X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Mela Autorytet
    Postów: 422 502

    Wysłany: 17 stycznia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola4354 wrote:
    Dziewczyny jestem nowa i kompletnie zielona, czy któraś mogłaby mi objaśnić jak wygląda pierwsza wizyta w klinice? Czy powinnam przyjść ze zrobionymi badaniami albo jakoś szczególnie się przygotować? Poza tym któraś z was wspominała tu o dr K. Czy warto do niego iść? Jest dobrym lekarzem?

    Z mężem akurat mieliśmy zrobione wcześniej badania w poradni diagnostyki niepłodności, więc zabraliśmy wszystko że sobą. Myślę, że powinniście po prostu wziąć wszystko, co do tej pory zrobiliście i lekarz Qas pokieruje dalej. Można też zadzwonić do kliniki i oni powiedzą, jak.przygotowac się do pierwszej wizyty.

    Ja jestem u doktora K. i jestem zadowolona z jego opieki (mimo że bez efektów w postaci ciąży, ale jest uważny i robi wszystko, bym w tą ciążę zaszla). Mam do niego zaufanie, mąż podobnie. Plus jest z nim.kontakt w trakcie stymulacji na bieżąco, co jak się okazuje nie jest takie oczywiste.

    ♀️ 34
    ♂️ 35

    AMH 1,02 (03.2023 r.) -> 1,89 (08.2023 r.) -> 1,07 (09.2023 r.) -> 1,37 (01.2024 r.)
    Homocysteina 16,3 -> 12,2 -> 10,7 -> 10,5 -> 9,2 (01.2024 r.) -> 8,2 (03.2024 r.)
    Kariotypy OK
    Teratozoospermia
    HSG - niedrożny lewy jajowód, prawy szczelinowato-zwężający
    Mutacje genu MTHFR: 665C>T (hetero), 1286A>C (hetero)
    PAI-1 4g/4g (homo)
    Czynnik V Leiden hetero
    PPJ (ANA1) dodatni
    PPJ (ANA2) dodatni
    PPJ (ANA3): centromer B (+++), AMA-M2 (+), reszta ujemne
    24.11.2023 - punkcja, 6 komórek, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu ❌️ (stymulacja Menopur 300 j. + Ganirelix)
    12.04.2024 - punkcja, 3 komórki, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu (Gonal F 300j + Menopur 75j + Orgalutran)
  • Meti Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 17 stycznia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam z czystym sumieniem dr C 😊
    Konkretna i prze miła osoba z ogromną wiedzą , ani razu nie poczuliśmy się zepchnięci na drugi plan, rzytelnie podchodziła do planu leczenia na każdej wizycie a co najważniejsze -leczyliśmy się krótko i ze szczęśliwym zakończeniem .
    Coraz więcej takich lekarzy z pasją 👍

    #Aleksandra, MM87 lubią tę wiadomość

    03.2017 Synuś💙naturalnie, 3100g,
    Walka o rodzeństwo starania od 2019, w INVIMEDZIE od wrzesnia 2021
    KIR Bx,
    trombofilia
    mutacja MTHR,PAI
    wysokie NK,
    allo ok,
    owulacja ok, hormony ok
    maz-oligospermia,

    12.2021 - kriotransfer blastki, nie udany
    został 1
    05.2022-transfer
    06.2022-mamy ❤️, 5,7mm cudu
    01.2023 córcia jest z nami , 3500g😍
  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 17 stycznia, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meti wrote:
    Ja polecam z czystym sumieniem dr C 😊
    Konkretna i prze miła osoba z ogromną wiedzą , ani razu nie poczuliśmy się zepchnięci na drugi plan, rzytelnie podchodziła do planu leczenia na każdej wizycie a co najważniejsze -leczyliśmy się krótko i ze szczęśliwym zakończeniem .
    Coraz więcej takich lekarzy z pasją 👍

    A doktor C przyjmuje jeszcze wogole w tej klinice?
    Bo widziałam że przyjmuje w innej klinice w Rudzie śląskiej 🤔

  • Meti Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 17 stycznia, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przyjmuje , na znanylekarz.pl są miejsca gdzie przyjmuje

    03.2017 Synuś💙naturalnie, 3100g,
    Walka o rodzeństwo starania od 2019, w INVIMEDZIE od wrzesnia 2021
    KIR Bx,
    trombofilia
    mutacja MTHR,PAI
    wysokie NK,
    allo ok,
    owulacja ok, hormony ok
    maz-oligospermia,

    12.2021 - kriotransfer blastki, nie udany
    został 1
    05.2022-transfer
    06.2022-mamy ❤️, 5,7mm cudu
    01.2023 córcia jest z nami , 3500g😍
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 716 371

    Wysłany: 18 stycznia, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzior wrote:
    A doktor C przyjmuje jeszcze wogole w tej klinice?
    Bo widziałam że przyjmuje w innej klinice w Rudzie śląskiej 🤔

    Przyjmuje, ja dzwoniłam we wtorek i jutro mam wizytę u Niej ;)

  • Ola4354 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 stycznia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meti wrote:
    Ja polecam z czystym sumieniem dr C 😊
    Konkretna i prze miła osoba z ogromną wiedzą , ani razu nie poczuliśmy się zepchnięci na drugi plan, rzytelnie podchodziła do planu leczenia na każdej wizycie a co najważniejsze -leczyliśmy się krótko i ze szczęśliwym zakończeniem .
    Coraz więcej takich lekarzy z pasją 👍

    Właśnie o dr C. też słyszałam, głównie w dobrym kontekście. Moim zdaniem duża zaleta, że jest też immunologiem i andrologiem

    MM87 lubi tę wiadomość

  • Ola4354 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 stycznia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela wrote:
    Z mężem akurat mieliśmy zrobione wcześniej badania w poradni diagnostyki niepłodności, więc zabraliśmy wszystko że sobą. Myślę, że powinniście po prostu wziąć wszystko, co do tej pory zrobiliście i lekarz Qas pokieruje dalej. Można też zadzwonić do kliniki i oni powiedzą, jak.przygotowac się do pierwszej wizyty.

    Ja jestem u doktora K. i jestem zadowolona z jego opieki (mimo że bez efektów w postaci ciąży, ale jest uważny i robi wszystko, bym w tą ciążę zaszla). Mam do niego zaufanie, mąż podobnie. Plus jest z nim.kontakt w trakcie stymulacji na bieżąco, co jak się okazuje nie jest takie oczywiste.

    Faktycznie poczucie zaufania do lekarza jest niezwykle ważne, także dobrze, że macie taką dobrą opiekę ze strony doktora K. Rozumiem, że możecie go polecić z czystym sumieniem? :)

  • Kasia38 Autorytet
    Postów: 1905 681

    Wysłany: 23 stycznia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela wrote:
    Z mężem akurat mieliśmy zrobione wcześniej badania w poradni diagnostyki niepłodności, więc zabraliśmy wszystko że sobą. Myślę, że powinniście po prostu wziąć wszystko, co do tej pory zrobiliście i lekarz Qas pokieruje dalej. Można też zadzwonić do kliniki i oni powiedzą, jak.przygotowac się do pierwszej wizyty.

    Ja jestem u doktora K. i jestem zadowolona z jego opieki (mimo że bez efektów w postaci ciąży, ale jest uważny i robi wszystko, bym w tą ciążę zaszla). Mam do niego zaufanie, mąż podobnie. Plus jest z nim.kontakt w trakcie stymulacji na bieżąco, co jak się okazuje nie jest takie oczywiste.
    Hej chodzisz do Gmw Opole

    2018r - urodziłam córkę. 😍

    2022r- 15 lipiec zaczynamy stymulacje do in vitro.
    27.07.2022r. Punkcja.
    1.08.2022
    Mamy 4 zarodki
    ❤️❤️❤️❤️
    16.09.2022 Transfer 4AA ✊ 9dpt beta 7,1
    11dpt beta 5,5
    28.09.2022 Niestety.
    4.11.2022 Transfer 4AA🍀🍀✊✊🍀
    14.11.2022 Niestety beta 0,2
    Mamy jeszcze 2 zarodki.
    ❤️❤️
    10.12.2022 histeroskopia-wszystko dobrze. 🙂Lekki stan zapalny.
    23.01.2023 Transfer 2 zarodków
    4BB,3BC.
    7dpt beta hcg 17,4
    9dpt beta hcg 47,4
    11dpt beta hcg 82,2
    14dpt beta hcg 29,4
    Brak zarodków.
    START IN-VITRO
    Rozpoczecie stymulacji. 💉💉💉💉💉💉
    14.10.2023r.
    25.10.2023r- Punkcja.
    ... 10🥚😉🤩🍀
    -21.11.2023r. Transfer.👎
    -19.12.2023r Transfer 👎cb
    MAMY JESZCZE 7🥚
    Dalsza diagnostyka
    -6transfer???
  • MM87 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 23 stycznia, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej dziewczyny, orientujecie się, jak jest teraz z kontaktem z dr C?

    Jestem pacjentką Dr C. od 4 lat - aktualnie w trakcie 2-giej procedury IVF. IVF miałam też 2 lata temu - 2 blastki i aktualnie Córeczka ma już 12 miesięcy 🤩
    Dr prowadziła też moją ciążę więc myślę, że mogę śmiało napisać jak wygląda kontakt z Dr C.
    Pani Dr może i nie zawsze odpisuje na wszystkie smsy ale w ważnych sprawach i w kluczowych momentach NIGDY nie miałam problemu z kontaktem, dostawałam bardzo konkretne odpowiedzi i wskazówki co mam robić. Numer telefonu dała mi zresztą na etapie stymulacji do IVF w celu przesyłania wyników hormonów i ewentualnego modyfikowania dawek leków oraz prosiła też o wysyłanie wyników progesteronu po transferze i tu zawsze dostawałam odpowiedzi.
    I z perspektywy czasu szczerze uważam, że o to w tym właśnie chodzi i nie można oczekiwać, że Dr będzie odpisywać nam wszystkim na każde pytanie bez dostępu do dokumentacji medycznej. Do konsultacji innych wyników badań i ustalania planu leczenia służą wizyty lekarskie a nie smsy.
    Polecam Dr C z całego ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 20:22

    Moniatka , #Aleksandra lubią tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 23 stycznia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MM87 wrote:
    Jestem pacjentką Dr C. od 4 lat - aktualnie w trakcie 2-giej procedury IVF. IVF miałam też 2 lata temu - 2 blastki i aktualnie Córeczka ma już 12 miesięcy 🤩
    Dr prowadziła też moją ciążę więc myślę, że mogę śmiało napisać jak wygląda kontakt z Dr C.
    Pani Dr może i nie zawsze odpisuje na wszystkie smsy ale w ważnych sprawach i w kluczowych momentach NIGDY nie miałam problemu z kontaktem, dostawałam bardzo konkretne odpowiedzi i wskazówki co mam robić. Numer telefonu dała mi zresztą na etapie stymulacji do IVF w celu przesyłania wyników hormonów i ewentualnego modyfikowania dawek leków oraz prosiła też o wysyłanie wyników progesteronu po transferze i tu zawsze dostawałam odpowiedzi.
    I z perspektywy czasu szczerze uważam, że o to w tym właśnie chodzi i nie można oczekiwać, że Dr będzie odpisywać nam wszystkim na każde pytanie bez dostępu do dokumentacji medycznej. Do konsultacji innych wyników badań i ustalania planu leczenia służą wizyty lekarskie a nie smsy.
    Polecam Dr C z całego ❤️
    Ale czad! Ja też byłam pacjentką dr C. Niestety mąż nie chce kolejnej procedury. Będę trzymać za Ciebie kciuki 🤗

  • MM87 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 23 stycznia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzwoniłam teraz to dr przyjmuje tylko dwa dni w tyg... I od strzała jest termin na poniedziałek.. :/
    Dr C przyjmuje w poniedziałki, wtorki i piątki oraz jak trzeba to w środy też :)

  • Mela Autorytet
    Postów: 422 502

    Wysłany: 23 stycznia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia38 wrote:
    Hej chodzisz do Gmw Opole

    Nie, rozważałam, ale ostatecznie dojeżdżam do Invimedu do Katowic 😊

    ♀️ 34
    ♂️ 35

    AMH 1,02 (03.2023 r.) -> 1,89 (08.2023 r.) -> 1,07 (09.2023 r.) -> 1,37 (01.2024 r.)
    Homocysteina 16,3 -> 12,2 -> 10,7 -> 10,5 -> 9,2 (01.2024 r.) -> 8,2 (03.2024 r.)
    Kariotypy OK
    Teratozoospermia
    HSG - niedrożny lewy jajowód, prawy szczelinowato-zwężający
    Mutacje genu MTHFR: 665C>T (hetero), 1286A>C (hetero)
    PAI-1 4g/4g (homo)
    Czynnik V Leiden hetero
    PPJ (ANA1) dodatni
    PPJ (ANA2) dodatni
    PPJ (ANA3): centromer B (+++), AMA-M2 (+), reszta ujemne
    24.11.2023 - punkcja, 6 komórek, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu ❌️ (stymulacja Menopur 300 j. + Ganirelix)
    12.04.2024 - punkcja, 3 komórki, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu (Gonal F 300j + Menopur 75j + Orgalutran)
  • natkan Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 25 stycznia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MM87 wrote:
    Jestem pacjentką Dr C. od 4 lat - aktualnie w trakcie 2-giej procedury IVF. IVF miałam też 2 lata temu - 2 blastki i aktualnie Córeczka ma już 12 miesięcy 🤩
    Dr prowadziła też moją ciążę więc myślę, że mogę śmiało napisać jak wygląda kontakt z Dr C.
    Pani Dr może i nie zawsze odpisuje na wszystkie smsy ale w ważnych sprawach i w kluczowych momentach NIGDY nie miałam problemu z kontaktem, dostawałam bardzo konkretne odpowiedzi i wskazówki co mam robić. Numer telefonu dała mi zresztą na etapie stymulacji do IVF w celu przesyłania wyników hormonów i ewentualnego modyfikowania dawek leków oraz prosiła też o wysyłanie wyników progesteronu po transferze i tu zawsze dostawałam odpowiedzi.
    I z perspektywy czasu szczerze uważam, że o to w tym właśnie chodzi i nie można oczekiwać, że Dr będzie odpisywać nam wszystkim na każde pytanie bez dostępu do dokumentacji medycznej. Do konsultacji innych wyników badań i ustalania planu leczenia służą wizyty lekarskie a nie smsy.
    Polecam Dr C z całego ❤️

    Mam takie same zdanie, też jesteśmy rodzicami dzięki p. Doktor, i wracamy po rodzeństwo.
    Nigdy nie spotkałam się żeby ktoś wyszedł z gabinetu niezadowolony, a odbyłam tam niezliczone wizyty.
    Doktor nastawiona jest na pozytywny wynik leczenia, a nie żeby robić kolejne procedury, transfery itd. Szuka przyczyny i wdraża potrzebne leki.

  • Nadziejka94 Ekspertka
    Postów: 171 139

    Wysłany: 26 stycznia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa, leczę się u Pani doktor S. Niebawem transfer, nie wiem jak wasze opinie na jej temat, ja w końcu czuje, że trafiłam w dobre ręce, może Pani doktor jest powściągliwa w wyrażaniu opinii ale w końcu ktoś, kto potraktował mnie jak człowieka nie jak królika doświadczalnego, mam nadzieję, że z jej pomocą w końcu się uda a jak wasze doświadczenia ? Ktoś leczył się u Pani doktor z owocnym skutkiem ?
    Pozdrawiam Was wszystkie 😊

  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 5 lutego, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka94 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem nowa, leczę się u Pani doktor S. Niebawem transfer, nie wiem jak wasze opinie na jej temat, ja w końcu czuje, że trafiłam w dobre ręce, może Pani doktor jest powściągliwa w wyrażaniu opinii ale w końcu ktoś, kto potraktował mnie jak człowieka nie jak królika doświadczalnego, mam nadzieję, że z jej pomocą w końcu się uda a jak wasze doświadczenia ? Ktoś leczył się u Pani doktor z owocnym skutkiem ?
    Pozdrawiam Was wszystkie 😊

    Ja :) dwa transfery, dwa udane za pierwszym razem :) córka aktualnie 4lata i w drodze syn 30tc :)

    Nadziejka94 lubi tę wiadomość

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Nadziejka94 Ekspertka
    Postów: 171 139

    Wysłany: 5 lutego, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaama892 wrote:
    Ja :) dwa transfery, dwa udane za pierwszym razem :) córka aktualnie 4lata i w drodze syn 30tc :)


    Jejku jak mi było potrzeba dzisiaj takich wiadomości 🙆🏼‍♀️❤️ tak Ci gratuluję !!!! A jeśli mogę zapytać co było u Ciebie przyczyną i skierowaniem do in vitro? U mnie głównie wysoki poziom komórek NK

    Kaaama892 lubi tę wiadomość

  • Czarnuszka666 Koleżanka
    Postów: 67 17

    Wysłany: 6 lutego, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaama892 wrote:
    Ja :) dwa transfery, dwa udane za pierwszym razem :) córka aktualnie 4lata i w drodze syn 30tc :)

    Wow miło czytać, ja jestem przed pierwszym transferem właśnie i dajesz nadzieję ♥️ czy możesz mi powiedzieć ile trwała stymulacja do in vitro? Czy tak samo jak do punkcji? Czy krócej? My mamy ❄️

    Kaaama892 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018r
    Po drodze w 2019r - poronienie 13tc / zespół turnera, biopsja kosmówki + mikromacierze - genetycznie ok
    2021r - endo I/II stopnia - laparoskopia - wszystko w normie.
    2021r - słabe nasienie
    2022r- bardzo słabe nasienie
    2023r- ciut lepsze nasienie
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 7 lutego, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka94 wrote:
    Jejku jak mi było potrzeba dzisiaj takich wiadomości 🙆🏼‍♀️❤️ tak Ci gratuluję !!!! A jeśli mogę zapytać co było u Ciebie przyczyną i skierowaniem do in vitro? U mnie głównie wysoki poziom komórek NK

    U nas w pierwszej procedurze czynnik męski - słabe nasienie, 0-2% prawidłowych plemników itp.
    Moje wyniki podstawowe (nie było poszerzanej diagnostyki bo za pierwszym razem pyklo :) były wszystkie w normie - hormony, tarczyca itp :)

    Druga procedura to czynnik męski się polepszył na korzyść, za to moje wyniki niektóre spadły - AMH 1,12, tarczyca na granicy i witamina D na granicy normy. Brałam leki na podtrzymanie tego, z tej procedury mamy więcej zarodków bo z pierwszej był tylko jeden jedyny który był podany i ma aktualnie 4 lata :)


    Trzymam za Was kciuki ❤️ jesteście w dobrych rękach - Dr S to super lekarz i specjalista :) do tego mega przyjemna kobieta ! Bardzo jej zaufałam ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 12:12

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 7 lutego, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnuszka666 wrote:
    Wow miło czytać, ja jestem przed pierwszym transferem właśnie i dajesz nadzieję ♥️ czy możesz mi powiedzieć ile trwała stymulacja do in vitro? Czy tak samo jak do punkcji? Czy krócej? My mamy ❄️

    My dwie procedury przechodziliśmy od początku (z pierwszej procedury 0❄️- tylko jeden zarodek który został podany i ma aktualnie 4 lata :)) dlatego ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo ja podchodziłam do świeżych transferów zaraz po punkcji ( pierwszy transfer 5dobowej blastki, drugi transfer 3dniowej więc szybciej).

    Za Was również trzymam kciuki ❤️ jesteście w dobrych rękach ❤️

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Nadziejka94 Ekspertka
    Postów: 171 139

    Wysłany: 7 lutego, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaama892 wrote:
    U nas w pierwszej procedurze czynnik męski - słabe nasienie, 0-2% prawidłowych plemników itp.
    Moje wyniki podstawowe (nie było poszerzanej diagnostyki bo za pierwszym razem pyklo :) były wszystkie w normie - hormony, tarczyca itp :)

    Druga procedura to czynnik męski się polepszył na korzyść, za to moje wyniki niektóre spadły - AMH 1,12, tarczyca na granicy i witamina D na granicy normy. Brałam leki na podtrzymanie tego, z tej procedury mamy więcej zarodków bo z pierwszej był tylko jeden jedyny który był podany i ma aktualnie 4 lata :)


    Trzymam za Was kciuki ❤️ jesteście w dobrych rękach - Dr S to super lekarz i specjalista :) do tego mega przyjemna kobieta ! Bardzo jej zaufałam ❤️


    Co do wiedzy Pani doktor nie mam żadnych wątpliwości, wiem, że co może to robi a jakie będą tego efekty to już zależy od organizmu. Ale super, że masz pociechy swoje !!!! Z serca Ci gratuluję i życzę jeszcze więcej szczęścia !!!!❤️

    Kaaama892 lubi tę wiadomość

‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ