X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Dobuska ja 5tc+2 pojechałam na IP z plamieniem. U mnie nie znaleźli źródła plamienia i jak wróciłam do domu to praktycznie ustało. Z perspektywy czasu mogłam pewnie zostać w domu, bo za szybko spanikowałam.
    Cieszę się, że zachowałaś zimną krew i że już lepiej ;)
    U mnie parę dni później jeszcze jeden taki epizod się pojawił - w sylwestra - więc wtedy już przeczekałam i przeszło.
    Być może u mnie jest podobna sytuacja. Ten śluz był podbarwiony na brązowo, ale nawet nie w całości. Tak to wyglądało, jakby na przykład jakieś naczynko mi wcześniej pękło.
    Oczywiście CAŁĄ noc mi się śniło, że zaczęła się pojawiać krew, ale rano jak poszłam do toalety to czysto. Zupełnie nic. Także traktuję to jako incydent i modlę się, by te 4 dni do wizyty minęły szybko!

    Geraltowa lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Być może u mnie jest podobna sytuacja. Ten śluz był podbarwiony na brązowo, ale nawet nie w całości. Tak to wyglądało, jakby na przykład jakieś naczynko mi wcześniej pękło.
    Oczywiście CAŁĄ noc mi się śniło, że zaczęła się pojawiać krew, ale rano jak poszłam do toalety to czysto. Zupełnie nic. Także traktuję to jako incydent i modlę się, by te 4 dni do wizyty minęły szybko!
    Ja praktycznie przez pierwsze dwa miesiące miałam w nocy plamienia. Nie wiadomo, skąd to, możliwe, że z nadżerki , która była rozciągana w trakcie jak tam wszystko rosło. Potem ustało. :) Później miałam tylko jeden epizod, gdzie pojechałam na IP,ale też krwawienie szybko ustało.

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja praktycznie przez pierwsze dwa miesiące miałam w nocy plamienia. Nie wiadomo, skąd to, możliwe, że z nadżerki , która była rozciągana w trakcie jak tam wszystko rosło. Potem ustało. :) Później miałam tylko jeden epizod, gdzie pojechałam na IP,ale też krwawienie szybko ustało.
    Dobrze to wszystko wiedzieć. Liczę się z tym, że coś się jeszcze może pojawić.
    Chociaż nie ukrywam, wolałabym nie:D

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, i jeszcze dla Dziewczyn, którym się udało (lub uda niedługo 🤞🤞) mam taką radę, żeby smarować twarz, dekolt i ręce kremem z filtrem (lub mieć podkład do twarzy z filtrami) - ja tego nie robiłam i wyszła mi ostuda, czyli takie brązowe plamy. Ja już sobie działam z odpowiednimi kremami i widzę,że są bledsze,a podobno później ustąpią, ale nie ma co, lepiej zapobiegać ich powstawaniu. :)
    🌝🌝🌝🌝🌝🌝

    dobuska, Nerwusek92, Marzycielka7, Geraltowa lubią tę wiadomość

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Aaa, i jeszcze dla Dziewczyn, którym się udało (lub uda niedługo 🤞🤞) mam taką radę, żeby smarować twarz, dekolt i ręce kremem z filtrem (lub mieć podkład do twarzy z filtrami) - ja tego nie robiłam i wyszła mi ostuda, czyli takie brązowe plamy. Ja już sobie działam z odpowiednimi kremami i widzę,że są bledsze,a podobno później ustąpią, ale nie ma co, lepiej zapobiegać ich powstawaniu. :)
    🌝🌝🌝🌝🌝🌝
    Ojej, dobrze że o tym mówisz, ale to ma być jakikolwiek filtr?

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ojej, dobrze że o tym mówisz, ale to ma być jakikolwiek filtr?
    Na twarz zalecają najlepiej 30 lub nawet 50.
    Sprawdź sobie takie, które może używać kobieta w ciąży, pan Tabletka ma na blogu dużo porównań :)

    Nerwusek92, dobuska, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

    Danadana
  • Ma_gda Ekspertka
    Postów: 224 126

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pani w aptece ostatnio sprzedajac estrofem też poradziła, żeby sie nie opalać i stosować filtry podczas przyjmowania leków, bo moga wyjść przebarwienia.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Na twarz zalecają najlepiej 30 lub nawet 50.
    Sprawdź sobie takie, które może używać kobieta w ciąży, pan Tabletka ma na blogu dużo porównań :)
    Zapisuję i sprawdzę. :)

  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Aaa, i jeszcze dla Dziewczyn, którym się udało (lub uda niedługo 🤞🤞) mam taką radę, żeby smarować twarz, dekolt i ręce kremem z filtrem (lub mieć podkład do twarzy z filtrami) - ja tego nie robiłam i wyszła mi ostuda, czyli takie brązowe plamy. Ja już sobie działam z odpowiednimi kremami i widzę,że są bledsze,a podobno później ustąpią, ale nie ma co, lepiej zapobiegać ich powstawaniu. :)
    🌝🌝🌝🌝🌝🌝
    To ja jeszcze dorzucę od siebie - naczynka. Jak zobaczycie, że zaczynają się robić poszerzone/ pękające naczynka na twarzy i dekolcie to warto stosować też jakieś kremy uszczelniające. Ja to zrobiłam za późno. Na dekolcie mam teraz naczynko obok naczynka. Na twarzy dużo, ale mniej- nie wiem czy to przez te kremy, czy po prostu. Ale już się nastawiam na laserowe zamykanie po ciąży. To oczywiście tylko drobiazg przy tym całym szczęściu 😏.

    Nerwusek92, Marzycielka7, dobuska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dobrze to wszystko wiedzieć. Liczę się z tym, że coś się jeszcze może pojawić.
    Chociaż nie ukrywam, wolałabym nie:D
    Ja spanikowałam i byłam na wizycie. U mnie było widać brunatna wydzielinę z szyjki, ale też nikt nie wiedział skąd. Trwało to z tydzień, może troszkę dłużej i samo przeszło. Wiem, że to stres, także obys się już uchowała i niech nie wraca to plamienie

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś mój 9 dzień stymulacji
    Jutro wizyta a ja czuje jakby podbrzusze mnie bolało jak na okres 😟🤔

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja spanikowałam i byłam na wizycie. U mnie było widać brunatna wydzielinę z szyjki, ale też nikt nie wiedział skąd. Trwało to z tydzień, może troszkę dłużej i samo przeszło. Wiem, że to stres, także obys się już uchowała i niech nie wraca to plamienie
    Ja nie wiem jak bym się zachowała, gdyby to nie była sobota wieczór. Chociaż IP wolałam zostawić na sam koniec. Mam złe wspomnienia. Balam się, że mnie zostawią na tym oddziale:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dziewczyny dziś mój 9 dzień stymulacji
    Jutro wizyta a ja czuje jakby podbrzusze mnie bolało jak na okres 😟🤔
    To chyba normalne?

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, wczoraj okropnie się czułam. Bolał mnie każdy centymetr ciała 😩 Bałam się, że jakieś chorubsko mnie łapie ale na szczęście dzisiaj już jest o wiele lepiej.

    A wracając jeszcze do prolutexu to nie wiem od czego to zależy ale dziś miejsce wkłucia mnie w ogóle nie boli 🤔

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    To ja jeszcze dorzucę od siebie - naczynka. Jak zobaczycie, że zaczynają się robić poszerzone/ pękające naczynka na twarzy i dekolcie to warto stosować też jakieś kremy uszczelniające. Ja to zrobiłam za późno. Na dekolcie mam teraz naczynko obok naczynka. Na twarzy dużo, ale mniej- nie wiem czy to przez te kremy, czy po prostu. Ale już się nastawiam na laserowe zamykanie po ciąży. To oczywiście tylko drobiazg przy tym całym szczęściu 😏.
    Ja mam cerę naczynkową i przy okazji zapytam jaki krem polecasz? 🙂

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:25

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    To chyba normalne?

    No wlasnie nie wiem ale czuje ze te jajka nie rosną 🥺

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    No wlasnie nie wiem ale czuje ze te jajka nie rosną 🥺
    Ja też tak czułam. Potem bolał jeden, myślę sobie "o, może rosnie". Okazało się na odwrót. Bolał ten gorzej rosnący, a nie bolał ten obfity w jajeczka.
    Pamiętaj, że ja punkcję miałam dopiero w 18 dniu cyklu. U Ciebie jest wcześnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 10:58

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile po punkcji było w porządku, o tyle od wczoraj bardzo się denerwuję. Dzisiaj mija trzecia doba i wyobrażam sobie embriologów, którzy przyjdą jutro do pracy i powiedzą "patrz Andrzej co się porobiło z tą szesnastką". 🥺
    Wymyślam sobie różne atrakcje, ale myśl o tym, co się dzieje w Poznaniu na Strzeleckiej cały czas jest w głowie. Mąż też jest bardziej przejęty, niż się spodziewałam.
    A w noc po punkcji śniła mi się moja mama, której nie ma z nami już trzy lata. 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 10:58

‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ