X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol i progesteron nie znacznie niższy niż za pierwszym razem Pani dr napisała że wyniki ok.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Estradiol i progesteron nie znacznie niższy niż za pierwszym razem Pani dr napisała że wyniki ok.
    Wiem, że człowiek wszystko analizuje, ale nie porównuj wyników z dwóch różnych cykli. Czasami nawet pora roku może mieć znaczenie, co do przyswajania niektórych składników. Ja myślę, że jesteś pod dobrą opieką i nie masz się czym martwić😊

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardziej chodziło o to że wtedy były duże a teraz są małe i podobne wyniki ale masz rację nie będę porównywać :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pojechałam na mikołaja zrobić sobie prezent i podglądałam serduszko na usg. Rośnie nasz cud maleńki, ma już 2,33 cm. Wierzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku🥰

    MałaMi90, Rybka85, Ada M lubią tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    A ja pojechałam na mikołaja zrobić sobie prezent i podglądałam serduszko na usg. Rośnie nasz cud maleńki, ma już 2,33 cm. Wierzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku🥰
    Cudowną wiadomość. Który to tydzień?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    A ja pojechałam na mikołaja zrobić sobie prezent i podglądałam serduszko na usg. Rośnie nasz cud maleńki, ma już 2,33 cm. Wierzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku🥰

    No super ❤️❤️

    Ada M lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Cudowną wiadomość. Który to tydzień?
    Z usg wynika, że 8 tydzień 2 dzien. A z wielkości bąbla, że to 9 tydzień. Więc już nie wiem jak to się liczy🙈

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hmm, my nie mieliśmy z tym problemu. Ale każda sytuacja zdrowotna jest inna. Myślę, że Pani doktor coś wymyśli, tak, żeby było jak najlepiej dla Was, a i ona nie miała problemów, ponieważ napewno jest rozliczana z każdej zleconej i wykonywanej procedury medycznej.
    Jak szukałam kliniki w Czechach, to jedna dziewczyna na forum wszystko mi o jednej mniejszej klinice zachwalała, nawet podała swój numer telefonu.
    W rozmowie okazało się, że jest zatrudniona w tej klinice. Dobrze, że inne dziewczyny na priv wysłały mi swoje niepochlebne opinie i ja tam nawet nie zadzwoniłam.
    😊dlatego nie pisałabym, jeśli dr coś więcej poza procedure zrobił, bo nie wiadomo, czy ktoś z tej Twojej kliniki nie przegląda forum.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Jak szukałam kliniki w Czechach, to jedna dziewczyna na forum wszystko mi o jednej mniejszej klinice zachwalała, nawet podała swój numer telefonu.
    W rozmowie okazało się, że jest zatrudniona w tej klinice. Dobrze, że inne dziewczyny na priv wysłały mi swoje niepochlebne opinie i ja tam nawet nie zadzwoniłam.
    😊dlatego nie pisałabym, jeśli dr coś więcej poza procedure zrobił, bo nie wiadomo, czy ktoś z tej Twojej kliniki nie przegląda forum.
    Lekarz nic więcej poza procedurę nie zrobił, po prostu pierwsza poszła tak źle, że przy drugiej było inne podejście. Ale tak jak napisałam wyżej, każda sytuacja jest inna. MałaMi90 pierwszą procedurę miała niezłą, ponieważ uzyskała więcej komórek i miała mrożone zarodki, u mnie niestety nie dość, że była bardzo mała ilość pobranych komórek, i brak zarodkow w 5 dobie, to poskutkowało innym przeprowadzeniem kolejnej procedury. Lekarze są tak kontrolowani i rozliczani z wykonywanych procedur i wystawianych recept, że nie mogą nic naciągnąć, nawet jakby bardzo chcieli. Przynajmniej w Polsce.

    Ada M lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M, co przeważyło, że zrezygnowałaś z Czech i jesteś w Invimedzie?

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ada M, co przeważyło, że zrezygnowałaś z Czech i jesteś w Invimedzie?
    Ja pierwszy transfer zarodka miałam w Reproficie w Ostrawie, niestety nie udała się. Klinika ta jest dla mnie napewno lepiej zorganizowana niż Invimed. Personel w obu profesjonalny i miły. Chodzi mi szczególnie o mało miejsca, ktoś czeka do lekarza w takiej odległości od pań
    z recepcji, że wie wszystko co ktoś mówi, jaki ma problem i kto przyszedł oddać sperme do badania.
    Wszystkie opinie,o Reprofit że to super klinika potwierdzam. Miałam już zarezerwowanego zarodka i szukałam w Pl lekarza, który miałby mnie przygotować do transferu, gdy dostałam telefon o zarodku pasującym do nas w Invimedzie. Dziewczyny, żebyście widziały moją minę, jak telefon dostałam🤪. Już myślałam, że nic nie będzie dla nas w Pl a tu niespodzianka.
    W Reproficie młodzi dawcy, a ja mam zarodek w Invimedzie od kobiety 21 lat i mężczyxny 30. To mam też od młodych.
    Do transferu w Pl jestem dokładnie przygotowywana, a w Reproficie standardowe leki, więc musisz mieć dobrego ginekologa.
    Ja planowałam tam, a zarodek mi tu się znalazł.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Ja pierwszy transfer zarodka miałam w Reproficie w Ostrawie, niestety nie udała się. Klinika ta jest dla mnie napewno lepiej zorganizowana niż Invimed. Personel w obu profesjonalny i miły. Chodzi mi szczególnie o mało miejsca, ktoś czeka do lekarza w takiej odległości od pań
    z recepcji, że wie wszystko co ktoś mówi, jaki ma problem i kto przyszedł oddać sperme do badania.
    Wszystkie opinie,o Reprofit że to super klinika potwierdzam. Miałam już zarezerwowanego zarodka i szukałam w Pl lekarza, który miałby mnie przygotować do transferu, gdy dostałam telefon o zarodku pasującym do nas w Invimedzie. Dziewczyny, żebyście widziały moją minę, jak telefon dostałam🤪. Już myślałam, że nic nie będzie dla nas w Pl a tu niespodzianka.
    W Reproficie młodzi dawcy, a ja mam zarodek w Invimedzie od kobiety 21 lat i mężczyxny 30. To mam też od młodych.
    Do transferu w Pl jestem dokładnie przygotowywana, a w Reproficie standardowe leki, więc musisz mieć dobrego ginekologa.
    Ja planowałam tam, a zarodek mi tu się znalazł.
    Super. Zawsze to chyba lepeij "u siebie" w kraju 😉 Pod czyją jesteś opieką?

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Super. Zawsze to chyba lepeij "u siebie" w kraju 😉 Pod czyją jesteś opieką?
    Pewnie, choć moja rodzina jest międzynarodowa..
    U dr Sadowskiej.
    Jeszcze dodam, że mam 2 zarodki od tej pary zarezerwowane, więc nie uda pierwszy transfer to od razu mogę do drugiego podchodzić.

    Rybka85, Lierin2 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Pewnie, choć moja rodzina jest międzynarodowa..
    U dr Sadowskiej.
    Jeszcze dodam, że mam 2 zarodki od tej pary zarezerwowane, więc nie uda pierwszy transfer to od razu mogę do drugiego podchodzić.

    Trzymamy mega kciuki ✊✊✊

    Ada M, Lierin2 lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Pewnie, choć moja rodzina jest międzynarodowa..
    U dr Sadowskiej.
    Jeszcze dodam, że mam 2 zarodki od tej pary zarezerwowane, więc nie uda pierwszy transfer to od razu mogę do drugiego podchodzić.

    Ada M lubi tę wiadomość

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M trzymam kciuki :) Będziecie jeszcze w grudniu próbować czy po nowym roku?

    Ada M lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adam m. Ile czekałaś na zarodek ? Rozumiem że dostałaś dwa ? I co jednak dr. Sodowska tak ? Jakie przygotowanie Ci czeka co masz konkretnie na myśli ?

    Ada M lubi tę wiadomość

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Ada M trzymam kciuki :) Będziecie jeszcze w grudniu próbować czy po nowym roku?
    Nie w grudniu jeśli laboratorium potwierdzi prace to 23 grudnia będę robić badanie CD138 ( tylko jeszcze brak potwierdzenia) i w styczniu będę podchodzić.
    Nigdy bym transferu w grudniu nie robiła, za dużo stresu i na pewno coś poszłoby źle.
    Jeśli mam za dużo strasu to wtedy dochodzi jeszcze zawsze coś nieplanowanego i wtedy opryszczka pod nosem mi wyskakuje.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Adam m. Ile czekałaś na zarodek ? Rozumiem że dostałaś dwa ? I co jednak dr. Sodowska tak ? Jakie przygotowanie Ci czeka co masz konkretnie na myśli ?
    Wiesz ja już straciłam nadzieje, że znajdzie się zarodek dla nas. Jak zadzwonili, to ja już miałam następny zarodek zarezerwowany w Ostrawie.
    Od tej pary są 2 zarodki 3 dniowe i oba są dla mnie zarezerwowane. Nawet niespodziewałam się takiej możliwości.
    Dr Sadowska jest dla mnie super wyborem, bez problemu mam termin, przed okres świąteczno-noworoczny jest w klinice. Obejrzała moje wyniki i skierowała do immunologa. Muszę jeszcze zrobić biopsje endometrium Cd138 i jeśli wszystko będzie ok to zielone światło i🚦 ruszam, bo ja jestem w porównaniu z wami super stara, chyba najstarsza na forum.😱

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Wiesz ja już straciłam nadzieje, że znajdzie się zarodek dla nas. Jak zadzwonili, to ja już miałam następny zarodek zarezerwowany w Ostrawie.
    Od tej pary są 2 zarodki 3 dniowe i oba są dla mnie zarezerwowane. Nawet niespodziewałam się takiej możliwości.
    Dr Sadowska jest dla mnie super wyborem, bez problemu mam termin, przed okres świąteczno-noworoczny jest w klinice. Obejrzała moje wyniki i skierowała do immunologa. Muszę jeszcze zrobić biopsje endometrium Cd138 i jeśli wszystko będzie ok to zielone światło i🚦 ruszam, bo ja jestem w porównaniu z wami super stara, chyba najstarsza na forum.😱
    A jakie badania z immunologi zleciła dr. Sodowska ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ