X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro-pewnie dlatego, że tak jak opisywałam wcześniej - zabieg został wykonany w 3 minuty, od razu po miałam się ubrać i jechać do domu, a po miałam straszne bóle przez jakieś dwa dni, w jakimś źródle wyczytała, że skurcze macicy po inseminacji powodują wypychanie "materiału". IUI była na niepękniętych pęcherzykach, a ze względu na weekend majowy nie było dla mnie czasu żeby zobaczyć co się dalej działo.... czy pękły, czy pojawiło się ciałko.
    Jak widzisz wszystko takie na skróty jakby od niechcenia ....
    IUI robił mi nie mój lekarz, widać było że chce zrobić swoje i nara ( bez pytań, bez zapoznania się z moją sytuacją) na odchodne powiedział , że IUI to tylko wspomagacz , więc skoro sam lekarz nie wierzy w powodzenie tego co robi, to chyba kiepsko....

    c5c9c0e3f3.png
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do kogo chodzilas w provicie?

    Szs
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DR Biernat, ale mięśniaka wycinał dr Mańka , a IUI robił Dr Orliński, trochę męczące

    c5c9c0e3f3.png
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wszystkich już tam prawie poznalaś

    Szs
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dużo brakuje ;) moja Pani doktor przyjmuje dwa i w tygodniu, więc naprawdę ciężko się wstrzelić z inseminacją akurat w ten dzień co jest na miejscu. Zapisują Cię wtedy do innego lekarza.... no i co.... w dobie internetu czytam opinie, a później trzęsę tyłkiem i zastanawiam się czy warto, a na drugiej szali fakt że jak nie pójdę to stracę cykl, ehhhh

    c5c9c0e3f3.png
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia - szczerze mówiąc nie pamiętam jakie były wskazania do tego badania. Ja zaczęłam badania u dr od hormonów i homocysteiny, później się okazało że za wysoka zrobiłam mutację genów.

    Jak wyszła mutacja to jakoś tak poleciało :)

    Może inne dziewczyny się wypowiedzą co było wskazaniem do zrobienia ANA

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa - jak po piątkowym transferze?

    c5c9c0e3f3.png
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Onia - szczerze mówiąc nie pamiętam jakie były wskazania do tego badania. Ja zaczęłam badania u dr od hormonów i homocysteiny, później się okazało że za wysoka zrobiłam mutację genów.

    Jak wyszła mutacja to jakoś tak poleciało :)

    Może inne dziewczyny się wypowiedzą co było wskazaniem do zrobienia ANA

    Mnie tez dr wyslala na badania do dr Pasnika ze wzgl na mutacje. Moze p.ciala lozyskowe i plemnikowe tez byly przyczyna. I dr Pasnik zlecil ANA

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Mnie tez dr wyslala na badania do dr Pasnika ze wzgl na mutacje. Moze p.ciala lozyskowe i plemnikowe tez byly przyczyna. I dr Pasnik zlecil ANA

    Ja jeszcze u Paśnika nie byłam, na razie przygotowujemy się do IUI jak się nie uda wtedy się do niego wybiorę :)

    Zresztą robimy IUI z całym arsenałem - encorton, kroplówka i jeszcze scratching cykl przed :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Ja jeszcze u Paśnika nie byłam, na razie przygotowujemy się do IUI jak się nie uda wtedy się do niego wybiorę :)

    Zresztą robimy IUI z całym arsenałem - encorton, kroplówka i jeszcze scratching cykl przed :)


    Ja mialam cala serie lekow od dr Pasnika. Tez jestem na encortonie. I od piatku biore Prolutex juz brzed transferem

    oska_m lubi tę wiadomość

  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam i chciałbym się upewnić, czy jeżeli
    Punkcja jajników ze znieczuleniem i wizytami stymulacyjnymi to powiedzmy koszt 2000zł
    Program ICSI (zapłodnienie, hodowla zarodków ) to kolejne 2000 zł
    a transfer Transfer zarodków (ET) - to 1000 zł, to rozumiem że przy ewentualnym , kolejnym in vitro płacę tylko za transfer ( tych mrożonych ) ?
    Podpowiedzcie, albo napiszcie jak to jest w invimed

    c5c9c0e3f3.png
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Przeczytałam i chciałbym się upewnić, czy jeżeli
    Punkcja jajników ze znieczuleniem i wizytami stymulacyjnymi to powiedzmy koszt 2000zł
    Program ICSI (zapłodnienie, hodowla zarodków ) to kolejne 2000 zł
    a transfer Transfer zarodków (ET) - to 1000 zł, to rozumiem że przy ewentualnym , kolejnym in vitro płacę tylko za transfer ( tych mrożonych ) ?
    Podpowiedzcie, albo napiszcie jak to jest w invimed


    Zapytaj dr czy kwalifikujesz sie do Programu Zostan Rodzicem 7900zl. Wszystkie wizyty...badania w trakcie stymulacji sa w pakiecie...punkcja...wizyty kontrolne po punkcji...transfer...i wizyta koncowa. Jesli transfer jest z mrozonych zarodkow przy nastepnym cyklu to jest dodatkowy koszt 1200zl.

    Onia lubi tę wiadomość

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 1 maja 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podchodziłam pierwszy raz do in vitro. Jak dla mnie było super, ale porównania nie mam. Opieka i samo przygotowanie pełen profesjonalizm. Teraz leki, badania i czekamy :-)

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 1 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    aksa - jak po piątkowym transferze?
    Było w porządku. Teraz czekamy :-)

    aksa
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co u Was stoi na przeszkodzie na naturalnego poczęcia?

    c5c9c0e3f3.png
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    a co u Was stoi na przeszkodzie na naturalnego poczęcia?
    Ja mam problemy. Niska rezerwa jajnikowa.

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    W srode 2 maja. No najgorsze to czekanie na to wszystko. Ja musialam czekac do nastepnego cyklu zeby miec transfer ze wzg na wysoki progesteron w trakcie stymulacji. Tez sie stresuje bo jednak pomimo ze sie pozytywnie mysli to gdzies te mieszane uczucia sie plataja po glowie


    Daj znać co i jak :-) I pamiętaj, wszystko będzie dobrze :-)

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Daj znać co i jak :-) I pamiętaj, wszystko będzie dobrze :-)

    Hej...juz po :-) wszystko ok. Progest dzis przed transferem 19.57. Od dzis biore dodatkowo do Prolutex progesteron besins wiec mam nadzieje ze bedzie rosl. I tak od wczoraj poszedl do gory po samym Prolutex z 12 na 19. Pani dr zadowolona. Teraz co drugi dzie badac go i 11go testowanie :-)

    Onia, aksa, kozamonia lubią tę wiadomość

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej...juz po :-) wszystko ok. Progest dzis przed transferem 19.57. Od dzis biore dodatkowo do Prolutex progesteron besins wiec mam nadzieje ze bedzie rosl. I tak od wczoraj poszedl do gory po samym Prolutex z 12 na 19. Pani dr zadowolona. Teraz co drugi dzie badac go i 11go testowanie :-)
    Trzymam kciuki

    maruda34 lubi tę wiadomość

    aksa
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 2 maja 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    &&&& trzymam kciuki

    maruda34 lubi tę wiadomość

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ