X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ooo ja też nie miałam breloczka ani długopisu :P chyba muszę tam jednak wrócić i się upomnieć :D

    Haha widzisz teraz masz powód żeby wrócić :-) notes sie przydaje.. dlugopis tez wiadomo ;-) a plemniczy razem sobie leżą w zaciszu teczuszki :-)

    Selina lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • oska_m Autorytet
    Postów: 329 115

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny sprawdzałam ceny badań immuno w KC, poniżej moje zestawienie dla potomnych :)

    Angelius
    LCT - nie ma
    CBA - nie ma
    IMK - 400 zł

    Gyncentrum
    LCT - nie ma
    CBA - 450 zł
    IMK - 390 zł

    Invimed
    LCT - 200 zł
    CBA - 450 zł
    IMK - 300 zł

    Synveo
    LCT - nie ma
    CBA - 375 zł
    IMK - 380 zł

    JustiJusti lubi tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Ciesze sie w takim razie, że jesteś spokijniejsza :-) o tym wszystkim dowiedzialas sie od dr C? Tzn ze ona Ci wstepnie zanalizuje wyniki testu CBA? Powiem Ci bardzo zaskoczylasnie z tym "haslem"na wizyte od reki... nie spotkalam się z czymś takim.. ani wśród dziewczyn na forum ani z invimed nik o niczym takim nie wspomnial.. a i siedząc w poczekalni juz telefony sie yrywaly i nikomu nie udalo sie "wciskac" jesli ktos akurat nie zrezygnowal z wizyty.. ja tak dzwonilam praktycznie codziennie i udalo sie wskoczyc z dnia na dzien za inna pacjentke.. no ale jesli dr C tak mowi to moze ma specjalne wzgledy u dr Pasnika ;-) tak czy inaczej narazie się nie stresuj bo napewno nie przyniesie Ci to nic dobrego..

    Co do wolnego w pracy i zastepstwa kolezanki to rozumiem Cie.. naprawde.. ale w takiej sytuacji musisz myslec o sobie.. o Was.. trydno firma sie nie zawali przez 1 dzien czy nawet kilka dni.. wezmiesz l4 jak nid będziesz chciala to chocby urlop na zadanie.. tu w końcu chodzi o życie. ..

    Spokojniejsza na chwilę....
    DR mówi, że jak w CBA jakaś wartośc będzie niepoprawna ( nie wiem jaka) to wtedy kroplówka nie pomoże, tylko wizyta u immuno.
    nie wiem do końca jak to by było z ta wizytą u dr Paśnika, nie dopytywała, bo na razie łudze się mnie to nie będzie dotyczyło.... powiedziała, ze jest jakies magiczne hasło, no i nie wiem czy ma jakieś względy, czy może wręcz przeciwnie i gada od rzeczy poprostu, bo chce być miła .... czas pokaże...

    A Ty co teraz ogarniasz? wiesz może jak to jest ewentualnie z criotrasferem? w sensie ile trwają przygotowania /stymulacja?

    A z pracą to napewno ak będzie trzeba to wezmę wolne, ale jasna sprawa że wolalabym nie kombinować i nie zmyślac historii ;) jak do tej pory. Tylko normalnie wziąźć urlop, ehhh

    c5c9c0e3f3.png
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Spokojniejsza na chwilę....
    DR mówi, że jak w CBA jakaś wartośc będzie niepoprawna ( nie wiem jaka) to wtedy kroplówka nie pomoże, tylko wizyta u immuno.
    nie wiem do końca jak to by było z ta wizytą u dr Paśnika, nie dopytywała, bo na razie łudze się mnie to nie będzie dotyczyło.... powiedziała, ze jest jakies magiczne hasło, no i nie wiem czy ma jakieś względy, czy może wręcz przeciwnie i gada od rzeczy poprostu, bo chce być miła .... czas pokaże...

    A Ty co teraz ogarniasz? wiesz może jak to jest ewentualnie z criotrasferem? w sensie ile trwają przygotowania /stymulacja?

    A z pracą to napewno ak będzie trzeba to wezmę wolne, ale jasna sprawa że wolalabym nie kombinować i nie zmyślac historii ;) jak do tej pory. Tylko normalnie wziąźć urlop, ehhh

    to tak jak mówię, nie patrz na te normy które będziesz miała podane.. one nie są dla nas :) ja też łudziłam się, że nie będzie konieczności konsultacji ale i tak umówiłam wizytę - zawsze możesz odwołać :) a termin już masz... choć później uznaliśmy z mężem, że skoro tyle zapłaciliśmy za badania (prawie 2 tys) to i tak pojedziemy je skonsultować do specjalisty, bo nie oszukujmy się ginekolog nie ogarnia immunologi.. wszystkie badania wychodziły poprawnie.. miałam ich chyba z 10 albo 11.. i dopiero ostatnie właśnie ocena cytokin wyszła niepokojąca... i dr S. i pokierowała nas wtedy do immunologa a my mieliśmy wizytę już umówiona.. do tego udało się wskoczyć za inna pacjentkę i rzutem na taśmę dzień później byliśmy już pokierowania i zaczynałam leczenie :)

    nie wiem odnośnie criotransferu.. póki co mnie to nie dotyczy..

    co ja ogarniam? pierwsze zastrzyki z heparyny.... i niestety nie idzie mi do dobrze :/

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    to tak jak mówię, nie patrz na te normy które będziesz miała podane.. one nie są dla nas :) ja też łudziłam się, że nie będzie konieczności konsultacji ale i tak umówiłam wizytę - zawsze możesz odwołać :) a termin już masz... choć później uznaliśmy z mężem, że skoro tyle zapłaciliśmy za badania (prawie 2 tys) to i tak pojedziemy je skonsultować do specjalisty, bo nie oszukujmy się ginekolog nie ogarnia immunologi.. wszystkie badania wychodziły poprawnie.. miałam ich chyba z 10 albo 11.. i dopiero ostatnie właśnie ocena cytokin wyszła niepokojąca... i dr S. i pokierowała nas wtedy do immunologa a my mieliśmy wizytę już umówiona.. do tego udało się wskoczyć za inna pacjentkę i rzutem na taśmę dzień później byliśmy już pokierowania i zaczynałam leczenie :)

    nie wiem odnośnie criotransferu.. póki co mnie to nie dotyczy..

    co ja ogarniam? pierwsze zastrzyki z heparyny.... i niestety nie idzie mi do dobrze :/

    Czemu nie za dobrze? bolesne są ?

    c5c9c0e3f3.png
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Spokojniejsza na chwilę....
    DR mówi, że jak w CBA jakaś wartośc będzie niepoprawna ( nie wiem jaka) to wtedy kroplówka nie pomoże, tylko wizyta u immuno.
    nie wiem do końca jak to by było z ta wizytą u dr Paśnika, nie dopytywała, bo na razie łudze się mnie to nie będzie dotyczyło.... powiedziała, ze jest jakies magiczne hasło, no i nie wiem czy ma jakieś względy, czy może wręcz przeciwnie i gada od rzeczy poprostu, bo chce być miła .... czas pokaże...

    A Ty co teraz ogarniasz? wiesz może jak to jest ewentualnie z criotrasferem? w sensie ile trwają przygotowania /stymulacja?

    A z pracą to napewno ak będzie trzeba to wezmę wolne, ale jasna sprawa że wolalabym nie kombinować i nie zmyślac historii ;) jak do tej pory. Tylko normalnie wziąźć urlop, ehhh

    Ja bede miala criotransfer. Wszystko tak samo jak przed transferem mrozaczkow. Wizyta od 11dc i wtedy Dr daje rospiske przygotowawcza przed transferem. Jedynie od 3dc mam zaczac brac estrofen no i od Dr.Pasnika mam encorton od 6dc zmieniam dawki

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    to tak jak mówię, nie patrz na te normy które będziesz miała podane.. one nie są dla nas :) ja też łudziłam się, że nie będzie konieczności konsultacji ale i tak umówiłam wizytę - zawsze możesz odwołać :) a termin już masz... choć później uznaliśmy z mężem, że skoro tyle zapłaciliśmy za badania (prawie 2 tys) to i tak pojedziemy je skonsultować do specjalisty, bo nie oszukujmy się ginekolog nie ogarnia immunologi.. wszystkie badania wychodziły poprawnie.. miałam ich chyba z 10 albo 11.. i dopiero ostatnie właśnie ocena cytokin wyszła niepokojąca... i dr S. i pokierowała nas wtedy do immunologa a my mieliśmy wizytę już umówiona.. do tego udało się wskoczyć za inna pacjentkę i rzutem na taśmę dzień później byliśmy już pokierowania i zaczynałam leczenie :)

    nie wiem odnośnie criotransferu.. póki co mnie to nie dotyczy..

    co ja ogarniam? pierwsze zastrzyki z heparyny.... i niestety nie idzie mi do dobrze :/

    Dasz rade mowie Ci....Ja w UK mialam godz spotkanie jak robic zastrzyki. Pielegniarka pokazywala a pozniej sama cwiczylam. A w PL Dr.S mi pokazala jak mialam Gonal brac. Na lini pepka ok 5cm od zlapac i wbic. Ja robilam troche ponizej tej lini bo mi sie to wydawalo mniej "miesiste"

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Czemu nie za dobrze? bolesne są ?

    niestety dla mnie tak... samo wbicie nie - nawet nie poczułam, ale juz wpuszczanie heparyny cholernie piekło... :/

    maruda34 wrote:
    Ja bede miala criotransfer. Wszystko tak samo jak przed transferem mrozaczkow. Wizyta od 11dc i wtedy Dr daje rospiske przygotowawcza przed transferem. Jedynie od 3dc mam zaczac brac estrofen no i od Dr.Pasnika mam encorton od 6dc zmieniam dawki

    hmmm myślałam, że kriotransfer to transfer mrozaczków...
    maruda34 wrote:
    Dasz rade mowie Ci....Ja w UK mialam godz spotkanie jak robic zastrzyki. Pielegniarka pokazywala a pozniej sama cwiczylam. A w PL Dr.S mi pokazala jak mialam Gonal brac. Na lini pepka ok 5cm od zlapac i wbic. Ja robilam troche ponizej tej lini bo mi sie to wydawalo mniej "miesiste"


    DAM RADE! Muszę przecież ;) znajdę jakiś sposób i ogarnę ... :) o proszę, a mi nikt nie pokazywał ani nie tłumaczył.. dr też nie.. ale przeczytałam ulotkę, porozmawiałam z doświadczonymi i ruszyłam...

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    DAM RADE! Muszę przecież ;) znajdę jakiś sposób i ogarnę ... :) o proszę, a mi nikt nie pokazywał ani nie tłumaczył.. dr też nie.. ale przeczytałam ulotkę, porozmawiałam z doświadczonymi i ruszyłam...

    Na youtubie duzo filmikow tez jest.
    No mi sie wlasnie wydaje ze ten crio to jest to samo tyle ze chyba tak to nazywaja. Jak mialam ostatnio transfer mrozaczkow to nie padlo ani razu slowo crio....a teraz przy tym Dr.P tak to okreslil. Wiec moze chodzi ze po raz drugi i kolejny np transfer z mrozaczkow okreslaja jako crio...

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Na youtubie duzo filmikow tez jest.
    No mi sie wlasnie wydaje ze ten crio to jest to samo tyle ze chyba tak to nazywaja. Jak mialam ostatnio transfer mrozaczkow to nie padlo ani razu slowo crio....a teraz przy tym Dr.P tak to okreslil. Wiec moze chodzi ze po raz drugi i kolejny np transfer z mrozaczkow okreslaja jako crio...
    Tak tak zobaczylam dwa.. ale oni tam wstrzykuja całość w ciągu kilku seknud! To jest dla mnie abstrakcja.. moze to kwestia ich masy tluszczowej haha

    Wydaje sie oczywiste, jak dla mnie że każdy transfer zarodków mrożonych (a nie swiezych) to kriotransfer...

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Finezja_k Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    DAM RADE! Muszę przecież ;) znajdę jakiś sposób i ogarnę ... :) o proszę, a mi nikt nie pokazywał ani nie tłumaczył.. dr też nie.. ale przeczytałam ulotkę, porozmawiałam z doświadczonymi i ruszyłam...

    Ja też nie miałam pojęcia co i jak za pierwszym razem w marcu dawałam je wszędzie i cały brzuch w silnikach był i bardzo bolalo.
    Teraz biorę już 2 miesiąc i wyczytałam na Internecie sposób :
    dawać wg wskazówek zegara i bardzo blisko pępka. Ooo dziwo nie mam sinaikow :) I co 4 zastrzyk boli ;) może ktoś skorzysta

    Kadetka lubi tę wiadomość

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja_k wrote:
    Ja też nie miałam pojęcia co i jak za pierwszym razem w marcu dawałam je wszędzie i cały brzuch w silnikach był i bardzo bolalo.
    Teraz biorę już 2 miesiąc i wyczytałam na Internecie sposób :
    dawać wg wskazówek zegara i bardzo blisko pępka. Ooo dziwo nie mam sinaikow :) I co 4 zastrzyk boli ;) może ktoś skorzysta

    dziękuję za wskazówki i GRATULUJĘ ciąży! :) Jak zdrówko, samopoczucie?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Finezja_k Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A proszę bardzo :) mam nadzieję że troszkę ulży w bólu a co najważniejsze trzeba je polubić haha. Tylko blisko pepka i wskazówki zegara.
    Dziękuję bardzo, pierwsze objawy zaczynają się pojawiać, ale jakoś boję się cieszyć jeszcze tym
    Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki droga do celu jest ciężka i wyboista Ale widoki "po" tym wszystkim napawają radością ;)

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kadetka Maruda Onia czytam was i jakie wy dzielne jesteście.Wysyłam wam dyżur sił i pozytywnej energii żeby wszystko wam się udawało.Ja czekam do poniedziałku na swoją kontrolę.Od dziś biorę lekarstwo od pana dr Paśnika:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 16:24

    Onia lubi tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetaaaa89 wrote:
    Dziewczyny, wybieramy się na pierwszą wizytę u dr Trzeciaka. Niestety u nas starania bezskuteczne i podjelismy decyzje, że będziemy próbować tu szukać pomocy (endometrioza i mąż ma słabe nasienie:() Czego mogę się spodziewać?
    Anetaaaa89 ja mam endometriozę pierwszego stopnia i kilka innych kłopotów na dokładkę.Na pierwszej wizycie dałam wypełnione ankiety, wszystkie badania usg wypisy i pani dr tylko mnie zbadała.Ogromny plus że nie wpadła w panikę na widok endometriozy.Zrobiła z nami wywiad powiedziała jak widzi nasze leczenie i zapytała czy chcemy zdecydować się badania przed leczeniem czy dopiero kiedy nie będzie skutkować.Zdecydowaliśmy się od razu na badania.Teraz działamy wg planu pani dr.
    I dziewczynki też nie dostałam pakietu powitalnego.Chętnie bym zobaczyła str z dietą.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja_k wrote:
    A proszę bardzo :) mam nadzieję że troszkę ulży w bólu a co najważniejsze trzeba je polubić haha. Tylko blisko pepka i wskazówki zegara.
    Dziękuję bardzo, pierwsze objawy zaczynają się pojawiać, ale jakoś boję się cieszyć jeszcze tym
    Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki droga do celu jest ciężka i wyboista Ale widoki "po" tym wszystkim napawają radością ;)


    Ze wskazowkami zegara to mnie zdziwilas.. mówią i piszą zeby raz z jednej strony raz z drugiej.. a zgodnie we wskazówkami to trzebaby blisko siebie..

    Wierzę Ci, że boisz się cieszyć. . Tak bardzo sie tego pragnie i robi wszystko żeby sie udało.. boimy się, żeby to nie okazało się snem..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 1 lipca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Życze Wam miłej niedzieli i ładowania bateri na kolejny tydzień wizyt, badań, zatrzyków i innych przyjemności.
    Kadetka- powiedz mi proszę gdzie konkretnie przyjmuje dr Paśnik ( jest kilka placówek, nie wiem do której udezryć ) , pewnie dzwoni się tam jak wszędzie na jakąś recepcję żeby wizytę umówić? podpowiedz kochana ...

    Kadetka, Ambriel lubią tę wiadomość

    c5c9c0e3f3.png
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 1 lipca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Życze Wam miłej niedzieli i ładowania bateri na kolejny tydzień wizyt, badań, zatrzyków i innych przyjemności.
    Kadetka- powiedz mi proszę gdzie konkretnie przyjmuje dr Paśnik ( jest kilka placówek, nie wiem do której udezryć ) , pewnie dzwoni się tam jak wszędzie na jakąś recepcję żeby wizytę umówić? podpowiedz kochana ...

    Hej...ja bylam w APC-Analizy Medycznej na ul.Sczanieckiej

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 1 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Życze Wam miłej niedzieli i ładowania bateri na kolejny tydzień wizyt, badań, zatrzyków i innych przyjemności.
    Kadetka- powiedz mi proszę gdzie konkretnie przyjmuje dr Paśnik ( jest kilka placówek, nie wiem do której udezryć ) , pewnie dzwoni się tam jak wszędzie na jakąś recepcję żeby wizytę umówić? podpowiedz kochana ...

    Ooo tak... kolejny tydzień pełen wrażeń i starań przed nami ! Powodzenia Onia! :-)

    Oczywiście, że podpowiem.. przyjmuje w Łodzi w APC Rejestracja jest czynna pn - pt 11.30 - 20.00. Podam Ci tel. jeśli się zdecydowałaś umówić tak "w tazie w" ;-)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 1 lipca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja_k wrote:
    Ja też nie miałam pojęcia co i jak za pierwszym razem w marcu dawałam je wszędzie i cały brzuch w silnikach był i bardzo bolalo.
    Teraz biorę już 2 miesiąc i wyczytałam na Internecie sposób :
    dawać wg wskazówek zegara i bardzo blisko pępka. Ooo dziwo nie mam sinaikow :) I co 4 zastrzyk boli ;) może ktoś skorzysta

    Hejka. Ja też dawałam w pobliżu pępka. Na lini pępka przy tylu zastrzykach to nie da rady. Jeśli chodzi o ból to zależy od miejsca. Pewnie kwestia unerwienia :). Ja podaje bardzo powoli, właśnie żeby nie szczypało. Jak trochę szybciej się wciska tłoczek to, przynajmniej mnie, niemiłosiernie piekło. Po zastrzykach nie miałam dużych siniaków tylko takie malutkie w miejscu wkłócia igły

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ