człowiek przeszedł, że będzie tylko lepeij. To już 20 tc, nadal nie wierzę w to, że jestem w ciąży, chociaż brzuszek zaczyna się powoli zaokrąglać 😉 Dlatego nadal na forum bliższy jest mi InviMed Katowice, niż udane ivf 🙈

    Moniatka,
    Jeszcze niedawno pisałaś o pozytywnej becie ,a to już 20tc. Wszystko będzie dobrze! Odpoczywajcie i się nie stresujcie.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 18 października 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Moniatka,
    Jeszcze niedawno pisałaś o pozytywnej becie ,a to już 20tc. Wszystko będzie dobrze! Odpoczywajcie i się nie stresujcie.
    Noo, pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj, 23 czerwiec - dzień ojca 🥰 Dobrze, że tak szybko leci mi czas pomimo siedzenia w domu, bo szybko poszłam na l4. Mimo wszystko chciałabym już wracać do domu z maluszkiem 🥰 No i oczywiście czekać na kuzynostwo z InviMed 😍

    Natalia___, Atopikowa lubią tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 18 października 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Natalia ja też mam w 2 piersiach jakieś dobre zmiany do kontroli co 3 miesiące.
    Ja mialam i wlew i scratching
    Ja czekam na usg. Termin mam na 22 grudnia, ale po badaniu ręcznym wszystko ok. Jestem po jednej operacji niezłośliwego guza, nie myślisz, żeby je usunąć? Jeżeli są małe, to można to nawet zrobić w trakcie biopsji grubo igłowej, jakoś zassać. Niestety ja nie miałam takiej możliwości, bo mój guz był za duży i musiałam zdecydować się na operacje.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 18 października 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazał mi na razie obserwować więc tak robię :)

    Moniatka lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 18 października 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej! Ja jestem już po drugich prenatalnych. Niby wszystko ok, ale na serduszku pojawiło się jakieś ognisko hiperechogeniczne i dostałam skierowanie na echo serca dziecka. Ale wychodzę z założenia, że teraz już nie może być źle, że tyle człowiek przeszedł, że będzie tylko lepeij. To już 20 tc, nadal nie wierzę w to, że jestem w ciąży, chociaż brzuszek zaczyna się powoli zaokrąglać 😉 Dlatego nadal na forum bliższy jest mi InviMed Katowice, niż udane ivf 🙈

    20 tydzień już!?! Ja się pytam czemu ten czas tak zapierdziela?🙈🤪 Moniatku masz bardzo dobre podejście. Nie na co się martwić na zapas. A stres jest ci kompletnie niepotrzebny. Odpoczywaj, dbaj o siebie i bejbika pod serduszkiem.🙂

    Moniatka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Martyna9181 Koleżanka
    Postów: 40 167

    Wysłany: 19 października 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej! Ja jestem już po drugich prenatalnych. Niby wszystko ok, ale na serduszku pojawiło się jakieś ognisko hiperechogeniczne i dostałam skierowanie na echo serca dziecka. Ale wychodzę z założenia, że teraz już nie może być źle, że tyle człowiek przeszedł, że będzie tylko lepeij. To już 20 tc, nadal nie wierzę w to, że jestem w ciąży, chociaż brzuszek zaczyna się powoli zaokrąglać 😉 Dlatego nadal na forum bliższy jest mi InviMed Katowice, niż udane ivf 🙈
    Wow teraz już tylko do przodu 🙂
    Ja też żyje ostatnio z wizyty na wizytę. U mnie 7tydz . W piątek mam wizytę ❤.
    Czy wy też musiałyście co 2 dni robić betę aż do teraz ?
    Ja nie wiem czycte przyrosty są ok czy nie i to mnie martwi

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 20 października 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Co byście zrobiły na moim miejscu.
    Dziś dla własnego spokoju zrobiłam badanie progesteronu i estradiol
    ( klinika zaleca oczywiście w dniu transferu ,a ja chciałam wiedzieć dodatkowo dzien przed, ponieważ ostatnio miałam niski )
    Wynik to 10,55 ng/ml więc jak jutro zrobię pewnie będzie tak jak ostatnio 12 /13 ng/ml
    Czy to nie za nisko za transfer , który ma być jutro ok 13stej ? Zastanawiam się czy nie wziąć na własną rękę prolutex . Napisałam do doktor C ,ale wiecie jak to bywa ...czasami nie odpisuje i dlatego przychodzę tu na forum , posłuchać Was !
    Ehm, miałam okropny tydzień w robocie , jestem psychicznie wykończona. Dziś planuje relax (na jutro wzięłam wolne w pracy)
    Co byście zrobiły na moim miejscu?
    Dodam, że dr C mówiła, że po wyniku piątkowym zmieni mi dawkowanie progesteronu ...ale czy to nie będzie za późno? Jak przyjmę blastocyste ?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 20 października 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze na to wychodzi ze ja miałam progesteron przeddzień tranferu 35 :/

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 20 października 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kurcze na to wychodzi ze ja miałam progesteron przeddzień tranferu 35 :/

    Pamiętasz jakie miałaś lek?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 20 października 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utrogestan 2x1 Crinone 1x1 Besins 100 3x1 chyba 3 dni przed Fet włączałam prolutex 1x1

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 20 października 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jak masz?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 20 października 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    A Ty jak masz?

    3 x progesteron besis
    1 x crinone
    2 x utrogesten
    Włączyłaś sama od siebie prolutex ?
    Dr C ma mi dawki zmienić dopiero po zbadaniu Proga w dniu transferu....
    Mam plan wziąć dziś prolutex , myślałam że coś mi odpisze...ale nadal cisza..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2022, 17:45

‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ