X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Witam,
    Odpowiadając na pytanie jednej z Was,podchodziłam do IVF z kd,właśnie w invimedzie.Chyba byłam jedną z pierwszych pacjentek ;) z programu gwarancji.Przeszłam każdego lekarza w katowickim invimedzie bo moja walka trochę trwała.
    Dodam,że udanego IVF.Jak masz pytania to pisz na priv,co wiem to odpowiem.

    Mogę prosić o więcej szczegółów?

    aksa
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksa jeśli masz pytania.Pisz na priv.

    aksa lubi tę wiadomość

    Kasia.gutek
  • Lilia28... Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny..
    Czytam wasze wpisy i postanowiłam tez napisac. Lecze sir również w dr Cygal w invimedzie mam juz córeczkę z inseminacji teraz staramy sir o drugie. Stymuluje sie w piątek na monitoring i w przyszlym tyg pierwsze podejscie. Pierwsze ciąża byla z drugiej próby
    Pozdrawiam

    Selina lubi tę wiadomość

    Lilia28...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilia28... wrote:
    Hej dziewczyny..
    Czytam wasze wpisy i postanowiłam tez napisac. Lecze sir również w dr Cygal w invimedzie mam juz córeczkę z inseminacji teraz staramy sir o drugie. Stymuluje sie w piątek na monitoring i w przyszlym tyg pierwsze podejscie. Pierwsze ciąża byla z drugiej próby
    Pozdrawiam
    Hej :)
    Czym byłaś stymulowana? Zażywasz jeszcze jakieś leki/suplementy w trakcie?
    Trzymam kciuki za ładne pęcherzyki i IUI :)

  • Lilia28... Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszej ciąży brałam od 2 dc clostilbegyl 2*1tabl i do tego później zastrzyki bo mało rosły ale nie pamiętam nazwy bo to bylo prawie 2 lata temu. Teraz tez ide tym schematem i pewbie w piatej tez będą zastrzyki. Ja mam problemy z ovu a mąż słabe nasienie.
    Innych leków nir przyjmowalam aha mam hashi i biorę euthyrox do tego

    Selina lubi tę wiadomość

    Lilia28...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilia28... wrote:
    Przy pierwszej ciąży brałam od 2 dc clostilbegyl 2*1tabl i do tego później zastrzyki bo mało rosły ale nie pamiętam nazwy bo to bylo prawie 2 lata temu. Teraz tez ide tym schematem i pewbie w piatej tez będą zastrzyki. Ja mam problemy z ovu a mąż słabe nasienie.
    Innych leków nir przyjmowalam aha mam hashi i biorę euthyrox do tego
    To życzę żeby schemat znów się sprawdził :) powodzenia. Daj znać w piątek jak sytuacja

    Lilia28... lubi tę wiadomość

  • Lilia28... Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Moje jajeczka nie urosly rewelacyjnie. Jeden ma 14 a drugi 9 :/ dostalam zastrzyki fostimon na 3 dni i we wtorek kontrola. W czwartek iui

    Lilia28...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilia28... wrote:
    Hej
    Moje jajeczka nie urosly rewelacyjnie. Jeden ma 14 a drugi 9 :/ dostalam zastrzyki fostimon na 3 dni i we wtorek kontrola. W czwartek iui
    Hej
    Zastrzyki na pewno dadzą kopa pęcherzykom i będzie git :) Kciuki!

  • Lilia28... Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam zastrzyki puatek sovota niedziela dziś juz nie ale od jakiejś godziny boli mnie prawy jajnik jak przy owulacji...jutro wizyta monitoring...mozliwe żeby pękł wczesniej??

    Lilia28...
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc....

    Pytanie Do dziewczyn ktore mialy transfer mrozonego zarodka. W ktorym dniu cyklu mialyscie podanego???

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Czesc....

    Pytanie Do dziewczyn ktore mialy transfer mrozonego zarodka. W ktorym dniu cyklu mialyscie podanego???

    Ja miałam w 18 dniu cyklu :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilia28... wrote:
    Wzięłam zastrzyki puatek sovota niedziela dziś juz nie ale od jakiejś godziny boli mnie prawy jajnik jak przy owulacji...jutro wizyta monitoring...mozliwe żeby pękł wczesniej??
    Możliwe, ale pewnie tak to odczuwasz, bo jajnik pracuje. Daj znać jutro :)

    Lilia28... lubi tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *MiKi23* wrote:
    Ja miałam w 18 dniu cyklu :)

    Aha....dzieki. Mi przypadnie w 20 dniu cyklu :-/ ale tutaj juz chyba pod uwage brane wyniki badan i to cale endo i nie wiem co jeszcze. Stresuje sie bo pierwszy raz mam z mrozaczka

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Aha....dzieki. Mi przypadnie w 20 dniu cyklu :-/ ale tutaj juz chyba pod uwage brane wyniki badan i to cale endo i nie wiem co jeszcze. Stresuje sie bo pierwszy raz mam z mrozaczka
    Ja miałam dwa transfery i oba mrożone, nie miałam świeżego :) dzień cyklu transferu zależy od wieku zarodka. Mniej więcej do 14 dnia cyklu dolicza się dni wieku zarodka. Np. transfer 3dniowaca przypada na 17-18 dzień cyklu, a 5dniowca na 19-20 dzień cyklu :)
    Transfer mrozaka niczym nie różni się procedura od świeżego. Moim zdaniem jest lepszy bo organizm jest wypoczęty po przebojach po stymulacji :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *MiKi23* wrote:
    Ja miałam dwa transfery i oba mrożone, nie miałam świeżego :) dzień cyklu transferu zależy od wieku zarodka. Mniej więcej do 14 dnia cyklu dolicza się dni wieku zarodka. Np. transfer 3dniowaca przypada na 17-18 dzień cyklu, a 5dniowca na 19-20 dzień cyklu :)
    Transfer mrozaka niczym nie różni się procedura od świeżego. Moim zdaniem jest lepszy bo organizm jest wypoczęty po przebojach po stymulacji :)

    A tego nie dopytalam . Ja mam 5dniowego mrozaczka. Ale wczoraj po tym jak wyslalam wyniki estradiolu i proga Pani dr napisala ze mam zmienic z piatku na srode transfer wiec teraz przypada w 18dc

  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta,
    Posiadam 2 opakowania czeskiego PROLUTEX
    ważny do czerwca 2018.
    Zainteresowane poproszę o zaproszenie do przyjaciółek...

    Andżelika
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam kilka pytań trochę technicznych dotyczących inseminacji :)

    mam wizytę omówioną na monitoring w 11 dc, prawdopodobnie wtedy dostanę receptę na ovitrelle. Po ilu godzinach od zastrzyku miałyście IUI?

    W dniu IUI zgłaszamy się z mężem na dana godzinę, mąż oddaje nasienie a ja mam mieć kroplówkę (na 2 piętrze?)

    Zaraz po kroplówce jest IUI? Jak to czasowo wygląda? Maż nie uczestniczy w samym zabiegu? Czekali na was na dole przez ten cały czas ?

    Będę wdzięczna za takie informacje, na pewno będę spokojniejsza :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    mam kilka pytań trochę technicznych dotyczących inseminacji :)

    mam wizytę omówioną na monitoring w 11 dc, prawdopodobnie wtedy dostanę receptę na ovitrelle. Po ilu godzinach od zastrzyku miałyście IUI?

    W dniu IUI zgłaszamy się z mężem na dana godzinę, mąż oddaje nasienie a ja mam mieć kroplówkę (na 2 piętrze?)

    Zaraz po kroplówce jest IUI? Jak to czasowo wygląda? Maż nie uczestniczy w samym zabiegu? Czekali na was na dole przez ten cały czas ?

    Będę wdzięczna za takie informacje, na pewno będę spokojniejsza :)
    Ja zastrzyk robiłam sobie o 23ciej w środę a IUI miałam o 11:30 w piątek, pęcherzyki jeszcze nie pękły
    U nas było tak że mąż poszedł właśnie oddać nasienie a ja z położna na górę na kroplówkę. Kroplówka jeszcze leciała jak szłam na IUI, bo zdarzyła mi zlecieć połowa a później jeszcze z 1,5h siedziałam po IUI aż skończy kapać-ogolnie wszystko zależy jak tam grafik jest ułożony. Możesz sobie ogólnie przyjechać wcześniej, żeby Cię do kroplówki podpieli.
    Mężowie czekają sobie przy recepcji albo sobie mogą gdzieś pójść i wrócić na później ;) Dasz znać mężowi smsem kiedy kończysz
    Ogólnie całość od wejścia do kliniki do wyjścia u nas trwało jakieś 4,5h więc dość długo. Koniecznie weź jakąś książkę, chociaż gazety też są na miejscu

    oska_m lubi tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    mam kilka pytań trochę technicznych dotyczących inseminacji :)

    mam wizytę omówioną na monitoring w 11 dc, prawdopodobnie wtedy dostanę receptę na ovitrelle. Po ilu godzinach od zastrzyku miałyście IUI?

    W dniu IUI zgłaszamy się z mężem na dana godzinę, mąż oddaje nasienie a ja mam mieć kroplówkę (na 2 piętrze?)

    Zaraz po kroplówce jest IUI? Jak to czasowo wygląda? Maż nie uczestniczy w samym zabiegu? Czekali na was na dole przez ten cały czas ?

    Będę wdzięczna za takie informacje, na pewno będę spokojniejsza :)

    Co do towarzystwa meza to wszystko zalezy od jak planowane sa zabiegi. Mi sie np udalo ze bylam sama na gorze i zaraz po punkcji maz przyszedl do mnie i siedzial do samego konca...tak dlugo az wszystkie kroplowki dostalam. Jak nie bedzie innych dziewczyn w trakcie twojego pobytu na gorze zapytaj czy maz moze Ci towarzyszyc

    oska_m lubi tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Cześć dziewczęta,
    Posiadam 2 opakowania czeskiego PROLUTEX
    ważny do czerwca 2018.
    Zainteresowane poproszę o zaproszenie do przyjaciółek...

    Czesc. Ile w opakowaniu jest ampulek? Ja wlasnie jutro jade do apteki kolo kliniki zrealizowac recepte

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ