X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Dr udziela takich info. A na pierwszej wizycie dostama ksiazki i tam jest tez napisane. Hodowla max do 5doby i wtedy jak cos jest do mrozenia to mroza. Ja na temat zarodkow rozmawialam z embriologiem. A jak informowanie wyglada teraz przez te nowe RODO nie wiem. Ostatnio ktoras z dziewczyn cos pisala ze telefonicznie teraz ciezko cokolwiek sie dowiedziec. Ale sprobuj zadzwonic moze do poloznych i zapytaj jak to wyglada teraz

    Telefonicznie mogą powiedzieć czy coś zostało zamrożone i tyle. Żadnych szczegółów. Na temat zarodków można porozmawiać z embriologiem na miejscu. Trzeba się wcześniej zapowiedzieć na daną godzinę. Przynajmniej ja tak miałam po RODO. Maruda34 to ty dostałaś jakąś prasę fachową? Ja nic nie dostałam na żadnej z wizyt :(. Za rozmowę z embriologiem się nie płaci. Ja rozmawiałam z nimi dwa razy. Raz przed 3 dobą. Drugi po piątej. Napisz do swojego lekarza może da ci jakoś znać. Mnie moja dr napisała poprostu 3*5 - wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 18:24

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam dziś do dr, dzwoniłam kilka razy. ZERO odpowiedzi. Nie wiem kogo mam jeszcze pytać (dzwoniłam i pisałam do koordynatora).
    A jeżeli ktoś nie ma jak przyjechać to co ma zrobić? To jest niepoważne.
    Nasz materiał biologiczny co do którego nie mamy żadnej władzy/ wiedzy. Cudownie.
    Czy mam złożyć skargę do dyrekcji? Ale wtedy to dopiero się zacznie bonanza.

    O jakich książkach mówicie?

  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Pisałam dziś do dr, dzwoniłam kilka razy. ZERO odpowiedzi. Nie wiem kogo mam jeszcze pytać (dzwoniłam i pisałam do koordynatora).
    A jeżeli ktoś nie ma jak przyjechać to co ma zrobić? To jest niepoważne.
    Nasz materiał biologiczny co do którego nie mamy żadnej władzy/ wiedzy. Cudownie.
    Czy mam złożyć skargę do dyrekcji? Ale wtedy to dopiero się zacznie bonanza.

    O jakich książkach mówicie?
    Niestety RODO. Podobno wcześniej embriolodzy dzwonili i informowali jak sprawy wyglądają.A teraz....cóż

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Niestety RODO. Podobno wcześniej embriolodzy dzwonili i informowali jak sprawy wyglądają.A teraz....cóż

    No właśnie. .. podobno dzwonili i informowali.. teraz jak widać potwierdziły się słowa embriologa z ktorym rozmawialam jeszcze przed wejsciem RODO.. w symie od niego sie o tym dowiedzialam. .. mówił właśnie, że nie będą mogli informowac telefonicznie.. wtedy jeszcze nie wiedzial jak ro zostanie rozwiązane.. z tego powodu nastawiam się na codziennie wizyty w Katowicach...

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    no pewnie że mu piszę SMSy-w ogóle mam odczucie że zawracam IM wszystkim gitarę, że chce dowiedzieć się w 2 dobie co z zarodkami (czy ok) plus np jakie koszty nas jeszcze czekają... ;) Pani z recepcji są miłe + koordynator (ale one nie udzielają żadnych informacji medycznych)- wiem że mają w pip pacjentów i nie ja jedna. Ale chociaż 1 info dziennie by wystarczyło. Nic więcej.
    Inne kliniki jakoś informują. TA nie...
    a ja muszę się kajać i przepraszać że im zawracam głowę... trochę słabe.

    Jesteś już po procedurze czy w trakcie?

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Telefonicznie mogą powiedzieć czy coś zostało zamrożone i tyle. Żadnych szczegółów. Na temat zarodków można porozmawiać z embriologiem na miejscu. Trzeba się wcześniej zapowiedzieć na daną godzinę. Przynajmniej ja tak miałam po RODO. Maruda34 to ty dostałaś jakąś prasę fachową? Ja nic nie dostałam na żadnej z wizyt :(. Za rozmowę z embriologiem się nie płaci. Ja rozmawiałam z nimi dwa razy. Raz przed 3 dobą. Drugi po piątej. Napisz do swojego lekarza może da ci jakoś znać. Mnie moja dr napisała poprostu 3*5 - wszystko.

    No dostalismy taki niezbednik pacjenta a tam Przewodnik po leczeniu nieplodnosci (i wszystko tam o IVF jest) poradnik psychologiczny i dietetyczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    No dostalismy taki niezbednik pacjenta a tam Przewodnik po leczeniu nieplodnosci (i wszystko tam o IVF jest) poradnik psychologiczny i dietetyczny
    Też coś takiego dostałam, 1 wizytę mieliśmy w październiku. Wręczyła nam go koordynatorka Pani Ola

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 00:25

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Też coś takiego dostałam, 1 wizytę mieliśmy w październiku. Wręczyła nam go koordynatorka Pani Ola

    No dokladnie ruda Pani Ola. My mielismy we wrzesniu wizyte. Moze od listopada przestali dawac

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina mialysmy szczescie ze sie zalapalysmy

  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    No dokladnie ruda Pani Ola. My mielismy we wrzesniu wizyte. Moze od listopada przestali dawac

    Ja dostaław w czerwcu ;) ale od dr (zdziwiła się że na recepcji mi nie dały więc może faktyczie nie mają już takiego obwiązku)

    c5c9c0e3f3.png
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    No dokladnie ruda Pani Ola. My mielismy we wrzesniu wizyte. Moze od listopada przestali dawac

    W listopadzie dawali.. my wtedy byliśmy na pierwszej wizycie.. przed wejsciem do gabinetu musielismy najpierw do zabiegowego przejsc, tam oddać wypelnione ankiety, pani kserowala wyniki ktore mielismy i dostalismy ta reczuszke plastikową z książeczkami, notesem, dlugopisem.. i .. breloczkami - plemniczkami :-)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na pierwszej wizycie w marcu też dostaliśmy :)

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    W listopadzie dawali.. my wtedy byliśmy na pierwszej wizycie.. przed wejsciem do gabinetu musielismy najpierw do zabiegowego przejsc, tam oddać wypelnione ankiety, pani kserowala wyniki ktore mielismy i dostalismy ta reczuszke plastikową z książeczkami, notesem, dlugopisem.. i .. breloczkami - plemniczkami :-)

    A to my juz bez dlugopisow i breloczkow

  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    W listopadzie dawali.. my wtedy byliśmy na pierwszej wizycie.. przed wejsciem do gabinetu musielismy najpierw do zabiegowego przejsc, tam oddać wypelnione ankiety, pani kserowala wyniki ktore mielismy i dostalismy ta reczuszke plastikową z książeczkami, notesem, dlugopisem.. i .. breloczkami - plemniczkami :-)
    Ja nie miałam plemniczków.... toszto skandal ;)

    c5c9c0e3f3.png
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Ja nie miałam plemniczków.... toszto skandal ;)


    Haha dziewczyny ale wyobraźcie sobie dopiac takiego plemnika do kluczy.. w dodatku z napisem "InviMed"... chodząca reklama.. ;)

    Onia lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia widziałam, że pojawiłaś się na wątku immuno... dowiedziałaś się czegoś ciekawego? Zdecydowałaś się umówić do paśnika czy czekasz?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Onia widziałam, że pojawiłaś się na wątku immuno... dowiedziałaś się czegoś ciekawego? Zdecydowałaś się umówić do paśnika czy czekasz?

    Nie wiele się dowiedziałam, ale dzisiaj byłam na podglądzie i już na spokojnie pogadałam z dr , twierdzi, że na razie nie ma się co stresować, bo jak test CBA (do transferu napewno będą wyniki) wyjdzie dobrze, to na komórki NK da mi kroplówkę i to załatwi sprawę, a jak okaże się że coś jest jednak nie tak to pobrane komórki zamrozi i wtedy Pan dr Paśnik.... mówie jej, że terminy są na koniec sierpnia, a ona na to że jest takie magiczne hasło na które dr przyjmuje powiedzmy od ręki....

    a poza tym mam 13 komórek na dzień dzisiejszy. W poniedziałek estradiol progesteron i wtedy dr wyznaczy kolejną wizytę. dzisiaj mówiła że może 11/07 będzie punkcja. A jak dojdzie do transferu to dzien po mam koniecznie zostać w domu i odpoczywać więc modle się zeby z ewentualnym transferem wyrobić się max do 14/07, bo 16/07 moja koleżanka zaczyna urlop, a u mnie w pracy to jest tak że my się zastępujemy, czyli conajniej jedna z nas powinnan być w pracy, eh dodatkowa niewiadoma i stres

    c5c9c0e3f3.png
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Ja nie miałam plemniczków.... toszto skandal ;)
    Ja w takim razie czuję się pominięta, bo nic nie dostałam :).

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    W listopadzie dawali.. my wtedy byliśmy na pierwszej wizycie.. przed wejsciem do gabinetu musielismy najpierw do zabiegowego przejsc, tam oddać wypelnione ankiety, pani kserowala wyniki ktore mielismy i dostalismy ta reczuszke plastikową z książeczkami, notesem, dlugopisem.. i .. breloczkami - plemniczkami :-)
    Ooo ja też nie miałam breloczka ani długopisu :P chyba muszę tam jednak wrócić i się upomnieć :D

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Nie wiele się dowiedziałam, ale dzisiaj byłam na podglądzie i już na spokojnie pogadałam z dr , twierdzi, że na razie nie ma się co stresować, bo jak test CBA (do transferu napewno będą wyniki) wyjdzie dobrze, to na komórki NK da mi kroplówkę i to załatwi sprawę, a jak okaże się że coś jest jednak nie tak to pobrane komórki zamrozi i wtedy Pan dr Paśnik.... mówie jej, że terminy są na koniec sierpnia, a ona na to że jest takie magiczne hasło na które dr przyjmuje powiedzmy od ręki....

    a poza tym mam 13 komórek na dzień dzisiejszy. W poniedziałek estradiol progesteron i wtedy dr wyznaczy kolejną wizytę. dzisiaj mówiła że może 11/07 będzie punkcja. A jak dojdzie do transferu to dzien po mam koniecznie zostać w domu i odpoczywać więc modle się zeby z ewentualnym transferem wyrobić się max do 14/07, bo 16/07 moja koleżanka zaczyna urlop, a u mnie w pracy to jest tak że my się zastępujemy, czyli conajniej jedna z nas powinnan być w pracy, eh dodatkowa niewiadoma i stres

    Ciesze sie w takim razie, że jesteś spokijniejsza :-) o tym wszystkim dowiedzialas sie od dr C? Tzn ze ona Ci wstepnie zanalizuje wyniki testu CBA? Powiem Ci bardzo zaskoczylasnie z tym "haslem"na wizyte od reki... nie spotkalam się z czymś takim.. ani wśród dziewczyn na forum ani z invimed nik o niczym takim nie wspomnial.. a i siedząc w poczekalni juz telefony sie yrywaly i nikomu nie udalo sie "wciskac" jesli ktos akurat nie zrezygnowal z wizyty.. ja tak dzwonilam praktycznie codziennie i udalo sie wskoczyc z dnia na dzien za inna pacjentke.. no ale jesli dr C tak mowi to moze ma specjalne wzgledy u dr Pasnika ;-) tak czy inaczej narazie się nie stresuj bo napewno nie przyniesie Ci to nic dobrego..

    Co do wolnego w pracy i zastepstwa kolezanki to rozumiem Cie.. naprawde.. ale w takiej sytuacji musisz myslec o sobie.. o Was.. trydno firma sie nie zawali przez 1 dzien czy nawet kilka dni.. wezmiesz l4 jak nid będziesz chciala to chocby urlop na zadanie.. tu w końcu chodzi o życie. ..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ