X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    ooo nie a mnie najprawdopodobniej się w styczniu szykuje transfer.. a nie chce nikogo innego bo w zeszłym roku też w styczniu miałam transfer i został całkowicie skopany, będę musiała z nią o tym porozmawiać jak się spotkam.
    właśnie chciałam się zapisać na styczeń ale pani w rejestracji powiedziała, że nie będzie pani dr przez chwile ale to może jakieś dwa tygodnie może tydzień, bo w drugiej połowie stycznia już mogłam się zapisać. Mi się wydaje że na te wszystkie transfery które miałam, jeden przeprowadzała dr Cygal w zastępstwie i właśnie ten był udany ;) i taką mam teraz nadzieję, że ten ostatni też Ona poprowadzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2022, 09:22

    Moniatka lubi tę wiadomość

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    ooo nie a mnie najprawdopodobniej się w styczniu szykuje transfer.. a nie chce nikogo innego bo w zeszłym roku też w styczniu miałam transfer i został całkowicie skopany, będę musiała z nią o tym porozmawiać jak się spotkam.

    Kurcze, ja też planuje transfer w styczniu... No to zobaczymy, jak się to poukłada i kiedy dokładnie jej w końcu nie będzie. Może mi się wszystko zgra z jej obecnością i nieobecnością.🙃
    MałaMi daj znaka proszę, jak się coś dowiesz. 😉
    A jak nie, to zostaje luty, trudno, ja się jej trzymam jak rzep psiego ogona. Nie chcę nikogo innego.😝

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    teraz czekam miesiąc na wizytę a ostatnio jak dzwoniłam to był termin na za dwa miesiące ale może dlatego że to był okres urlopów. I z tego co wiem to w styczniu Pani dr nie będzie przez dłuższy czas.

    Rozumiem, skoro tyle osób ją poleca to pewnie ma bardzo dużo pacjentek. A wiecie może jak z innymi lekarzami?

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoralikKoral wrote:
    Rozumiem, skoro tyle osób ją poleca to pewnie ma bardzo dużo pacjentek. A wiecie może jak z innymi lekarzami?
    Mnie prowadzi dr. Anna Niesluchowska-hoxa
    Nie ma problemu z terminami ale z tego co czytałam to nowa Pani doktor w klinice więc chyba dlatego nie ma bardzo odległych terminow póki co wiem że pracuje również w szpitalu na Goduli w Rudzie Śląskiej jest bardzo sympatyczna, po transferze nie miałam problemu z kontaktem wysyłałam wyniki badań odnośnie proga i dosyć szybko dostawałam informacje zwrotna o dawkowaniu leków. Dodatkowo mogę powiedzieć że wizyty trwają tyle ile trzeba Pani doktor nie pogania wszystko tłumaczy i można śmiało pytać o różne rzeczy. Dodatkowo teraz po nie udanym transferze na wizycie pierwsze co zapytała to jakie są nasze dalsze plany czy chcemy ponownie próbować więc również do niczego nie zmusza i widać że liczy się z pacjentem. Zaoferowała dalsze leczenie które również gdzieś tam miałam na uwadze.

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 17 listopada 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę się wypowiedzieć co nieco o dr Hoxa. Ona przeprowadziła mi przygotowanie do transferu i później jak się okazało po nie udanym transferze dr Cygal była mega zdziwiona ze nie zostałam obstawiona lekami do 1 mojego transferu mimo różnych wyników badań.. "trudno mi powiedzieć czemu Pani dr nie przepisała leków choć już nie raz przygotowywała do transferu..." takie były słowa dr Cygal była nieco zniesmaczona..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 18 listopada 2022, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszym moim lekarzem w klinice była dr. Sodowska. pierwsza procedura całkowicie z Panią dr. Kolejna zaczęta stymulacja i okazało się, że w dniu punkcji jest na urlopie, więc punkcje przeprowadził dr Kobielski. Dopiero On skierował mnie do immunologa po nieudanym transferze i dowiedziałam się wielu rzeczy. Jest dokładny, na każde sms oddzwania i tłumaczy wszystko. Teraz zaczynam przygodę z dr Cygal w związku z tym, że wielu Wam tu pomogła. I taką mam nadzieję, że i Nam pomoże.

    Moniatka lubi tę wiadomość

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 18 listopada 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja mogę się wypowiedzieć co nieco o dr Hoxa. Ona przeprowadziła mi przygotowanie do transferu i później jak się okazało po nie udanym transferze dr Cygal była mega zdziwiona ze nie zostałam obstawiona lekami do 1 mojego transferu mimo różnych wyników badań.. "trudno mi powiedzieć czemu Pani dr nie przepisała leków choć już nie raz przygotowywała do transferu..." takie były słowa dr Cygal była nieco zniesmaczona..
    Tzn jakich leków nie przepisała ? Możesz coś więcej powiedzieć ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 18 listopada 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoralikKoral wrote:
    Rozumiem, skoro tyle osób ją poleca to pewnie ma bardzo dużo pacjentek. A wiecie może jak z innymi lekarzami?

    Szczerze mówiąc chyba wszystkich lekarzy z kliniki chwalą. Do dr Cygal chyba największe kolejnki, dr Sodowska jest też endokrynologiem. O dr Kobielskim słyszałam, ze jest bardzo zaangażowany, choć sama nie miałam z nim do czynienia, ale oglądałam z nim webinaria i rzeczywiście robi dobre wrażenie :)

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 18 listopada 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Tzn jakich leków nie przepisała ? Możesz coś więcej powiedzieć ?

    accofil i neoparinu,

    a jak zapytałam o coś nie pamiętam już o co to to powiedziała no w sumie może Pani brać.. przy pierwszej procedurze nie stosuje się dużo wspomagaczy ...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    accofil i neoparinu,

    a jak zapytałam o coś nie pamiętam już o co to to powiedziała no w sumie może Pani brać.. przy pierwszej procedurze nie stosuje się dużo wspomagaczy ...
    No ale jeśli miałaś do tego zalecenia to nie rozumiem czemu nie z drugiej strony accofil zleca immunolog

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Cygal sama zleciła accofil i neoparin przy drugim transferze

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Lierin2 Autorytet
    Postów: 1390 3522

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    ooo nie a mnie najprawdopodobniej się w styczniu szykuje transfer.. a nie chce nikogo innego bo w zeszłym roku też w styczniu miałam transfer i został całkowicie skopany, będę musiała z nią o tym porozmawiać jak się spotkam.

    A u kogo miałaś transfer jeśli można wiedzieć? I dlaczego skopany?
    KoralikKoral wrote:
    Rozumiem, skoro tyle osób ją poleca to pewnie ma bardzo dużo pacjentek. A wiecie może jak z innymi lekarzami?
    Ja jestem u dr S. i polecam. :) Przeszłam z nią cały rok, najpierw monitoringi, potem poprawę nasienia, IUI, stymulacje, punkcję aż do wczorajszego transferu i czułam się na każdym etapie zaopiekowana. :) Pani dr zleciła mi badania przed transferem jak powiedziałam że chcemy wszytsko sprawdzić bo się jeden zarodeczek zrobił więc trzeba na niego dmuchać, dala leki, dala namiar na konsultacje immuno, teraz też jesteśmy w stalym kontakcie i dzisiaj dostałam zmianę w lekach, takze w moim przypadku pani dr sprawdziłam się super. :) Czy się udało to zobaczymy za kilka dni ale mam poczucie, że zrobiliśmy wszystko co możliwe, a reszta w rękach biologii. :)

    Moniatka , Rybka85 lubią tę wiadomość

    ONA i ON - 37 & 36 l.
    ✅️ OK u obojga: Kariotypy, hormony, owu, AMH -1,56
    ❌ Zdiagnozowane problemy:
    Ona - PAI - 1 - hetero, MTHFR - hetero
    On - IO - leczona, Oligospermia - (3 mln -> 10 mln) MSOME 0% -> 1%

    🍀Starania od 4.2021 (poważne od 12.2021)
    08.22 - 1 IUI - ❌️
    09.22- Invitro - 6 jajek -> 3 komórki -> 2 zarodki ruszyły-> Finalnie ❄️4AA przebadany zdrowy

    Immuno:
    👉 Cytokiny lekko rozjechane 👉 Allo MLR - 20.5% (bez ciazy), 0% po poronieniu 👉 KIR BX - brak niektorych kirow DS. ✅️Reszta ok.

    🔥I runda ICSI:
    17. 11.22 - Transfer (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Encorton, Accard, Heparyna, Prolutex, Besins, Estrofem)
    4dpt - ⏸️ beta przyrasta jak rakieta do 18 dpt, 25dpt zarodek 2 mm, 32 dpt serduszko. Zarodek slabo rośnie, serduszko bije -> poronienie zatrzymane 9 tc, Jagoda, zdrowa dziewczynka 💔💔 Brak jednoznaczniej przyczyny. 🥺

    Walczymy dalej! 🤞🤞🍀
    🔥Zmiana na Czechy Repofit
    11.23 - II runda invitro🤞
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin2 nie byłam porządnie obstawiona lekami...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    dr Cygal sama zleciła accofil i neoparin przy drugim transferze
    Być może ma wiedzę w tym temacie może też jest immunologiem ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba ma z tego co mówiła ma wiedzę i jest w kontakcie z Paśnikiem :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Mnie prowadzi dr. Anna Niesluchowska-hoxa
    Nie ma problemu z terminami ale z tego co czytałam to nowa Pani doktor w klinice więc chyba dlatego nie ma bardzo odległych terminow póki co wiem że pracuje również w szpitalu na Goduli w Rudzie Śląskiej jest bardzo sympatyczna, po transferze nie miałam problemu z kontaktem wysyłałam wyniki badań odnośnie proga i dosyć szybko dostawałam informacje zwrotna o dawkowaniu leków. Dodatkowo mogę powiedzieć że wizyty trwają tyle ile trzeba Pani doktor nie pogania wszystko tłumaczy i można śmiało pytać o różne rzeczy. Dodatkowo teraz po nie udanym transferze na wizycie pierwsze co zapytała to jakie są nasze dalsze plany czy chcemy ponownie próbować więc również do niczego nie zmusza i widać że liczy się z pacjentem. Zaoferowała dalsze leczenie które również gdzieś tam miałam na uwadze.


    Ok, dzięki. Brzmi na dobrego specjalistę :), fajnie że nie ma problemu z terminami i liczy się z pacjentem

    Ania90, dziękuję za cenną opinię :), dużo dobrego czytam o dr Cygal

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Szczerze mówiąc chyba wszystkich lekarzy z kliniki chwalą. Do dr Cygal chyba największe kolejnki, dr Sodowska jest też endokrynologiem. O dr Kobielskim słyszałam, ze jest bardzo zaangażowany, choć sama nie miałam z nim do czynienia, ale oglądałam z nim webinaria i rzeczywiście robi dobre wrażenie :)

    Dzięki, też właśnie z tego co czytałam to wszyscy mają dobre opinie. A masz może jakiś link do tych webinariów? :D

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    chyba ma z tego co mówiła ma wiedzę i jest w kontakcie z Paśnikiem :)
    No nie wiem mi kazała skonsultować wyniki z immunolog i nie polecała mi Paśnika a zazwyczaj tak robią lekarze.
    Kazała mi wykonać kir test CBA i test IMK i z wynikami do immunologa a po konsultacji wdrożyła zalecenia od immunolog plus swoje do transferu
    Nie biornie Pani doktor nie znam Twojego przypadku porostu pisze jak było u mnie

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 18 listopada 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa no to ja też nie wiem w takim razie :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Lierin2 Autorytet
    Postów: 1390 3522

    Wysłany: 18 listopada 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Lierin2 nie byłam porządnie obstawiona lekami...

    A to rzeczywiście niefajnie, ale wytłumaczono Ci w ogóle dlaczego tak mało leków do transferu było? Z tego co widzę to raczej lekarze staraja się więcej zapisywać o ile to nie zaszkodzi niż za mało. Dobrze w takim razie, że lekarz zmieniony. :)

    ONA i ON - 37 & 36 l.
    ✅️ OK u obojga: Kariotypy, hormony, owu, AMH -1,56
    ❌ Zdiagnozowane problemy:
    Ona - PAI - 1 - hetero, MTHFR - hetero
    On - IO - leczona, Oligospermia - (3 mln -> 10 mln) MSOME 0% -> 1%

    🍀Starania od 4.2021 (poważne od 12.2021)
    08.22 - 1 IUI - ❌️
    09.22- Invitro - 6 jajek -> 3 komórki -> 2 zarodki ruszyły-> Finalnie ❄️4AA przebadany zdrowy

    Immuno:
    👉 Cytokiny lekko rozjechane 👉 Allo MLR - 20.5% (bez ciazy), 0% po poronieniu 👉 KIR BX - brak niektorych kirow DS. ✅️Reszta ok.

    🔥I runda ICSI:
    17. 11.22 - Transfer (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Encorton, Accard, Heparyna, Prolutex, Besins, Estrofem)
    4dpt - ⏸️ beta przyrasta jak rakieta do 18 dpt, 25dpt zarodek 2 mm, 32 dpt serduszko. Zarodek slabo rośnie, serduszko bije -> poronienie zatrzymane 9 tc, Jagoda, zdrowa dziewczynka 💔💔 Brak jednoznaczniej przyczyny. 🥺

    Walczymy dalej! 🤞🤞🍀
    🔥Zmiana na Czechy Repofit
    11.23 - II runda invitro🤞
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ