X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 marca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    To super. Ja też dr powiedziałam, że jak nie będzie jakichś przeciwskazań to chcę świeżaka a dopiero jak nie wyjdzie mrozaczka.
    Ja też uparłam się na świeżaka - szczerze nie wierzyłam, że cokolwiek dotrwa do mrożenia, a z drugiej strony chciałam wykorzystać ładne endometrium po stymulacji, z którym w normalnych cyklach u mnie jest problem i nie rośnie większe niż 7-8mm.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 13 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam zawsze słabe endometrium od 7,5-9,5mm grubszego nie miałam :)
    ale mieszkaniec/y się przyjął/eli :) ciekawa jestem co tam w brzuchu siedzi :)
    ale u mnie za to problemy z progiem który zawiesił sie na wartości 20 ng/ml a zaplecze lekow jest takie, ze nie wiem czy juz da sie zwiekszac dawki :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 13 marca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta,
    Mój progesteron też już płata figle, piątek 115 A poniedziałek 101 .Nasza cudotworczyni zwieszyla mi utrogestan i mówi że spokojnie bo spadło niewiele.
    Bardziej martwi mnie to ze dziś zadzwoniłam do Pani Oli bo embriolog nie dzwonił i mi powiedziała że nie ma nic mrożaków A było 8 .źle się dzieliły boję się że ze wszystkimi tak może być.

    Andżelika
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 13 marca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Hej dziewczęta,
    Mój progesteron też już płata figle, piątek 115 A poniedziałek 101 .Nasza cudotworczyni zwieszyla mi utrogestan i mówi że spokojnie bo spadło niewiele.
    Bardziej martwi mnie to ze dziś zadzwoniłam do Pani Oli bo embriolog nie dzwonił i mi powiedziała że nie ma nic mrożaków A było 8 .źle się dzieliły boję się że ze wszystkimi tak może być.
    To są jakieś zarodki bo nie rozumiem :/
    Wiesz coś już więcej?

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 13 marca 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia, innamorata :) miałyście też badana betę i proga co dwa dni od transferu do pierwszego USG? Jeżdżę co dwa dni do Katowic na badania, każde 86zl. Potrzebne to? W moim przypadku może progesteron tak bo mam niski trzeba kontrolować, ale beta?
    Krucho już mamy z kasą... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 23:24

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 14 marca 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki miałam 10 zarodków z czego 2 podali mi w piątek i tych pozostałych 8 nic nie zamrozili. Z całego in vitro mam tylko w sobie 2 nadzieje... oby były silniejsze niż pozostałe.

    Andżelika
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 14 marca 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się że coś jest nie tak z tymi zarodkami bo ostatnio też z zaplodnionych 5 podali mi 2 i nic więcej nie zostało.

    Andżelika
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 14 marca 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki nie wiem czy trzeba te badania , ale jak tak , to może lepiej do diagnostyki jedź bezpośrednio albo synevo to zapłacisz z 50 zl a nie 86

    Andżelika
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 14 marca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Miki miałam 10 zarodków z czego 2 podali mi w piątek i tych pozostałych 8 nic nie zamrozili. Z całego in vitro mam tylko w sobie 2 nadzieje... oby były silniejsze niż pozostałe.
    Aha teraz rozumiem :)
    Musisz myśleć o tych bąbelkach które są z tobą. Czytałam o dziewczynach na forum, którym żaden zarodek nie dotrwał do mrożenia, miały tylko świeży transfer 2 lub 3 dniowych i się udało :) tak młode zarodki lepiej się rozwijają u mamusi niż na szkle :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 14 marca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Miki nie wiem czy trzeba te badania , ale jak tak , to może lepiej do diagnostyki jedź bezpośrednio albo synevo to zapłacisz z 50 zl a nie 86
    Tylko nie chcę zmieniać labu, bo potem wyniki nie są miarodajne :(

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *MiKi23* wrote:
    Kozamonia, innamorata :) miałyście też badana betę i proga co dwa dni od transferu do pierwszego USG? Jeżdżę co dwa dni do Katowic na badania, każde 86zl. Potrzebne to? W moim przypadku może progesteron tak bo mam niski trzeba kontrolować, ale beta?
    Krucho już mamy z kasą... :(
    Ja musiałam kontrolować progesteron, a po pozytywnym teście przy okazji sprawdzałam też betę. Wszystko robiłam poza kliniką, bo oni mają takie ceny, że faktycznie można zbankrutować. Nie masz możliwości, żeby zrobić badania u siebie w jakimś laboratorium lub szpitalu?

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Czy któraś ma dziś wizytę w klinice?

    MiKi wydaje mi się, że że oni współpracują z Diagnostyką i z Synevo. Ja jak miałam cytologię tam robiona to badanie pokazało mi się w panelu jak się zalogowałam na stronę diagnostyki, czyli tam muszą wysyłać. Kiedyś też widziałam u nich kuriera z Synevo, ja tam bym robiła chyba jednak gdzie indziej, bo fakt ceny za te badania są wyższe

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Czy któraś ma dziś wizytę w klinice?

    MiKi wydaje mi się, że że oni współpracują z Diagnostyką i z Synevo. Ja jak miałam cytologię tam robiona to badanie pokazało mi się w panelu jak się zalogowałam na stronę diagnostyki, czyli tam muszą wysyłać. Kiedyś też widziałam u nich kuriera z Synevo, ja tam bym robiła chyba jednak gdzie indziej, bo fakt ceny za te badania są wyższe

    Ja się dziś wybieram na 14 :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było....
    Ale sie martwię , kto by nie myślał, każda z nas fiksuje jak tylko coś się dzieje.
    Nasza klinika progesteron wysyła do Synevo na 100 % więc jak pójdziesz do nich bezpośrednio to będziesz tylko mms z wynikami wysyłać na tel do Pani doktor i będzie to samo tylko taniej.

    Andżelika
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 300 km do kliniki więc też robię u siebie w diagnostyce i wieczorem patrzę na tel wyniki, robię scrinszota i mms do Pani doktor.

    Andżelika
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *MiKi23* wrote:
    Kozamonia, innamorata :) miałyście też badana betę i proga co dwa dni od transferu do pierwszego USG? Jeżdżę co dwa dni do Katowic na badania, każde 86zl. Potrzebne to? W moim przypadku może progesteron tak bo mam niski trzeba kontrolować, ale beta?
    Krucho już mamy z kasą... :(
    Powtarzałam, ale u siebie w labie. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na miejscu to wynik są na następny dzień albo dwa dni póżniej, bo też je do Krakowa wysyłają :( i sama je muszę odbierać. Synevo najbliżej w Katowicach. Tak jest w małych miejscowościach, że nie ma bardziej nowoczesnych punktow pobran. boszeee...
    przemecze sie trudno...

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Ja się dziś wybieram na 14 :)
    Ja niedawno wyszłam ;) może się minelysmy

    Kurczę jak już się zdecydowaliśmy na to IUI to klapa z pęcherzykami :( zawsze rosną mi jak szalone po stymulacji a teraz mam tylko 1 :/ brałam Lamettę 2 cykl. Mimo to robimy IUI, trudno, nie nastawiamy się i dr też radziła się na 1szą nie nastawiać, bo rzadko się udaje wiadomo, ale przynajmniej będą pierwsze koty za płoty

    karolcia35 lubi tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 14 marca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki a nie masz nigdzie w okolicy punktu z Diagnostyki? Oni mają dosyć rozległą sieć.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 14 marca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Miki a nie masz nigdzie w okolicy punktu z Diagnostyki? Oni mają dosyć rozległą sieć.
    Chyba Częstochowa :)

    Ale już mam zmniejszoną częstotliwość badań :) jadę dopiero w poniedziałek, booooo :
    BETA 245 !!! A progesteron 35,48 !!! Normalnie czad!
    Podejrzenie jest ze to bliźniaki :) dr tak sądzi, a ja czuję :)

    Selina, karolcia35, kozamonia lubią tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ