X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 08:14 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 lipca 2018, 23:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fausti wrote:
    Dlaczego zrezygnowałaś z InviMedu ?
    Bo już nie damy rady z mężem dojeżdżać 100km. Poza tym. Po IUI dostałam wyniki histo.pato., że mam polipowate endometrium i dlatego mogło się nie udawać. Musiałam już u siebie poszukać lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    A gdzie teraz chodzisz?
    U siebie w Krakowie. To była moja 1 wizyta. Nie jest to dr od niepłodności ani nie pracuje w żadnej klinice, za to pracuje w 2 szpitalach i zajmuje się głównie histero i laparoskopią

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    No pewnie ze to zawsze jakis znak...i pozytywne myslenie.U mnie tez sie cos wydarzylo, glupio to zabrzmi ale po cichu mam pozytywne nastawienie. Nawet jak na wizycie u Dr powiedzialm o tym to miala ciarki i sama powiedziala ze wierzy w takie rzeczu. A i moze ta przerwa w cyklach dobrze Ci zrobi...odpoczniesz
    Maruda34 zdradzisz co to za dobra wiadomość?Oczywiście tylko jeśli chcesz :)
    Selina dobre wiadomości, dobrze że jest plan to chyba najważniejsze.Trzymamy kciuki.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Maruda34 zdradzisz co to za dobra wiadomość?Oczywiście tylko jeśli chcesz :)
    Selina dobre wiadomości, dobrze że jest plan to chyba najważniejsze.Trzymamy kciuki.

    Moze to nie do konca dobra wiadomosc. Ale podobno jak ktos odchodzi to pojawia sie nowe zycie. I kiedy o tym z Dr.S rozmawialysmy to mowila ze tez w to wierzy i az ciarki miala na rekach. 4 lata temu jak moj Tata zmarl, jakis miesiac po tym bratowa zaszla w ciaze. Niespelna miesiac temu zmarl Tata bratowej...wiec same rozumiecie

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda 34 oby u was tak było :)
    Ja dziś przetrwałam nie wiedziałam, że tak długo czeka się na spreparowanie nasienia 2h z pełnym pęcherzem.
    Sam zabieg w porządku dobrze że napisałyście mi o głowicy usg na pęcherzu przygotowałam się psychicznie.
    Nie podawano kroplówki.Personel bardzo miły.
    Przedemną była jedna pani ale od IV.
    Wyniki badań wyszły dobrze, Chorowałam na Cytomegaliwirus, Homocysteina 7,98.
    Selinka idę za Tobą na wątek o inseminacji.
    Dziękuję kobietki za wsparcie!

    Kadetka, Selina lubią tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Maruda 34 oby u was tak było :)
    Ja dziś przetrwałam nie wiedziałam, że tak długo czeka się na spreparowanie nasienia 2h z pełnym pęcherzem.
    Sam zabieg w porządku dobrze że napisałyście mi o głowicy usg na pęcherzu przygotowałam się psychicznie.
    Nie podawano kroplówki.Personel bardzo miły.
    Przedemną była jedna pani ale od IV.
    Wyniki badań wyszły dobrze, Chorowałam na Cytomegaliwirus, Homocysteina 7,98.
    Selinka idę za Tobą na wątek o inseminacji.
    Dziękuję kobietki za wsparcie!

    Ja w UK jak mialam transfer to tak mocno mi naciskala jak USG robila i myslalam ze popuszcze. Ale tutaj dziewczyny mi powiedzialy ze to nie jest na zasadzie ze ma byc pelny pelny tylko ze ma byc uczucie ze sie chce "siusiu" :-)
    No to teraz oczekiwanie na testowanie. Trzymam kciuki. Odpoczywaj....

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda 34 na początku mi się chciało siku po 2h czekania już gorzej.Dziękuję za trzymanie kciuków będę meldować.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Maruda 34 na początku mi się chciało siku po 2h czekania już gorzej.Dziękuję za trzymanie kciuków będę meldować.

    Trzeba bylo isc i chociaz teochu sie pozbyc :-)

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda 34 już nawet to rozważałam :)

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Maruda 34 oby u was tak było :)
    Ja dziś przetrwałam nie wiedziałam, że tak długo czeka się na spreparowanie nasienia 2h z pełnym pęcherzem.
    Sam zabieg w porządku dobrze że napisałyście mi o głowicy usg na pęcherzu przygotowałam się psychicznie.
    Nie podawano kroplówki.Personel bardzo miły.
    Przedemną była jedna pani ale od IV.
    Wyniki badań wyszły dobrze, Chorowałam na Cytomegaliwirus, Homocysteina 7,98.
    Selinka idę za Tobą na wątek o inseminacji.
    Dziękuję kobietki za wsparcie!


    Pięknie!! ☺️ to teraz trzymamy kciuki! ☺️

    Ambriel lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fausti wrote:
    Czy ktoś Cię pyta o zdanie?


    Chyba nawet nie wiesz na czym polega specyfika forum...

    Nie zadawać milion razy tych samych pytań! Tym bardziej jeśli otrzymujesz na nie odpowiedzi! Chyba, że są one dla Ciebie na tyle skomplikowane, że nie rozumiesz ich treści... Wtedy jednak wypadałoby poprosić o wyjaśnienie....

    Pozdrawiam

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetko dziękuję ! Teraz ja kibicuję wam:)

    Kadetka lubi tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Kadetko dziękuję ! Teraz ja kibicuję wam:)

    Dziękujemy! :)

    Kiedy zalecili Ci zrobić betę? Masz badać progesteron? Jesteś na zwolnieniu?


    Duuuuużo pozytywnego myślenia!!! :)

    Ambriel lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam urlop w pracy wielkie szczęście bo nie wiem jakbym mogła tam jeździć co jeden dzień w pon kontrola wzrostu, wtorek badania, śr inseminacja , czw przerwa w ptk sprawdzanie czy pękł pęcherzyk.Normalnie w tygodniu by mnie nie zwolnili uczę w przedszkolu i jest mega kłopot z takimi wyjściami.Więc super że pierwszy raz mam na urlopie.Nie kazali mi badać progesteronu tylko betę od 12-14 dnia i zameldować do kliniki.Progesteron mam za to brać od piątku.Utrzymać encorton i swoje lekarstwo na prolaktynę oraz acard i foliany.Jestem z natury panikarzem i po 4 latach wiem że ciągle coś jest źle, ale tym razem będę myśleć pozytywnie.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Mam urlop w pracy wielkie szczęście bo nie wiem jakbym mogła tam jeździć co jeden dzień w pon kontrola wzrostu, wtorek badania, śr inseminacja , czw przerwa w ptk sprawdzanie czy pękł pęcherzyk.Normalnie w tygodniu by mnie nie zwolnili uczę w przedszkolu i jest mega kłopot z takimi wyjściami.Więc super że pierwszy raz mam na urlopie.Nie kazali mi badać progesteronu tylko betę od 12-14 dnia i zameldować do kliniki.Progesteron mam za to brać od piątku.Utrzymać encorton i swoje lekarstwo na prolaktynę oraz acard i foliany.Jestem z natury panikarzem i po 4 latach wiem że ciągle coś jest źle, ale tym razem będę myśleć pozytywnie.
    Aaaaa to ja zrozumiałam, że dziś miałaś inseminacje... No to super, że nasz wolne! Ale myślę, że z l4 tez nie powinno być problemu... Nastaw się pozytywnie po podświadomoć to potęga

    Ambriel lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Aaaaa to ja zrozumiałam, że dziś miałaś inseminacje... No to super, że nasz wolne! Ale myślę, że z l4 tez nie powinno być problemu... Nastaw się pozytywnie po podświadomoć to potęga

    Tak samo mi sie wydawalo ze dzis Ambriel mialas inseminacje. Pelny pecherz, nasienie...hm :-)

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Aaaaa to ja zrozumiałam, że dziś miałaś inseminacje... No to super, że nasz wolne! Ale myślę, że z l4 tez nie powinno być problemu... Nastaw się pozytywnie po podświadomoć to potęga
    Nooo ja zrozumiałam, że Ambriel dziś miała inse właśnie :P

    Ambriel lubi tę wiadomość

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nooo ja zrozumiałam, że Ambriel dziś miała inse właśnie :P

    No nawet pisala ze sam zabieg byl w porzadku :-/

    Selina lubi tę wiadomość

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Ja dziś przetrwałam nie wiedziałam, że tak długo czeka się na spreparowanie nasienia 2h z pełnym pęcherzem.


    Mnie zmylił ten fragment... ;)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ