X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    no właśnie jestem w trakcie trzeciego i w trakcie okazało się jednak mi braknie , więc już dupa, ale jak tam będę to zapytam się z ciekawości co tak drogo mają. Generalnie ta apteka była polecana jako tania, no i na lekach które kupowałam potwierdziło się to, więc po gonal poszłam w ciemno, głównie dlatego że wiedziłam że od ręki dostane , ale jak bym wiedziała że taka różnica to kupiłabym jeden a reszte tam gdzie taniej

    To jaka masz dawke? Ja mialam 225 i 3 mi starczyly

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Onia! Jesteś :) zastanawiam się co u Ciebie... Dawno Ciebie było... Nawet wysłałam Ci zaproszenie.. Ale nie widziałaś chyba..

    Dodzwonilaś się do doc Pasnika? Masz już wyniki cytowany?

    Cholewa szkoda, że tak przepłacilaś... :( powiedz gdzie taka apteka z dobrymi cenami.....? Ja teraz muszę kupić prolutex i crinone.. I jest problem żeby dostać je w innej aptece...

    Za Prolutex dawalam 165zl za op a za Crinone 198zl ale tez na 100% chociaz patrze na refundowanych lekach i nie pokazuje mi zeby te byly ze znizka....

    Kadetka lubi tę wiadomość

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Za Prolutex dawalam 165zl za op a za Crinone 198zl ale tez na 100% chociaz patrze na refundowanych lekach i nie pokazuje mi zeby te byly ze znizka....
    W tej aptece obok InviMedu tak?

    No niestety te leki są zawsze na 100% płatności...

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Onia! Jesteś :) zastanawiam się co u Ciebie... Dawno Ciebie było... Nawet wysłałam Ci zaproszenie.. Ale nie widziałaś chyba..

    Dodzwonilaś się do doc Pasnika? Masz już wyniki cytowany?

    Cholewa szkoda, że tak przepłacilaś... :( powiedz gdzie taka apteka z dobrymi cenami.....? Ja teraz muszę kupić prolutex i crinone.. I jest problem żeby dostać je w innej aptece...

    Hej :) faktycznie nie widziałam zaproszenia, ale już potwierdziłam <3
    Nie umówiłam się do dr P bo jakoś zaraz dostałam wyniki CBAi LCT i miałam wizytę u dr C powiedziała że się z nim skontaktuje w mojej sprawie i da znać co powiedział, czy muszę jechać czy jakoś mnie wspomoże w drodze wyjątku na odległość.
    Jutro będę odbierać gonal, to zapytam o ceny tych leków dla Ciebie, bo może być tak, że ten gonal nie jest tani w tej aptece tylko poprostu drogi koło invimedu.

    Co u Ciebie ? masz już termin punkcji? czy to jeszcze za wcześnie ?

    c5c9c0e3f3.png
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    To jaka masz dawke? Ja mialam 225 i 3 mi starczyly

    212,5 braknie mi na jeden dzień :(

    c5c9c0e3f3.png
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    W tej aptece obok InviMedu tak?

    No niestety te leki są zawsze na 100% płatności...

    Tak kolo InviMedu. Lubialam tam realizowac recepty. Tym bardziej jak mi cos zostawalo z lekow to bez problemu moglam iddac. Niestety u mnie w aptekach na osiedlu np Gonalu nie ma. Takie rzeczu to juz raczej w wiekszych miastach gdzie jest klinika jakas. Chyba ze mozliwosc zamowienia ale czasem potrzebuje sie na juz a sprowadzic moga na nastepny dzien.

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    212,5 braknie mi na jeden dzień :(


    Hmm...to dziwne. Ja mialam wieksza dawke a 3 op mi starczyly. Ale za to Gonapeptylu mialam az 5op. Pare amp mi zostalo wiec oddalam do apteki

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki w Krakowskich hurtowniach nawet Lametty nie ma.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hmm...to dziwne. Ja mialam wieksza dawke a 3 op mi starczyly. Ale za to Gonapeptylu mialam az 5op. Pare amp mi zostalo wiec oddalam do apteki

    A ja zaś gonapeptylu 3 opakowania :P

    c5c9c0e3f3.png
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was rozpoczynała stymulację od 5dc? Kurcze wszędzie czytam, że od 2 lub 3 dc a ja tak pozno zaczynam

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 7 lipca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 ja zaczynałam stymulację od 5 dnia cyklu Lamettą.Wszystko dobrze tzn był pęcherzyk dominujący czyli działała.U mnie też jest owulacja spontaniczna, czasem jest kłopot kiedy mam zbyt wysoką prolaktynę ale zadziałało.Monia a u Ciebie do inseminacji czy do IV stymulacja?

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was rozpoczynała stymulację od 5dc? Kurcze wszędzie czytam, że od 2 lub 3 dc a ja tak pozno zaczynam

    Ja zaczelam np Gonapeptyl od 1dc a Gonal od 3dc. W UK natomiast stymulacje zaczelam w 21dc

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowania do IV. Zaczęłam gonapeptyl od 21dc i od 5dc mam włączyć menopur.uff to jeśli działa to kamień z serca, to najważniejsze :) to teraz pozostaje tylko czekać na efekty.

    Ambriel lubi tę wiadomość

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika89 trzymam kciuki i pozytywnego rezultatu :)

    Monikaa89 lubi tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Przygotowania do IV. Zaczęłam gonapeptyl od 21dc i od 5dc mam włączyć menopur.uff to jeśli działa to kamień z serca, to najważniejsze :) to teraz pozostaje tylko czekać na efekty.

    Ja zas w UK zaczelam w 21dc Buserelin a w kolejnym 5dc Menopur :-)

    Monikaa89 lubi tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem pewna czy te dni cyklu w ktorych zaczyna sie stymulacje czy tez nie zaleza od tego czy sie idzie w dlugim czy krotkim protokole

  • blue_d Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 7 lipca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Onia! Jesteś :) zastanawiam się co u Ciebie... Dawno Ciebie było... Nawet wysłałam Ci zaproszenie.. Ale nie widziałaś chyba..

    Dodzwonilaś się do doc Pasnika? Masz już wyniki cytowany?

    Cholewa szkoda, że tak przepłacilaś... :( powiedz gdzie taka apteka z dobrymi cenami.....? Ja teraz muszę kupić prolutex i crinone.. I jest problem żeby dostać je w innej aptece...
    trzeba się naszukać to prawda, ale ja za prolutex płace 149, crinone 189, wszystko mam od ręki.

  • blue_d Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 7 lipca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Hej dziewczyny, kupowałyście Gonal 900 w aptece koło kliniki?
    właśnie dzisiaj się dowiedziała, że grubo tam przepłaciłam....
    ale Gonal 900 jest refundowany, wiec jak masz receptę na 100% to w każdej zapłacisz tyle samo. Poza tym od 1 lipca ceny lekow refundowanych się zmieniły i lekarz mi mówił ze potaniały. Mogłaś kupić Gonal 450, ja go kupuje za 449. 2 op czyli dawka 900 wyszłaby Cię za 900 zł . On jest pełnopłatny i trzeba tylko znaleźć aptekę, która Ci go sprzeda w dobrej cenie.

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 8 lipca 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue_d wrote:
    trzeba się naszukać to prawda, ale ja za prolutex płace 149, crinone 189, wszystko mam od ręki.

    Jesli chodzi o Gonal to warto znalezc tanszy bo duza roznica w cenie tak jak Onia pisala. Ale np zeby kupic cos o 15zl taniej to czasem nie warto bo to jezdzenie i szukanie tez kosztuje

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 8 lipca 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue_d wrote:
    trzeba się naszukać to prawda, ale ja za prolutex płace 149, crinone 189, wszystko mam od ręki.


    Praktycznie te same ceny są w aptece przy klinice... I też wszystko od ręki... Do tego sprzedają nawet na sztuki (nie tylko pełne opakowania) i ponoć można nadmiar zwracać ;)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ