X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam mieć transfer. Czy mąż będzie mógł być ze mną?

    aksa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    W piątek mam mieć transfer. Czy mąż będzie mógł być ze mną?
    Maruda 2 posty wcześniej odpowiedziała na podobne pytanie

  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Czesc. Ile w opakowaniu jest ampulek? Ja wlasnie jutro jade do apteki kolo kliniki zrealizowac recepte
    Cześć ,
    w opanowaniu jest 7 fiolek A ja mam 2 opakowania.

    Andżelika
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki, powiedzcie mi proszę ile mniej więcej trwa wizyta- podgląd w trakcie stymulacji? Bo zastanawiam się czy zdołam pogodzić to z pracą czy jednak brac urlop na całą stymulację?

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Witam wszystkie staraczki, powiedzcie mi proszę ile mniej więcej trwa wizyta- podgląd w trakcie stymulacji? Bo zastanawiam się czy zdołam pogodzić to z pracą czy jednak brac urlop na całą stymulację?
    Hej
    Urlop na stymulację? Tzn?
    Ja jestem raz na monicie w miesiącu między 9-11dc, wizyta jest zwykle krótka 10-15min. i wtedy jest decyzja co dalej: kiedy zastrzyk, starania itd. Jakbym mieszkała na miejscu jeździłabym 2x, ale mam 100km

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 20:12

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :) właśnie różnie dziewczyny pisza niektóre mialy kilka takich wizyt. Ja dojezdzam jakieś 100km i zaczynam pracę o 9 więc balam się, że ciężko będzie się wyrobić. Ale jeśli taka wizyta jest tylko jeden raz to spokojnie sobie ten dzień wolny załatwię. Dzięki!

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź :) właśnie różnie dziewczyny pisza niektóre mialy kilka takich wizyt. Ja dojezdzam jakieś 100km i zaczynam pracę o 9 więc balam się, że ciężko będzie się wyrobić. Ale jeśli taka wizyta jest tylko jeden raz to spokojnie sobie ten dzień wolny załatwię. Dzięki!

    Ja podczas stymulacji przed punkcja mialam 3 wizyty monitorujace w ciagu tygodnia

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w jakich godzinach te wizyty? :) U mnie ogólnie ciężki temat jeśli chodzi o wolne w pracy dlatego wolę się dopytac zanim zacznę stymulacje. Czy ktoś może orientuje się od czego to zależy?

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    I w jakich godzinach te wizyty? :) U mnie ogólnie ciężki temat jeśli chodzi o wolne w pracy dlatego wolę się dopytac zanim zacznę stymulacje. Czy ktoś może orientuje się od czego to zależy?

    Godziny do uzgodnienia w rejestracji u dziewczyn. A o ilosci wizyt zadecyduje Pani dr. Ja np na wizycie na ktorej Pani dr powiedziala mi od kiedy zaczynam stymulacje odrazu powiedziala mi w jakie dni chce mnie widziec wiec tez odrazu umowilam sie na wszystkie 3 dni :-) Wszystko do wypytania u Pani dr

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda dziękuję bardzo za odpowiedź :) właśnie zastanawialiśmy się z czy planować urlop już na stymulację czy od dnia punkcji. Ja po przeczytaniu forum zdecydowałam się na dr. Cygal. Byliśmy już na pierwszej wizycie teraz mam się zgłosić 19-21 DC i zaczynamy :) póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. idę protokołem krotkim w takim razie nie zostaje nic innego niż dopytać na kolejnej wizycie.

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Maruda dziękuję bardzo za odpowiedź :) właśnie zastanawialiśmy się z czy planować urlop już na stymulację czy od dnia punkcji. Ja po przeczytaniu forum zdecydowałam się na dr. Cygal. Byliśmy już na pierwszej wizycie teraz mam się zgłosić 19-21 DC i zaczynamy :) póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. idę protokołem krotkim w takim razie nie zostaje nic innego niż dopytać na kolejnej wizycie.

    Dokladnie. Najlepiej dopytywac na wizytach. Na punkcje napewno wolne sie przyda :-) Ja szlam dlugim protokolem. U mnie sie dzialo. Zaczynalam u dr Sodowskiej, monitoring stymulacji mialam u dr Kuki a sam transfer bede miala u dr Cygal. Tak sie zlozylo ze wszystko przypadalo mi na Wielkanoc i teraz majowy weekend stad urlopowe braki Pan dr.Ale mam nadzieje ze szczesliwe sie to zakonczy :-)

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki &&& kiedy dokładnie transfer? :) Też już chciałabym być na tym etapie. Ja jestem z natury strasznie nerwowa i jeszcze nawet nie zaczęliśmy stymulacji a już się stresuje jak o tym pomyśle. Mam nadzieję, że ten stres wkoncu minie.

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Trzymam mocno kciuki &&& kiedy dokładnie transfer? :) Też już chciałabym być na tym etapie. Ja jestem z natury strasznie nerwowa i jeszcze nawet nie zaczęliśmy stymulacji a już się stresuje jak o tym pomyśle. Mam nadzieję, że ten stres wkoncu minie.

    W srode 2 maja. No najgorsze to czekanie na to wszystko. Ja musialam czekac do nastepnego cyklu zeby miec transfer ze wzg na wysoki progesteron w trakcie stymulacji. Tez sie stresuje bo jednak pomimo ze sie pozytywnie mysli to gdzies te mieszane uczucia sie plataja po glowie

  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    czy mogę dołączyć do Waszej grupy ;)?
    w skrócie moja historia wygląda tak, że staramy się około 5 lat, od ponad 3 sie leczymy, u mnie niby ok, mąż nie ma wzorcowych wyników :(

    Zaczynałam w Invimed u dr Cygal - miałam 2 IUI i nic z tego.
    Później lekka załamka i przerwa....
    po przerwie od lutego jestem w Provicie ( miałam tam usuwanego mięśniaka, a później 24 kwietnia kolejną IUI), jest kilka rzeczy, które mi tam nie odpowidają
    więc wracam do Invimedu - a tu mam nadzieje, że czeka mnie in vitro ( bo jakoś nie mam nadziei , żee IUI się powiodła....) -
    jestem na etapie gdzie mam pełną mobilizacje i chce iść za ciosem....
    Czytam sobie ten wątek i staram się być pełna nadziei.
    Wczoraj napisałam maila, żeby mnie zapisali na wizytę .... czekam teraz na info :)

    c5c9c0e3f3.png
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aska - a o co chodzi z tym programem gwarancji?
    Ja na stronie znalazłam tylko "program zostań rodzicem" w promocyjnej cenie

    i jeszcze jedno pytanie po przejrzeniu całego wątku .... o co chodzi z tymi kroplówkami do IUI ? nigdy nie miałam. I powiem Wam, że miałam w Invimedzie IUI to pełny profesjonalizm ... a w provicie nie mogłam uwierzyć.... nie dość , że nie moja lekarka to robiła, tylko lekarz, którego nie znałam - dla mnie stres jak nie wiem co.... to jeszcze siedzę przed gabinetem i myślę sobie - pewnie USG, jakiś monitoring, czy też rozmowa, a on mi mówi:" proszę na fotel ginekologiczny jak do zwykłego badania" ;P 3 minuty i już "proszę wstać i się ubrać" ;) pół godziny po dostałam takich bóli brzucha i podbrzusza - maskara. Miałyście kiedyś takie bóle po IUI?

    c5c9c0e3f3.png
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia kasia.gutek napisała "podchodziłam do IVF z kd,właśnie w invimedzie.Chyba byłam jedną z pierwszych pacjentek ;) z programu gwarancji." więc mowa jest o program gwarancji przy in vitro z KD.. czyli adopcją komórki jajowej a Ciebie to chyba nie dotyczy jak rozumiem z Twoich postów.....

    Aksa jak tam po piatkowym transferze? trzymam kciuki za powodzenie! :)

    Udanej majówki ! ;)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka - faktycznie, wszystko pomieszałam... za dużo informacji naraz

    c5c9c0e3f3.png
  • oska_m Autorytet
    Postów: 328 115

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia - kroplówka przy inseminacji to intralipid. dr podaje ją przy dodatnich badaniach ANA. CHyba nie podaje jej bez tego badania ale mogę się mylić :)

    Miałaś badane ANA? przeciwciała przeciw plemnikowe? jakieś badania immunologiczne?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m - dzięki za wyjaśnienie :)
    Nie miałam takiego badania - a jakie są wskazania do jego zrobienia ?
    Matko..... ciekawe ilu jeszcze badań nie mam zrobionych ;)

    c5c9c0e3f3.png
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    hej dziewczyny,
    czy mogę dołączyć do Waszej grupy ;)?
    w skrócie moja historia wygląda tak, że staramy się około 5 lat, od ponad 3 sie leczymy, u mnie niby ok, mąż nie ma wzorcowych wyników :(

    Zaczynałam w Invimed u dr Cygal - miałam 2 IUI i nic z tego.
    Później lekka załamka i przerwa....
    po przerwie od lutego jestem w Provicie ( miałam tam usuwanego mięśniaka, a później 24 kwietnia kolejną IUI), jest kilka rzeczy, które mi tam nie odpowidają
    więc wracam do Invimedu - a tu mam nadzieje, że czeka mnie in vitro ( bo jakoś nie mam nadziei , żee IUI się powiodła....) -
    jestem na etapie gdzie mam pełną mobilizacje i chce iść za ciosem....
    Czytam sobie ten wątek i staram się być pełna nadziei.
    Wczoraj napisałam maila, żeby mnie zapisali na wizytę .... czekam teraz na info :)
    24.04 iui..moze sie udało? Skad wiesz ze nie ma ciąży..moze niepotrzebnie o ivf myslisz

    Szs
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ