X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 maja 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Ja mam problemy. Niska rezerwa jajnikowa.
    Hej! Kiedy testujecie? maruda, kciuki za kropka!! Onia, nie lubię takiego przerzucania od lekarza do lekarza :( całe szczęście w Invimedzie od a do z prowadziła nas dr Cygal i cc też wykonała. :D

    Onia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny....
    Drugi dzien po transferze i moj progesteron 33...idzie do gory wiec mam nadzieje ze wszystko ok.Jak bylo u Was??

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 ja jeszcze jestem przed procedura.. wiec sie nie wypowiem.. ale przeczytałam Twoją historie.. życzę z calego serduszka powodzenia! Trzymam kciuki żeby ten transfer byl udany :-)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj (6 dzień po transferze) miałam progesteron 101,10. Lekarka mówi "ok" cokolwiek to znaczy

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda34 będzie dobrze, zobaczysz

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 maja 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Ja wczoraj (6 dzień po transferze) miałam progesteron 101,10. Lekarka mówi "ok" cokolwiek to znaczy

    Wow...ja we wtorek bede miala dopiero 6 dzien a w piatek testuje :-) Tez mi dr napisala ze wynik dobry wiec mam nadzieje ze tam w srodku sie dzieje :-)
    Aksa a ty kiedy testujesz??

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;)
    Ja rozstałam się już z panią dr :( 2.05 miałam ostatnie USG :) teraz dostałam się na prenatalne na NFZ dzięki dr :) będą 15.05 . Będzie mi jej brakować :( ale zobaczymy się przy następnym transferze :)
    Poza tym bąbel ma 4,5 cm i wije się jak wąż, siedzi na środku, łożysko jest z tyłu, tak więc wszystko idealnie ;)
    A co tam u moich weteranek?

    kozamonia lubi tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 4 maja 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    JustiJusti dziękuję za podpowiedzi :) u kogo się leczysz? ja dostalam od dr Cygal cały zestaw "gadżetów" jak to nazwała.. i po 4 tygodniach przyjmowania zrobiłam powtorne badania - spadek o 8,8 :) więc jestem pełna nadziei... do tego za kilka dni zrobi sie zakwas z buraków i będę go pić namiętnie.. mimo, że buraków nie lubię ale.. czego się nie robi.. ponoć dobrze działają na zbicie homocystiny..

    Do tego zrobiłam badanie na trombofilie i pakiet 6 mutacji genów.. w tym MTHFR, PAI-1, czynnik Leiden.. - wyniki za 3 - 4 tygodnie...

    Euthyrox borę ale taki 112... mam Hashimoto.. ale THS piękne! na poziomie 1 z groszem :)
    Tak jak ty u dr Cygal. Ja u niej się już leczyłam dosyć długo na Granicznej jak jeszcze przyjmowała na NFZ.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 4 maja 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Onia - szczerze mówiąc nie pamiętam jakie były wskazania do tego badania. Ja zaczęłam badania u dr od hormonów i homocysteiny, później się okazało że za wysoka zrobiłam mutację genów.

    Jak wyszła mutacja to jakoś tak poleciało :)

    Może inne dziewczyny się wypowiedzą co było wskazaniem do zrobienia ANA
    U mnie badania ANA i cała reszta przeciwciał dr zrobiła po nieudanych IUI, kiedy Beta wogóle nawet nie drgnęła.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 4 maja 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam, że Intralipid podaje się w przypadku komórek NK jednak dr podaje go czasami zapobiegawczo przy IUI a zawsze przy IVF. Mnie Intralipid podała przed 2 - gą inseminacją przy scratchingu.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Wow...ja we wtorek bede miala dopiero 6 dzien a w piatek testuje :-) Tez mi dr napisala ze wynik dobry wiec mam nadzieje ze tam w srodku sie dzieje :-)
    Aksa a ty kiedy testujesz??
    Ja się nie znam. Powiedzieli że mam zrobić betę w 14 dniu po transferze więc to wypada 11 maja. Dziś byłam badać progesteron. Jeszcze nie mam wyniku.

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 5 maja 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Ja się nie znam. Powiedzieli że mam zrobić betę w 14 dniu po transferze więc to wypada 11 maja. Dziś byłam badać progesteron. Jeszcze nie mam wyniku.

    Ja jutro znowu badam. No to testujemy razem, tez 11go mam zrobic bete :-) Fakt to wypada 9 dzien po ale Pani dr mowila ze juz wyjdzie

    aksa lubi tę wiadomość

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 5 maja 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój testosteron spadł, mam 37,80. Może to moja wina :-( bo ten dzisiejszy zastrzyk jakoś dziwnie się wbijał... Pani Doktor zaleciła Prolutex zastrzyki 2 razy dziennie (nie tak jak dotychczas, tylko rano). Jadę dziś do apteki przy klinice, bo akurat mam dwa ostatnie.

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 maja 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny....trochu sie juz martwie bo progesteron z 33 spadl na 25, 4 dni po transferze

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 6 maja 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej dziewczyny....trochu sie juz martwie bo progesteron z 33 spadl na 25, 4 dni po transferze
    Poczekaj na reakcję lekarza. Gdy mój spadł Pani Doktor zleciła zastrzyki rano i wieczór. Jutro robię kolejne badania. Zobaczymy co wyjdzie.
    P.S. Twój wynik mieści się w normie.

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 maja 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Poczekaj na reakcję lekarza. Gdy mój spadł Pani Doktor zleciła zastrzyki rano i wieczór. Jutro robię kolejne badania. Zobaczymy co wyjdzie.
    P.S. Twój wynik mieści się w normie.

    No wlasnie troche jestem w kropce bo Dr Cygal napisala ze mam dolozyc Luteine 2x2 i Proges besins 4x1 i reszta tak jak byla prolutex 1x1 crinone1x1 a Dr Sodowska ze dolozyc prolutex dodatkowo. Odp obydwom co ktora jak napisala i poki co zero odp. Jak do jutra nie dostane odp to chyba wezme to co Dr Cygal napisala ( dzis juz wzielam luteine) i dodatkowo yez prolutex czyli 2x1 chyba nie zasakodzi a mam nadzieje ze pomoze:-/

  • oska_m Autorytet
    Postów: 328 115

    Wysłany: 6 maja 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile miałyście dni wstrzemięźliwości przed inseminacją ? po ilu h po zastrzyku najczęściej dr robi inseminacje ?

    staram się to jakoś wszystko policzyć i ogarnąć :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    ile miałyście dni wstrzemięźliwości przed inseminacją ? po ilu h po zastrzyku najczęściej dr robi inseminacje ?

    staram się to jakoś wszystko policzyć i ogarnąć :)
    4dni i zastrzyk podany 36h przed IUI, tak miałam 2x

  • oska_m Autorytet
    Postów: 328 115

    Wysłany: 7 maja 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    4dni i zastrzyk podany 36h przed IUI, tak miałam 2x

    A ile dni p. dr zaleca wstrzemięźliwości ? nie zdążyłam jej o to zapytać :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    A ile dni p. dr zaleca wstrzemięźliwości ? nie zdążyłam jej o to zapytać :)
    Tak jak jest na stronie: 3-5max. Ja od niej zaleceń nie słyszałam, pytała tylko jaka była przerwa
    Kiedy podchodzicie?

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ