Luty miesiącem miłości

Tylko w OvuFriend mamy dla Ciebie Walentynkowy prezent w miejscu, które z całego serducha polecamy!

ODBIERZ AŻ 50% ZNIŻKI
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma teraz 38.3 ryczeć mi się chce
    Zdziwiony jest ze jestem mega zła i rozżalona...
    Nie wiem co mam robić... Czy podchodzić czy przyznać się pani dr niech zadecyduje czy odpuścić

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2022, 19:15

Pokrótce:

Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    czekamy na wyniki embrance
  • Moniatka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny jak się ma stan pod gorączkowy do punkcji.. Mój małżonek złapał zapalenie ucha nosz... Cholera za 2 tyg miała być punkcja.. Jestem załamana...
    Internet i lekarze pewnie powiedzą Ci, że może to osłabić nasienie. My mieliśmy dokładnie taką samą sytuację przed udaną procedurą. Około 2-3 tygodnie przed punkcją, mąż złapał przeziębienie. Byłam zła, załamana, zdenerwowana i w ogóle towarzyszyły mi same negatywne emocje. Do tego o życie chciał jak najszybciej dojść do siebie i pakował w organizm tony fervexów, gripexów i tego typu specyfików, co dodatkowo mnie denerwowało,bo napewno nie było to obojętne dla jakości nasienia, ale nie chciałam nic mu mówić, bo też go ta sytuacja dobiła. Akurat ta procedura przyniosła sukces. Także staraj się nie stresować i nie zaprzątać tym głowy za bardzo.

• MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Internet i lekarze pewnie powiedzą Ci, że może to osłabić nasienie. My mieliśmy dokładnie taką samą sytuację przed udaną procedurą. Około 2-3 tygodnie przed punkcją, mąż złapał przeziębienie. Byłam zła, załamana, zdenerwowana i w ogóle towarzyszyły mi same negatywne emocje. Do tego o życie chciał jak najszybciej dojść do siebie i pakował w organizm tony fervexów, gripexów i tego typu specyfików, co dodatkowo mnie denerwowało,bo napewno nie było to obojętne dla jakości nasienia, ale nie chciałam nic mu mówić, bo też go ta sytuacja dobiła. Akurat ta procedura przyniosła sukces. Także staraj się nie stresować i nie zaprzątać tym głowy za bardzo.

Dziękuję dużo znaczy dla mnie ta wiadomość..
    Już zdążyłam go obarczyc że nie dba o siebie... Bo ostatnio poszedł w krótkich gachac do auta 🙈🙈 już mu 100 razy przypomniałam o tym..

Pokrótce:

Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się właśnie nad tym że spermatogeneza trwa 72 dni więc teoretycznie teraz gorączka chyba wpłynie za jakiś czas na nasienie?

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • Moniatka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam dokładnie z tego samego założenia😊 Tak, musimy pilnować i strofować naszych mężczyzn, ale dla nich ta sytuacja też napewno jest trudna i musimy wspierać się nawzajem. Nie bądź już na niego zła 😉

• MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeprosiłam. Chyba właśnie dostałam miesiączkę napisałam do Pani dr że jutro badam progesteron i od razu dostałam odpowiedź że mam zbadać i wysłać jej wynik

Moniatka lubi tę wiadomość

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • Moniatka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Przeprosiłam. Chyba właśnie dostałam miesiączkę napisałam do Pani dr że jutro badam progesteron i od razu dostałam odpowiedź że mam zbadać i wysłać jej wynik
    No to przynajmniej masz na co zwalić swoje niezadowolenie 😉 I od wyniku progesteronu będzie zależeć, czy zaczynasz stymulacje czy nie? Pytam, ponieważ ja nie kojarzę, żebym badała przed stymulacją.

• MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    No to przynajmniej masz na co zwalić swoje niezadowolenie 😉 I od wyniku progesteronu będzie zależeć, czy zaczynasz stymulacje czy nie? Pytam, ponieważ ja nie kojarzę, żebym badała przed stymulacją.

Wiesz ja mam zbasaac żeby nie przegapić malpiszona bo brałam 3 tyg antykoncepcję i przez ten cały czas miałam plamienie i lekkie krwawienie nawet ze skrzepami

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • Moniatka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Wiesz ja mam zbasaac żeby nie przegapić malpiszona bo brałam 3 tyg antykoncepcję i przez ten cały czas miałam plamienie i lekkie krwawienie nawet ze skrzepami
    Nie wiedziałam, że wtedy jest inny poziom progesteronu 😉 Jaki człowiek stary, tak nadal głupi i zawsze dowie się czegoś nowego😉 Ah dziewczyny, my po tych naszych przejściach to mogłybyśmy być jakimiś coachami pro płodnościowymi 😉😂🙈

• MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żebyś wiedziała że takie doświadczenie mamy że szok

Moniatka lubi tę wiadomość

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2022, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:

ale Twój mąż miał gorączkę wtedy?

czekam na wynik progesteronu <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 10:43

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • Kasiek0806 Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2022, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:

Kciukasy mocne, żeby wszystko szło pomyślnie 😉

MałaMi90 lubi tę wiadomość

• KoralikKoral Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2022, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Kciukasy mocne, żeby wszystko szło pomyślnie 😉

Ja też mocno trzymam za Was kciuki <3

Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2022, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik prog <1 czekam na decyzję Pani dr

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2022, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy :)

Lierin2, Moniatka , KoralikKoral, Ada M, Rybka85, Natalia___ lubią tę wiadomość

Pokrótce:

I Procedura
    II Transfer
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
  • Kasiek0806 Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2022, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    💪💪💪💪

• Moniatka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2022, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:

Tak. Może nie jakąś wysoką , ale trochę ponad 37,wiec jak na mężczyznę, to był prawie na łożu śmierci 😉 No i lądował w siebie tony fervexu, co też napewno nie było obojętne.

• Moniatka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2022, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Super! Właśnie na taką wiadomość czekałam 🤗
    Dziewczyny, przyszły rok należy do Was!!!

• KoralikKoral Znajoma

Wysłany: 2 grudnia 2022, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:

Super! <3 Trzymam kciuki, informuj nas na bieżąco 🙂

Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • zimowa Znajoma

Wysłany: 2 grudnia 2022, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🙂
    Czy w ostatnim czasie też macie problem z zapisami do dr C.? Niestety przez to przepadają mi kolejne cykle starań...

zimowa
‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ