X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 66 26

    Wysłany: 16 lutego, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meti wrote:
    Nie korzystaliśmy.
    Klinika jak klinika ,
    Uważam że są 3 ważne rzeczy przy wyborze kliniki - dobry lekarz , jeszcze lepszy embriolog i szybka dostępność wizyt ( tu wprawdzie się czeka miesiąc na wizytę u tej doktorki ale jak podchodzisz pod IV to lecisz innym trybem i masz mieć wizyty w danym dniu cyklu i nie ma tak że nie ma miejsca , zawsze p.droktor robiła tak żeby miejsce się znalazło )

    Dziekuje, rozumiem :) No właśnie z ta dostepnoscia to dobrze, ze znajduja jakies miejsca, zawsze troche pewniej sie człowiek czuje. Ja nie wiem czy juz sie zapisywac do kliniki czy czekac najpierw na info, ze juz rusza dofinansowanie, no bo nas akurat interesuje ten temat. Bede dzwonic w poniedzialek to zapytam czy juz cos wiedza na ten temat

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 16 lutego, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z embriologami w tej klinice? Są dobrzy w tym co robią?

  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 66 26

    Wysłany: 16 lutego, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    A jak z embriologami w tej klinice? Są dobrzy w tym co robią?

    Właśnie też szukałam informacji i na jednej grupie na facebooku widzialam, ze chwala. Tez na stronie maja info, że maja certyfikat ESHRE. Z tego co czytam to dobrze świadczy :)

    Magda25 lubi tę wiadomość

  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 16 lutego, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Czeeesc !
    Szczerze to nie wiem jaki z nią jest kontakt ,bo przeniosłam się do p.doktor A.N.H

    Ostatnio jak byłam w klinice to spotkałam, po 16 p. C jak mnie zobaczyła, to głowę w dół skierowała, a ja jej głośno " dzień dobry " o dziwo odpowiedziała i poszła dalej.

    Myślę, że doktor C się nie zmieni ,mimo,że wiedzę ma, zna się na immunologii ,to jej olewatorskie podejście jest po prostu nie do zaakceptowania.
    Smutne ale prawdziwe.
    Natalia co u Ciebie?

    Nie wiem czy mnie pamiętasz jeszcze 😀🤗😉
    Dawno mnie nie było
    Dla przypomnienia rok temu o tej porze czekaliśmy razem na kontakt dr C w sprawie histeroskopii...
    Ja do tej pory nie mam odpowiedzi😂

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    Planowane AZ w Reprofit 2024 🩷💙
    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Anna.maria Autorytet
    Postów: 672 284

    Wysłany: 27 lutego, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy macie może ten nr do położnych z wizytówki? Gdzieś sobie ten nr zgubiłam a nie chce mi się znów dzwonić na ten główny. Swoją drogą, jak teraz oceniacie kontakt z dr C.? Prowadzę teraz u niej ciążę I jak kiedyś wydawało mi się, że nie jest tak tragicznie, tak teraz oczekiwanie na odpowiedź bywa bardzo frustrujące...

    👩34 l.
    ♦️06.2021r. - IUI AID - ciąża biochemiczna
    ♦️10.2021r. - IUI AID - nieudana
    -Trombofilia
    -KIR - AA
    -AMH 5,9
    ♦️03.2022r. - IN VITRO protokół krótki
    🥚 18.03.2022r. - punkcja - 9🥚, tylko 4 dojrzałe
    Tylko 1❄
    04-07.2022 - przerwa, transfer planowany na sierpień
    08.2022 - mąż odchodzi do innej kobiety, nie zgadza się na transfer.

    8.2023 - nowe życie
    10.11.2023 ⏸️
    15.11.2023 - bhcg 840🥰
    28.11.2023 - 6tc - mamy serduszko❤
    11.01.2024 - prenatalne 👍
  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2103 3332

    Wysłany: 5 marca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie relanium :) komus zostalo troszke? priv ❣️

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 10 marca, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna.maria wrote:
    Dziewczyny, czy macie może ten nr do położnych z wizytówki? Gdzieś sobie ten nr zgubiłam a nie chce mi się znów dzwonić na ten główny. Swoją drogą, jak teraz oceniacie kontakt z dr C.? Prowadzę teraz u niej ciążę I jak kiedyś wydawało mi się, że nie jest tak tragicznie, tak teraz oczekiwanie na odpowiedź bywa bardzo frustrujące...

    Napisz prv, prowadziłam u niej ciążę możemy porozmawiać;)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 66 26

    Wysłany: 11 marca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Napisz prv, prowadziłam u niej ciążę możemy porozmawiać;)

    A wcześniej też leczyłaś sie u niej w invimedzie? Mieliscie in vitro czy udalo sie naturalnie?

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 13 marca, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    A wcześniej też leczyłaś sie u niej w invimedzie? Mieliscie in vitro czy udalo sie naturalnie?

    Tak leczyłam się w invimedzie, miałam ivf

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 680 325

    Wysłany: 14 marca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, która z Was robiła biopsje endometrium wraz z cd138 i cd56 w klinice? Ile czekałyście na wyniki? 😊

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - I podgląd 🥚
    08.05.2024r - II podgląd 🥚
    10.04.2024r - III podgląd 🥚
  • Anna.maria Autorytet
    Postów: 672 284

    Wysłany: 14 marca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam inseminacje i in vitro w invimedzie w "poprzednim życiu" w związku z bezpłodnością byłego pożal się Boże męża. Już w trakcie procedur miał inna kobietę więc niepotrzebnie narażał mnie na tyle męki i stresów. Przy okazji jednak ja tez zostałam szczegółowo przebadana, za co jestem bardzo wdzięczna dr C. Mało który lekarz patrzy tak całościowo na pacjenta. Pod kątem wiedzy i wszechstronności myślę że nie ma sobie równych na całym Śląsku. W "nowym życiu" zaszłam w ciążę naturalnie, wręcz niespodziewanie i chciałam pozostać pod opieką dr C. Z żalem, ale w drodze wyższej konieczności zdecydowałam niedawno zmienić lekarza. Na tym etapie ciazy nie mam już sił na błaganie o wizytę czy oczekiwanie tygodniami na odpowiedź.

    Nie zmienia to faktu, że jeśli chodzi o in vitro I ogólne leczenie niepłodności nie ma chyba lepszego specjalisty. Pani doktor tez nigdy w trakcie in vitro mnie nie zlekceważyła i zawsze mogłam na nią liczyć. Widocznie "nie lubi" pacjentek w ciazy 🤣 (zart oczywiście)

    Poza tym klinika zaczyna teraz realizację dofinansowania dla śląska, stąd też pewnie muszą się na tym skupić.

    👩34 l.
    ♦️06.2021r. - IUI AID - ciąża biochemiczna
    ♦️10.2021r. - IUI AID - nieudana
    -Trombofilia
    -KIR - AA
    -AMH 5,9
    ♦️03.2022r. - IN VITRO protokół krótki
    🥚 18.03.2022r. - punkcja - 9🥚, tylko 4 dojrzałe
    Tylko 1❄
    04-07.2022 - przerwa, transfer planowany na sierpień
    08.2022 - mąż odchodzi do innej kobiety, nie zgadza się na transfer.

    8.2023 - nowe życie
    10.11.2023 ⏸️
    15.11.2023 - bhcg 840🥰
    28.11.2023 - 6tc - mamy serduszko❤
    11.01.2024 - prenatalne 👍
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 66 26

    Wysłany: 16 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a leczy się któraś z Was u dr Kobielskiego? Jakie macie o nim opinie?

  • Mela Autorytet
    Postów: 422 502

    Wysłany: 16 marca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Dziewczyny, a leczy się któraś z Was u dr Kobielskiego? Jakie macie o nim opinie?

    Jak przescrollujesz wątek trochę wcześniej to znajdziesz nasze opinie o nim. W skrócie- ja i jesteśmy z mężem zadowoleni z jego opieki, jest uważny i podczas stymulacji i po punkcji pozostaje w stałym kontakcie z pacjentkami, co jest mega uspokajające.

    ♀️ 34
    ♂️ 35

    AMH 1,02 (03.2023 r.) -> 1,89 (08.2023 r.) -> 1,07 (09.2023 r.) -> 1,37 (01.2024 r.)
    Homocysteina 16,3 -> 12,2 -> 10,7 -> 10,5 -> 9,2 (01.2024 r.) -> 8,2 (03.2024 r.)
    Kariotypy OK
    Teratozoospermia
    HSG - niedrożny lewy jajowód, prawy szczelinowato-zwężający
    Mutacje genu MTHFR: 665C>T (hetero), 1286A>C (hetero)
    PAI-1 4g/4g (homo)
    Czynnik V Leiden hetero
    PPJ (ANA1) dodatni
    PPJ (ANA2) dodatni
    PPJ (ANA3): centromer B (+++), AMA-M2 (+), reszta ujemne
    24.11.2023 - punkcja, 6 komórek, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu ❌️ (stymulacja Menopur 300 j. + Ganirelix)
    12.04.2024 - punkcja, 3 komórki, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu (Gonal F 300j + Menopur 75j + Orgalutran)
  • Jeszczeniemama Ekspertka
    Postów: 133 213

    Wysłany: 20 marca, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, na forum jestem już jakiś czas natomiast wg nie jestem biegła w tym temacie czy możecie podpowiedzieć mi jak wszyszukać informacji w danym wątku? Stron tutaj do przeglądnięcia już jest ponad 400 (co by zajęło trochę czasu)

    Mianowicie chodzi mi o opinie o Pani dr. Anna Niesłuchowska-Hoxha

  • Mela Autorytet
    Postów: 422 502

    Wysłany: 20 marca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Witajcie dziewczyny, na forum jestem już jakiś czas natomiast wg nie jestem biegła w tym temacie czy możecie podpowiedzieć mi jak wszyszukać informacji w danym wątku? Stron tutaj do przeglądnięcia już jest ponad 400 (co by zajęło trochę czasu)

    Mianowicie chodzi mi o opinie o Pani dr. Anna Niesłuchowska-Hoxha

    Nie mam pojęcia, ja leciałam "ręcznie", zwłaszcza, że tutaj nie zawsze pisane są pełne nazwiska lekarzy ;)

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    ♀️ 34
    ♂️ 35

    AMH 1,02 (03.2023 r.) -> 1,89 (08.2023 r.) -> 1,07 (09.2023 r.) -> 1,37 (01.2024 r.)
    Homocysteina 16,3 -> 12,2 -> 10,7 -> 10,5 -> 9,2 (01.2024 r.) -> 8,2 (03.2024 r.)
    Kariotypy OK
    Teratozoospermia
    HSG - niedrożny lewy jajowód, prawy szczelinowato-zwężający
    Mutacje genu MTHFR: 665C>T (hetero), 1286A>C (hetero)
    PAI-1 4g/4g (homo)
    Czynnik V Leiden hetero
    PPJ (ANA1) dodatni
    PPJ (ANA2) dodatni
    PPJ (ANA3): centromer B (+++), AMA-M2 (+), reszta ujemne
    24.11.2023 - punkcja, 6 komórek, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu ❌️ (stymulacja Menopur 300 j. + Ganirelix)
    12.04.2024 - punkcja, 3 komórki, 1 dojrzała, hodowla zakończona po 1. dniu (Gonal F 300j + Menopur 75j + Orgalutran)
  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 20 marca, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Witajcie dziewczyny, na forum jestem już jakiś czas natomiast wg nie jestem biegła w tym temacie czy możecie podpowiedzieć mi jak wszyszukać informacji w danym wątku? Stron tutaj do przeglądnięcia już jest ponad 400 (co by zajęło trochę czasu)

    Mianowicie chodzi mi o opinie o Pani dr. Anna Niesłuchowska-Hoxha

    Chyba trzeba ręcznie szukać, ale z tego co kojarzę to ta dr ma dobre opinie. Możesz na Znanym Lekarzu jeszcze poczytać :)

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • Olanow Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 marca, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Witajcie dziewczyny, na forum jestem już jakiś czas natomiast wg nie jestem biegła w tym temacie czy możecie podpowiedzieć mi jak wszyszukać informacji w danym wątku? Stron tutaj do przeglądnięcia już jest ponad 400 (co by zajęło trochę czasu)

    Mianowicie chodzi mi o opinie o Pani dr. Anna Niesłuchowska-Hoxha

    Podbijam też pytanie o tę Panią dr, może któraś z aktywnych dziewczyn tutaj się u niej leczy?

    - starania od 12 miesięcy
    - pierwsze podejście do leczenia niepłodności
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 66 26

    Wysłany: 21 marca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olanow wrote:
    Podbijam też pytanie o tę Panią dr, może któraś z aktywnych dziewczyn tutaj się u niej leczy?

    Ostatnio tez poszukiwałam informacji i na facebookowych grupach sporo czytałam, to dziewczyny chwalą tą lekarkę :)

  • ju_ Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 21 marca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczymy się u dr. Niesłuchowskiej od listopada 2023. Póki co możemy się wypowiedzieć w samych pozytywach :) Zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie na pierwszej wizycie i jest tak cały czas.
    Zaangażowana, chętna do pomocy.

    Olanow, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

  • Olanow Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 marca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ju_ wrote:
    Leczymy się u dr. Niesłuchowskiej od listopada 2023. Póki co możemy się wypowiedzieć w samych pozytywach :) Zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie na pierwszej wizycie i jest tak cały czas.
    Zaangażowana, chętna do pomocy.

    Bardzo dziekuję za odpowiedź! <3 Mogę spytać co jest u was główną przeszkodą?

    - starania od 12 miesięcy
    - pierwsze podejście do leczenia niepłodności
‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ